• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Zlabinko, tak to moc gratuluju! Ale to mi teda vysvětli, proč se ty potraty dějí? Já tomu nerozumím :astonished: Nevím, jestli teda fakt není lepší nějaký problém najít, aby si to člověk vysvětlil a léčil se na to. Takhle teda babo raď a hodně štěstí do dalšího snažení, viď? Už se těším, až budeš taky znovu snažilka a bude se otřásat země až někde na Novým Zélandě :grinning:
17. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Aji, žejo? Já si taky říkám, že to je divný, ale tak asi opravdu nebyla vhodná doba, nevím... Jak tu psala chicoolka, taky jsem za tu dobu hodně věcí přehodnotila a pochopila, tak uvidíme, co dál. Snad to napotřetí už vyjde, ale strach mám už teď a pořádnej :sweat_smile: Na snažení se moc těším, ale zároveň se bojím, že to pak bude pořádnej nervák, ale co už. Jinudy holt cesta nevede...
17. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
No zlabi, máš pravdu, prostě ten strach musíme překonat. Já ho mám taky. A taky jsem si po potratu uvědomila hodně věcí, že už nechci dítě jen kvůli tomu, abych nemusela chodit do práce a abych taky už konečně měla mimi jako kamarádky. Prostě nás to s manžou ještě víc sblížilo a uvědomili jsme si, jak moc miminko oba chceme!Tak držím pěstičky, neboj, do třetice už se musí podařit!!! :wink:
17. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jojo, holky, oni ty trable člověka posouvají dál. Člověk si urovná priority a to, co je v životě opravdu důležité. Holky, popravdě, kdyby mi to vyšlo hned napoprvé v tom červnu, asi bych nebyal úplně připravená. Tuhle mi jedna kamarádka říkala, že ještě nenarazila na nastávající nebo už hotovou maminku, která by chtěla mimi na 100%. Ale já můžu hrdě prohlásit, že už absolutně vím, že jsem připravená a naladěná na vlnu mateřství. V tom červnu jsem miminko asi spíš brala jak živou panenku. Jsem o hodně dál. Tak uvidíme co na tu mojí změnu miminko. :slight_smile:
17. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
Já si taky myslím, že jsem připravená. I díky tomu, jak si tu povídáme a sdělujeme rady, jsem se toho hodně dozvěděla. Navíc chci taky posunout dál náš vztah s manžou a to už můžeme udělat jen miminkem. Chci mít s tím mým miláčkem dítě, protože vím, že bude dobrej otec a chci aby tu po nás něco zůstalo, protože se máme tak rádi. Ježiš, to je filozofie :grinning:
17. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
Chicoolko, cítím to hodně podobně jako ty. Ne že bych děti předtím nechtěla, ale teď už je ta touha mnohem opravdovější. Navíc jsem si uvědomila, že na tom jaře ještě manžel nebyl stopro přesvědčenej, že dítě chce, spíš mi tak trochu ustoupil a vyhověl. Teď už jsem si jistá, že i on chce být táta. Oběma nám ta ošlivá zkušenost hodně dala, tak doufám, že i my se brzy dočkáme
17. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
zlabi: přesně tak...taky si myslím, že přítel v tom červnu taky ještě ani úplně nechtěl. A teď začal povídat, jak se těší, až se zadaří a bude to oznamovat. Myslím, že je taky připravenej. Těším se na jeho roli tatínka. Myslím, že bude úžasnej a že těm dětem strašně moc předá.

Holkyyyy, teď jsem dostala od kominíčka kalendář. Ježíš, ten byl milounkej. A na tom kalendáři je holka kominík a drží čtyřlístek. A on mi povídá, to jste celá vy. Taky máte takový culík. A já mu říkám, hlavně abych měla to štěstí. Pak mi popřál krásný Vánoce. To bylo tak milé setkání. Snad mi přinese štěstí!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
Zlabinko, přeju vám moc úspěchů, aby to bylo co nejdřív.

Já to přeju teda všem, abyste si nemyslely, že jsem se na někoho vyprdla :grinning: . Holky, já teda žádnou takovou zkušenost, co máte vy, nemám, ale je pravda, že bych taky potřebovala nějaké to posunutí mysli jinam. To jsme tu včera řešily s Chicoolkou. Ale doufám, že žádné takové starosti a trable nebudu mít (s potratama a tak).

Ale teď jsem si uvědomila, že když mi bylo 16, tak jsme s přítelem byli u kartářky a ta mi řekla, že u nás vidí hodně dětí, ale že si máme dávat pozor, že tam vidí i nějaký potrat. Sice tomu nedávám moc žádnou váhu, ale musím říct, že všechno, co nám řekla, se opravdu stalo, tak jsem tak podvědomě doufala, že teda budu superplodná :grinning: a to mimi fakt přijde, až ho budu chtít. Dokonce jsem si i (podvědomě) dávala pozor, když jsem byla ještě na škole, abych do toho nevlítla (s přítelem-s tím samým :wink: ).
Ale ejhle, superplodnost je tatam :grinning: :grinning: :grinning: Ale je pravda, že neřekla kdy ty děti budu mít. Ale už se na ty prcky mooooc těším :slight_smile:
17. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
Chicoolko, tak třeba je to znamení, že ti to kominíček zajistil a bude mimi raz dva :grinning:
17. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
chicolko, já předevčírem taky potkala kominíka, ale kalendář mi nedal :grinning: Jen jsem si chytla ten knoflík a něco si přála... :sweat_smile: Ale je to vážně náhoda, snad rok jsem žádného takhle a ulici nepotkala a te´d ještě ta tvoje zkušenost... no uvidíme :dizzy_face:
Luli, Aji, děkuju, já Vám taky samo přeju prcka do bříška co nejdřív a všem ostatním, co tam zatím mají volno, jakbysmet.
17. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz
lulii: nu jo, asi budu mluvit za všechny, když napíšu, že když jsme se začly snažit, každá jsme tak trochu doufaly, že to vyjde napoprvé. Ale oni se věci opravdu dějou tak, jak mají. Ačkoliv se to může někdy zdát nespravedlivé, člověka to posouvá. A nemusí tam být nutně potrat nebo nějaký zdravotní problémy, stačí i "jen" to čekání. Ale život je krásný i tak a je vážně třeba žít každou chvíli a nepromarnit ani minutu.

Kominíček mi přinesl když ne štěstí, tak alespoň dobrou náladu a takovou hezkou radost. Všichni se tu od rána mračí a on byl tak milounkej. Je neuvěřitelný, jak nevtíravej úsměv dokáže zvednout náladu. Jééé, já jsem zase tak optimisticky naladěna, to je něco se mnou. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
Chicool, to jsi moc hezky napsala! Já myslím, že se věci opravdu dějí, tak jak mají, je to někde dáno a my s tím nic neuděláme.
I já si myslím, že na jaře manža ještě mimi nechtěl,já s tím tak dlouho otravovala a pak mu řekla-vysazuju antiko a hotovo, že on rezignoval a říká, tak jo. No jo, teď už je to jiné, pojď mimísku ke všem, co jsme tady! My budeme tak úžasný rodiče, že si to nedovedeš představit! :wink:
17. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
Chicoolko, jen buď taková pořád, miminko si tě určo brzy najde, když budeš mít pořád tak suprovou náladu. Já už se s tím docela smiřuju, zítra to mám dostat a nejsem z toho na zhroucení jak jsem bývala předtím :sunglasses: , když MS dorazila. Ale horší je, že mě ovlivňuje práce, jsem z toho taková opařená, mám pocit, že mě nic nebaví, nic mi nevychází a jsem ke všemu taková apatická. Nebýt tý práce, tak jsem úplně v poho. Ale jinak jsem šťastnej člověk :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ajo, místo vyvolávání duchů budeme vyvolávat miminka :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
Jo, Chico to je milý, kominíka jsem neviděla ani nepamatuju. moc ti přeji, aby tě to štěstí, které si přeješ, potkalo a samozřejmě i všechny ostatní.
Já před chvilkou zase mluvila s mamkou po telefonu a furt jsem zívala :slight_smile: tak mi radila, ať si dám kafe (nepiju ho, výjimečně) nebo energetickej drink :wink:
17. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
Lulii :grinning: ! Jasně, uděláme si čarodějnej mejdan :wink:
17. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
lulii: já mám také dny, kdy bych se vším praštila, nejsem pořád veselá, to bych musela být na drogách nebo nevím co. :grinning: Ale spíš jsem pozitivně naladěná. V práci mě to občas taky točí a to je pak těžký si zachovat nadhled, když je člověk úplně vypumpovanej. Ale snažím se.

Pavczo: to je taky dobrý s tím kafem a energy drinkem...kdyby jen tušila, co? :wink: Já dneska také pořád zívám, nějak jsem špatně spala, pořád jsem se budila.
17. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
Holky, já už jsem kominíka neviděla ani nepamatuju! To asi proto nemáme teď tolik štěstí :wink:
17. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jinak je znát, že fakt mimi mám, protože mi lítá i tlak, večer už jsem usínala a strašně se mi motala hlava, "lítala" jsem v posteli a i teď během dne mám chvíle točení a taky mi je zima, sedim v těch příjemně teploučkých ponožkách a ještě extra svetr navíc. Já bych to asi nedokázala neříct tedy tři měsíce, aspoň tedy u rodiny. Pokud prcek bude na ultrazvuku ve středu, tak mým rodičům a manželovým to řekneme, ale zároveň, aby to dál zatím nešířili a v práci se to budu už snažit taky držet dle rámce možností.
17. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
Holky, on ten můj kominíček nebyl v komickým, byl v civilu, ale byl povoláním kominík. A ještě teď je to tady cítit - taková ta vůně, když se zatápí v kamnech. Tak nevím, jestli i tak nosí štěstí, ale neskutečně mi zvedl náladu. :wink:
17. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
Chicool, tak to já taky teď cítím "vůni" z kotle, když jsem byla teď přikládat. Čoudlo mi to do celý místnosti :angry: :grinning: :grinning: Ne, já vím, co jsi myslela tou vůní :wink:

Holky, nachvíli vás opustim, jedu si zařídit servis na auto a pak musim ještě do banky, ale dneska na vás ještě juknu :wink: Tak zatim ahoj!
17. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
Chic myslim, že nezáleží co měl na sobě, ale že to byl pravý kominík :slight_smile: .
Lulii pa a dobře pořiď, co potřebuješ :slight_smile:
17. pro 2009 v 15:21  • Odpověz
lulii: já už tuhle vůni právě moc neznám. Doma máme ústřední topení. Tahle vůně je spíš vzpomínka na moje dětství, když jsme jezdily k babičce, tam jsme si vždy topily do kamen, takový malý cácorky jsme se ségrou byly a jak jsme si pěkně topily, jen rozdělat nám to musela vždycky babička nebo dědeček a my už pak jen udržovaly. Byla to paráda. Člověk už to ani nezná.

Nám tu pěkně nachumelilo. Kéž by to vydrželo do Štědrého dne. Nechci bláto. Ne ne ne. Já už se tak těším na ten Štědrý den...půjdeme zase jako každý rok do lesa dát něco na zub zvířátkům, to je náš zvyk s přítelem. :slight_smile: Co budete mít holky k večeři? My lososa a salát. Mňaaaam.
17. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
ahoj cácorky, krásne odpoledne...

potichounkou, polehounku gratuluju nové těhulce a přeju jen samé dobré zprávy...

na večeři bude několik druhů jídla, protože se na jednom neshodneme :slight_smile: já se synem budeme mít lososa, manžel kapra (kaprovi se vyhýbám asi 4 roky, kdy mi uvízla kost v krku a další den jsem byla na pohotovosti ), jako přílohu s manželem budeme mít salát a Ondra bude mít bramborovou kaši :grinning: a ještě k tomu dělám kuřecí řízky ... mňam, už za týden :slight_smile:
17. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
Tak my máme klasiku kapříka se salátem. Doufám, že kost neuvízne, i když už se mi to kdysi taky stalo, pak mi táta z krku lovil velkou pinzetou a svítil na mě stovkou žárovkou a to bylo až první svátek. Ale kapříka mám ráda, takže se těším.
17. pro 2009 v 15:46  • Odpověz
17. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
chico - diky za odkaz, nastesti to neni ta chlorella, co bastim ja, ufff. to bych byla pekne nastvana, neni to nic levneho a ujistovali me, ze je naprosto prirodni.. ufff.
17. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
za chvili koncim v praci a jedeme se podivat po stromecku, tak doufam, ze budeme uspesny. a pak uz muzou zacit Vanoce :grinning:
17. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
Tak ať koupíte nějaký úžasný. My ještě taky nemáme a nevim, kdy pořídíme, dneska jdu na ten večírek, zítra ke kadeřnici a pak manžel na noční, tak snad až v sobotu, až se vyspí po noční a snad nebudou už jen košťata :slight_smile:
17. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
zebrafko: my na stromeček jedeme zítra, tak taky doufám, že nějaký pěkný najdeme. A jinak jsem ráda, že to není to, co baštíš, úplně mě zatrnulo, když jsem to četla. Fuj.

Tak se pro dnešek loučím a pádím domů. Papa.
17. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.