• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Lulli, když teplotka neklesne, tak testni. To už by se čárečky mohly objevit!
18. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
Tak jo, uvidíme co zítra. No kdyby náááááhodou něco, tak hned písnu.

Nachvíli se s váma rozloučim, jdu dokupovat dárečky. Ach jo, já to tak nemám ráda prodírat se mezi lidma. No ale co bych pro své blízké neudělala, ne? :wink: Tak zatim ahoj :dizzy_face:
18. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
Lulli, ještě nehaž flintu do obilí, a testila bych třeba v pondělí, ať nemusíš lovit ducha :slight_smile:
18. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Zdravím :slight_smile: Jdu sem na chvilku nakuknout, mám dneska volníčko, tak připravuji domov na svátky :grinning: My jsme započali už s manžílkem prosincové snaženíčko....teda pokud se tomu dá snažení říct, protože spíš je to o chuti a o času.....Není teď na nic čas, v práci mám šílenej blázinec :angry: :unamused: :frowning2: Už ať je po Vánocích..
18. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
lulii: to je príma, že teplotka stoupla, moc bych ti to přála!!! Souhlasím však s pepi, testovala bych nejdřív v pondělí. Jestli tam miminko je, tak neuteče. :slight_smile: Bude to jen trošku více napínavé. :slight_smile:

drndičko: já jsem si to myslela, že máš hodně práce, dlouho jsi tu nebyla a už tu po tobě byla sháňka. Snažení dle chuti je nejlepší. Užij si volnísko, odpočívej a nabírej síly, když toho máš tolik. :wink:
18. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
Drndička....Ahooooj! Zrovna včera jsem říkala, že už jsi tu dlouho nebyla!!! :wink:
18. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
Lulli, jinak na fertility ten stats - nevím co to je. Já to tam nemám a píše mi to tam dole, že stats, DPO cosi a tak, že se mi tam zobrazí,jen když budu mít VIP členství, ale to se nějak platí nebo co, tak jsem na to ani neklikala.
18. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
Holky, kde jste? Já už jdu za chvíli z práce. Konečně. A příští týden už jen 2 dny v práci.
Užijte si víkend!!!
18. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ahoj Ajo, jak se vede?
18. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz
Asi jsem tě prošvihla, tak hezký víkend :slight_smile:
18. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj zlabi, jsi tu ještě? Já jo, jen jsem něco řešila v zamlklinkách....
18. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
zlabi ahoj, dneska to tu moc nežije, asi mají všichni moc práce. Já také docela kmitám. Už se těším na víkend. I když bude spousta práce.
18. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
Jinak se mám fajn, protože je pátek odpolko a před námi víkend a za chvíli Vánoce! Super. A co ty?
18. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
Chicoo, čauky. Já mám v práci dneska docela volno a tady mrtvo :slight_smile: Na víkend se taky těším, asi budem s manžou dělat pravej opak toho, co všicni ostatní - tj. válet se, neuklízet, nepéct a hlavně NENAKUPOVAT :grinning:
18. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ajo, ahoj i tobě :slight_smile:
18. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
Tak jsem to zakřikla, kolegyně potřebuje pomoct, tak mě zaúkolovala, tak jdu makat :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz
zlabi: no já to mám nárazově, ráno jsem měla volno, ale nikdo tu nekomunikoval, a teď mám trochu perněji, ale s myšlenkami na víkend toho moc neudělám. Tak to se máš, že budeš mít takovej poho víkend. My musíme jít dneska koupit strom, zítra uklidit a nakoupit ingredience na středrovečerní večeři a pak hodíme také nohy nahoru, případně půjdeme ven. Jako určitě se nepředřu. Naopak, hodlám si taky užívat volno. Ale jisté věci jsem odkládala, tak to udělám. Ale s ničím se mazat nebudu. :wink:
18. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz
Chico, my už jen dokoupíme poslední věci - jídlo, trošku uklidím, jako normálně každý týden a prdím na všechno.
18. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
Dnes máme s manžou hezkej večer, vyprdli jsme se totiž na firemní večírek (trošku protest, za to jaké jsem tady teď měla trable) a manža vaří a udělá chlebíčky a dáme si nějaký ten alkohol....
18. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
ají: jůůů, tak to budete mít pěkný večer. My měli včera pěknej, přítel mě pozval na véču, tak to bylo moc hezký...a dobrý. :grinning:
18. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
Tak to je fajn. My na tohle dbáme, abychom si sem tam někam vyšli, nebo si udělali hezký večer doma, jeli na výlet a tak. Vztah se musí opečovávat, že jo! :wink:
18. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
ají: přesně tak! O vztah se musí neustále pečovat. Pro nás je to snažší v létě, kdy hodně i v týdnu jezdíme na kole, chodíme na procházky, cestou se stavíme na pivčo. Ale zima má taky svá kouzla, když zrovna vyloženě neskončíme na gauči u nekonečných seriálů. :slight_smile: Stačí nám si třeba zahrát nějakou hru - nééé na PC, ale třeba člověče, nezlob se. :slight_smile:
18. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
Chicool, tak to máme stejný. My taky vyrazíme na kolo nebo s pejskem na procházku a zpátky zakotvíme někde na pivčo :grinning: . Hry taky hrajeme - Soudruhu nezlob se anebo hádáme AZkvíz v telce a počítáme si body :dizzy_face:
18. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
ají: tak to jsme na tom vážně podobně :wink: my hrajeme Carcassonne a nebo obyčejnej autobus (karty). A užijeme si u toho spoustu srandy. :wink:
No nic, pádím koupit stromek. :slight_smile:
Krásný víkend všem a nesedřete se u vánočních příprav. :grinning:
18. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
Jo jo, karty hrajem taky.
No nic, jdu si dát tu véču, kterou manža uvařil! A pak si sednem k telce a budem odpočívat. Žádný vánoční úklidy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
ahoj holky, konečně pátek a jsem doma. Mám taktéž novou hlavu, bych se na svátky líbila a Ježucha se mě nelekl a přinesl to vytoužené potvrzení (spíš tedy paní doktorka :slight_smile: ). Od svatby jsem si nechávala dávat výrazné červené pramínky a teď už jsem je měla pěkně do oranžova a dneska jsem si nechala na celou hlavu jen tmavě hnědou a trochu přistříhla a hned vypadám jinak. Jinak manžílek odešel na noční, já musim dozdobit cukroví, ještě udělat nepečený a poklidit a taky o víkendu sehnat stromek a nakoupit potraviny na svátky, v neděli oběd s tchýní, má narozky a hurá bude pondělí a to už budou jen dva dny do středy, poslední den v roce v práci, ale hlavně kontrola. :slight_smile:
18. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
Pavczo, ty musíš být parádnice :slight_smile: Taky máš docela narvanej víkend, viď? A můj jde taky zachvíli na noční, takže i já budu sama doma.
18. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
Hlavně mi přijde, že za ten půl rok od svatby, když na sebe u kadeřnice koukám do zrcadla, připadám si čím dál starší :grinning: asi to bude tím manželstvím :grinning: a barvu celou jsem chtěla hlavně kvůli šedým vlasům nad ušima :grinning:
18. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
Myslíš, že stárneš tak rychle? Tak to abych si toho svýho v červnu radši nebrala :grinning: Já už bych taky možná měla pár šedivejch, hlavně ze školy :angry: Ale barvim se na blond, tak zatim nic nevidim :dizzy_face:
18. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
V blond to neni tak nápadný :slight_smile: Spíš si myslim, že je to tím, že se mi zvětšil obličej, protože jsem přibrala. Do svatby jsem se držela (měnit šaty po 4. jsem nechtěla :grinning: ) a pak jsem si řekla, hurá, nemusim se hlídat a šlo to nahoru. Teď jsem zvědavá, kolik přiberu za několik málo měsíců, nesmim to přehánět, aby to šlo pak dolu. :wink: Tak jdu se vrhnout do té práce, je toho dost.
18. pro 2009 v 17:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.