• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
medan: neboj se, jestli je to fakt tmavá krev, tak to je dobrý - někudy to musí ven. Já vím, že jsou to nervy, ale určitě to bude dobré!!!

ají: doplním
17. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
Ají, přece nebudu kazit partu, to bych si nemohla dovolit otěhotnět bez vás :grinning: :grinning:

vlevo vedle grafu je Sharing a pak rozklikneš Home Page Setup a nahoře v liště je adresa, kterou si zkopíruješ. Zkus to, jestli ti to půjde. :slight_smile:
17. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
Lulii, díky, jo jo, šlo to. Můžeš kouknout na můj splašenej graf :grinning: :
http://www.fertilityfriend.com/home/2af8fb
17. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
No ají, taky je "takovej jinej" :grinning: :grinning: :grinning: Ale nikdy nevíš, co se z toho vyvrbí, hlavně aby už dorazila co nejdřív ovulka a vy to mohli rozjet ve velkém :grinning:
17. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
Tak jsem si včera odpoledne a dnes ráno test udělala - a světe div se - je pozitivní :slight_smile:
k doktorovi jsme obědnaná na pondělí - nyníá bych podle tabule měla být 4+1, tak uvidíme jestli i tam to bude OK
17. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
marti, gratuluju, ale doktor podle mě ještě nic pořádnýho neuvidí, maximálně tak tečičku, takže se kdyžtak nenervuj a objednej se tak za 2 - 3 týdny, to už bys mohla vidět srdíčko a spadne ti ze srdce šutr. Já vím, každá to chceme mít potvrzený co nejdřív, ale.... :slight_smile:
17. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
marti, tak to ti potichounku mooooc gratuluju, super zpráva pod stromek :grinning: Podle toho grafu to bylo jasný :dizzy_face: Hlavně se nelekej, kdyby tam doktorka ještě nic neviděla, může být ještě na to brzo, aby se jí tam mimi ukázalo. Tenhle týden jsme tu řešily to samé s Pavczou, která měla zřejmě pozdějc ovulaci a doktorka tam ještě nic neviděla, tak se nelekej, mimi to určo bude.
17. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
Lulli, hehe psaly jsme obě prakticky totéž :grinning: Proto jsem vděčná mojí doktorce, která mě po info že mám pozitivní test zásadně objednávala ne dřív než za 3 týdny, aby bylo rovnou i srdíčko :grinning:
17. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
Přesně tak Marti, gratuluji, ale pozor, když mimi ještě nebude k nalezení, mě to docela vzalo, že třeba vůbec neni nebo, že ještě to vzdá, ale po dalším testíku, který byl zase výraznější věřim, že je, jenom opravdu prťavoučký, takže vydržet možná dva týdny. I když chápu, že bys to chtěla vědět do Vánoc, jako my.
17. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
Marti, moc gratuluju. Pro mě to žádné překvapení není, graf byl vyloženě těhotenskej! :wink: Držím pěsti a být tebou, objednám se až po Vánocích, nic nebude ještě na utz vidět a zbytečně budeš nervózní!
17. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
HOlky NT screening nám vyšel na 5.1. takže dřív jak do 15.1. nic oznamovat nebudeme. Prostě počkám na výsledky vyšetření !! Mam z toho bobky. Ale tajit se nám to daří skvěle, takže jsem ráda. Dokud si nebudu 100% jistá, že je vše OK ma rodina smůlu. Nic neřeknu.
17. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
Medan, to mne mrzí, že zase špiníš, nevíš, čím to vzniká ten hematom? Jak to umí znepříjemnit život, že jo? :confounded: Určitě to zvládneš, hematom zmizí a budeš zase klidná mamča. :wink:
17. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
Lulli, že rodit...tak do porodu bych měla opravdu moc daleko ještě :grinning: Snad dojdu až tak daleko :sweat_smile:
17. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
martinaj: super, gratuluji, akorát bych na potvrzení ještě vydržela tak ty 3týdny, aby bylo víc vidět, ale super,moc ti to přeju!
17. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
marti: také gratuluju a souhlasím s holkama. K doktorce jdi spíš až dýl...nebo to ber už dopředu s rezervou, že z toho moc moudrá nebude. :wink:
17. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
ahoj holky, omlouvám se, že nechodím, ale nějak to nestíhám, v práci toho máme nějak moc, doma úklid a cukroví, takže jsem ráda, když večer padnu do postele :slight_smile: jen jsem chtěla chicoolku poprosit, jestli by mě dala na dno tabulky, rozjíždí se mi mrcha, takže jsem dnes 1 DC. Mám z toho radost, protože už se můžeme začít snažit a ovulka přijde kolem silvestra. Takže letos bude opravdu vášnivý :grinning:

letím zase makat, mějte se tu krásně, až bude volněji, zase za vámi mrknu!
17. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
Kebulko, super, že bude vášnivý Silvestr a Nový rok! Jak na nový rok, tak po celý rok! :wink:
17. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
kebulko: tak to je super, že se mrcha rozjela a čeká vás krásné vánoční snaženíčko. :wink:
17. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
Tak teď nám zbývá motol - Motol, budou //?
17. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
Holky, dnes když jsem projížděla tabulku, tak jsem si uvědomila, že tu dlouho nebyla Drndapetka? Nebo jsem ji prosvihla? Kde se nám toulá?! :sweat_smile:
17. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
ají: to máš pravdu, drndička tu dlouho nebyla, asi má v práci blázinec...
17. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
No kdyby to bylo v jiném období, tak bych taky asi počkala, ale takhle před Vánoci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
částečnš počítám s tím, že nic vidět nebude, řikala to i sestřička, že se to může stát, ale uvidíme, čas teď je, tak proč to nezkusit :slight_smile:
17. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
kdepak je taurusenka??? Čekám na její prskance... :wink:
17. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
marti: no máš pravdu, že je to blbé období před těmi Vánoci...tak k doktoru běž, když ten čas je...ale prostě buď připravená na dost pravděpobnou variantu, že nic neuvidíš...a hlavně se tím nenech vystresovat!!! :wink:
17. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
marti, já ti strašně moc rozumím, každá z nás by to chtěla mít potvrzený od mudr nejlíp 5 vteřin po té co najde // :slight_smile:
17. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
pepi přesně tak :slight_smile: Já budu zklamaná, když to nebude ani tu středu.
17. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
pepi: už jsi z kontroly zpět nebo v kolik jdeš?
17. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
No holky, kde jste? Musela jsem naše téma hledat až na druhé stránce :astonished:
17. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahoooj, tak konečně nasněžilo!!! :dizzy_face: No, chicoolko, to je naprosto SUPER!!! Zemětřesení prý bylo cítit až v na jihu Španělska v Andaluzii, to jste se včera pořádně tulili, co? :grinning:
Martinaj, potichu ale pořádně gratuluju, ten grafík je opravdu ukázkový. Jen tak dál, holky.
Medan, myslím na tebe, hematom je otrava, ale tak nějak mám dojem, že to většinou dopadá obře, tak se zbytečně nestresuj, mimi je určitě bojovníček a s takovou prima maminkou určitě rád zůstane. Odpočívej, šetři se a bude dobře.
Já už mám všechny výsledky a nikde se nic nenašlo, jsme zdraví jako řípy, dokonce ani ta imunologie nic neprokázala. Ještě uvidíme, co se zjistí v lednu na té hysterce, ale doufám, že taky nic a že budeme moct taky konečně začít.
17. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
ají: no vždyť si tu povídám skoro sama :wink:

zlabi: včera snaženíčko nebylo, za to v úterý jo :wink: , ale to jsme ještě nevěděli, že jsme zdraví, ale už to prostě nešlo :grinning:
Tak to je dobře, že jste zdraví...tak snad to do třetice všechno půjde jako po drátku.
17. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.