• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tak už jsem doma z "večírku" v sedm jsme zdrhli a nebyli jsme první, nebylo o co stát. Ke všemu ta kolegyně, u které jsem se prokecla s testem to řekla hlavnímu šéfovi, jehož je pravou rukou. Zeptal se tedy jakože taktně, když viděl, že nemám u sebe žádnou skleničku, nejprve se ptal, jestli jsem se na svatbě nenaučila pít a potom ukázal rukou na sobě jako na vypouklý břicho a zeptal se, jestli už se nehlídám. Tak jsem řekla ne. No co, nic nevim, jen asi vypadám za lhářku. Bylo mi jasno, že ten dotaz nebyl jen tak. Jinak, abych nebyla podezřelá skleničku s přípitkem jsem si vzala, cucla a pak ji nenápadně s kolegyní, která ví, vyměnila za prázdnou, nikdo to neviděl.
17. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

Já mám Štědrý den už dneska :dizzy_face: Miminko je v pořádku, a hematom NIKDE!!!! A to si na mě vzala i vnitřní sondu, a nenašla ho!!! Fakt, už žádnej jinej dárek nepotřebuju.

Jdu přidat do alba fotečky, který jsme dneska dostali.
17. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jé Pepinko, tak to je super, to mám radost. To ti věřim, že to je tento rok pro tebe nejhezčí dárek pod stromeček :grinning: To je úleva, viď? Moc ti to přeju a doufám, že to byl poslední tvůj stres, co se miminka v bříšku týká. Tak teď už si to jenom hezky užívej, ale opatrovat se musíš pořád :wink:
17. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
lullii, to si piš, teď se mi hrnou do očí slzy úlevy.... a jsem hrozně unavená, jako kdyby to ze mě všechno spadlo a najednou mi došlo, jak mě to vyčerpávalo.

Fotky už jsou v albu :slight_smile:
17. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
Pepi, ty fotky jsou úžasný. Je vidět, že se má Puclík u tebe dobře a je to pěkný pohodář/ka. Hezky si hoví na zádech, nožky nahoře, ještě že nemá v puse doutník a v ruce skleničku s whisky :dizzy_face: :dizzy_face: ,no to bude kliďas :grinning: A ta fotka s tlapičkama je úžasná, ještě jsem takovou neviděla.
17. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
Pepinko, tak to udělej jako tvoje mimi v bříšku - ležing na záda, nožky nahoru a odpočívej, to by mohlo na tu únavu zabrat. Ono ti vlastně ukazuje, jak správně by se mělo odpočívat :grinning:

A mám pocit, že ten šutr co ti spadl ze srdce byl slyšet až k nám do jižních Čech :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
Lulii, jé, jižní Čechy, tam je krásně :slight_smile: jojo půjdu spát, ono to ani jinak nepůjde :slight_smile: Tak se tu mějte, a zítra mě tu máte jak na koni :slight_smile:
17. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Pepí, ahóóój a doufám, že budeš mít krásnou klidnou noc. Hezky se vyspi :wink: :slight_smile:
17. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
Pepi gratuluju!!!!!!! Věřim, že to je ten nejhezčí dárek.
17. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
Pavczo, zdrhli jste teda nějak brzo :wink: . Ta kolegyně, ta je fakt tak ukecená, taky si to mohla nechat pro sebe, káča jedna :angry: Ale ta lest s tou tvojí dobrou kolegyňkou, ta se vám teda povedla (s těma skleničkama) :slight_smile:
17. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
Nebyli jsme jediný, kdo šel brzy. Fakt to byla nuda, proto se nám tam nechtělo, zvlášť, když jsme seděli u těch, se kterými se nemáme co říct, oni jsou ty krajský a my jen územní :slight_smile: a hlavně tam bylo zakouřeno, takže jsem tam nechtěla déle pobývat.
17. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
Dobré ráno! Konečně pátek! :slight_smile:

pepinko: mooooc gratuluju, je to opravdu ten nejhezčí dárek, který sis mohla přát a hlavně dostat! Fotečky jsou kouzelné, krásně si tam lebedí. Tak super, mám z toho radost. Kdypak bude další kontrola? Ať to dopíšu do tabulky... :wink:
18. pro 2009 v 08:11  • Odpověz
Také dobré ráno, pátek, hurá, ale o kousek blíž zase středě :slight_smile: Už aby byla a úspěšná.
18. pro 2009 v 08:17  • Odpověz
chicoo, 18/1, a dneska musím volat k Apol, abych se objednala na genetický utz ve 20tt :slight_smile:
18. pro 2009 v 08:23  • Odpověz
pepi: tak až budeš vědět i ten UTZ dopíšu tam i ten :slight_smile:
18. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
už ho vím... 14/1 v 8.15 :slight_smile:
18. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
pepi: doplněno :slight_smile:
18. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
super, dík moc
18. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: .

Tak speciálně pro Chicoolku: prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk pprrsskk pprrsskk pprrsskk pprrsskk pprrsskk pprrsskk pprrsskk pprrsskk pprrsskk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk ppprrrssskkk pppprrrrsssskkkk pppprrrrsssskkkk pppprrrrsssskkkk pppprrrrsssskkkk pppprrrrsssskkkk pppprrrrsssskkkk pppprrrrsssskkkk pppprrrrsssskkkk pppprrrrsssskkkk prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsk :grinning: :grinning: :grinning: .

Pepinko, tak to je super vánoční dárek i pro nás, že ten hematom už není. Hned ty vánoce budou veselejší a klidnější. Ale i tak se opatruj :grinning: . Fotky jsou úúúúúžasný. Miminko se ukázalo v celé své kráse. :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
blíží se půl desátá, čas kdy Pepa chodí na ranní muchánek, takže ho jdu přebalit aby spinkal v suchoučku, a budu doufat že zabere rychle, od půl druhé do dvou v noci ho chytil amok a řval... byl k neutišení.
18. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
tauri: děkujuuuuuuuuuuu. Jsem krásně oprskaná. To by bylo, aby to brzy nevyšlo. Děkujuuuuuuuuuuuuuuuuu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
Pepinko, teda moc ti gratuluju! To máš krásný dáreček! Fotečky jsou krásný :wink:
18. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
Holky, tak dneska mě teplotka nějak překvapila, je mi jasný, že to nic neznamená, ale místo toho, aby úplně klesla, tak nabrala jinej směr. Jsem zvědavá, jak to bude zítra. Dneska nebo zítra to mám dostat.

http://www.fertilityfriend.com/home/2b754b
18. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
Teda lulli, to je překvápko. No jsem zvědavá, jak se to vyvrbí, třeba teplotka bude stoupat a bude dáreček!!! :wink:
18. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
Ají, bylo by to krásný, ale fakt tomu nevěřim. Spíš jsem ráno po změření čekala, že tam bude 36,3 a já půjdu a rovnou si dám slipovku mezi nohy :grinning: Teď nevim, jestli si jí mám radši vzít. Spíš to byl takovej záchvěv poslední naděje a zítra je tu MS jak na koni :grinning:
18. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
Lulli, A nemělas třeba včera nějakej alkohol? Prý zvyšuje pak ranní teplotu!
18. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
Neměla jsem nic, všechno bylo stejný jako vždycky. Ale já fakt počítám s MS, protože už mě týden pobolívá podbřišek a prsa, takže fakt každým dnem je tu. Myslím si, že mi právě zítra teplota klesne o to víc a "vítej milá mrcho, vítej!!!" :grinning:
18. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
Aja, nevíš co znamená dole u toho grafu to : Stats? A mám u toho 5.
18. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
Lulii, já se v grafech nevyznám, ale přeji ti, aby to dopadlo jinak než čekáš (aby nedorazila ms), hele, už jsem psala, že to pobolívání a prsa nic neznamená, já taky říkala, že cítím, že to dostanu, že mi pobolívá podbřišek, to mi zůstalo doteď, jen ta ms nikde :wink:
18. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Pavczo děkuju, jseš moc hodná.
Holky, když zítra ta teplota neklesne, myslíte, že bych měla zkusit testnout? Vím, že podle teplot je to blbost, ale když si vybavím nějaké těhu grafy, tak ty vyjímky fakt jsou. A zítra budu 29DC, 15DPO. To už by se kdyžtak mělo ukázat, ne?
18. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.