• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Zebrafko, když byla moje ségra těhu, tak jsme malýmu nic nekupovali, né kvůli tomu, aby jsme něco nezakřikli, ale spíš kvůli tomu, aby ještě dostala hodně dárků ségra, protože další vánoce bude dostávat víc mimi. A taky to tak fakt je. Vždyť miminku v bříšku můžeš kupovat po celou dobu těhu, kdežto segře nekoupíš během roku jen tak něco :wink: Ale když něco koupíš, nic tím samozřejmě nezkazíš :grinning:
20. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
Tak jsem zase prošla bobříkem mlčení :slight_smile: Byli jsme na obědě s tchýní a tchánem a padl zase dotaz, kdy budou vnoučata, ať si to naplánujem nejlépe na léto :grinning: my se jen usmívali a manžel mě pod stolem kopal kolenem, tak doufám, že jsme nebyli moc nápadní :grinning: Teď už je do Vánoc neuvidíme, tak už to vydržíme.
Kamarádka už snad pochopila jak ty testy fungují, musela jsem jí vysvětlit, kdy je pozitivní a kdy negativní. Protože si myslela zase, že když jsou dvě slabý, je to negativní. Je jasné, že když to nikdy nezkoušela, že neví, ale zase má kolem sebe jiné těhulky, ještě vyprávěla, jak kolegyně si dělala test během polední pauzy na obědě, tak mi přišlo, že tuší, co znamená pozitivní a co ne. Já vlastně to taky věděla dřív, než jsem vyzkoušela první.
20. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
pavczo: tos mě pobavila s tou kamarádkou. To mam nejraději, když o tom prd ví, ale bude ti vykládat, že napřed těhu být ani nemusíš, že si to můžeš vsugerovat a pak že vlastně možná ani ty testy nejsou pozitivní. :grinning: Nemá s tím kamarádka spíš problém, že ti těhu moc nepřeje? Skoto mi to totiž tak připadá. Ale možná, že to tak není...ale stejně, když tomu nerozumí, tak ať mlčí a nechá se poučit. Jo jo, jsou lidi, co za každou cenu k něčemu musí něco říct. :angry: To je jako kdybych já vás tu poučovala o měření bazální teploty, když tomu lautr vůbec nerozumím. :grinning:
No jsem se trošku rozčílila.

Jinak dobrý večer všem. :slight_smile:
20. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
Chic, taky mi trochu zklamala tímhle přístupem, na to, že to byla moje svědkyně. Nemám úplně žádnou nej super kámošku od dětství, ale tahle je vcelku fajn, i když se třeba nevídáme tak často, ale i tak mi to zamrzelo. Kdyby se rovnou zeptala, že neví, jak přesně ty testy fungují. Ale už je zase blíž k vytoužené středě. Tak doufám, že výsledky testů už se potvrdí i na ultrazvuku.
20. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
Pavczo: jojo, ten přístup zamrzí, zvlášť když je člověk v těhu v takovém rozpoložení, že ti někdo řekne takovou informaci, která se ti zprvu zdá jako blbost, přesto se nad tím zamyslíš. A dumáš a dumáš. Ale středa už je blízko, už se jenom 3x vyspíš a budeš konečně vědět, na čem jsi. :wink: Moc se na to všechny těšíme spolu s tebou. :dizzy_face: Budou to určitě jen samé dobré zprávy a ty se pak budeš u stromečku culit jako blázen, protože budeš vědět, že ten nejkrásnější dárek si stejně hoví v bříšku. :wink:
20. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vás v rychlosti dočetla.
Pavczo, myslím, že kamarádka si plete těhu testy s ovulačními testy :wink: ! Já myslím, že rozhodně těhu jsi, ms nikde, uvidíš ve středu. Už to je za chvíli! :wink:
20. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
Pavczo,budu na tebe myslet ve středu,at vše dopadne v pořádku ani to jinak být nemůže,Ježíšek to pojistil :wink:
ají: ahoj. Jaký byl víkend?
Ahoj Chico, víkend byl super. V pátek krásný večer s manžou, včera se ségrou a taťkou na pivku a dnes jsem byla s kámoškou v aquaparku v Hradci - vyblbly jsme se jak malý - na tobogánu! :grinning:
20. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
Holky, moc díky, známe se jen pár dní po síti a mám od vás větší podporu než ze svého okolí. Moc si toho vážím a ty tři dny už snad vydržím, myslim, že to už uteče.
Ají, to je super, v aquaparku jsme byli před třemi týdny a skoro jsem se rozmočila, jak dlouho jsme tam byli a při poslední jízdě tedy na tobogánu už jsem se bouchla při dojezdu potopená do hlavy, takže už to bylo znamení, že stačilo :slight_smile:
20. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
Pavczo, mě kámoška říká - to je prd, musíš si zastrčit plavky do zadku a pak to bude svištět. Holky, já lítala v tom tobogánu ze strany na stranu, voda se přese mě přelejvala, až sem si lokla a začla jsem lapat po kyslíku a v tu chvíli jsem zrovna dojela do bazénu - no byl to na mě pohled, vypila jsem jim půlku bazénu! :grinning:
20. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
ahoj holky, pěknej večer!

ajo, tak to jsme se skoro potkaly! odpoledne jsem byla s kámoškou v bazénu, učily jsme se plavat kraula, tak na nás byl pohled jako hrom :grinning:

pavco, už jenom dva a půl dne a budeš rozbalovat jéžíška o den dřív než my všechny ostatní :slight_smile:
20. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahoj zebrafko, no joooo, tak to by byl gól, ale asi bychom se nepoznaly, co? :grinning:
20. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
no to bychom se asi nepoznaly :grinning: ale bylo to super, lidi byli asi nakupovat a nebo uklizeli, bylo tam jenom par lidi, tak to byla parada. jen jsem domu dorazila zmrzla jako rampouch :slight_smile:
20. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Jo jo, my byly dopoledne a taky tam byl klídek. Venku teda byla kosa pořádná a ještě je. Brrrr.
20. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
ají, zebrafko: no vidíte, to by mě ani nenapadlo, že takhle před Vánoci bude v bazénech klid. Tak super, že jste si to užily, já jsem taky děsnej vodumil. My jak jsme byli v září na tý dovče, tak jsme měli v hotelu bazén a většinou jsme tam byli sami. Tak jsme hráli schovku v bazénu. Jeden zavřel oči a musel hledat druhýho a ten ho vždycky jen trošku navedl, že zašplouchal. Ježíš, jak my jsme se tam nasmáli. Nám fakt stačí málo. :grinning: A co potom v aquaparcích. Jůůůů. :slight_smile:

My dali zase dneska porcházku, zima šílená, ale já se kochala, bylo to jako v pohádce. Já tak nechci, aby to roztálo.

Pavczo: podpora je tu neuvěřitelná. Taky už jsem několikrát řešila různý problémy - ty moje nemoci a peripetie a neuvěřitelně mě tu holky podpořily. A tak to má být, proto jsme se tu přece sešly. A je fakt, že někdy je to větší podpora než od kdejaký kamarádky.
20. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Koukala jsem počasí a byla v šoku :slight_smile: , že zase vysílá Mráčková, do poslední chvíle do porodu a pár dní po a už je tam zase. :slight_smile: Má sice přijít oteplení, ale bojim se, aby z toho skoku nebylo nějaké nastydnutí ne-li chřipka. Zrovna jsem mluvila s mamkou a ta je nastydlá a že se v noci potila, tak doufám, že do čtvrtka bude fit, aby něco na mě nepřenesla.
Já jezdila na takovým otevřeným tobogánu na velkých nafukovacích kruhách (ty uzavřené roury nemám ráda a vůbec jsem se nejprve musela donutit, od té doby co jsem v Tunisu dojela bez vrchní části plavek, tak se mi moc nechce :grinning: ).
20. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
pavczo: cožeee? :grinning: Tys ztratila na tobogánu podprdu??? No povídej... :grinning:
Tak snad se maminka vykurýruje, ale i tak bych se vyhýbala přímějšímu kontaktu. Až to oznámíte, určitě se i sama posadí dál, aby vás nenakazila. :wink:
20. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
AHOJKY HOLKY ZDRAVÍM VŠEHNY JAK S MÁTE PŘI ADVETNÍ poslednií neděli?
20. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
Aji tys musela v tom aguaparku neskutečně řádit :grinning:
20. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
Chic, no jo, když jsem dojela a vynořila se, tak jsem hlavně utírala vodu z očí a všichni na mě zírali, zvlášť místní Tunisané, kteří tohle asi denně nemaj, když ty jejich jsou zahalené i v té vodě, podprda byla na krku, ale jen ta ramínka za krkem, zbytek nebyl na svém místě a bylo vše vidět. :grinning:
20. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
pavczo: :grinning: :grinning: :grinning:

hedik: já se mam parádně...až tedy na to, že mi přítel odjel 500 km daleko na základnu firmy. Vyjel radši už dnes, aby tam byl ráno v 8 připraven. No nadšená z toho nejsem, zvlášť když pomyslím, jak asi vypadají silnice. Minimálně 10x jsem mu říkala, ať jede opatrně. No a jsem samozřejmě pěkně naštvaná, že ho tam takhle před Vánoci tahají. :angry:
20. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Ahojky, tak jsme na stránce 500, to máme výročí :slight_smile: Já ještě 3 měsíce léčby a můžeme se zase snažit, vypadá to, že žlučníkové šutry jsou pryč.... ale preventivně si dáváme ještě 3 měsíce léčby :slight_smile: Jsem tak rááááda, vzhledem k tomu, že běžně léčba trvá půl roku až 2 roky. :slight_smile: Jinak máte už nakoupené všechny dárečky ? :slight_smile:
20. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
Dobré ráno holky! Tak ono je 21.12. a já smrdím v práci. To je úroveň!
Kuratkol, to je super, že šutry jsou pryč, za chvíli z tebe zase bude snažilka! :wink: Držím Ti pěstičky!
21. pro 2009 v 06:54  • Odpověz
Dobré, ajo, neboj, nejsi v tom sama, je nás ještě dost. A to buďme rádi, že už je Štědrý den svátek, kdysi nebýval a makalo se i tak. A někteří makaj stejně.
Kuratkol, gratuluju k vyléčení a ať ten čas uteče, ať se můžete snažílkovat.
21. pro 2009 v 07:22  • Odpověz
Ahoj holčinky :slight_smile: . Nestíhám ani dočítat. Mám toho v práci ještě dost a navíc dnes končíme ve 12 hodin, a pak se jde pařit :grinning: .
Už jenom dva dny, a pak do práce až 4.1. To je super. A navíc 4. ledna jdu na krev a 5. do poradny, tak jsem zvědavá, co se zase dozvím. Moc se těším na vánoce. Dárky už máme až na jeden pro malou neteřinku všechny. Tak teď už jen trochu fofr kolem vánočních dobrot. Potom už jen klídek, pohoda, pohádky, radost ... prostě vánoce. Hlavně se těším na ten manželům výraz nad fotkama našeho špuntíka :grinning: .
Tak jdu rychle pracovat, ať to mám co nejdřív z krku. Mějte se moc hezky a ve středu se tu zase ukážu.
21. pro 2009 v 07:48  • Odpověz
Ježiš, Pavczo, ještě makat na Štědrý den, brrr. Ty dva dny už přežijem!
Taurus, tak se pak těším na vyprávění, jak se manža rozplýval nad fotkama mrňouska! :wink:
21. pro 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahoj holky.

kuratkol: super, že léčba byla úspěšná a šutry jsou pryč. A brzy se začnete zase snažit. Přeji ať to pak jde jako po másle. Ještě zlabka a budeme zase všechny snažilky. :wink:
21. pro 2009 v 08:19  • Odpověz
Čau chico, taky jsi v práci?
21. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
ahoj holky, chicco prosímtě do tabulky hlásím 2DC ......
21. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.