• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Dobré ráno holky, teda vy jste vůbec nic nenapovídaly...Jak se máte? Moc ty úklidy nepřehánějte a pojďte pokecat! :wink:
19. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Tak co lulii??? Drží se teplota pořád nahoře??? :dizzy_face:
A motol...kdepak jsi? 32 DC to už je taky dost...

Ají: ahoj. Já jsem se krásně vyspinkala, nasnídala a jdeme nakupovat. Stromek ještě nemáme, včera se nám už nechtělo se cpát někde v krámech. Tak vyrážíme za chvíli. Nakoupíme rovnou i potraviny na Vánoce, abychom už tam nemuseli. A pak dáme procházku venku. U nás je krásně nasněženo. A prý má přijít před Štědrým dnem obleva. :unamused: Při tom je to tak krásné, jako v pohádce.

Tak zatím, ukážu se odpo. Papa.
19. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Chicoolko, hoď mě prosím v tabulce zpátky dolu, dnes jsem 1DC. Moc jsem se nahoře neohřála. Ale aspoň vím, že moje tělo pracuje tabulkově: 28DC, 14DC ovulka, 14 dní byla luteální fáze. I když vím, že to ještě nic neznamená a nezaručuje mimi.

Ráno v půl sedmý jsem se vzbudila a takový bolesti jsem ještě nezažila, normálně jsem bolestí plakala :frowning2: . Přítel ten vůbec netušil, která bije. Musela jsem jít do sprchy a tam si sprchovat břicho horkou vodou, to ale taky nepomohlo. No holky hrůza děs. Takovou MS už nikdy nechci zažít. Myslela jsem, že se bolestí poblinkám a omdlím :sweat_smile: A pak jsem si vzpomněla na porod. Ten jestli je dvakrát horší, tak ho nepřežiju a vůbec nevim, co budu dělat. Tak já jdu teď na oběd a pak se ukážu :wink:
19. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
Krásné poledne holky :slight_smile: Teda já ho krásné nic moc nemám. Je mi blbě od žaludku, tříští mě hlava a chce se mi děsně spát a to musím být v práci :unamused: Ach jo, ten alkohol je fakt sviňstvo :angry: Čím jsem starší, tím míň vydržím :grinning: Flámovali jsme včera s e známejma a asi jsem to trošku přepískla :rolling_eyes: Navíc 4hodiny spánku taky nic moc, tak jsem úplně vedle jak ta jedle....a ten žaludek jak bolííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :cry: Nemáte nějakej zaručenej receptík co by mi na to zabralo? Abych tady ještě 6hodin vydržela a nepoblila se :sweat_smile:
19. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
No a to jsem ještě zapoměla napsat, že mě můj drahý táhl v noci domů pod pažami, protože jsem nebyla schopná stát ani na kozačkách :grinning: :grinning: :sweat_smile: :confused: :zipper_mouth: :sunglasses: :astonished: Nooo musím se trošku přiznat, že si moc z toho večera nepamatuju, ale ten sexík byl úúúúžasnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Třeba budeme mít opilýho špuntíka :grinning: Byl by hned po oplodnění notor po mamince :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
Luli tak přesně takovou bolest jsem prožila poslední moji MS, a tak jsem pak po této MS otěhotněla! Tak co když je to znamení? :slight_smile: Hruza ta bolest, co? Úplne si živě vzpomínám.
19. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
Dobré odpoledne, tak my dneska vyrazili na nákupy už před osmou a doufali, že další halda lidí nebude mít stejnou taktiku a kupodivu ne! Byl docela prázdnej obchod, ale při odchodu už se to pomalu začínalo zaplňovat, my to ještě stihli v pohodě, krom kapříka máme všechno. Stromeček taky, i když jsem si nějak nemohla vybrat :grinning: furt se mi něco nezdálo, špička, kam nedáme ozdobu, křivej kmen, blbý větve :grinning: prej jak jsou promrzlý a byly svázaný, tak to tak působí a že větve se daj roztáhnout dle potřeby. Vypadala jsem jak zhejčkaná panička :slight_smile: nakonec jsme vzali ten, co jsem si nejmíň prohlídla, ale od prvního pohledu se mi zdál ok, jen je dost širokej.
Teď jsem vypucovala linku a jdu ještě pokračovat.
Lulii ty bolesti ti nezávidim, také je znám a nejvíc pomáhala ta horká sprcha přímo na bříško a teď jsem si koupila pohankový polštářek, který se dá nahřát v mikrovlnce a hezky hřeje bříško, koupila jsem si ho teď před blížící se ms, abych byla připravená a ona nepřišla :wink: jinak ta moje poslední byla zase dlouhá (8 dní). Třeba po té bolestivé už také žádná nepřijde.
Tedy drndi, pěkně si se odvázala :grinning: , ale jednou za čas to snad neškodí až budeš maminka, nebude na to čas.
19. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
Drndi, no tys to teda rozjela! Ale jak říká Pavcza, musíme si užívat dokud to jde, viď? :wink:
19. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
Na žaludek, čoveče nevím, co bych ti poradila. Říká se, čím se v noci zkazíš, tím se ráno napravíš. No a jelikož jsi v práci, tak to asi nepůjde :grinning: ! Tak možná něco teplého do žaludku - polévka-česnečka?
19. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
Lulii, teda ta tvoje mrška mě mrzí. A to to vypadalo tak nadějně, viď? No tak nesmutni, příští pokus už bude úspěšnej a taky tě čeká vánoční a hlavně novoroční snaženíčko! :wink:
19. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj holky, my taky dneska kupovali stromeček, ale měli jsme to usnadněný :slight_smile: nám ho vybral Pepa :grinning: Bylo to na druhém místě, na tom prvním měli jen jedličky a my chtěli smrček (tak to ve finále stejně je jedle :grinning:), je roztomile malej, má max. 1,5metru, souměrnej, a i když jsme se pak dívali asi na pět dalších, i větších, tak tenhle zkrátka vyhrál. A kdybyste viděli jak Pepa rozzářil očička, když jsme řekli že vezmeme ten co vybral on..... ten jsme vzít museli i kdyby to bylo koště, což teda naštěstí není, je krásně souměrnej, malinkej, no prostě paráda :grinning:

Lulli, mrchy je mi líto, ale hele na zmírnění bolesti fungujou brusinky, stejně jako na trable s močákem (ty mám teď já, ale já na to trpím od dětství, stačí mi předržet čůrání a je malér, a to se mi přesně dneska stalo, holt u stánku se stromečkama záchod nebyl :grinning:) já mám od Swiss Maxu, síla 7500g (mají ještě slabší asi 1150g v kapsli a pak "forte" 17000 mg v kapsli), a fakt to funguje, i je na tom psáno že to usnadňuje hladší průběh ms.)
19. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
Koukám, že máte Pepi moc šikovného chlapečka :slight_smile:
19. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
pavczo, jo, taky občas koukáme, to víš že na něj mluvíme hodně, hodně se mu věnujeme, ale občas nás až překvapí, jak moc tomu rozumí. Zase nechci podléhat šalbě, že mám geniální dítě, to ne, ale fakt občas oba s Honzou koukáme. Třeba dneska, se snažil u oběda jíst lžící - občas se mu to povedlo, občas ne, teda spíš mu vyšel jeden pokus z pěti, ale snaží se, vidíš na něm jak se moc snaží, tak to víš že ho necháme :slight_smile:
19. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
ahoj holky...

luli, my vážně asi čekáme na sebe, abychom mohli otěhotnět spolu :slight_smile: já jsem zase 2dc a ty 1 dc :slight_smile: tak si musíme tento cyklus vzájemně držet pěsti, aby to už konečně vyšlo :wink:

já teda musím říct, že mám takhle bolestivou mrchu poslední dobou pokaždé a je to opravdu hrůza, první den nejsem schopna vůbec fungovat bez prášků :frowning2:
19. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
jedeme na návštěvu, tak já pádím. holky, mějte krásný víkend!
19. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj, tak já jsem zpátky :slight_smile:

Drndi, tak tyhle stavy znám velice dobře, já když jdu pařit, tak to stojí za to. Bohužel jsem za tu dobu ještě nepřišla na to, co by mi na opici zabralo. Ale vždycky vypiju tak litr mlíka, to když vidí můj, tak se mu chce zvracet. Ale jestli mi to pomáhá to fakt nevim. No a vždycky se musím najíst.

Syll, tak kdyby to byla ta poslední MS, jako jsi měla ty a pak by přišlo mimi, tak ať klidně ta mrcha bolí ještě víc :grinning:. Tak uvidíme, co teda příští, jestli dorazí nebo ne.

Jinak zkusim ten polštářek a nebo ty brusinky, protože jestli by takové bolesti z mrchy byly ještě třeba rok, tak to fakt nevim, jak bych zvládala.

Ají, snažení mi vychází přímo na silvestra, ovulka na 1.1. 2010, tak to bude hezkej začátek roku ne? :wink: :dizzy_face:

Kebulko, to jsou fakt věci, viď? My fakt spolu budeme rodit :grinning: Ale bylo by to super :grinning: To víš, že si budeme držet navzájem pěstičky, co nejvíc to pude :wink:
19. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
Ahoj holky...
tak my stromek nemáme, nemohli jsme si vybrat, asi bychom také potřebovali takovýho šikulku jako má pepinka. Pak nám bylo řečeno, ať alespoň do toho 23.12. vydržíme, že pak budou o dost levnější, o Štědrém dnu prý dokonce za 1,-, ale to už nikam lézt nebudu. A toho 23.12. mám volno, tak ho půjdeme koupit a když nic nenajdeme, máme umělej, ale to bych se ochudila o tu vůni, tak snad něco seženeme.
Jinak jsme se před chvílí vrátili z venku, byli jsme na procházce a pouštěli lampion přání, letěl krásně a jak bylo bezvětří, tak byl pořád nad náma a tou zimou letěl asi hodně vysoko, pak jsme ho viděli i padat, ale nenašli jsme ho.

lulii: tak škoda, že ms dorazila, ale aspoň že je cyklus takhle pěkně srovnaný...jinak snaženíčko na 1.1. je fajnové. A s tou bolestivou ms je to tedy něco. Ale taky bych doporučila ty brusinky, brusinky jsou opravdu zázračné.
19. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
Jů, Chic, tak ať se přáníčko vyplní :slight_smile: moc ti to přeju. A myslíš, že nebudou toho 23. ještě víc přebraný ty stromky? Je pravda, že teď tu tak krásně voní. Už se těšim, až bude stát ozdobenej.
Holky myslíte, že je možné, že i přes tolik pozitivních testů bych nebyla těhotná? Protože mi kamarádka, jediná, které jsem se svěřila, naznačila v mailu, že její známá si taky myslela, že je těhotná, protože si to moc přála a nebyla, že si ten stav jen vsugerovala. Ale asi 7 testů různých značek, včetně těch nejspolehlivějších mi pokaždé vyšlo, mám i příznaky, nemluvě o ms, která je nikde. Zase mi nasadila brouka do hlavy.
19. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
Pavczo, vůbec si s tím nelámej hlavu. Všechny testy máš pozitivní, dokonce čárka sílí, tak se nenech znervóznit. Je pravda, že si můžeš vsugerovat ranní nevolnosti, bolestivost prsou,....., ale nevim, jak bys dokázala ošálit tělo, aby MS nepřišlo a hlavně aby vylučovalo HCG, které značí těhotenství. To fakt pochybuju :slight_smile:

Takže maminko klid, nenervi se, odpočívej a užívej těhotenství :wink:
19. pro 2009 v 18:24  • Odpověz
No, zatím ty nevolnosti a bolest prsou nemám. Spíš mám pocit jen, že se prsa zvětšily a občas, když vidim nějaké jídlo, tak mi je jako nepříjemně, ale ne úplně na zvracení. Ale právě si říkám, kdyby bylo tolik testů falešně pozitivních, to by byly pěkně naprd :grinning: Už aby byla ta středa a hlavně, aby to bylo už viditelné.
19. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
Chicoolko, závidim ti vypouštění lampionku přání, ty bych chtěla mít na svatbě. No ani se tě neptám, co sis přála, kromě jiných věcí :wink:
Asi fakt zkusim ty brusinky, protože teď ta bolest zase zvyšuje obrátky. Celý den polehávám, nic jinýho jsem fakt dělat nemohla, to se mi nikdy nestalo. Vždyť já když jsem měla MS, tak jsem i řezala a štípala dříví jako by se nechumelilo a teď jsem neschopná. Ach jo, doufám, že tahle MRCHA jedna hnusná je se mnou naposledy a už nikdy nepřijde :grinning:
19. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
pavczo: no uvidíme, jestli budou přebrané, ale přímo mi to říkali v Obi, že fakt na Štedrej den jsou ještě krásný a že je musí vyprodat. Jako mě se moc nechtělo dávat za stromek 800,-...tak si počkáme a jestli tam budou uř jen košťata, tak co, hlavně, že bude vonět a bude náš. :wink:
Jinak pochybuju, že by sis to tak vsugerovala, aby sis v těle vytvořila onen HCG hormon a pak ti to 7 testů ukázalo. Pavli, ty jsi prostě těhotná. Vsugerovat si to můžeš, můžeš mít příznaky jako těhotná, zvracení, bolení podbřišku, a další příznaky, sama jsem si několikrát tohle vsugerovala, ale těžko si vsugeruješ HCG hormon, který těhotenství začne vylučovat. Takže klíííííd. Nepochybuj pořád o tom, že tam mrňousek je, protože on tam je. :wink:
19. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
Já si taky myslím, ne myslím, ale vím, že to ani nejde, aby byly falešně pozitivní. To je pěkně dlouhý čekat do středy, viď? Musíš být pěkně nervozní. Budu na tebe moc moc moc myslet, ať je všechno v pořádku. Hlavně aby už bylo něco vidět, aby ještě nebylo moc brzy, ale uvidíš. A kdyžtak si řekni, aby ti nabrala tu krev.
19. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
lulii: já to viděla na svatbě u kamarádky, ale nijak mě to nebralo, ale ono je to jiný, když to vypouštíte sami za sebe. Fakt to byl moc hezký zážitek a jak bylo bezvětří, tak se nikam nezatoulal. Fakt hezký.
Jo a k tý ms, mám od asi 15 let takový cvik, když mi bolelo při ms břicho, ale nikdy jsem žádnou extrémní bolest nezažila. Ale zkus to, třeba ti to aspoň na chvíli pomůže. Lehnout si břichem na zem a zvedat se na rukou až do natažení a zaklonit se. Nevim, jestli chápeš jak, ale mě to vždycky docela pomohlo.
19. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
Chicoolko, myslíš jako mít furt rovný záda a přitom se zvedat nahoru rukama, prostě být furt natažená (rovná, nic nepokrčovat a vlastně jen díky rukou si zvedat trup)? Já zkusim všechno, protože ta bolest je fakt hrozná, doufám, že zítra to bude lepší. Ale dík za cvik :wink:
19. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
Jojo, pořád rovný záda... a až budeš mít úplně natažený ruce, tak se jakoby prohnout v zádech jako do U...aby se jako právě natáhlo něco v tom břiše....zkus to
19. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
Lampionek je fajn zážitek, taky jsme si na svatbě jeden vypustili, všichni z toho byli docela paf. Jen to přáníčko jsme tedy nenapsali, neměli jsme čím, jen jsme si ho potichoučku myseli. Letěl taky docela vysoko a smáli jsme se komu přistane na střeše a shoří barák :slight_smile: spadl naštěstí na zem, viděli jsme ho, když jsme odjížděli na svatební noc a ráno už ho někdo uklidil :wink:
Hlavně jsem si říkala, že takové zpoždění ms jsem nikdy neměla a hlavně tentokrát jsem byla na ní připravená víc jak kdy jindy. Takže, že bych si přála, aby nepřišla a jen myšlenkama ji odsouvala, to opravdu nejde. Hlavně doufám, že tu středu neřekne, že furt neni nic vidět, protože na tu krev bych musela čekat po svátkcích a to by teprve byla muka.
Jinak my máme smrček ztepilý takový ten pěkně hustý, neni moc velký a taky stál 400,- což mi přišlo taky dost, ještě nám seřízl kmen, zabalil, vzala jsem zelené a zlaté jmelí a pětikilo to bylo raz dva.
19. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
Holky, s tima lampionkama to teda u nás na svatbě bude veselý. Svatbu máme v červnu, všechny lesy, stráně, pole a tak jsou suchý, tak jsem taky zvědavá, kde způsobíme nějaký požár :grinning: Ale na fotkách to vypadá fakt hezky.

Pavczo, hlavně i kdyby ti doktorka řekla, že ještě nic nevidí, tak se snaž být fakt v pohodě, ale já myslím, že už uvidí a ty poprvé uvidíš svýho cvrčka jak si tam u tebe v bříšku plave a vše bude v pořádku. Hlavně si radši vezmi s sebou všechny ty testy, ať jí to můžeš ukázat, že si to jako fakt nevymýšlíš :sunglasses: Už se těšim na tvojí první fotečku :grinning:
19. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
pavczo: my jsme taky přání nenapsali, ale jen si ho potichoučku řekli, než jsme ho pustili.
A těhu si určitě nevsugerováváš. Snad ti doktorka potvrdí, abys už měla klid na duši, protože ty máš holka zlatá v rukávu až nějak moc teorií, že by to těhu být nemuselo. :grinning: :grinning: :grinning:
My chceme jedli a velkou a ta už stojí kolem 800,-...loni jsme jí právě taky kupovali těsně před Štědrým dnem a myslím, že jsme dávali o polovinu míň. A byla hezčí než předloni, kdy jsme za ní vyplázli oněch 800,- Takže ono se může a nemusí povést.
19. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
lulii: no v červnu to je asi jiný no. Ona jak je ta zima, tak strašně rychle stoupal nahoru a právě v dost vysoký výšce vyhasnul a začal padat dolů...oni ty lesy nechytnou, neboj, ono to vyletí vysoko a tam to vyhasne a spadne dolů už jen ten ekologickej papír :wink:
19. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.