• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
blazenkaa, s IVF nestras! vzdyt spousta zenskych otehotnela bez toho, aniz by vedely, ze nejaka ovulka je :slight_smile:
15. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
mě se to taky poprvé povedlo ale od té doby nic :frowning2:
15. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
nekomu se holt zadari napoprve, nekdo si dva roky pocka, ale nakonec se dockame vsechny :wink:
15. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
Blazenkaa, chápu to správně, že už jedno zlatíčko máš? A jak dlouho se teď snažíte bez úspěchu?
15. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
zalab bohužel ani to jedno zlatíčko nemám
15. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
Jejda, tak to se omlouvám, ale vím, o čem mluvíš, mám jedno nevydařené těhu za sebou. ALe věřím, že se to povede, dřív nebo později, prostě musí! :slight_smile:
15. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
Ahoj Zlababo, mi byli ve čtvrtek na genetice a dr. říkala že před těhotenstvím brát alespoň 3 měsíce kys. listovou a je jedno jakou a moje Dr. mi pak řekla že mám radši brát Femibion par týdnů před otěhotněním a na krabičce je psáno alespoň 4 týdny před otěhotněním !

A holky k té bazálce tady je super adresa http://www.merenibt.xf.cz/index2.html kde je napsáno o téhle technice snad všechno a je tam i návod na stránky kde ti vyhodnotí tvou teplotu program, já trochu ovládam anglinu tak si teplotu zapisuju do fertilitifriendu a na těch stránkách je k tomu super český návod. Jinak u toho trojsměnného provozu já mám doma malého synka který se v noci jednou vzbudí dvakrát ne a dr. mi řekla že musím spát alespoň 4 hod. v kuse protože stejný čas na měření u mě fakt nehorzí a znám pár holek které mají teda jen dvousměnný a prostě každý týden si to měří u jedné směny ráno ve stejný čas a u druhé směny odpoledne a dodržují ty 4 hodky a ty Blazenkaa si ji budeš měřit každý týden v jiný čas ale snažit se prostě jen dodržet ty 4 hodky a uvidíš. Jinak do toho programu fertility se zapisuje v kolik hodin jsi ji měřila a taky hlen a čípek pokud si budeš hlídat ale nemusíš a on to pak vyhodnotí a určí ti kdy byla Ovu řekla bych přesně, já jsem s ním i s kamoškama moc spokojená !
15. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
dřív nebo později teď v září, ne? :wink: :slight_smile:
15. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
tebe to bolí asi mnohem víc máš to kratší dobu nežli já u mě to jsou 2 roky ajedno IVF nedařené zasebou :frowning2:
15. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
janinkaves, mně mudr. říkal, že není na škodu brát listovku klidně i půl roku předem a tuším netěhotná 400 a pak 800 mikrogramů? denně - ale těma dávkama si nejsem jistá; já zatím beru listovku 10 mg denně (ale ta je na předpis) posledních cca 5 měsíců, předtím jsem brala tak těch 400 mikrogramů
15. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
Ajo, Karol, já zapomněla, že už v září :sunglasses: :grinning:

Blazenkaa, bylo to zlé, ale život jde dál a žít se musí. Takže teď už se těšíme na nové snažení a třeba příští rok už budeme 3 :dizzy_face:
15. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
Určitě v září Karol já tomu taky věřím a jen doufám že všechno proběhne v pořádku !!

A bolet to bude vždycky já ale doufala že časem to bude o dost lepší ale včera jsem mluvila se setřenkou a ta mě vyvedla z omylu, měla i po 7 letech od zamlklého potratu slzy v očích když jsme se bavili o tom co nás potkalo :( !!
15. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz
Karol já myslím že je to obráceně 800 před otěhotněním až do 12tt a pak 400 nebo tak jsou určeny ty Femibiony jeden má příponu 800 a je do toho 12tt a druhý 400 a je do konce ještě myslím i s kojením.
15. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz
Ahojky Jani to víš že to bolí a bude to bolet i když děti jsou ale předce jenom tzo malinkaté mimi které jsme stratili je ženské moc líto znám to od sebe kolikrát se mě na to někdo optá a já říkám že už jsem si zvykla ale tajně to v sobě dusím a tak jednou týdně se to ve mě sevře a chce se mi strašně breče je to děs.
15. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
Holčiny, jdu do pelechu a koukat na bednu. Mějte se tu hezky. Jo a koukala jsem, že karol nám vypadla z tabulky, takže opravuji:

Žlababa 30 let, 0 dětí: ... 15 DC... čeká na 2.porevizní ms
KKattkka 27 let, 0 dětí: ... 29 DC ...1. snažení
Everhr 32 let, 0 dětí: ... 18 DC ...12. snažení
Kuratkol: 27 let, 0 dětí: ... 23 DC ... 6.snažení, 8.DPO
Janinkaves: 27 let, 1 dítě ... 16DC ...0.snažení, 2.DPO
Karol84: 25 let, 0 dětí: ... 14 DC ... ?. snažení
terry 2:
janulkav:
pavlisa:

Tak dobrooooou
15. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
janinka, tak bych to ještě s tou listovkou rozdělila - 400 před těhu, 800 do 12. týdne a potom zase méně, protože už není tolik potřeba. v září jdu zase na kontrolu, tak se zeptám
15. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz
jani já byla teď u dr. a ten mi dal femibion 800 to se bere před otěhotněním a do 12 těhotenstvíé a 400 je pro kojící matky a do 12 týdnů těhu .aspoň tak mi to řekl
15. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz
zlababa, dobrou noc
15. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
tak já jdu taky hají jdu si ještě jednu čoudnout a umej a spát zítra mám moc práce musím vymalovat posekat a nytřít plot a večer šupky dupky do práce na noc :frowning2:
15. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
Já bohužel tyhle femibiony a multivitaminy nemůžu kvůli štítné žláze :frowning2:
15. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz
kuratkol, ja se tomu taky kvuli stitnici branim a pojidam jen tu listovku a vitamin E - a pry to bohate staci
15. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz
můžu se přidat, jdu ze snažilek srpen 2009
můj Dr. mi doporučil taky femibion 800 alespoň 4.týdny před až do 12.týdne těh.

v lékárně maj ještě jinej a ten pak navazuje
15. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
Jo Blazenkaa moc to bolí a strach je veliký :confused: a já doufám že s tím snažením děláme dobře a tentokrát to vyjde a mi budeme mít třetí děťátko zdravé jako to první :slight_smile: !

Snad nám to vyjde všem a od října budem hlásit termíny porodu !

Náš chlapeček podruhé zaplakal takže si jdu lehnout a doufám že se vzbudí až ráno jako to udělal včera !

Všem přeju sladké sny
15. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
ahoj lolynko
15. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz
janinka, blazenka, dobrou noc
15. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz
Ahoj, jsem nová snažilka dnes poprvé, tak sbírám zkušenosti vás ostatních. Je to fajn mít si o tom s kým popovídat.
15. srp 2009 ve 22:52  • Odpověz
ja jsem taky ráda, že o tom můžu s někým diskutovat, protože doma ani s kamarády to moc nejde, zatím jsou naladěni na "bezdětskou" vlnu
15. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz
autor
My už se snažíme půl roku, takže nějaký listovky, polohy, měření BT atd už neřeším, protože nic zatím nezafungovalo, takže už na to kašlu... Prostě teď už vím, že mám ovulaci každý 15.den cyklu, takže se kolem toho termínu snažíme.... Tak třeba to výjde.....kdo ví...
15. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz
Já mám fajn chlapa. Nejdřív mi řekl, ať mu neříkám až se začnem snažit. Ale ono to bez něj nejde.
Tak mu o všem říkám a je to v poho. Ale ženskej pohled je ženskej pohled.
15. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz
to my se taky doma bavíme, ale přítel někdy říká, že "hned jdeme na to", za týden by to zase nejradši třeba o 5 let odložil... je jak dubnové počasí - no někdy je to s ním hrůza, ale taky bych si to nemohla rozhodnout sama - na to vážně musí být dva...
15. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.