• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Joo. Tak třeba můžeš být ten samý případ :wink: Ona prostě normálně dostala MS, ale už byla těhotná. Tím ti samozřejmě nechci dělat nějaké falešné naděje, ale možný je všechno :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Luli, no tak jestli mi bude fakt pořád tak nějak blbě, tak bych ten test zkusit teda mohla, když vidím, že se stávají i takové neuvěřitelné náhody.....je to fakt mazec :astonished: Vím, že se stává ( a docela často ), že během těhotenství normálně probíhá MS, klidně až do porodu.....ale pak mě děsí to, že bych to díky právě tomu, že by mi normálně chodila mrcha nepoznala, že sjem vůbec těhotná :confused: A myslím, že spousta ženských ani nenapadne si udělat těhu testík, když vlastně mají MS, že? No tak jsi mě pěkně nahlodala....nebudu raději ani myslet na to, že jsem měla tentokrát MS slabou a nebolestivou, i když mívám vždycky křeče atd, protože bych zase došla k závěru, že fakt těhu můžu vlastně být a začala bych si vsugerovávat příznaky, a to prrrrrrr....raději nenenene :wink:
21. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Ají, tak pak mi dej vědět, jak to v tom CARu probíhalo :sunglasses:
21. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
Drndi :grinning: :grinning: :grinning:

Tak uvidíš, jak ti bude, jak se budeš cítit. A měříš si teplotu?
21. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
Jako vím, že jsem v hodně věcech jiná než ostatní, ale že by se zrovna mě stala taková náhoda tomu teda nevěřím :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
Luli: No právě, žýe teplotu jsem před mrchou přestala měřit...nějak mě to rozptylovalo, takže vůbec vlastně nevím na čem jsem....a to to právě jde - o to překvápko :grinning:
21. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
Bré dopoledne holky, tak jak dneska? Musím vás dočíst nebo nějak nestíhám. Hlásím se z domova :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
Včera nás s manželem chytla dobrá žravka, fuj. Sežrali jsme misu chlebíčků (mamka měla narozky) , takže jak ty čuňata jsme se u superstar cpali. No až mi bylo těžko. Dnes to chce opět dlouhou procházku po lese :sweat_smile:
21. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
Tak si zkus zítra ráno změřit. Když bude tak nějak v normálu, tak to neřeš, ale když bude vyšší, že tě to taky překvapí, tak bych změřila ještě ty dny do štědrého a ráno na štědrý den, když budou pořád vysoké, tak zkus ten test a třeba budeš mít dáreček pro všechny na poslední chvíli :wink: . Ale neupínej se na to. Bylo by to milé překvapení :grinning:
21. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
já se v grafech teda až tolik nevyznám ale tohle je teda hodně divoký.. :grinning:

chicoo: no jistě, jen si aspoň těch pár dnů užij a užívej vánoční atmosféru, já se na to fakt těším!! až se zase všichni sejdeme, budeme koukat na pohádky a papat u toho cukrovíčko.. :slight_smile: :grinning:
tady u nás teda moc lidí nezůstává tak jsem si řekla že teda já tady rozhodně taky být nemusím.. už jen proto že ředitel na mě tolik ohledu taky moc nebere, tak proč bych brala já na něj žejo, navíc stejně tady taky nebude tak o co jde.. :slight_smile:

na to volno se neskutečně těším :dizzy_face: :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahoj Syll :grinning: :grinning:
Spíš asi to krvácení, které měla a myslela si, že je ms, nebylo ms. Četla jsem, že v počátku je slabě krvácení zcela běžné a trvá i několik dní a některé si ho právě pletou s ms.
Tady je to z internetových stránek maminkam.cz:

Na konci 3. týdne, ale spíše až v průběhu 4. týdne, se u některých žen objeví tzv. implantační krvácení – drobné krvácení či špinění způsobené uhnizďováním blastocysty v silně prokrvené děložní sliznici.
21. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
Pavczo, ona má v tom grafu vyznačenou normální silnou, pak slabší MS. Ale někdo to tak prostě má, že to dostane ještě tak dvakrát, třikrát, takže vůbec neví, že je těhu :grinning: To pak musí být zjištění, že za 5 měsíců rodí :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
Pavczo, to o čem píšeš, tak to je tak týden po ovulaci, kdy ještě nevíš, že těhotná jsi. Vajíčko se teprve zavrtává. Ty 3 až 4 týdny, tím myslí od prvního dne poslední MS.
21. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
nazdárek lulli, tak co, bude nějaké to mimi do vánoc? :wink:
21. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
syl: takže některá která už má konečně dovču? :wink:
jakpak je?
21. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
Syll, prdlačky :grinning: Teď si protrpím MS a bude novoroční snažení, protože mi vychází ovulka na 31.12. Tak snad se zadaří :wink:
21. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
Teda holky, to jsou teorie, to je něco...i když zázraky se dějí...a kdy jindy víc, než o Vánocích, že jo? :slight_smile:
21. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
Bliženko, jasné, mám dovolenku, a jsem nadšená, do prace 4.1. pak 5. dovolená jedem na ten NT screening :slight_smile:
21. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
lulii, no tak na moje narozeniny bude ovulka? tak to vyjít musí jako! :wink:
21. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Blíženko jinak se mám dobře, furt jen žeru, takže špatně mi fakt není :o) , jen se bojim, abych moc nenabrala kil předs vánoce :slight_smile: a co ty? Máš už pěkné bříško? Musím se mrknout co más v albumu :slight_smile:
21. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
Syll, takže já mám ovulku na tvoje narozeniny a ty jdeš na NT screening na moje narozeniny. Takže to prostě MUSÍ oboum dopadnout skvěle :wink: .

Nachvíli se s vámi loučím, ale určo ještě přijdu :slight_smile:
21. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
Lulli no to si piš, že to musí vyjít :grinning:
21. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
syl, buď ráda že můžeš jíst, já to měla přesně obráceně - trpěla jsem dost nechutenstvím a doteď jsem spíš cca 3 kg zhubla než abych už něco nabrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
blíž, no jo, ale ja budu zasej rychle kynout :sweat_smile: a to moc nechci teda :sweat_smile:
21. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
holky určitě to vyjde a všechno bude v pořádku :wink: :slight_smile:
já dneska psala abych se objednala na druhý screning tak teď čekám jaký termín mi napíšou :slight_smile:
21. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
syl jinak bříško zatím moc vidět není... šéf už mi tu říká "na tobě to těhotenství pořád není vidět, dělej s tím něco... :grinning: " . jinak normálně svlečené bříško už "kouká" , přes oblečení zatím tolik vidět není (jsem dost zmrzlík takže nosím dost svetry a tam se to dá ještě trošku schovat :slight_smile: ) ale když se občas dobře najím, tak trošku kouká i přes ten svetřík :grinning:
21. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
jinak holky právě jsem koukala na naši super tabulku, dneska jsem 17+3 a koukám že přesně na štědrý den skočíme do pátého měsíce :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
blíž ty jo tobě to letí, ale já taky koukám, že já za chvili budu ve 12TT :grinning: už ať je to kritické obdobi za mnou :grinning:
21. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.