• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
a jakpach si chico užívate snažilkování? oslavujete to snažením? :wink:
19. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
Pavczo, ty jsi měla nádherný šaty. Něco takovýho to asi taky u mě bude. Teď zrovna u nás dostanou novou kolekci na 2010, tak zase s mamčou vyrazíme :slight_smile:
zebraf: ramínka za krk umí udělat krásnej dekolt... :wink:

holky, já mám zase spíše boky, nahoře jsem útlá, ruce štíhlý, a prsa mám akorát...takže si myslím, že do šatů ideál. Prdel s bokama se schová pod sukni...takže si myslím, že by mi ty vysněné i mohly slušet...ale jak si to člověk nezkusí, tak ví houbelec.
jeee holky, to se máte, že vás takovej den čeká :slight_smile: bylo strašně prima se nechat učesat a namalovat a bejt tak trochu za princeznu :slight_smile:
19. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
zebrafko: jojo, snažení si užíváme. Je to super, že zase můžeme. A moje vysněné šaty? Nahoře hladký korzet a bohatá tylová sukně...prostě princeznovské...ale bez vlečky...
19. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
Chicool, tak to ti závidím :slight_smile: To je fakt ideál do šatů. Já jsem sice obtloustlá, ale zase je pravda, že jsem tvarovaná, že nejsem takovej ten souměrnej válec, jestli mi rozumíte :grinning: Já si myslim, že taky seženu něco hezkýho :wink: Snad :astonished:
19. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
chico - hold musíš pár dnů počkat, jak za vás rozhodne barborka - vypadá, že spíš vykvete nebo ne? mně tu už pomalu začíná kvíst...
19. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
lulli - určitě seženeš krásný šaty a fakt je důležitý, aby dobře seděly a byly pohodlný
19. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
zebraf: no my je trhali o dva dny dýl - ne na Barboru...ale už se klube, tak se uvidí. Jen se klube z obou větviček a to bude dilema, protože právě ta nejslabší měla znamenat tajnou svatbu, prostřední - střední svatbu a kaštan měl znamenat svatbu jako řemen, ale ten to nestihne na 100%. Teď jestli to bude květ nebo list. :grinning: :grinning: :grinning: No ale necháváme to plně na barborce. :slight_smile:
19. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
holky pro dnešek se loučím, drahá polovička si mě žádá. jdeme si pustit nějakej pěknej film a sklenička vínka už na mě čeká :slight_smile: tak hezký večer...
19. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jo zebrafko, už se fakt docela těšim. A hlavně jsem zvědavá na reakci mýho, až mě poprvé uvidí v těch šatech, hezky namalovaná, s účesem. Jé už aby to bylo. I s mimi v bříšku :wink:
19. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
Zebrafko, tak si to moc užijte :dizzy_face:
19. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
zebrafko: tak papa a hezký večer.
19. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
lulii: tak já to asi taky zabalím...už mě bolí očíčka z PC. Tak papa. :slight_smile:
19. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
Chicoolko ahoj a taky vám přeju hezký večer..........a krásný sny :wink:
19. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
Příjemný večer zebraf. Na mě čeká je těsto, odskakuju od válení nepečené rolády :wink:
Jo, mně dlouho trvalo, než mi došlo, že ten den, o kterém jsem snila od mala už je za mnou. To česání, líčení, šaty, veškerá pozornost, kolona aut, focení, naslouchání oddávajícímu, první polibek, že už se to odehrálo a nikdy nezopakuje (aspoň doufám :grinning: ). Uteklo to jako nic a přijde mi, že ten den byl jak ve snu. Každá druhá nevěsta psala, že ten den utekl strašně rychle, že nešel zastavit čas a já si furt říkla, že já si ten den prožiju na maximum, aby byl co nejdelší a ono prd :grinning:
lulli - tak třeba to klapne se vším všudy - budeš krásná princezna v super šatech a pod nima v bříšku bude mimi, které bude s napětím čekat (a cucat si prstíky), až řeknete "ano"
a teď už fakt pádím... :slight_smile:
19. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
Tak toho se taky bojim, že to bude jako ve snu, rychle to uteče a já ani nebudu stačit všechno krásný pobrat, ještě že dneska jsou ty foťáky a kamery :slight_smile:
19. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
Zebrafko, kéž by :slight_smile:
19. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
Já když se dívám na fotky nebo video, vůbec nemám pocit, že jsem to prožila. A ještě sranda, jsem strašná cí'ta a brečim při každé hovadině, furt jsem se bála, že probrečim den a ono nic!!! Ještě den předem jsem šla městem a představovala si, jak bude vyjíždět troubící kolona aut a už jsem slzela a ten den vůbec. Tedy zaslzela jsem jen ráno, když jsem vyšla nalíčená, učesaná, ale ještě v džínách mezi hosty (ženich byl schovanej, aby mě neviděl, dokud nebudu komplet) a jedna známá řekla svému pětiletému synovi, že budu dneska nevěsta, tak už jsem natahovala, už se kulily slzy, tak jsem letěla pryč, aby nebyl make up pryč hned ráno :slight_smile: A to bylo vše. Při obřadu, když jsem viděla ubulenou mamku, tetu, tak to se mnou nic nedělalo, spíš jsem se usmívala, že je to tak dojímá.
19. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
Pavczo, já jsem taky hrozná cíťa, bulim u všeho a strašně mě dojímají takový ty oficiality, jako byly třeba i promoce-stačilo, aby zahráli hymnu a já bulela :grinning: A taky mi jdou slzičky do očí i když mi naši přejou k narozkám a tak, takže já mám z toho šílený bobky, že budu uplakaná nevěsta s černýma slzama pod očima. :grinning:
19. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
Zapomněla jsem dodat, že nejvíc jsem brečela, až když jsem se dívala na video. Ale nesměl bejt u toho manžel, ten si z toho dělal legraci :grinning:
19. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
Já mám takový pocit, že mýmu možná taky něco ukápne, ten zase bulí u filmů. Takže my budeme fakt dvojka :grinning:

Pavczo, já už se dneska s tebou taky rozloučím, jsem hrozně unavená z tý MS - to břicho, to je jak kdyby mi tam někdo dloubal a vybíral mi vnitřnosti zaživa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak hezký večer a kdyžtak zítra ahóóóóóóój :wink:
19. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
Už asi spíš, já doteď balila dárky, už je snad vše - všechno cukroví, všechny dárky a zabaleny. S tou ms to tak přesně taky znám, úplně jsi to vystihla, taky jsem to říkala vždycky, že jako by mi někdo trhal vnitřnosti, tak snad se to do rána zlepší. Dobrou.
19. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz
Pěknou adentní neděli přeji všem.
Tak si představte, že ta kamarádka, co mě včera zase zpochybnila mi napsala, že když ta druhá čárka na testu není tak silná jak ta kontrolní, že těhotná nejsem. :grinning: :grinning: Tak jsem se jí to snažila vysvětlit, tak jsem zvědavá. :grinning:
20. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
Bré dopolodne dámy :grinning: Tak u nás teda kráásně nasněžilo, je tam nádherně bílo a já se dnes chystám na snížkovou prochajdu. Kéž by ten sníh vydržel na vánoce. Ale snad ano. :slight_smile:
Jinak včera jsem stála asi 2hodiny na nohách na místě, a dělala chlebíčky, v tom mě polil studený pot a chtělo se mi omdlít, musela jsem si rychle sednou a pít a pít. A pak jsem si lehla, a hned jsem byla dobrá. Tak jsem zjistila, že nesmím dlouho stát na mistě :slight_smile: No ale bylo mi teda poprvé takto. Mazec, fuj.
20. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
A večer jsem byla už OK, měli jsme oslavu takže jsem si dala i vínka trochu, a bylo mi fajn. Podotýkám, že jsem to zapíjela dost vodou a zajídala, takže žádná ožíračka, to bych si nedovolila. :dizzy_face:
20. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
Syll, takže první pořádnej příznak :grinning: A myslim, že vůbec nevadí, když si dáš trošku něčeho :wink:

Pavczo, tak kámoška je hustá :grinning: Tak už moc nedej na její rady, nebo si jí vyslechni,ale mysli si svý :dizzy_face: Až bude chtít ona mimi, ta teda bude koukat, že je všechno jinak než jak si myslela :grinning: :grinning:
20. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
ahoj holky, přeju krásnou adventní neděli. dopolko jsem balila ještě dárky, máme jich pěknou hromadu, ale nedá mi to a pro dítko toho mám dost, ale balila jsem mu i jednotlivý slipáče zvlášť, to bude mít radost :grinning: holky, potřebovala bych malou radu, ségra je ve 24.tt. a nevím jestli mám koupit něco už pro prďolu k Jéžíškovi, nebo jestli se to nedělá, aby se něco nezakřiklo...

Pavczo, teda ta kámoška je fakt drsná :slight_smile: no ale vytřeš jí brzy zrak, až to budeš mít potvrzený od doktora :slight_smile:
20. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.