• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
ahoj holky, krásnou sobotu přeju!!!!
19. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
pavczo: to je dobrý tohleto...a s tou Becherovkou...no paráda. No musel to být teda zážitek. Já nic takovýho nikdy nevyhrála, vlastně jsem asi žádnou takovou soutěž neabsolvovala. :wink:

Jo a ještě jsem jednu chvíli žrala Backstreet Boys. :grinning:

lulii: my jen dle chuti...a můžu ti říct, že občas se vracíme tak vyřízení z práce, že na to třeba i několik dní nevlítneme. :grinning: :grinning: :grinning: Bohužel jak vidíš, těhotná stále nejsem, takže to asi nebude nejlepší taktika. :grinning: :grinning: :grinning: Ale já si myslím, že je to pořád lepší, než se stresovat každodenním nuceným milováním. Alespoň pro nás. A jednou ta správná spermijka trefí cíl. :wink:
19. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
Lulii, když najdeš správný střih šatů, které sednou, můžeš být krásná nevěsta. Já třeba toužila po jiném typu úplně nejvíc princeznovském, nadýchaném, ale ve všech jsem byla ještě širší než ve skutečnosti, až jsem kápla na ty, který mi padly a dělaly dobrou postavu, akorát jsem měla depku, jestli to jsou ty pravé, protože jsem to necítila a furt chtěla něco víc. Tak jsem je doplnila dlouhým závojem.
hedik jinak přeji všem, ať se pořádně vykurýrujete.
ahoj zebraf
19. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
zebrafko: ahoj...přidej se do naší horečky sobotní noci :grinning: Máme tu zajímavá témata. :wink:
19. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
napovídaly jste toho tady hodně, tak ani nevím, co k tomu napsat :slight_smile: jen to, že jsem asi starší generace, tak mě Kelly mpc nebrali, moje první platonická láska byl Palo Habera, takže skupina Team a ještě Lucie :slight_smile:
19. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
pavczo: jóóó princeznovský ty bych chtěla taky....s velkou tylovou sukní...jéje...jenže kdo ví, zda by mi slušely. :sweat_smile:
19. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
zebrafko: prej starší generace :grinning: ...ale jo věřím, že v tom útlém věku, už jsi byla drobet dál a tohle šílneství tě minulo. Haberu toho teď nemůžu ani cejtit. Stačilo mi vidět pár dílů superstar. Ten je arogantní, si myslí, že mu ho*no nesmrdí. :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
i my jsme řešili, jestli nejdřív svatba a pak mimi nebo mimi a pak svatba a nebo se vdávat těhotná... tak jsme loni v srpnu začali zkoušet a mně došlo, že to takhle nechci (a to jsem si myslela, že se vdávat nechci!!!!). ale pak mi nějak došlo, že bych byla třeba dvojnásobná svobodná mamina, tak jsme se nakonec dohodli na svatbě a hned po ní jsme se začali snažit. jen jsem si myslela, že to půjde hned :slight_smile:
19. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
Pavczo, taky chci dlouhý bohatý závoj, myslím si, že by neměl chybět. No až budu vdaná, tak sem hodim nějaký fotečky. Ale to je ještě zadlouho. A třeba vůbec nebude kvůli miminku :wink:

Zebrafko, ahoj :slight_smile:
19. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
a svatba chico a lulli moc fajn, sic se mi do ni zas tak moc nechtelo, ale ten den byl naprosto uzasnej... a uz to je pet mesicu :slight_smile: máte se na co těšit :slight_smile:
19. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
no měla jsem Haberou vylepenej celej pokojíček. a po koncertě jsem byla dva dny mimo, no puberťačka jak vyšitá :grinning:
19. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
Zebrafko, já právě čekám, jak to osud zařídí se mnou, kdy přijde mimi a pak uvidíme co a jak.

Jinak jak jsem už zkoušela pár šatů, tak jsem taky měla vysněné, ale když jsem je dala na sebe, ježiši to byla hrůza :grinning: Ale je fakt, že dneska už ten výběr je docela dobrej :slight_smile: Ale ještě jsem nenarazila na ty, že bych si řekla: "Ty vole, to jsou oni"!
19. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
my jsme dneska dopolko byli taky na nákupech, pak jsem uklízela a mám zabalenou tak polovinu dárků. ufff. začínám být klidnější :slight_smile: sic jsme chtěli navečer na vánoční trhy, ale nakonec se nám do té zimy nechtělo. :frowning2: zítra ještě půjdu k mamce pomoct s nepečejma druhama cukroví a bude snad nachystáno :slight_smile:
19. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
zebrafko: tak to jsi ten případ co já. Já svatbu taky nechtěla, ale co jsme se začali snažit, co jsem se intenzivně naladila na tu vlnu, že budeme rodina, tak jsem na to změnila názor.
19. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
doprvní zkoušky šatů mě dokopala kamarádka, pořád jsem to odkládala... a tak jsme vyrazily, ale předtím jsme ještě skočily na panáka berenzena. v té kavárně na nás docela koukali, že v devět ráno jdeme na panáka :grinning:
19. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jo Zebrafko, já každý den jsem dávala Paddymu (plakát) pusu na dobrou noc, když byl jejich klip v TV, tak jsem řvala jak blázen, no naši, ty mě málem vezli do blázince :grinning:
19. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
zebrafko: ty se máš, že más uklizeno...já jsem se na to dneska solidně vyprdla a taky to tu dle toho vypadá...zítra se do toho musim opřít, protože takovej čurbes teda jako na Vánoce mít nehodlám. Snad to půjde rychle.
19. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
Zebraf :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
Přidávám se k zebrafe je to super den :slight_smile:
lulii je to dost individuální mi na dovče se třeba milovali několikrát denně a doma jednou denně někdy i obden je to individuální :slight_smile:
19. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
chico - přesně tak... najednou jsem chtěla rodinu se vším všudy, co k tomu patří...

lulli - uvidíš, v jakých se budeš cítit nejlíp. líbily se mi bez ramínek, ale vypadala jsem v tom jak velryba... takže to musely být šaty s ramínkama - nebyly to šaty vysněný, ale byly pěkný, a hlavně pohodlný, takže jsem v nich překvapivě celý den i celý večer... jééé to bylo prima
19. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
Chicool, já jsem na tom stejně. Ze psa tu mám na zemi chlupů jak blázen, že lézt tu po čtyřech, tak mám normálně chlupatý kolena :grinning: Ale dneska to fakt nešlo. Zítra když mi bude líp, tak se do toho pustim :wink:
19. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
Lulii, u těch, co jsem si já řekla, že to jsou ony, jsem nakonec neměla, i když mi taky docela sedly. Jenže se to s nima dost zamotalo. Propadla mi záloha a vybrala jsem v jiném salonu.
Habera se mi líbil hlavně ve Fontáně pro Zuzanu 2 :slight_smile:
19. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
no sice mám uklizeno, ale jsem zvědavá, jak dloouho to vydrží :slight_smile: a zítra to holky zvládnete, co půjde to půjde, hlavně žádnej stres...
19. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
lulii: tak to jsem ráda, že nejsem sama...ale já dneska neměla sílu...strašně mě zmohl i ten nákup a těch lidí...chjo...ani nevim, zda jsme nakoupili všechno, co jsme chtěli...ale lososa máme a ingredience na salát taky, tak večeře bude :slight_smile: ...zbytek neřeším. No a pak mě nabila ta procházka s pouštěním lampionku, ale stejně jsem po návratu byla schopná jen zapnout myčku a pračku. Ale zítra musím!!!
19. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jo a já původně chtěla šaty s ramínky za krk, ale vůbec mi nesedly.
Jo, tak chlupy máme taky všude, i když uklízím ostošest, ale pejsek nám teď obzvlášť pouští a mám pocit, že budou zapečený i v cukroví :slight_smile:
19. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
chico - pouštění lampionku bylo rozhodně lepší než celej úklid !!!!
19. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
zebrafko: no to je taky tak...stejně vidím, že to dlouho nevydrží. A přesně jak říkáš, co půjde, to půjde, co ne...nevadí!!!
Hedík, my to taky tak máme no. Že obden (většinou, jak kdy). Ale právě přemýšlim, že bysme tu dávku nechali celou, až bude ta ovulka. Už to holky musí vyjít, ne?

Zebrafko a já právě kvůli tomu, jak jsem pěkně tlusťoučká a mám i mohutný ruce, tak jsem myslela, že jedině něco s ramínkama nebo rukávkama. Ale velký omyl. Bylo to ještě horší než lepší, ty ramínka mi ještě víc na ty ruce upozorňovaly.
pavco - tak jsme to měly opačně, já chtěla bez ramínek, ale byly to šaty s ramínkama za krk :grinning:
19. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
a co ty chico, měla bys představu o šatech?
19. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.