• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Holky, já teď mluvila s mamkou a domlouvali jsme se na vánoce. Nevydržela jsem a drbna jedna jsem ji vyklopila, že jdem s manžou na to vyšetření do Sanusu. Teda, vůbec jsem nečekala, že mě mamka nepodpoří, naopak, začla prý, že to strašně chci a čím víc to chci, tím víc to nepůjde, že se spíš mám něco udělat s psychikou a nemyslet na to. Hmmm, to by mě zajímalo, jak se to dělá, ať mi poradí, když je tak chytrá. ona sama otěhotněla 3x a vždycky se jen otřela o trenky. No tak opět jsme u toho, nebudu to nikomu říkat, jsem fakt blboun. Akorát si přidělávám vrásky!
16. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
Ají je mi líto, že tě mamka nepodpořila, ale určitě se nenechejte odradit. Třeba opravdu nestačí jen srovnat psychiku, třeba je zádrhel jinde a tam vám určo pomůžou. I když přeji, aby to bylo co nejméně komplikované a třeba ještě přes Vánoce, aby se zadařilo.
16. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj holky,

Ajo, maminka to určitě myslela dobře, ale řekla blbě...
16. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj,
aji máme to podobně, máti mě většinou zklame a já stejně když sem z něčeho nadšená, tak ji to chci říct a ona mě setře. No ale myslím že to tak nemyslí, bo když sem měla to umlklé těhu, tak přede mnou dělala jak všechno super a pak sem se dozvěděla že psala její kamošce co se zabývá alnernativní medicínou. Takže teď ty její šplechty beru s rezervou. Sice nevím proč bych neměla vědět že mě má ráda, ale asi to tak prostě je.

Možná sem to napsala blbě- to je moje specialita, no ale doufám žes to pochopila. Mamka je možná "stará škola" a neumí to říct. Já bych to Amelce nikdy neudělala..chci aby věděla že ji mám moc ráda, ale moje mamka tohle neumí.
16. pro 2009 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz
Jasný holky, díky, já ji chápu. Všimla jsem si, že kolegyně v práci, další známá a mamka to berou tak nějak stejně, mají na to takovej ten starej názor - je jim všem k padesátce. Oni dřív tohle vůbec neřešily. Prostě ženský bylo 20, vdala se a hned měla dítě. Navíc nebyly žádný poradny a spermiogramy, tenkrát se to prostě neřešilo, ani to nebylo moc potřeba. Proto to asi bere jinak než já. nezlobím se na ni, určitě to myslí dobře a taky by už chtěla být babička :wink:
16. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
Hezké ráno. Tak dneska máme ten náš pracovní večírek, brala jsem to, že tam půjdem jak vloni na nezbytně nutnou dobu a tradá dom. Teď mi jedna kolegyně říkala, že si budem losovat družstva a všichni budem muset hrát bowling. Minule hráli jen ti, co chtěli. Já si ho ráda zahraju, ale se svejma přátelema, ne s kolegama, se kterými si celý rok toho moc neřeknu. A stejně vrhat těžké koule v počátku těhotenství určitě není nejbezpečnější věc, ne? Kdyžtak trvám na zdravotních problémech, což bych nebyla daleko od pravdy, ráno mě děsně bolely záda.
17. pro 2009 v 06:30  • Odpověz
Ahoj Pavczo, jasně, nějak se vymluv, bowling asi není to pravé ořechové, pokud bys byla těhu. Nemůžou tě nutit.... :wink:
17. pro 2009 v 06:39  • Odpověz
Ahojte, ja tu ted chvili nebyla, nejak s malym nestiham. Uz se tesim, jak se budeme zase snazit o mimco. Snad najdu // nebo aspon ms dorazi driv, ne za tri mesice jako ted. Pavco, ja taky byla s kolegy na bowlingu cca v 5. mesici, ale nehrala jsem. Koule je tezka a kdyz jsem se mela predklonit, zdvihal se mi zaludek. Tak jsem drzela mobily a hodinky... a taky to nebylo spatny :wink:.
17. pro 2009 v 07:32  • Odpověz
Ahoj holky.

hedik: opraveno, vše cos chtěla :wink:

ají: maminka to určitě myslela dobře...

pavczo: ty záda jsou dobrá výmluva, já bych určitě nehrála...je to na mě těžký i tak, vždycky mě bowling úplně zmůže, nemám moc sílu v rukách

pepi: dneska máš kontrolu, co? Tak držím palce, ať je hematom alespoň menší, ale víc držím palce aby tam nebyl!!!
17. pro 2009 v 08:08  • Odpověz
ahoj holky, přeju krásný ráno, aspoň jsem vás přišla pozdravit, vůbec nestíhám :frowning2:

Pepi, držím palce dneska na kontrole, ať je hematom o kus menší a můžeš být úplně v naprostém klidu.

A je tu někdo, kdo se blíží testování, někdo kdo by si ještě nadělil // pod stromeček?
17. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
zebrafko: no na špici tabulky je kebulka, ale ta asi čeká na ms po tom biochemickém těhu a motol je 30 DC...tak třeba se ještě před Ježíškem nějaké // urodí. :slight_smile:
17. pro 2009 v 08:20  • Odpověz
jééé to by bylo prima, mrkla jsem na naši tabulku, tak i lulli by možná mohla testování před Vánocema stihnout :slight_smile:
17. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
a chico, jak se usínalo s pocitem, že zas patříš mezi snažilky se vším všudy? :slight_smile:
17. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahojky holky
chico děkuji za opravu :grinning:
ajo mamka to určitě nemyslela špatně
17. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
Bré ránečko holky, tak už opět makáám a nahlížím co nového :slight_smile:
17. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
Juj, tak mi to dnes skočilo na 11TT, sakreš to je fofr :sweat_smile:
17. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
zebrafko: jako ten pocit je super...co ti budu povídat :wink: Jsem tak ráda. :slight_smile:
17. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
syll: jojo, skáče to tam pěkně...ještě 2 týdny a máš rizikové odbobí za sebou...budete po novém roce oznamovat?
17. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
Syll, letí to strašně. No, to jsem taky zvědavá, kdy budete oznamovat? Ne na Vánoce? :wink:
17. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
Pepi, tak držím pěsti, co můžu, ať je hematom menší nebo úplně pryč abyste měli klidný Vánoce :wink:
17. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
Dobré ránko, ikdyž u mě moc není dobré, od včera zas špiním :frowning2:
17. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
Medan, to mě moc mrzí. A copak to znamená? Kdy jdeš zase na kontrolu?
17. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
medan, ach¨jo, a co na to doktoři? a je to tmavohnědá, tj. stará krev?
17. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
mně totiž řekli, že stará krev je OK, nesmí to být čerstvá, jasně červená krev, to by byl malér a šup na pohotovost
17. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
pepibubu, aja:no tmavohnědá, doktor včera říkal že se to zas může vrátit, včera jsem mu práce říkala že už 14dní mám klid, pak našel ten hematom, a říkal jestli to bude jen tmavohnědá tak ani nemám chodit, jen ležet a odpočívat, na kontrolu jdu až 6.1
17. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
jen mě to vždy dorazí až na dno a pak se pořád bojím aby tam nebyla červená krev, tohle fakt nedávám
17. pro 2009 v 08:54  • Odpověz
Medan, je mi to moc líto, a chápu, že máš strach. Snaž si říkat, že červená nepřijde, že je to ta stará z hematomu a polehávej v klidu.
17. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
Chicoolko, prosím Tě, doplň mi ještě v tabulce, že jsem měla červenec 2009 zamlklý potrat, ať v tom máme pořádek. Koukala jsem, že holky to tam mají napsané. Děkuju!! :wink:
17. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Medan, to mě mrzí, ale jak říká pepi, když je to stará krev, tak je to dobré. Někudy ta krev musí vyjít, když se nevstřebá :wink:

Pepi, a tobě taky přeju, aby ten hematom zmizel úplně a už nikdy se nevrátil :wink:

Syll, mě přijde, že snad za chvilku budeš rodit, jak to utíká :grinning:

Zebrafko, u mě testovat ani nemá cenu, každým dnem přijde. Měřim si teploty a ty taky nenaznačují, že by to mohlo vyjít. Koukněte sami. Můžu si u Chicoolky předplatit poslední místo v dolní tabulce :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/2b754b
17. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
Ajajaj, Lulii, to vypadá, že mrcha už klepe na dveře :frowning2: ! ale tak aspoň bude vášnivé snaženíčko u stromečku, jako u nás ostatních! Už nás je hodně. :wink:
Lulii, já už se ptala Zlababky, ale pak jsem to zapomněla, jak se na fertility udělá, že si stáhneš ten odkaz na graf? Děkuji.
17. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.