• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
bliz, ja taky nosim volnejsi mikiny, a svetry :grinning: tak holky v práci mne nepodezírají, a ted po vánocich bude jim připadat, že jsem se vic najedla :grinning:
21. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
bliz jaky je ten NT screening, dalo se to v pohodě?
21. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
tak to za chvíli budeš mít za sebou to "kritické období" :wink: ono to letí úplně šílenou rychlostí, navíc u mě jak je toho i dost v práci, tak to nestíhám úplně pořád sledovat... navíc teď do toho svátky, ty určitě zase utečou jak voda (jako každá dovolená..) , pěkně to skáče
21. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
jj letí to hrozně, už jsem vlastně ve 3. měsíci, pořád ty týdny tak letí, že mám pocit, že za chvili snad porodím :grinning: , no né, ale je to super, jen at to letí jako :grinning:
No 5. mám Brno, a 6. moji doktorku, tak to budu mit tak sfouklé jedním tahem v lednu :o) snad nám ten screening vyjde dobře, a budu moct oznámit, že jsem těhu i kamarádkám. Nikdo to neví skoro. Jen mamka a manžel :grinning:
21. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
syl vůbec nic to není :wink: je to v podstatě "normální ultrazvuk" na bříško.. z mé zkušenosti: my teda byli oba dva (já i manžílek - byl zvědavej :slight_smile: ) , lehla jsem si na lehátko, on vedle mě na židličku, všechno jsme viděli na obrazovce, dr nám popsal všechno co viděl, miminko pak přeměřil a pustil nám nahlas srdíčko :dizzy_face: pak mi ještě sestřička odebrala krev a šli jsme domů :slight_smile:
s tou krví je to ale asi jak kde, protože pepinka (myslím že ona) tu psala že jí krev brali asi o týden,dva dříve a pak teprve šla na ten screning.
21. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
Jojo, holky, naskakuje vám to parádně. Za chvíli se nám to tu rozrodí a bude radosti ještě více. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
chico jj ani se nenaděješ a budeš těhu určitě i ty :wink: přibydou další holky, budou tu vyprávět jak jim je buď špatně a nebo jak mají strašnou chuť k jídlu a pak se tu pomalu začně rodit :grinning: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
bliz, tak to je v poho, já myslim, že nám krev naberou rovnou. manžel jde taky semnou, moje opora, a taky chce vidět mimiska.

Chikoolko, taky se brzy dočkáš, vážně to letí jak šílené. :dizzy_face:
21. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
První mimčo tu bude už v dubnu myslím, že? :slight_smile:
21. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
blíženko, syll: já vím, že se dočkám, neklesám na mysli :dizzy_face: Už se na to moc těším. A také se těším, až k tabulce snažilek a těhulek přidám tabulku maminek :dizzy_face: a hodně se těším, až tabulka snažilek zmizí a budou už jen těhulky a maminky. :slight_smile:
21. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po víkendu. Mám teď trochu horší období, tak vám radši moc nepíšu, nějak na mě zkrátka všechno padá. Ale dávám vědět, že žiju :wink: Přeju Vám všem klidné a pohodové Vánoce a spousty splněných přání do nového roku :dizzy_face:
21. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
syll: kdepak první miminko bude až v květnu. Toltec má brzký začátek května a to byla první těhulka...jenomže už sem nechodí.
21. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
zlabi: ahoooj. Po Vánocích bude určitě líp, pořádně si odpočiň a nabírej síly do dalšího roku. :slight_smile: Já toho mám taky dost a těším se hlavně na ten klídek. :slight_smile:
21. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
žabko ahoj, neboj určitě bude brzy líp, teď jsou ty svátky tak to občas dolehne ale uvidíš že po svátcích už bude lépe. :wink: pokud máš dovolenou tak hlavně odpočívej, nabírej sílu, navštivte s manžílkem známé, rodinu, kamarády a uvidíš že hned budeš mít lepší náladu.. :wink:
21. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
jj toltec měla někdy začátkem května, ale ze začátku to chtěla nějak dost tajit, aby na ní nepřišli v práci nebo známí, že je těhu a už tu hrozně dlouho nebyla... a nebo jsem jí teda prošvihla :sweat_smile:
21. pro 2009 v 11:57  • Odpověz
Holky, díky. Já vím, že bude zas dobře, ale potřebuju si asi trochu ulevit, tak snad mi odpustíte tenhle výlev :confounded: včera jsme měla táákovou depku jako už dlouho ne :frowning2: probulela jsem celej večer, ještě teď mám totálně opuchlý oči. za víkend přibyly kolem mě 2 nové kamarádky těhulky, jedno miminko se narodilo, do toho se blíží termín, kdy jsme měla rodit já.... uáááá.... už to moc nedávám, snažím se být silná a nepodléhat tomu, ale včera to už prostě nešlo.
21. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
zlabi: jen si klidně poplač, člověk to musí někudy pustit ven, pláč je vlastně taková očista, mně se po něm alespoň vždycky uleví. Kamarádkám to přej, tvůj čas také přijde. A pak ti to ani nebude připadat, že jste tak dlouho čekali. Nezabývej se termínem, kdy jsi měla rodit...všechny tyhle negativní data přehlížej, mysli na to, co vás čeká...třeba pojedete někam na lyže, bobovat, sáňkovat. Svět je krásnej...nesmíš se na svý štěstí koukat jen tak, že šťastná budeš jen s děťátkem. Musíš prostě tak nějak šťastná být sama se sebou, s manželem... Miminko přijde! Hele, jděte se s manželem projít do lesa, já byla v sobotu i neděli a neuvěřitelně mě ta zimní pohádka nabila. :slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
Chicol, miminko holkám přeju, to je bez debat, možná to tu špatně vyznělo, všechny si to zaslouží, to je jasný. Spíš mě to jen trochu nečekaně poslalo do kolen, tak jsem se v to pořádně vyráchala. Ale asi je to pochopitelný, v podstatě už od června se držím zuby nehty, snažím se nemyslet na žádný data ani na to, že 2 x jsme měli tuhle smůlu, ale uvnitř se strašně moc bojím, aby se to neopakovalo, nevím, jak bych to znovu ustála. Pak jsme to s manželem probírali, řekla jsem mu i jiné věci, kterýma jsem se uvnitř hodně užírala a dneska už mi je o dost líp, jen mám furt tak trochu na krajíčku. Ale už se aspoň vnitřně neužírám a nedrtím, včera to prostě muselo ven...
21. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
pozor pozor :slight_smile: žiju!!! žijeme a máme se dobře :sunglasses: akorát trochu nachcíplí, ale to jsou teďka snad asi všichni...
21. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
zlabi: no tak to je dobře, že jsi mu řekla, jak se uvnitř cítíš a že je o dost líp. Jako já jsem hodně optimistická, ale taky to na mě občas sedá. A to jsem nic takového neprožila. Ono s těma Vánocema to možná i člověk víc prožívá, protože je to takovej ten čas pohody a splněných přání, při tom člověk ví, že to přání jedno velikánský se mu nesplnilo. Ale je dobrý jednou za čas "padnout na kolena" a vypustit to všechno ven, říct to někomu, pobrečet si. Dusit to v sobě není nic dobrého. Ubíráš si tím místo na lásku a radost a prostě na to všechno, co může miminko jen a jen přitáhnout. Musíme všechny pevně věřit, že to přijde a že to bude bez komplikací. Nemáme žádné záruky, nikdo nám neřekne, kdy to bude, jak to bude probíhat. Ale v tom čase mezi tím musíme žít. A není to o tom, že musíme, ale měly bychom chtít žít naplno. Protože ty chvíle nám fakt nikdo nevrátí.
21. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
toltec: noooooooooo, konečně. Už jsme si říkaly, jestli jsi na nás nezanevřela. :wink: Týýý jo 20 tt - polovina za tebou, co? Kromě nachlazení všechno dobrý?
21. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
holky ani nevim že jsem těhotná, břicho nikde.. vypadám jak víc najezená, akorát mám velké prsa.. testy všecky ok, čekáme na druhotrim utz, pak jsme se objednali na cukr.. no tak normálka. prostě pohodička, akorát se mi nějak ke konci posírají věci v práci, takže nesjpíš nedostanu bonusovou výplatu k mateřské.. ale to je asi tak všechno. jinak doma supr, nejlepší.. no holky, žiju si vlastně ťuk ťuk v naprosté pohádce :wink:
21. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
jo a jinak všem chmurům stoupněte na krk!!!! život se netočí kolem nesplněných přání!! nejlepší je si žádné nedávat!! mimčo přijde když je všechno v rovnováze... kdyby se nám do dnes nepovedlo, tak bych věděla, že můžu dělat spoustu věcí, které si pak nedopřeju!! teď je takové nostalgické období, takže vydržet vydržet a po novém roce se rozmazlujte a dělejte všechno co byste dělaly normálně a ještě víc.. a ono to přijde. jinak teda všem ale krásné vánoce, hodně lásky, chuti do života a úsměvu!!!
21. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
Teda holky, vy jste toho nakecaly, člověk se chvíli zapomene u práce a nestíhá dočítat! :grinning:
21. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
Toltec, ty bláho, ty žiješ! :grinning: To jsem ráda, žes k nám zas zavítala. Gratuluju k výborným výsledkům testů a jen tak dál! Utíká to, co? :wink:
21. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
no jo letí to.. ještě nic nezařizuju, nějak se mi do toho vůbec nechce :grinning:
21. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
toltec: napsala jsi to moc hezky, úplně mě to nabilo :wink: . A je super, že doma všechno v pořádku. Na bonusovou výplatu prď. A nemáte už nějaké podezření, co by to mělo být - holčička? Chlapeček? Jinak máme novou tabulku, obšlehla jsem jí od jedný holčiny z jiný diskuze...tak potřebuju, abys mi nadiktovala:
věk manžela, kdy byla svatba, od kdy se znáte, město bydlíte (alespoň kraj) a pokud už máš alespoň trochu představu o jméně, tak prozraď. Jinak tu tabulku najdeš v mých albech. Už jsem ti psala i IP, ale neodpověděla jsi...
21. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
Zlabinko, to mě mrzí, žes měla takovou depku, ale hlavní je, že sis s manžílkem promluvila a všechno jsi to ze sebe dostala ven, aspoň se ti ulevilo.
Neboj, přijde nový rok a bude šťastnější než tento! Já už na nový rok čekám jak na smilování :wink:
21. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
chichi jenomže ona to není jen tak normál výplata.. ony by to byly dost velké výplaty 3 :slight_smile:) a jak by se pak hodily. chicolko, já nemám hrozně ráda nějaké zařazování do tabulek :unamused: neva snad když se tam nezapíšu... jinak mimčo bude překvápko, vědět to nechceme :wink:
21. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
jééé, toltec, tak to samozřejmě nevadí...já už tě tam teda mám, ale bez doplněných údajů...tak pokud chceš smazat, smažu :pensive: ...ale ráda se na to koukám, jak to tam přibývá :grinning:
Tak mimčo bude překvápko??? Jůůůů. :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.