• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Chicooko zázrak, zkusila jsem ten cvik, a přijde mi, že to trošku pomohlo. Nevim, jak je to možný :astonished: , ale fakt se mi trošku ulevilo. Super, moc ti děkuju :wink: Vypadá to, že dnešní večer budu trávit na zemi a postupně se vždycky zvedat :grinning: To kdyby mě někdo viděl, tak si bude myslet, že jsem blázen :grinning: :grinning: :grinning: Ale hlavně, že to aspoň trošku pomohlo.
19. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
No jo, teorie, to je to dlouhé čekání a ta poslední nebyla z mé hlavy :slight_smile:
Lulii a kolikátýho budete mít tu svatbu? My měli 6. června, dle teorií z let předchozích, květen a začátek června bývá krásné počasí, konec června s blížícíma se prázdninama už spíš prší no a letos teorie o počasí vzaly za své a lilo a bylo asi 11 stupňů :slight_smile: a oslava byla na zahradě. No, ale zvládli jsme to, ale bylo by příjemnější, kdyby aspoň nelilo a nebyla taková kosa, protože jsem večer byla pěkně vymrzlá nevěsta.
Chic, se musim přihnat, že ani nevim, jak jedle vypadá :slight_smile: Nabízeli nám jí, ale nešla jsem se podívat, manžílek už byl nervozní, že se mi nelíbí už třetí strom :grinning:
19. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahojky holky zdravím
19. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
lulii: tak super...hele já si to asi někdy v 15 přečetla v nějakým tom časopisu pro holky...snad Top dívky nebo něco takovýho...a i když jsem neměla nikdy až moc bolestivou ms, tak i na to malý bolení to pomáhalo. Dlouho jsem to nepraktikovala, až teď jsem si na to vzpomněla, když píšeš, jak tě ms bolí.

pavczo: já vím, že je to všechno tím, že to nemáš potvrzený...nemyslela jsem to zle...ale chtěla bych, aby sis to prostě užívala, což chápu, že teď jaksi moc nejde. Ale musíš nás tu poslouchat, víc hlav víc ví. Takže těhu jsi a hotovo. :wink: Jinak jedle je krásná, má delší jeličí než smrček, ale zase ne tak dlouhý jako borovice a má je takové krásně lesklé. My jí měli 2 roky po sobě a chtěla bych jí i letos.

hedik: ahoooj.
19. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
Chic, díky za popis :slight_smile: já zase vždy byla zvyklá na borovici a smrk jsem nechtěla, když jsem byla malá, vždy byla borovička do stropu z lesíka za domem :wink: a smrk se mi nelíbil, dříve byly takové málo husté s krátkým jehličím, tak mi přišla lepší ta borovička. Tady v podkroví nemáme moc prostoru do výšky a tenhle hustý smrček se mi docela líbí, už jsme měli i vloni. Ale až budou dětičky, tak třeba pořídíme taky jedličku, ať je to paráda. Jen mi teď volala mamča, že prej proč nemáme umělej, že když nemáme děti, je zbytečný utrácet za živej :slight_smile: ale právě, že poslední roky už doma byl umělej, tak si s manžílkem dopřáváme ten živej, voňavej. Jen jsem měla co dělat, abych byla ticho při slovech nemáte děti.
Ahoj Hedik :slight_smile:
19. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
Pavczo, svatbu máme zamluvenou na 4.6. 2010 A zvláštní je, že moje nejoblíbenější číslo je deset, a až potom jsme si uvědomili, že 4+6 je deset. Tak snad to bude hezkej den. A moc bych si přála, aby naše miminko mělo taky datum narození 2010, je tam prostě zase ta desítka, a hlavně se to bude vždycky dobře počítat :grinning:

Chicoolko, já taky hltala puberťácký časáky jako Bravo, Bravo Girl, Dívka, Top dívka a tak. Ale je vidět, že nějaký ty "zaručený" rady asi fakt trošku pomáhají. Ježiš, to už je tolik let, kdy jsem měla naposled v ruce Bravíčko :grinning: :grinning: Nějak stárneme, holky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

My taky máme teď smrček, jinak jsme vždycky mívali jedličku, ta je fakt nádherná :wink: A těšim se, až si naše budoucí mimi bude taky vybírat stromeček, jako to bylo u pepinky. To je takový kouzelný :slight_smile:

Hedik ahoj, jak se daří? Je to už lepší?
19. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
pavczo: my jsme měli taky tolik let umělej (ještě s našima), ale s přítelem si kupujeme živej, já miluju tu vůni, pak fakt člověk ví, že jsou Vánoce. Jinak s tím, že nemáte děti, je to dobrý...to bude překvápko, viď... :wink:

lulii: jojo, to byly časy těhle časopisů...a tetování a samolepky v bravíčku...jéje. Jinak mám dotaz ke svatbě, jelikož my do toho taky možná příští rok praštíme. Když bys otěhotněla, vdávala by ses těhotná nebo byste svatbu posunuli?
19. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
Jéje ty časáky, taky jsem pravidelně musela mít každý číslo Bravíčka i Bravo Girl a jiné ještě podobné. To byly časy. A musim se pochlubit, že jsem dokonce jednou byla v Bravíčku na celý stránce :grinning: Jsem vyhrála setkání se svým tehdějším idolem DJ Bobem 11.6.98 a 9.11. to vyšlo, to si pamatuju dodnes :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Jé Chicoolko, tak to je otázka, kterou řeším dnes a denně :grinning: Když jsem ještě tolik neuvažovala nad miminkem, tak jsem říkala, že se nechci vdávat těhotná, že si to chci užít (i když vím, že bych si to užila i těhu), ale hlavně, že chci mít nějaký krásný vysněný šaty a né "pytel" kvůli bříšku když to snad bude jednou za život. Pak když jsme se dohodli, že už bysme byli rádi tři, tak jsem najednou víc řešila mimi a né tu svatbu, kterou jsem "odložila" na druhý místo. No a teď jsem v takový fázi, kdy bych chtěla svatbu ještě před miminkem, ale né s pupkem kvůli šatům, a zároveň chci mimi. Takže fakt nevim, jak to udělat. Jako když budu na svatbě ve druhým, třetím možná i čtvrtým měsíci (aby to ještě nebylo tolik vidět), tak by to tolik nevadilo, snad bych nějaký ty hezký šaty objevila. Ale fakt nevim já ani můj přítel. A to nad tím fakt přemýšlíme denně.

Poradíte mi, jak byste to vyřešily vy? Ale taky záleží, jestli se to mimi fakt povede nebo ne. Třeba budu těhu až v září 2010. Tím by byla svatba vyřešená, ale já ho nechci tak pozdě :frowning2:
19. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
Pavczo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

DJ Bobo a jeho hit Everybody :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
lulii teď nevím co myslíš?
19. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
Lulii je ale možný, že třeba ty první tři měsíce to nebude vidět, ale zase ti nemusí být dobře a to by taky pro svatbu nebylo dobrý, já sem si říkala, že kdybych otěhotněla dřív než byla svatba (i když jsme to předtím ještě neplánovali), asi bych ji odložila, protože je to roztomilý, když vám jde za družičku vlastní holčička nebo chlapečka za družičáka :slight_smile: ale dneska se dají sehnat i krásné šaty pro těhulky.
Jojo, Everybody to začlo a byla jsem velká Bobařka :slight_smile: tuhle jsem si nostalgicky zavzpomínala na jeho ofi stránkách, furt ve Švýcarsku a Německu zpívá, koukala jsem videjka, jak ten čas letí, jak zestárl, vždycky vypadal starší, ale těch 42 už je znát a pak říkám, ty jo, koukni do toho časáku, ty už taky nevypadáš jak tenkrát, když mi bylo za pár 18 :slight_smile: :grinning:
19. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
lulii: no tak to řěšíš stejné dilema co já. Já tedy ještě úplně jistě nevím, jestli se brát budeme, protože tohle nechávám na přítelovi, jestli přijde s žádostí či ne. Ale docela se o tom dost bavíme...a čekáme na ty barborky, jestli rozkvetou, ty za nás rozhodnou. :grinning: Ale já bych se těhotná klidně vdávala, viděla jsem tuhle na beremku jednu krádnou těhulku a to ti byla dle fotek tak úžasná svatba, že jsem si řekla, chci se vdávat jen těhotná...zkusím to najít. Vdávala bych se tak do 5. měsíce, protože bych řekla, že to je ještě bříško takový roztomile velký a člověk není tak rozteklej, pak bych to už asi odložila, no ale taky nevím.

pavczo: no nekecej...s DJ bobem, no to je síla teda...a jak to probíhalo??? :slight_smile:
Myslím babičku. Jestli jí je už dobře, dají vám jí na Vánoce a hlavně jestli se uzdraví?
19. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
jo to snad jo a už se ten stav i zlepšil. ale mamka m skoro zápal plic a dneska ráno začal manžel že mu není dobře tak měl 37a bolí ho na průduškách a mě to pobolívá taky ale teplotu nemám naštěstí tak mám strach co se stane aby se něco nestalo mimču
19. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
Vypadá fakt dobře
19. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Já jsem právě chtěla mít nejdřív svatbu a pak miminko. Né že bych byla v tomhle konzervativní, to vůbec ne, ale prostě takhle nějak jsem si to vysnila a teď chci obojí najednou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale asi to nechám osudu.

Chicool, zkus to najít, ráda bych se na to podívala :wink:

A Pavčo, ty jsi byla Bobařka a já zase: a teď se podržte...............................Kelly Family :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
hedik: no na vás se ty nemoci lepí, to je něco teda. Tak kurýrovat...hned v počátku...nenechat to rozběhnout!!! Zalez do postele a odpočívej...
19. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
lulii: joooo, Kelly Family...ty jsem taky žrala, hlavně Angela a Paddyho...ouuu :grinning:
19. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
Hedik, u vás se teda dějou věci s těma nemocema, ach jo :frowning2: Tak se všichni držte. Neboj, miminko je chráněný v bříšku. zkus si teď dávat víc vitamínů a odpočívat a snad tě nemoc nepostihne. Je to pěkně nepříjemný. A kort takhle přes svátky. Tak se brzo uzdravte :wink:
19. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
Už ležím nastříkala jsem si do krku a mám ho zavázanej a manžel jak jsme zjistili že má teplotu tak je v obýváku a já v ložnici tak se ani nevidíme :wink:
chico u nás když se daří tak se daří :unamused:
19. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
Chicool, ta nevěsta je fakt nádherná, vypadá to moc hezky. Kdybych měla tekhle hezký bříško, tak bych to neřešila. Horší u mě je, že já ještě ani nejsem těhu a už teď jsem tlustoprd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

A na Paddyho mi teda vůbec, ale vůbec nešahej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
hedik: tak to je dobře, že manžel je v obýváku a ty pěkně v ložnici. Ono se to vykurýruje. Jen se prostě musíš šetřit. Já všechny takovýhle nemoci jsem schopná vykurýrovat bez léků za 1-2 dny, ale musim ležet, spát a odpočívat. Ono to stačí. Tak to zkus, bude to dobrý. :wink:

lulii: no právě. Ona je jako ta holčina štíhlounká i v těhu, tipuju to na 5. měsíc a jak jí to sekne. Každopádně bych určitě volila šaty, který to bříško přiznají...líbí se mi víc, než třeba ty co ho zamaskují...takový ty podřízlý pod prsama, to ne...i když kdo ví. No a nebo tu svatbu neplánovat na léto, ale třeba už na březen-duben, to bys případně byla v nějakém druhém, třetím měsíci a nic by poznat být nemuselo...ale zase vysvětluj, proč na vlastní svatbě nepiješ. No je to dilema... U nás je tedy ve hře ještě svatba jen se svědky, ale nevím, nevím... Asi to také nechám osudu. Svatba pro mě není až tak prioritní, dlouho jsem se ani vdávat nechtěla, ale co člověk chce rodinu, tak jsem po tom celkem začla toužit.
19. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
Tak s těma šatama souhlasím, je hezčí přiznat bříško, když už je :wink: . My už máme zamluvený termín i hostinu, tak to tak zatím necháme. Říkám, třeba nebudu těhu ještě ani v tom červnu, ale to by mě moc mrzelo. Já nechci svatbu jen se svědky, mě by to přišlo takový smutný tam nemít rodinu a přátele, chtěla jsem vždycky větší svatbu. Ale zase neříkám, že by bylo úžasný udělat si svatbu někde u móře se svědky a rovnou to spojit i se svatební cestou. Taky by to mělo svý kouzlo :slight_smile:
19. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
lulii: no mě by se to se svědky docela líbilo. Navíc přítel má dost rozvětvenou rodinu, takže pozvat tam všechny, to už je svatba jak řemen :sweat_smile: . No uvidíme. My nic zamluveného nemáme, požádána jsem také nebyla, jen o tom docela intenzivně mluvíme...ale jak to všechno bude, to fakt netuším. A hlavně to neřeším. Kdyby miminko do léta nepřišlo, tak svatba asi bude. :wink: Ale pro mě je přednější to miminko. Vzít už se pak můžeme kdykoli a nebo taky nemusíme.
19. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
Té nevěstě to moc slušelo, ale je pravda, že je jiné, když se vdává nevěsta, která před otěhotněním byla štíhlá a má jen krásné malé bříško, tak to hezky vynikne v šatkách, ale my co máme už před tím nějaké to kilčo navíc, už to nevypadá tak efektně. Já i tak měla co dělat, abych měla šatky, které trochu tu postavu vytvarovaly líp než ve skutečnosti jsem.
No, to tenkrát byla v té soutěži náhoda, ten den ve škole jsem říkala kamarádce, dnes mi určitě zavolají, že jsem vyhrála to setkání, večer mě mamka volá k telefonu a paní se ptá, jestli jsem posílala odpověď do soutěže s Dj Bobem, normál já nevěřila :sweat_smile: No celá rodinka jsme jeli na výlet do Prahy, před jedním cd musicem na nás čekala paní z Brava, přišel fotograf, mladý, pohledný, tenkrát asi ne tak známý, ale teď už jo - Ondra Pýcha (fotí Bílou apod.), za chvíli přifrčel taxíkem Bobo, vypadal tak, že na ulici bych si ho ani nevšimla, brejličky, neupravený vlasy. Byla jsem celá vyklepaná :grinning: Hlavně jsme se fotili, povídal si s tou paní německy, tak to jsem moc nerozuměla, na mě mluvil anglicky, něco jsem i rozuměla i něco koktala :grinning: dostal dáreček Becherovku s kalíškama, byl tam ještě jeden kluk, taky výherce a pak nějaká holka s přítelem, ani nevim, kde se tam vzali, ale při loučení jí dal pusu na každou tvář a já vykřikla "I want too" :grinning: :grinning: :grinning: děsná sranda pro všechny.
Kelly Family se mi taky líbili, ale jen chvíli, to mě brzo pustilo :wink: A nejvíc se mi líbil Jimmy.
19. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jé Kelly Family to bylo moje :grinning:
19. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
Chicool, třeba čeká na to, až mu ukážeš testík s // :wink: Já už se na to docela těšim, hlavně na mimi, protože jak říkáš, ta svatba může být ve finále kdykoliv :slight_smile:

Holky, jedna hloupá soukromá otázka: Když se snažíte, milískujete každý den nebo obden pro "sichr" nebo necháváte jednu pořádnou dávku kolem ovulky? Já jen jestli nemáme změnit taktiku :grinning: Ale je jasný, že se nevyrábí děti a děláme to proto, že chceme a máme na sebe chuť.
19. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
Pavczo, tak to máš docela zážitek, viď? To máš až dokonce života a bude to moc hezký vyprávět to jednou dětem a vnoučatům. Fakt hezký :slight_smile:

Já ještě vůbec nevim, jaký šaty, už jsem teda něco zkoušela. Ale já jsem fakt taková tlusťoška, že to bude těžký vybrat ty, který se mi líbí a hlavně aby mi byly. My tlustý to máme tak těžký :grinning: Ale myslím si, že když je nevěsta spokojená a šťastná a sluší jí to, tak je krásná i s pár kily navíc, že jo?
19. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.