• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
A ptám se ještě jednou...jestli jste to nepřehlédly.....necvišila jste některá Mojžíšovku?
26. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
everhr: já jsem se o to zajímala, ale někde na chytré diskuzi jsem se dočetla, že je lepší tohle cvičit s fyzioterapeutkou či nikým, kdo ví co a jak, tak jsem se zajímat přestala :unamused:
26. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
já právě sehnala kontakt na pani, která má na to atestaci,ale taky nevím jestli to zkusit nebo to nechat........
26. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
everhr: já ne..měla sem to obr štěstí že se dvakrát zadařilo napoprvé..

Já bych brala od června dál..sice bude hrozný být těhotná v těch vedrech, ale Amelka je únorová a balit to mimíško do všech těch hadrů, být s ním chvilku venku a zas ho vybalovat taky není nic moc. A navíc budou mít narozky a my jim je můžeme uspořádat venku- to je paráda a tohle sem všem v létě narozeným kamošům moc záviděla. :slight_smile:
26. srp 2009 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz
chicoo: já taky toužila po jarním děťátku - nejvíce se mi líbil duben, nejlépe kdyby to vyšlo na rok od naší svatby :slight_smile: to už teda bohužel nevyjde, ale co - hlavně aby vůbec vyšlo to těhu! pro nás všechny pochopitelně ;)
26. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
evehr: já jsem asi začátečnice, páč vůbec netuším co je to Mojžíšovka... :angry:
26. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
blizennec - to je cvičení podle Ludmily Mojžíšové - mělo by to být cvičení na podporu otěhotnění.....cviky na uvolnění bloků, poslení atak.
26. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
everhr: tak pokud je to odbornice, tak ti možná pomoci může, já jsem si říkala, že se snažíme fakt jen krátce, tak si ještě nějaký esa nechám v rukávě. Tady je na to celá diskuze, jestli už jsi tedy nekoukala: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=35041&vGroupOffset=120
26. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
evehr: tak to slyším prvně, každopádně jsem v tomto ohledu zase o kapku "chytřejší" :grinning:
26. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
chicoolo - tak jsem si něco pročetla a vypadá to docela jako nářez...tak to raději promyslím...holky ahoj mizím domu
26. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
everhr: nářez? Proč? Já už chci taky domů. Tak ahoj!
26. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
já ci taky domů..
26. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
Ahoj vsem, jsem tu dneska poprve na doporuceni kamaradky, ktera patri mezi ty stastne co se jim IVF vydarila na prvni pokus. Bohuzel toto neni muj pripad a ted se chystame s manzelem na druhy. Popravde uz v utery jdu na ultrazvuk na konci cyklu...kamaradka rikala, ze ji tu hodne lidi pomohli, aby se nezblaznila z celeho procesu a privalu hormonu...tak hledam taky :pensive:
26. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahoj, tak nám to tu sad konečně zprovoznili, teda doufám:slight_smile:
Morčátka je mi taky moc moc líto :pensive:
A miminko bych brala taky radši červnové, souhlasím s labell, představa, že toho drobečka balím do tuctu kombinéz mě děsí. A v létě se mu bude líp zvykat na svět :dizzy_face:
26. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
Ahoj holky, jak se dnes máte?
26. srp 2009 v 16:50  • Odpověz
Jinak krásné a dojemné příběhy seznámení, z toho by byla celá červená knihovna :dizzy_face: To my se s mým současným manžou seznámili při cestování. Strávili jsme spolu půl roku cestováním, to jsme byli jen kamarádi a tak střídavě jsme spolu pekli a zas nepekli a teprve po návratu jsem zjistili, že bez sebe nemůžeme být :dizzy_face:
Letos c červnu byla svatba a docela bych si přála, kdyby se malý narodilo třeba na výročí svatby. Takže to září prostě musí vyjít :sunglasses:
26. srp 2009 v 17:00  • Odpověz
jo, ještě jsem chtěla podpořit janulku, aby vydržela s testem do rána, protože jak správně někdo napsal, kdyby na něm nebylo te´d večer nioc, stejně bys to svedal anto, že je večer a testila bys ráno zas :wink:
26. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
koukám, že píšu jako prase, tak mě omluvte, ale to je kvůli rychlosti, kterou píšu, neb ten net chvílema jde a chci to stihnout odeslat, než se zas vys..píp.. ere :slight_smile:
26. srp 2009 v 17:10  • Odpověz
vitam Katchenusku. Jestli chces zaradit do tabulky, napis nam vek, pocet deti, kolikaty den cyklu mas (od prvniho dne poslednich MS a kolikaty mesic se snazite. Ja Te tam zaradim.
26. srp 2009 v 17:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
katchenusko vítej!!! :dizzy_face:
26. srp 2009 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz
Opravuji tabulku, dnes dorazila ms.

janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 40 DC ... 4. snažení
beruska1989: .. 20 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 3. snažení
Everhr: ........... 32 let ... 0 dětí ... 2 DC ... 12. snažení
Janinkaves: ..... 27 let ... 1 dítě ... 27 DC ... 0. snažení
Žlababa: ......... 30 let ... 0 dětí ... 26 DC ... čeká na 2. porevizní ms
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 5. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 3. snažení
labell: ............. 28 let ... 1 dítě ... 17 DC ... 0. snažení
flosmanka: ....... 29let ... 0 dětí ... 13 DC ... 0. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 12 DC ... 0. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 32. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 2. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 5. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 1. snažení
Kuratkol: ......... 27 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 5 DC ... 2. snažení ... 1ms
Karol84: .......... 25 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 12. snažení
lolynka: .......... 29 let ... 0 dětí ... 1 DC ... 2. snažení
26. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
Ve skutecnosti tam mam chybu, opravuju:

janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 40 DC ... 4. snažení
beruska1989: .. 20 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 3. snažení
Janinkaves: ..... 27 let ... 1 dítě ... 27 DC ... 0. snažení
Žlababa: ......... 30 let ... 0 dětí ... 26 DC ... čeká na 2. porevizní ms
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 5. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 3. snažení
labell: ............. 28 let ... 1 dítě ... 17 DC ... 0. snažení
flosmanka: ....... 29let ... 0 dětí ... 13 DC ... 0. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 12 DC ... 0. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 32. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 1. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 9 DC ... 5. snažení
Kuratkol: ......... 27 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 5 DC ... 2. snažení ... 1ms
Karol84: .......... 25 let ... 0 dětí ... 5 DC ... 12. snažení
Everhr: ........... 32 let ... 0 dětí ... 2 DC ... 12. snažení
lolynka: ........... 29 let ... 0 dětí ... 1 DC ... 2. snažení
26. srp 2009 v 17:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Tak se tu dneska mejte pekne, urcite vecer budete psat jak dive a ja budu zitra vecer cist jak mourovata. Dnesni vecer patri castecne politice a castecne tuleni (do slova), potrebuju se pritulit a uklidnit a vypnout. A zitra jedu na den do nemecka a budu az pozde vecer. Tak zatim ahoj a mozna sem rano nakouknu, jak dopadla jankulav, protoze verim na //. Vim, ze ted pisu doi prazdnam protoze tu nikdo neni, ale chci vas pozdravit. Papa
26. srp 2009 v 18:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
No tady to dneska večer nějak nežije. Já myslela co všechno budu zase dočítat...
26. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
Já mám nějakej úžeh..už sem byla i krmit rybičky,,, :grinning:
A to manža zrovna dovalil burčák..příští rok se nenapiju..tak si ho musím užít letos.. :grinning:
26. srp 2009 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dneska mi zjistili žlučníkové kameny, tak nevím, jestli se vůbec můžeme snažit, když bych měla jít na operaci.... musím se na to zeptat u mudr. :frowning2:
26. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
Krásný večer holky !

Morčátka je mi moc líto vím jak nám bylo když nám umřel pejsek a to už jsme měli pár týdnu doma jakonáhradu druhého a tsejně jsme byli par dní moc špatní, byl to člen rodiny :pensive: !

Mi se s manžou taky našli přes internet, přišel mi od hlídacího psa jeho inzerát a tak mě zaujal že byl jediný s kterým jsem si psala a když jsem ho poprvé uviděla tak to tak zajiskřilo že jsem se nemohla nadechnout a když jsme se večer rozloučili tak se mi o něm zdálo a o dvou dětech, chlapečkovi který vypadal jako náš Filda ale o trochu starší a o holčičce s tmavými vlásky a culíkama a docela dlouho jsem ho pak podezřívala že je má doopravdy jak to byl živý sen (a já mám takové předtuchy a sny docela často). A za tři roky byla svatba za dva roky Filda a teď by mohla být ta holčička, ale i kdyby to byl kluk by mi to bylo jedno klidně i další dva, hlavně když budou zdraví !

Janulko jak se znám už bych si testla, protože vím že bych jen tak lehce neusnula a probděla bych ji :grinning: ! A strašně ti přeju // !!
26. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
Kuk, jste tu? :confused:
26. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
ahoj holky, můžu se k vám přidat? my se snažíme už od loňského května, tento měsíc je druhý s Duphastonem, tak uvidíme, jestli to vyjde...

tady je můj grafík: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=64394/nummer=5

labell, díky za pozvání ;)
26. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
Ahoj kebulko, vítej, vypadá to, že jsem tu jen my dvě :slight_smile: na grafík mrnku, mě tenhle program nikdy neukáže žádné plodné dny ani ovulaci ani nic, prostě moje křivky ignotuje, takže ho nepoužívám :slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.