• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj ají: to víš, že jsem. Ale už jdu pak jen zítra. Takže mi to ani nevadí, navíc přítel je také pryč, tak bych ani sama doma být nechtěla. A mam tu spoustu práce, bych se z toho pak zbláznila. Ale už se moc těším na vánoční pohodu.
21. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
majinko: opraveno :wink:
21. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
Holky, včera večer jsem ještě manžu ukecala k sexíku, na 2 dny teď odjel a to se zrovna blíží ovule, tak abychom měli zásobu! :grinning: No a ráno mi klesla teplota na 36,5, uvidíme, zda teď stoupne a bude ovule. Bylo by to na mě docela brzy, jsem teprv 15DC a většinou bývá až tak 18-20DC, ale piju teď ten drmek, co podporuje ovulaci a měl by zkrátit cyklus. Tak třeba zabral.
21. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
jééé ají, ty jsi taky slaměná vdova? Já také. Přítel mi též odjel na 2 dny pryč, u nich ve firmě ještě před Vánoci pořádají školení.
21. pro 2009 v 09:01  • Odpověz
Tak máme po poradě s ne moc pozitivními informacemi. Ke všemu se mají kolegyně stěhovat z kanclu do kanclu a my jim prý máme pomáhat, tak doufám, že tahat krabice s těžkejma šanonama nebude třeba. Málem jsem měla problém s propustkou na středu k doktorce, všechny tu měly být a najednou krom jedný chtěj dovolenou, naštěstí mi to šéfka podepsala bez dotazu kam jdu, jen se ptala, jestli řešim tu rýmu, tak jsem řekla, že už mám dořešeno a ještě nám dávala takové paličkované zvonečky a že ten můj má uprostřed jako symbol miminko :slight_smile: to je hrozný, se obávám, že dlouho tajit to tu asi neudržim.
21. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile: Jaxe vede?! Omlouvám se, nedočítám :slight_smile: jsem ještě taky v práci a bylo to peklo poslední dny.. takže nakukuju :slight_smile: snad jsou tu nový těhulky, nebo nadějný // .-)
21. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj handm, no pavcza je nová těhulka! :wink:
21. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
Chicoolko, no jo, jsem slaměná vdova. A budu i na štědrý den! No neva, už jsme si naplánovali Ježíška na 25.12. :wink:
21. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj Aji, dík za info :slight_smile: Pavzce moc gratuluju! :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
A co ty, handm? Bude snaženíčko u stromečku? :wink:
21. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
pavczo: když to tajit nepůjde, tak to nepůjde. Nedělej si s tím velkou hlavu. Jestli by ses kvůli tomu měla nějak stresovat a nebo tahat těžký krabice, tak je lepší to říct. Stejně kdyby se něco nedejbůh stalo a ty bys měla být třeba v nemocnici, tak stejně bys nakonec šla s pravdou ven. Počkej do tý středy a když bude všechno v pořádku, tak bych to třeba i oznámila...protože jak to tak vidím, tak tohle rýpání a strach, že se to provalí, je pro tebe docela stresující. A stres tedy není vůbec dobrý.
21. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Taky se řadím mezi pracující :unamused: Dovču nemám vůbec, takže to bude fakt skvělý zakončení roku :angry:

Holky, když jsem byla tenkrát u doktora na prohlídce a zároveň jsem mu řekla, že bysme chtěli mimi, tak mi řekl, že když se nepovede do půl roku, tak mám za ním přijít. Nevíte náhodou, co by s náma dělal? Je jasný, že nás nepošle hned někam do CARu, ale jenom by mě zajiímalo, jaký vyšetření dělají, aby třeba zjistili, kde je chyba.
21. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
Lulii, já nevím, co s tebou může udělat normální gynekolog. Možná by ti udělal hormonální profil - vezme ti krev, no a možná nějaké stěry. My jdeme do CARu rovnou, zatím neříkám, že půjdem na umělý, ale jen chci zjistit, jestli někde není chyba. Tam pak dělají taky ten hormonální profil, první sezení je jen o anamnéze-rodina a tak, na dalších návštěvách zkoumají ženě vajíčka, zda se tvoří a uvolňují a až pak kdyžtak jde chlap na spermio. Taky ti nabídnou injekci v období ovulace na podporu zrání vajíček. Jsem na to zvědavá, jdeme 14.1., tak ti pak řeknu.
21. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahojky holky, tak největší blázinec v práci mi teprve začíná :confounded: Nejhůř bude 23. - to si lidi na poslední chvíli vzpomenou, že nemají dárky, a my se tady chudiny strháme prací:frowning2: :rolling_eyes: Ještě, že mám volno na Štědrý den - po třech letech.....budu pěkně s rodinou, koukat na pohádky a nasávat vánoční atmosféru, když v práci jsem ji ještě ani nasávat nestačila - nějak mě to v práci ani nedochází, že za 3dny jsou Vánoce :astonished:

Jinak v sobotu jsem se z té kocoviny vyspala, ale v neděli mi bylo furt blbě, tak jsem si říkala, co se děje......Blivno od žaludku, sťápala jsem 6mandarinek, přitom od začátku zimy jsem si na ovoce ani nevzpoměla. Dneska jsem sebou málem švihla ráno když jsem došla do práce.....No kdybych nebyla teprve 13DC ( teď jsem koukla do tabulky - jinak bych to ani nevěděla :sweat_smile: ), tak si snad budu myslet, že jsem v tom.....Ale to spíš to počasí na mě tak negativně působí...tělo si žádá vitamíny, teplotní skok mi snižuje tlak a pak to takto dopadá...

Kterejsi den mi bylo tak nějak líto, že nám to do Vánoc nevyšlo...pořád jsem si malovala, jak budu u stromečku rodině oznamovat, že čekáme miminko....jsem v tomto naivní blbec :frowning2: No jo no, nemůže být všechno, co si člověk vysní hned....ale jsem s tím plně vyrovnaná, a doufám, že pro nás všechny snažilky ( i těhulky ) bude rok 2010 šťastný :wink:
21. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
Drndi, nejsi naivní blbec, to mě bylo taky smutno! Říkala jsem si v létě po revizi - do Vánoc to vyjde, budeme mít dáreček v bříšku. No a už jsem si malovala, jak to manžovi řeknu u stromečku, nebo jak mu dám nějaký dáreček, jako dudlík a tak, aby to naznačilo že jsem těhu...A nic! Taky už čekám na nový rok, bude snad úspěšnější a šťastnější než tento. :wink:
21. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Ají, tak mi pak prosím napiš, abych věděla, do čeho jdu :wink: A platí se tam něco? Já jen, jestli máme začít šetřit :grinning: Já mám z toho takový strach, protože mám panickou hrůzu z jehel a představa, že do mě budou píchat mě fakt děsí. Jasný, že pro mimi udělám cokoliv, ale mám z toho fakt bobky. A za jak dlouho ti řeknou výsledky z toho hormonálního profilu?

Drndi, tak já měla to samý. Naivní blbka, která doufala, že rodince budu oznamovat přírustek do rodiny a všichni budou mít radost a tak. No a je z toho prd :frowning2: Musíme doufat, že leden, maximálně únor to jistí :wink:
A nechceš si zkusit udělat test? Pro jistotu :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
handm děkuji děkuji za gratulaci, teprve čekám ve středu na potvrzení doktorkou, tak snad bude vše jak má.
Chic, pravda, prostě, když už bude situace a budu vědět od dr., že to je v pořádku, tak to asi řeknu, ale teď už tu nikdo nebude, pak já, tak spíš v novém roce.
Lulii docela mě překvapuje, že ti to řekli takhle po půl roce, většinou všichni říkají jeden rok.
Holky nesmutněte, když vám to nevyšlo do Vánoc, jak jste si přály, vyjde to třeba na Valentýna :slight_smile: Moc vám to všem přeju.
Jinak dneska se mi strašně motá hlavá, asi nízkej tlak.
21. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
Lulii, nevím přesně, jak dlouho trvají výsledky horm.profilu, ale snad ne dlouho, to se bere jen krev. No právě jsem se dozvěděla, že když budeš mít doporučení svého lékaře, neměla bys nic platit a pokud ho nemáš, asi se něco platí, ale snad až pak za ta vyšetření a to nám snad dopředu řeknou. Myslím spermiogram stojí asi 300kč. Já doporučení asi mít nebudu, už jsem se se sestřičkou domluvila, že jdeme bez doporučení a k mýmu gyndr. se mi nechce, určitě by mi řekl, co blázním, že mám ještě počkat...A stejně chci gyndr. změnit, tak třeba bude v tom centru nějakej dobrej gynekolog.
21. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
Víš Aji, já jsem si tak nějak vsugerovala, že člověka může za rok potkat vždycky jenom jedno velký štěstí....no a já si ho tento rok už vybrala - dostala jsem se na vysokou školu, což jsem moc chtěla a snila o tom už 6let.....příští rok nás čeká nové bydlení - taky jeden z mých největší snů a přání , takže si myslím, že miminko dorazí na svět až v roce 2011.....ale příští rok bych ho už mohla mít teda v bříšku :wink:
21. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
Aji, no to nevím.. Kdyby mi mrcha chodila jak po revizi, tak to mám dostat 24 nebo 23, takže pochybuju.. uvidíme, co se přihodí. Měla jsem teď takových stresů a starostí, že vůbec nevím, co si moje tělo vzpomene...
A taky poslední MS byla asi po 35 (jak to bylo to chemický těhu), takže fakt nevím..
zato vy si to hezky uzijte, 25.12. budou z hradce slyšet obří rány, zemětřesení! :slight_smile: a to by bylo, aby nebylo...

Drdni, myslím, že to máme všechny tak.. :frowning2: Já jsem se teď nějak tak vyklidnila, ale občas samozřejmě mi prijde hrozně líto, že se to stalo.. spousta kamarádek okolo me mají ty puclíky v bříšku a užívaj si "kynutí" a místo toho my máme jen jizvičku na srdíčku.. ale věřím, že 2010 bude lepší, než tento!! A že bude už jen lepší a lepší! 10 je moje oblíbené číslo!! Tak snad!! :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
Jééé, Luli, test? Teď v 13DC??? :astonished: tak to bych byla fakt cvok :grinning:
drndi: joooo, já jsem si taky myslela, že do Vánoc těhu budu. Nestalo se. Ale před námi se otevírá nový krásný rok...2010 na mě působí nějak šťastně a ani nevím proč. To číslo je takové hezké, kulaté...tak se snad taky zakulatíme :grinning: a nejen vyžráním :grinning: , ale hlavně miminkem v bříšku.
Holky, to jsem zkopírovala, abyste věděly, že i když přijde MS a graf ani nevyznačí ovulku, tak přesto to může dopadnout dobře :wink: .

Ahojte baby.....hroozne dlho som tu nebola, ale snad si ma niektore z Vas budu pamatat

prisla som sa s Vami iba podelit o moj neskutocne sialeny graf: http://www.fertilityfriend.com/home/226b42 ... podla neho sa zda, ze moje telo sa podla BT absolutne neriadi

okrem 3 pozitivnych tehu testov mam tehotenstvo potvrdene uz aj ultrazvukom....dutinka v maternici a 1mm chrobacik

merala som poctivo, pravidelne a presne a napriek tomu teraz ani len netusim, kedy sa to mohlo podarit

ale som stastna, i ked zatial velmi opatrna s tou radostou, lebo trosku spinim....a vlastne aj to krvacanie na zaciatku tehotenstva nevesti nic dobre...ale snad sa cez to nejak dostaneme

prajem Vam vsetkym nech mozete uz coskoro zazivat tie pocity radosti ktore zazivam aj ja teraz
dobré dopoledne děvčata!

přidávám se mezi k vám mezi ty pracující... :unamused: naštěstí já jdu už jenom zítra a pak až do konce roku volnoooo!! :slight_smile: :dizzy_face: strašně se na to těším, dovolenou jsem už neměla ani nepamatuju takže budu krásně užívat vánoční atmosféru (asi jako většina z vás :slight_smile: ) a pořádně odpočívat!
21. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
lulii: tak proto se nějakými teplotami nezabývám, nezkoumám kdy je ovulka, tulíme se dle chuti, ovu testy, co mám doma nepoužiju...nechám to osudu. Jednou miminko přijde a to mezi tím nebude žádné čekání, ale budu žít naplno. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
Holky, já jsem se narodila 8.11. ......v roce 2008 jsem se vdávala - je tam ta osmička, takže v roce 2011 bych mohla mít toho puclíka :grinning: ....,.jestli tohle fakt funguje tak potěš :grinning: Kamarádka mi jednou povídala jak jí některej den došlo, že když porovná datum své svatby se svým datumem narození, tak tam má úplně stejný čísla, akorát popřeházený :astonished: Je toto vůbec možný? :confused:
21. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Handm, 10-ka je taky moje nejoblíbenější číslo, pravě proto, to musí vyjít :wink:
21. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
blíženko: ahoj. Tak to je dobře, že jdeš pak až v roce 2010 do práce. Já jdu po Vánocích bohužel do práce, ale nevadí...užiju si teď 5 dní volna, jelikož jdu též zítra naposledy, pak půjdu ty 3 dny a pak zase 4 dny volna. Užiju si to i tak. Sice bych samozřejmě raději byla doma, ale nenechám tady v tom kolegyni samotnou. Nějak to přežiju... :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
Chicoolko, děláš dobře. Mě jen přijde neuvěřitelný, že jí proběhla normální 8-denní MS, pak jí bylo divný, že teplota je pořád nahoře a i když byla 12DC tak testla a bylo to tam :grinning: Tak to jen pro to, že naděje fakt umírá poslední a vždycky je šance :wink:
21. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
Luli: To mi chceš říct, že ta slečna ( paní ) měla // 14DC??? :astonished: :astonished:
21. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.