• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
pavczo: cože? Tebe ta rýma trápí už několik měsíců?
16. pro 2009 v 15:21  • Odpověz
nooooo, bojim se napsat, že let... mám alergickou rýmu, když různě kvete a roste (hlavně tráva) spíš tak červen, červenec, tak v tom období jsem bez kapek nemohla být, v zimě to bylo dobrý, jenže asi poslední dva roky jsem kapala i v zimě... lépe řečeno nebyla to rýma, ale prostě se mi zacpal nos, vysmrkat to nešlo a než bych trpěla, že mi nejde dýchat, radši jsem používala ty kapky nebo spreje, střídala olynth a otrivin. Dokážu si představit, že jsem si ten nos pěkně zhuntovala.
16. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
chicoo: prosim o upraveni v tabulce, mrska MS prisla , tak jsem 5DC :angry:
16. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
pavczo: tak to jo. No já naštěstí (ťuk ťuk) žádnou alergií netrpím, ale ucpaný nos také nesnáším. Ale je fakt, že takovým nadměrným používáním musel ten nos trpět...tak tě to mimi snad odnaučí :wink:

mmaxicko: opravím a neboj, jede se dál a s dalším snažením je další velká naděje a šance. :wink:
16. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
chico: diky, zatim jsem v klidu protoze si rikam ze jsme porad na zacatku tak se snazim stresik nepripoustet...ale tenhle mesic me doktorka doporucila si udelat ovu testy tak alespon budu vedet jak funguju a jestli funguju :wink: jestli je teda vychytam ve spravny den :sweat_smile:
16. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
Copak asi Hedik, ta měla kontrolu ve 13:30...se sem musim kouknout večer, jak to dopadlo... :slight_smile:
16. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
mmaxí: doporučuju si jich koupit víc, i když je to poměrně drahá záležitost a začít už tak 9-10 DC a pokud bude čárka, testovat každý den, dokud nebude nejsilnější :wink: A stresik si nepřipouštěj, rozhodně ještě není proč se zneklidňovat. :slight_smile:
16. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
no jak jsem to tak vypocitavala tak zacnu testovat asi 23, tak musim rict ze ovulka by me udelala velkou radost pod stromeckem .-) po tech vsech trapenich ktere kolem MS mam bych za ovu byla vdecna :sweat_smile:
16. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Chicoolko, super zpráva. Mám z vás radost, to bude sanženíčko, viď? Hlavně nerozbořte postel. Ty jo, docela bych chtěla být u vás v noci muška, abych to viděla, protože takovou vášeň nenatočí ani borci v Hollywoodu :grinning: :grinning: :grinning:
Moc bych ti přála, aby to vyšlo už napoprvý. Myslím, že jsi ukázala, že trpělivosti, dobrou náladu (i přes všechny problémy) máš na rozdávání, tak už by se mimi nemuselo dlouho rozmýšlet :dizzy_face:

Hedik, snad dopadla kontrola dobře, myslím na tebe.

Pavczo, šéfka je teda nějaké vodrzlá, ne? Už aby jsi byla na mateřský :wink:

Medan, ten hematom se určo vstřebá, musíš odpočívat a být v klidu, což snad o vánocích budeš :wink:

Martina, já být tebou, tak testim už dávno :wink: A vypadá to, že se u tebe "něco" zavrtalo :wink: Pak nám přijď říct :dizzy_face:

Maxxicko, já jí taky mrchu jednu věrnou čekám každým dnem, ach jo....... :angry:
16. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
chico: vůbec nemám čas ani na dočítání, teď jsem trošku zhlídla stránky abych věděla, co je nového tak nevím, jestli mi třeba něco neuteklo.. :sweat_smile:
další kontrolu mám hned po svátcích 4.1. tak prosím zanést do tabulky

nějak to tu vůbec nezvládám, divím se že jsem se tu z toho ještě nezbláznila.... :frowning2: jen doufám že mimísek je v pořádku, když dr nedělal ani utz..
16. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
lulii: děkujuuuuu, jsi milá. Dojalo mě to, jak jsi to hezky napsala. Uvidíme, co na to miminko. Jsem teď ale strašně šťastná. Už jenom to uzdravení je zase pořádnej krok dopředu. Jsem za to moc vděčná, protože to není samozřejmostí, že se lidi s touhle potvorou vyléčí hned napoprvé. Zároveň to byla zkušenost, za kterou děkuju. Jsem o mnohem dál, než když jsme se začli snažit v červnu. Jsem na miminko více připravená, naladěná a už tam není žádná sebemenší pochybnost.
A já ti dám, že čekáš mrchu každým dnem, neházej předem flintu do žita... :wink: Moc ráda bych zase někoho šoupla nahoru, tak žádný předem vzdávaný boje!!! :slight_smile:
16. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
blíženko: to je taky blbý, že máš v práci takovýhle fofry, snad to po svátcích drobet poleví, co!? No a nějak v březnu už budeš pomalu nastupovat na mateřskou, ne? Mimísek je určitě v pořádku, jen je to škoda, že ses na něj nemohla juknout. Ale tak 4.1. je tu cobydup a to už určitě bude i s utz. :wink:
Už máš za sebe tu náhradu? Sháněla sis nakonec někoho sama, nebo jsi jim řekla, že takhle teda ne?
16. pro 2009 v 16:33  • Odpověz
chico: já už se tak těším na příští týden!! v úterý jdu naposledy do práce a pak už do konce roku volno!!! :slight_smile: navíc můj šéf je úplný ...... (nechci být sprostá :sweat_smile: ) ale aby bral byť jen sebemenší ohled, to vůbec :frowning2: pošle mě na jedno místo se slovy "šup, fofrem, zvedej se, pospíchá to"! tak tam zajdu, a na to samý místo mě klidně pošle za 5,10 min znova , ach jo :frowning2: vážně hrůza
jinak za mě je už na našich stránkách vyvěšený inzerát. to bylo taky vtipný.. říkám mu že jako shánět nikoho rozhodně nebudu, že max napíšu inzerát aby se nechal vyvěsit. on: ok, napiš. jenže tady je takový práce, že to hned druhý den rozhodně nebylo. třetí den od "zadání" mi přinesla kolegyně (taky těhulka) dva inzeráty ať je nechám vyvěsit na web. jeden za sebe a druhý, hádej... samozřejmě za mě, že to prý dostala za úkol od šéfa! :astonished: no chápeš to?? :astonished: nemám prostě slov. každopádně aspoň dobře že to tam je.

radši pomalu poběžím, šéf má nějakou schůzku tak než skončí a než by si stihl něci vymyslet, tak chci zmizet :slight_smile:
mějte se a snad konečně v blízkých pár dnech budu mít víc času na vás :wink:
16. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
Holky, jsem zvědavá na hedik a taky martikaj - testovalas?
16. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
Chicoolko, můžu ti říct, že já bych asi taky potřebovala dát nějakou lekci (ale se šťastným koncem), protože jsem už úplně na nervy, nešťastná, že mimi tu ještě není, že to nejde a ani nepude, no prostě furt schízuju (-ale aniž bych chtěla), chci se něčím zabavit, udělat si něčím radost, nepřemýšlet pořád nad tím, ale už jsem právě v takový fázi, že mám před očima jen MIMI a všechno jiný u mě hasne. Potřebuju se naučit pokoře, že to, co si přeju, taky nemusím hned a v klídku a s radostí čekat, až mimi příde. Prostě si pořádně uvědomit, že miminko přijde, až se bude chtít jemu a né že chci já. Tak právě potřebuju nějakou malou lekcičku, aby to moje hlava (podvědomí) konečně pochopila a mimi mohlo přijít k vyrovnané mamince :slight_smile:

Proto si myslím, že u vás to opravdu nebude dlouho trvat, protože ty jsi tyhle věci pochopila už dávno a jseš na mimi krásně (vnitřně) připravená :dizzy_face:
16. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
Ají, nebuď zvědavá, budeš brzo stará :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
Bliz, tak už to vydrž, hlavně se moc nestresuj, aby mimísek byl taky potom pohodář. :wink: Šéfik je asi nějakej blb, prď na něj!
16. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
Lulii, jo jo, já jsem strašně zvědavej člověk! :grinning:
16. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
To já taky :sweat_smile:
Ale hedik už by mohla něco napsat. Třeba šla ještě něco nakupovat pod stromeček a někde se nám loudá :grinning:

A koukalas na ten graf martikaj? Ten vypadá hoooodně nadějně, viď? Co já bych za ten graf dala. A hlavně, já bláznivka jedna, bych testovala už dávno, znám se :grinning:
16. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
Holky, tohle jsem zkopčila z jedný diskuze, snad se na mě nebude nikdo zlobit. Je to sice dlouhý, za to se omlouvám, ale fakt dobrý, k zasmání :grinning:

Jste připraveni na dítě?

Zapomeňte na teorii a vrhněte se do praxe. Pokud chcete zjistit, jestli jste na
vznešené rodičovské poslání dobře připraveni, řiďte se následujícími pokyny:

1a. Ženy: První krok v přípravě na mateřství je jednoduchý. Oblečte si župan a
na břicho si zavěšte pytel s fazolemi. Noste ho devět měsíců, potom desetinu
fazolí odeberte.
1b. Muži: V rámci příprav na otcovství zajděte do nejbližší drogerie, vysypte
obsah peněženky na stůl a řekněte prodavači, aby si vzal kolik chce. Pak zajeďte
do supermarketu a sdělte vedoucímu, že si může nechat od vašeho zaměstnavatele
poukazovat celý váš plat.

Abyste si vyzkoušeli, jak to bude vypadat v noci, procházejte se denně od pěti
odpoledne po obývacím pokoji a na rameni při tom držte mokrou tašku o váze tří
až pěti kilogramů. V deset si jděte lehnout ale přesně o půlnoci vstaňte a
pochodujte až do jedné. Pak si nařiďte budík na třetí hodinu ranní. protože
neusnete, ve dvě vstaňte a dejte si panáka.
Ve tři čtvrtě na tři ale určitě jděte do postele. Až začne ve tři budík zvonit,
hbitě vyskočte, ale nerozsvěcujte. Do čtyř hodin zpívejte ukolébavky, potom si
budík nařiďte na pátou. Vstaňte a uvařte snídani. Dělejte to pět let. Tvařte se
přitom vesele.
Vezměte meloun a vydlabejte z něj dřeň. Pak v něm vyvrtejte otvor velikosti
pingpongového míčku, zavěste ho pod stropem a rozhoupejte. Vezměte misku
krupicové kaše a zkuste ji po lžičkách do melounu vpravit. Musíte však
předstírat, že jste letadlo, to znamená, že byste měli vrčet a dělat ze lžičkou
krouživé pohyby. Vytrvejte, dokud polovina kaše nezmizí a potom si zbytek
vylejte do klína. pokud jste to zvládli, jste připraveni na krmení ročního
miminka. Aby jste se přichystali i na batole, pomažte pohovku nějakou pomazánkou
a všechny záclony zapatlejte džemem. Za rádio hoďte chleba s máslem a několik
měsíců ho tam nechte.
Oblékání malých dětí není tak snadné, jak se na první pohled zdá. K nácviku
potřebujete chobotnici a síťovou tašku. Pokuste se nastrkat chobotnici do tašky
tak, aby žádná chapadlo neviselo ven. Máte na to celé dopoledne.
Zapomeňte na sportovní vůz a kupte si kombík. A nemyslete si, že s ním budete
moci parkovat před domem. Rodinými auty se totiž nemohou majitelé moc chlubit.
Chcete li vědět jak bude vypadat, kupte kornout čokoládové zmrzliny a položte ho
do přihrádky pod přístrojovou desku. Pak do přehrávače strčte minci, roztlučte
rodinné balení čokoládových sušenek a dropty vysypte na zadní sedadlo. Nakonec
přejeďte kapotu po obou stranách hráběmi. To by snad stačilo.
Nácvik na procházku: Oblečte se a půl hodiny čekejte před záchodem. Potom
vyjděte před domovní dveře, ale hned nato se vraťte. Totéž zopakujte ještě
dvakrát.Pak několikrát jděte k brance a zase zpátky k domu. Nakonec vyjděte na
chodník a pět minut se velmi pomalu procházejte. Podrobně prozkoumejte každý
vajgl, žvýkačku, papírový kapesník a mrtvého brouka, které najdete. Občas se pár
metrů vraťte a pak teprve pokračujte dál. Ve chvíli kdy zvrátíte hlavu a začnete
ječet, že už to dál nevydržíte ani minutu, jste připraveni vzít dítko na
procházku. Vyjevených sousedů si nevšímejte.
Běžte do supermarketu. Vezměte si s sebou něco co se podobá předškolnímu dítěti.
Ideální je dospělá koza. Plánujete li víc dětí, jedna koza nebude stačit.
Obstarejte si nákup na celý týden aniž byste z nich spustili zrak. Uhraďte
všechno co snědí a zničí.

Naučte se nazpaměť jména všech postaviček z dětských večerníčků. Křemílkem
počínaje a Rumcajsem konče. Až se v koupelně přistihnete, že si zpíváte úvodní
melodii rozhlasového večerníčku HAJAJA, budete na rodičovství dobře připraveni.
Všechno co řeknete, minimálně pětkrát zopakujte.
Ještě než učiníte konečné rozhodnutí, zajděte na návštěvu k nějakým
nešťastníkům, kteří už děti mají. Proberte s nimi chyby, kterých se podle vašeho
názoru ve výchově dopustili a vysvětlete jim jak by měli postupovat.
Nezapomeňta pohovořit o trpělivosti a důslednosti, bez nichž žádný rodič ničeho
nedosáhne. Navrhněte jim, jak by mohli své ratolesti naučit chodit na nočník,
jíst příborem, poslouchat a chodit do postele bez omlouvání. Vychutnejte si to -
bude to totiž naposledy, kdy budete mít na všechno odpověď.
16. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahoj holky, peklo na zemi, nestihacka :slight_smile:)) takže vás jen zdravím a musím hlavně pogratulírovat Chico, vítej zpět mezi snažilky a nezbořte dům!! :slight_smile:))

Jinak kdyby ja nahodou těhu, kdyby se přes ty naše pokusy tři/čtyři zadařilo :grinning: , tak určitě zmrznul v pátek a dneska zas jsem totiž trávila na mrazu u stavby a kontrolovala montaz oken naseho domecku.
To byli tedy PAt A Mat .. co tam vyvedli, nemam slov .. a dnes byli opravovat. Jako to by jeden az brecel... navic oprava moc nesla dnes, protoze byl mraz, ale ja tam byla cely den v patek az do sesti a dneska do jedne, pak jsem letela do prahy (a to jsem si cestou tam musela vracet, prototze jsem doma debil zapomnela klice), ve dve jsem byla v praze, zhltla nejaky obed a letela na posledni masaz.. tam jsem se uzklidnila, dala si šlofíka a ted tady smazim v praci o 106 co je nutne dodelat.
pujdu dom az tak za hodku, no proste parada a to je cely tyden toto...
TAk na vás myslím, tehulky, davejte pozor!
papa
h
16. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
blíženko: ježíš, to je strašný. Ten šéf se s tebou fakt nemazlí. No tak si aspoň o Vánocích odpočineš a pak to snad trošku ustane. On je vždycky před Vánoci děsnej humbuk všude. Já taky lítam jako nezjednaná. S inzerátem je to taky dobrý... Nu nemáš to jednoduchý, ale o to víc si to pak budeš libovat na mateřský. No ne? :wink:

lulii: co se týče nějakého toho prozření, tak to jsem opravdu o kus dál. A vážně mi k tomu pomohla ta ureaplasma. Přesně, jak píšeš, jsem pokornější, vnitřně srovnaná a cítím, že jsem opravdu v tomhle "vyrostla". Otázka je, jestli to stačí. Já věřím a doufám, že ano. Ale to už uvidíme. :wink:

handm: mezi snažilkama je mi dobře. Jinak dost dobrý peripetie. Hlavně teda s baráčkem, je to hrůza najít dneska šikovnýho řemeslníka. Vsadím se, že při tom všem blázinci není ani čas myslet na miminko, co?
16. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
je chico tak to je super tak držím moc mco palečky ať se co nejdřív zadaří :slight_smile:
16. pro 2009 v 18:42  • Odpověz
jj kontrola dopadla dobře :slight_smile: mimísek je teda o týden menší ale má 6mm a viděla jsem i srdíčko tak je mi hned líp :slight_smile: paní doktorka řekla že do 12týdne a pak už je to vždycky jistější :slight_smile:
a mám se na 12týden objednat na screening.
Chico tak mám trochu změny dneska jsem dle PM 7+2, kontrola 12.1, termín porodu dle velikosti 15.8
16. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
Hedik, to jsem ráda, že ti to dobře dopadlo :slight_smile: Ale odpočívat musíš tak jako tak :wink: :grinning: Ještě aby vám tu babičku dali na vánoce domů, aby se brzy uzdravila a je vše OK :slight_smile:

Handm, tak já znám úplně ty samý případy co máte vy, s tím domečkem. Byla to hrůůůůůůůůza, nekonečný. Ale už máme hotovo :wink: Ale můžu ti říct, že máme z toho vrásky a šedivý vlasy, takže vám moc přeju, ať už to máte brzy za sebou, baráček hotový a krásné bydlení ve VAŠEM DOMOVĚ :dizzy_face:

Chicool, a dá se prozřít nějak jinak? Bez ureaplasmy :grinning: ? Jako jestli třeba samo to přijde, nebo se fakt musí něco stát? Ach jo, když já už tak po tom toužim :frowning2:
16. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
Lulii odpočívat budu zítra jdu na zkoušku a pak budu celý vánoce doma a budu chdoit na procházku a učit se an zkoušky a 12.1 jdu na kontrolu tak uvidíme
a teď jdu spát jsem strašně unavená holky já teď spím tak 8-12 hodin denně jak jsem byla v té praze tak mě to nějak zničilo :slight_smile: vyvenčím čivavky pustím je na zahrádku aby se vyčůrali a jdu spát manža musel jet sypat silnice tak budu hezky spinkat :grinning:
A babička uvidíme snad to bude vv poho. paní dr mi řekla že kdyby se mimčo včera něco stalo tak už jsem krvácela nebo něco jinýho.
Lulii drž se a hezky se přes vánoce uvolni a buď v klidu a mysli na něco jiného :slight_smile:
Handm tak držím moc moc palečky ať stavba hezky postupuje :slight_smile:
16. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Hedik, tak to jsem ráda za tebe, že kontrola byla ok, moc jsem na tebe myslela.
16. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
aji děkuji moc :slight_smile:
16. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
Lulii, já už chci taky prozřít! Jinak martinkaj je podle grafu a mého názor zcela jistě těhu!
16. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
u martinkaj ten graf opravdu vypadá dobře
16. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.