• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
no jo, už jsme se shodli tak před měsícem, že si to teda nenecháme od dok prásknout.. nejdůležitější je aby se narodilo zdravé mimčo a hlavně abysme to oba ustáli až do konce ve zdraví.. zbytek je podružný a navíc proč si neudělat takové malé vánoce v květnu :wink:
21. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
toltec: no tak když to vydržíte, tak je to báječnej nápad. Já bych to zvědavostí nevydržela. :grinning: Tohle já vím, že si nechám říct, ale jinak je mi pohlaví úplně jedno. Ani trošku se nepřikláním na tu či onu stranu, co bych víc chtěla. Nejdůležitější je opravdu to zdraví. :slight_smile: A už máte vymyšlená nějaká jména?
21. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
no jména jsou jenom pracovní.. my to nějak moc neřešíme.. tak nějak jak nám ani nepřijde, že jsem těhule, tak jsme v klidu.. no a začni říkat pupiku dvěma jménama.. zatim to je "potvůrka" co pěkně už 4 týdny kope a v noci mě už i budí.. je to sranda.. no jménem se s ním začnem bavit až co vykoukne na svět :sunglasses:
21. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
toltec: tak to jo...tak hlavně, abyste to nevymýšleli až na porodním sále :grinning: Pracovní název dobrej!!! :slight_smile:
21. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
no musíš to mít aspoň před nástupem :slight_smile: myslim, že to tak nakonec dopadne, já nerada cokoli řeším moc dopředu.. :wink: a zdá se, že ani mrňous mě z toho nevyvede.. :wink:
21. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
No jasný, možná potom to jméno lépe vymyslíš, než když nad ním budeš intenzivně přemýšlet celých 9 měsíců. Někdy je opravdu lepší věci moc neřešit. :wink: A asi to tvoje neřešení i mrňouskovi prospívá. :slight_smile:
21. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
Holky, stalo se Vám některé, že jste měli v albu třeba kočárek nebo něco, co by se Vám líbilo pro budoucího mrňouse a admini Vám to smazali? Mně teď.... :angry: Možná že jim vadilo, že tam u toho byla napsaná značka...Tak jsem to tam dala znovu a uvidím :confused:
21. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
Chicool a jaký Tobě by se líbily jména? My už máme jasno teď, pak budeme mít klid... :wink:
21. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ají mně ještě nesmazaly, značka by ale neměl být problém, ne? Nebo jo? Spíš jsem myslela internetový stránky, ale taky je někde mám vidět a zůstaly. Jinak takové typy kočárků co máš se mi taky líbí.
21. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
tak jsem zpět, byla jsem na obídku a pak dodělala pár věcí tady.. dneska už je tady relativně klídek, ale nechci to zakřiknout. :sweat_smile: tak jsem za to ráda, protože jinak vůbec nestíhám

toltec: to je fajn, že ses tu ukázala a že jste ty i mimísek v pořádku, jen tak dál až do konce :wink:

aji: a odkud je ten kočárek co máš v albíčku? ten je moc pěkný :slight_smile:
21. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz
Jo jo, hlavně jsou levný. Líbí se mi vepředu ty menší zahýbací kola. A i s autosedačkou jdou sehnat do 9-10tis.
21. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz
To je ideální cenová skupina a jsou fakt parádní :slight_smile:
21. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
Bliz, ten modrý a růžovočervený je značka Camarelo Q12, když zadáš do vyhledavače na netu, mají ho na plno místech. Ted červenošedý je Espiro Atlantic, má ho sousedka a je s ním moc spokojená.
21. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
mě se taky líbí takové podobné typy. ty kolečka vepředu jsou dobrý a ta trojkombinace (i co mám v albíčku já) tak se dají sehnat cca 10tis. a to se mi taky líbí :slight_smile:

aji: já zatím projela jen pár stránek s kočárky takže všechny značky jsem určitě ještě nestihla projet.. každopádně děkuji, hned na to kouknu, protože ten se mi taky moc líbí. po novém roce to s manžílkem shlídnem a zjistíme kde májí nejvíc kočárků na jednom místě, protože než ho koupím, chci ho vidět na živo :slight_smile:
21. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
Blizenko, jo, ten se mi taky líbí, co máš v albíčku.
Jasně že je dobrý vidět kočárek ještě na živo, to si to můžeš pak klidně ještě rozmyslet!
21. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
Holky loučím se, běžím domů z práce. Hezký zbytek dne a zítra čauky!
21. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
aji hezký zbytek dne, pa zítra :slight_smile:
21. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
ahoj holky dnes jsem byla na kontrole, vse je ok, rosteme jen stale nevime kolik nam tedy je. dalsi kontrola 28.12
21. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
Ahojky holky zdravím i když u mě je nálada docela na bodu mrazu :frowning2: mám 37,6
21. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
Tomahavk, super, že vše v pořádku a jakpak to, že se nepozná, jak je staré?
Hedik, to mi je líto, ale po těch třeskutých mrazech a následném oteplování se neni co divit, že něco vyleze, držim pěsti, ať to brzy zmizí a jsi fit.
Mně dneska odpoledne strašně pobolíval podbřišek, spíš jsem to cítila jako nastydnutí od nohou, i když se snažim teple oblíkat, hlavně teplé ponožky, v těch mrazech jsem nosila i teplé punčochy pod džíny. Holky za dva dny už budu vědět víc.
21. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
tomahavk: super zprávičky, další kontrolu hned zaznamenám do tabulky...to je skvělý, že budeš mít info ještě takhle mezi svátky.

hedik: jejdanánku, to mě mrzí. Snad budeš brzy v pořádku. Kurýrovat, kurýrovat, kurýrovat!!!

pavczo: už se ti to blíží...zítre už budeš říkat, že zítra jdeš na kontrolu. Moc se těším na zprávičky. budu tě tu číhat, i když už budu mít velký přípravy na Štědrý den, ale nenechám si to ujít...určitě budeš mít velkou radost. :wink:
21. pro 2009 v 18:42  • Odpověz
Doufejme, doufejme. Furt si představuji scénář, že ani tentokrát není nic vidět. Dneska jsme dokoupili poslední dárky pro našeho hafana, nechali jsme ve zverimexu litr. Dostal úžasnej měkoučkej, pohodlňoučkej pelíšek, kterej láká k uložení i páníčky, je totiž na čase, aby začal spát ve svém a ne v naší posteli. :grinning:
21. pro 2009 v 18:50  • Odpověz
pavcza: tak si představuj, jak ti gyndr. říká, miminko je tam, kde má být, odpovídá tomu a tomu týdnu a má se čile k světu. Nařizuji ti si představovat hezký věci. Teeeeda pejskek dostal takovejhle dárek, no ten se bude mít. Já nemam ještě zabalený dárky, budu je balit až ve čtvrtek ráno. Zapomněla bych totiž, co ve kterým je, tak to musím dělat za čerstva, totéž přítel. Hihi...největší sranda je, že vim, kde je má a vždycky ho provokuju jako že tam koukam, no sranda. :slight_smile:
21. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
Tak já to beru, že minule jsem se těšila na pozitivní zprávy a nepřišly, tak jsem byla zklamaná. Ta si říkám, když je budu čekat a nepřijdou nebudu zklamaná a když přijdou ty pozitivní budu šťastná.
Tak psík kupodivu leží dobrovolně v tom pelíšku, neodolali jsme a dali mu ho hned. A když nás viděl v autě, jak se k němu s ním blížíme tak se tvářil, jako, cože jsme si to zase na něj vymysleli, když jsme mu ho dali do auta na sedačku (má být v kufru, ale nejradši přeskočí dopředu, že), tak se ke každýmu z nás natáhl a radostí nás počuchal, jako, že děkoval. A je vidět, že se mu líbí, když v něm leží, kéž by v něm vydržel do rána. :grinning:
21. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
uvidíme chvíli potom co jsem vám napsala tak tam bylo 37,6 a volala jsem kámošce na sál a ta mi řekla ať se nebojím si vzít paralen tak sjem si ho vzala a osprchla jsem se a mamka mi přinesla mokrej hadr a bylo tam 36,8.
já mám starc h aby to něco neudělalo mrňďovi
Pavcza na tohle vůbec nemysliy mysly pozitivně :slight_smile:
21. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
a jdeš zítra pavcza?
21. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
hedik, včera jsem taky někde četla, že paralen v těhotenství neuškodí, že je povolen, nevim tedy v jakých dávkách, tak ať zabere
21. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
Tak pelíšek zeje prázdnotou, tak se jdu kouknout kde je a on leží roztáhlej přes celou postel. :grinning:
Hedik až ve středu ve 13:15
21. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
tak to budu ve středu moc moc držet palečky pak dej hned vědět. ten paralen můžeš i při kojení :slight_smile:
tak teď přes hoďku a půl teplota 36,8 :grinning: mamka s manžou mi říkali že jsem to mohla vyvolat i psychicky
tak mám sprej s mořskou solí a je to paráda :slight_smile:
21. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
:grinning: pavcza s těma psama to je normální to moc dobře znám :grinning: a co máte za rasu?
21. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.