• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
26. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
copak copak?
26. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
nic, zkoším jestli se tady už spí nebo ne :slight_smile: Koukám, že ty tu jsi pečená, vařená :grinning:
26. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
Právěže nejsem, v práci mám teď utrum, neb nám už tři dny nefunguje net, takže jen tak přicmrndávám :slight_smile:
26. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
aha :slight_smile: no já v práci sem nelezu, pač na to nemám čas a ani nechci, aby mě někdo přistihnul ..
26. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
A kde děláš? Já mám v práci dobré místo, stůl úplně u zdi a do monitori mi tudíž nikdo nevidí, pokud nepříjde až ke mně, a to vždycky stíhám přepnout :wink:
26. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
hmm, to mě je právě na monitor docela vidět :frowning2: . Na net lezu, ale "těhotenství" tam nechci řešit, abych ještě náhodou nezpůsobila rozruch :grinning:
26. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
To chápu, taky to dělám obezřetně :grinning: Ofiko se přestanu skrývat, až bdue rika v rukávu. Jinak nás totiž na netu neomezují, když je hotová práce, můžeme klidně kecat na terase, serfovat na netu nebo se dloubat v nose :sunglasses:
26. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
u nás taky samozřejmě platí, kdo má práci hotovu, ať si dělá co chce, ale bohužel tý práce je nějak moc :frowning2: ale bohudík, že je! :sunglasses:
26. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
Koukám do tabule, ty máš snaženíčko na dosah ruky, co? Tak mazajs se tulit :sunglasses: :grinning:
26. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
času dost :slight_smile: manža už stejn chrní, není nějak fit
26. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
Tak to jo, chuděra, holt když chlapi marodí, je to fuška. Já mám zas doma lazara se zlomeným nártem a taky děsně heká a nic nemůže. Ale po mrše si neodpočine, to mu můžu zaručit už teď :sunglasses: :grinning:
26. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
no nic ženská, pomalu půjdu taky na kutě, už jsem celkem ko. Měj se prima a doboru!
26. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
Dobroooou, taky jdu, je tu nějak mrtvo
26. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
Ja tu jsem zase sama?!
26. srp 2009 ve 23:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Ahoj

Kkatka ty jsi noční pták.

Tak nevím holky jestli mám pozitivní zprávy. Samozřejmě jsem to nevydržela :pensive: a testila se včera i dnes ráno o pořád jenom / :angry: , ale teplota stoupla na 37,21 :astonished: tak už nevím co si mám myslet. Četla jsem v jedné diskuzi o holkách co se jim to ne testu neukazovalo a už to měli dávno od doktora , tak pořád doufám že patřím mezi ně a bude to všechno v pořádku.Přítel ten taky nevím jestli se má radovat nebo mu to být líto. V okolí nikdo neví že se snažíme o mimíska tak alespon nemusím nikomu nic vysvětlovat.Ví to akorát nejlepší kamarádka a ta to prožívá se mnou. Upřímně začínám z toho být docela zoufalá :confounded: :confounded:

Budu volat dnes dr. abych se k němu objedala tak uvidíme kdy mě vezme většinou je to tak za 14 dní až má volno , je hrozně fajn tak má dost pacientek. Tak vám pak písmu jak jsem dopadla.

Za chvíli vyrážím s tou rukou,měla jsem zlomený prst na pravé ruce a 6 týdnů sádru :angry: .RTg jsem měla naštěstí jen na počátku a pak to vyško akorát po MS. Těď zase nahlásím že jsem pravděpodobně těhotná a aby mi ho nedělali , četla jsem že nejhorší by to právě bylo v začátku těhu.

Pardon trochu jsem se rozjela :grinning:
27. srp 2009 v 07:09  • Odpověz
Ahoj Janulko, já si myslím, že jsi jednou z těch, kterým to test ukáže až později. Pokud si takové zpoždění nikdy neměla, teplota se drží stále vysoko, tak nevím proč by to nemělo být těhu :wink: . Akorát mě už bolí ty palečky. 14 dní je nevydržím držet :grinning: . K tomu RTG. Určitě jim řekni, že si myslíš, že jsi těhotná. Buď ti ho vůbec neudělají, nebo tě maximálně ochrání před zářením. Výhodou by v tomto případě bylo, že je to ruka.
Moje kamarádka, která čeká v říjnu miminko měla na počátku těhotenství šílený bolesti zad a to takový, že omdlévala. Manžel jí dovezl do špitálu, kde šla rovnou bez otázek na RTG a teprve po něm se zeptali, jestli nemůže být náhodou těhu. Odpověděla, že neví. Doporučili jí těhutest, který se jí ukázal negativní. Ale těhotná byla, jen se to na těhutestu neobjevilo. Byla pár dní po oplodnění. Tak hned volala mojí ségře, jestli to vadí a ta jí odpověděla, že až v tak ranném stádiu by to vadit nemuselo, ale že každopádně to musí říct svému gynekologovi, aby jí hlídal. Na testy pro případné vývojové vady musela čekat až do pátého měsíce (což mi tedy přijde docela pozdě), ale naštěstíííííí dopadly testy v pořádku a my se teď můžeme těšít na dalšího mimíska v okruhu našich blízkých :grinning: .
Taky jsem se nějak rozjela.
27. srp 2009 v 07:28  • Odpověz
Tak jsem mluvila s doktorem a objedal mě na přístí týden ve čtvrtek a kdybych to náhodou dostala tak mám zavolat abych tam nešla zbytečne a to se doufám nestane. Říkám si že už to bude i dlouho od vynechání a tak by mohlo být už něco vidět teda pokud jsem těhu.

Jinak vítam kebulku.

Upřímně jsem docela ráda že jsme vás nemusela moc ráno dočítat, chce se mi totiž móóóc spát a asi bych to nezvládla a usnula v půlce :sunglasses: .
27. srp 2009 v 07:28  • Odpověz
Janulkov, tak to je super. Doktor má pravdu, to už budeš myslím 48. den cyklu, takže by mohl opravdu něco na ultrazvuku vidět. A určitě "to" nedostaneš. Jedině tak těhuprůkazku :slight_smile: . Hlavně to sem pak nezapomeň hned napsat :wink: .
27. srp 2009 v 07:31  • Odpověz
Taky tady vítám nové snažilky :slight_smile:.

janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 41 DC ... 4. snažení
beruska1989: .. 20 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 3. snažení
Janinkaves: ..... 27 let ... 1 dítě ... 28 DC ... 0. snažení
Žlababa: ......... 30 let ... 0 dětí ... 27 DC ... čeká na 2. porevizní ms
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... 25 DC ... 5. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 3. snažení
labell: ............. 28 let ... 1 dítě ... 18 DC ... 0. snažení
flosmanka: ....... 29let ... 0 dětí ... 14 DC ... 0. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 13 DC ... 0. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 32. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 1. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 10 DC ... 5. snažení
Kuratkol: ......... 27 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 6 DC ... 2. snažení ... 1ms
Karol84: .......... 25 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 12. snažení
Everhr: ........... 32 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 12. snažení
lolynka: ........... 29 let ... 0 dětí ... 2 DC ... 2. snažení
27. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
Ahoj Holky,tak sem tu na skok bratr odjel se skoro manželkou na zkoušky,tak mám čas vám napsat

jinkak vítám nové snažilky :slight_smile:

tak mě už ms pomalu končí,takže začínáme novej měsíc a teda pujdem na to obden,a mm mí říkal prej jestli to obden zvládnem :grinning:

janulkav ty jo ještě tejden musíme čekat :slight_smile: ,tak doufám,že to tam bude moc držim :slight_smile:
27. srp 2009 v 07:39  • Odpověz
Holky, jak jste se bavily, kdy by byla nejvhodnější doba porodit mimíska, tak mě je to v celku jedno. Kámoška, která měla porody v červenci a sprnu tvrdí, že by těhu v léta zakázala :grinning:. Zase na druhou stranu, děti začínají chodit kolem roka a pořád je lepší capkat na suchu než na ledě a v marastu. No, každopádně pokud se nám podaří to IUI na přelomu záží a října, tak by mimísek mohl narodit v červenci. Chjo, už aby to bylo :grinning: .
27. srp 2009 v 07:39  • Odpověz
taurus já rodila v lednu takže v létě sem byla na začátku těhu,ale teda v těch vedrech to se fakt nedá a já sem ráda,že pokud to ted vyjde bude to na začátku léta :wink: ,my sme totiž všichni zimní,tak aspon jedno letní mimčo
27. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
Ahoj motol, tak vám přeju příjemné snažilkování. Hlavně abyste to obden zvládli v ty správné dny :slight_smile: .
Jinak my to máme tak napůl, ale největší koncentrace narozenin a svátku je v naší rodině v červenci :grinning: . Proto jsem psala o tom případném úspěšném IUI na přelomu záží a říjny :grinning: . Svátky a narozeniny v červenci mám v tyto dny 10,14,17,24,26,28, takže kdyby mimísek přišel na svět v červenci, bylo by za pár let v álejích pořádně nablito :grinning: . (Doufám, že znáte tuhle hlášku z filmu slavnosti sněženek. Já jenom abych nepohoršovala :grinning: )
27. srp 2009 v 07:46  • Odpověz
Chicool, tak jsem včera zkoušela ten ovutest a byla tam slabá druhá čárka, takže je negativní. Normálně bych se radovala, že dnes tam budou dvě tlustice, jenomže minulý měsíc jsem tu slabou čárku měla dva dny, takže je možné, že ovu dostanu opět až 16.den cyklu. Ovutest jsem totiž měla v posledních dvou cyklech pozitivní 15.den. Pokud by byl ale pozitivní dneska a zítra by byla ovulka, tak by se mi mohl zkrátit cyklus (někde jsem totiž četla, že luteální fáze je vždy stejná, mění se prý jen folikulární. Jestli je to pravda, to nevím.) a IUI by bylo dřív, než jsem si myslela :grinning: .
27. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
Holky ahoj!
Mony čéče už zase jo?? :confused: Ty toho manžu udřeš! :grinning: :wink:
27. srp 2009 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz
udřu jo?to on to bude dělat rád :grinning: ,akorát už není nejmladší,takže neví zda tohle tempo zvládne :confused:
27. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
taurus,já doufám,že e trefím do ovu i bez testíkun a vyjde to :wink:
27. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
Prý není nejmladší :grinning: :grinning: To já bych podle těchto kriterií sešla věkem :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz
Pokud zvládnete snažilkování obden, tak určitě. :wink:
27. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.