• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Bíglíka. Trochu velkej neposeda. Koukala jsem do tvého alba, máte krásnýho retrívra. :slight_smile:
21. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
už je to pěkná babča je jí 13 a neslyší :unamused: ale máme s manžou tři neposedy máme jednu 3letou čivavu advě devíti měsíční tak máme zábavu :slight_smile:
21. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
No, i pejsci nám stárnou. Jů, ale čivavky jsou aspoň malí psíci, já se musim extra hlídat před naším Tobim, protože má 16 kil a není pro něj problém skákat přes paničku na břicho apod. Je strašně divokej, čivavu bych ani necítila. A přijdou mi něžný k miminku, jsem zvědavá, jak to zvládne Tobi a já s ním :grinning:
21. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
Hezké ráno, já dneska měla nějaké ráno blbec, doufám, že už to skončilo. Nejprve ráno jsem se v koupelně špatně ohnula a při našich super nízkých stropech jsem si dala řachu do hlavy o roh stěny, že jsem snad viděla i hvězdičky. A pak, když jsem šla po schodech, tak nějak jsem myslela, že už je to poslední schod a byly ještě dva, nějak divně jsem si zvrtla nohu a letěla dolu, naštěstí jsem se zachytila o zeď, že jsem si tedy nenamlela naplno. Tak doufám, že už mě nic nečeká.
22. pro 2009 v 07:45  • Odpověz
Ahoj holky!
Pavczo, tak to máš teda den blbec, snad už tě nic nepotká! :wink: A zítra kontrolaaaa, lalala :grinning:
22. pro 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahoj,
hedík: jéé čivavky jsou krásný, mymáme jorkšírky,ta menší je skoro stejně velká jak čivava :slight_smile:
pavcza: tak snad sis to už pro dnešek vybrala :wink:
22. pro 2009 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz
Holky, my máme Parson russel teriéra. Je to ten co je na seznamu-jako na netu, ale ještě hezčí :wink: ! No a je to naše rozmazlené mimino, než budeme mít svoje :wink: , samozřejmě že nám leze pořád do postele, i když ví, že nesmí a pelíšek má útulný a měkoučký ažaž...
22. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
Jů, to jsou taky krásný pejsci. A jak jste na tom s chlupama? Pouští? Tohle období náš Tobi příšerně, jsem říkala, že nezaručuju, jestli nebude něco i v cukroví :grinning: Ty chlupy všude lítaj.
22. pro 2009 v 08:27  • Odpověz
Pavczo, náš Beňouš má bílý krátší chlupy, co se všude zapíchnou! Hrůza, mohli bychom každej den vysávat a to ho skoro ob den kartáčuju. Už jsme to vymysleli - pořídíme si ten robotickej vysavač, co sám vysává, a každej večer ho zapnu. Jinak nevím. Nejhorší to bude, až bude mimčo. Na venek už asi pejsana nenaučíme, tak aspoň nějakou tu disciplínu bychom mohli do té doby zvládnout! Jo a chlupy v cukroví možná taky máme! :grinning:
22. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
Tobi má taky krátký zapichávací. A nejvíc mu pouštěj bílý, minimálně hnědý (asi, že jich má nejmíň :grinning: ).Právě mám taky obavy, kde všude budou a jestli budu stíhat vysávat, až bude mimi. Máme tedy všude dlažbu, ale stejně, nemluvě o gauči a posteli.
22. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
My máme lino a dlažbu, koberec kvůli psovi nepřipadal vůbec v úvahu.
22. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
Jestli chcete mrknout, jak si ten náš lumpík užívá v novém pelíšku, tak tady: :grinning:

http://tob.rajce.idnes.cz/Tobi_a_jeho_novy_pelisek/
22. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
Pavczo, jůůů, ten je krásňoučkej! Pejsan i pelíšek! :wink:
22. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
Díky, pejsanovi to nebudu říkat, byl by ještě víc nafoukanej :grinning:
22. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
dobré ráno! :slight_smile:

pavca, krásnej pejsek i dáreček :wink:
22. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky.

Tak jsem dorazila do práce a dneska naposledy. Juchůůů. Teda pak zase i příští týden, ale i tak 5 dní si užiju. :slight_smile:

pvaczo: pejsek je krásnej a pelíšek jéééé, ten se má. :wink:

Dneska musím hodně pracovat, mám tu toho děsně moc. :unamused: Ble.
22. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
chico ahoj, já dnes taky naposledy , hurááá :slight_smile: já konečně od včerejška nemám šéfa, takže si toho "užívám" že toho tu tolik není.. teda doufám že to nezakřiknu a nepřijde něco šílenýho po obědě, chtěla bych jít brzy domů :grinning:
22. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
blíž: já to šéfa také zatím nemám, ale i tak budu mít dneska pernej den...ale to nevadí...hlavně, že jdu dneska naposledy, však já všechno dodělám a budu ít klidné svátky...a věřte, že na práci si ani nevzpomenu. Tedy asi až v neděli, protože se mi nebude chtíííít... :grinning:
22. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
Tak já tu ještě šéfku mám, nebude až zítra, zítra už tu budem jenom dvě. Ale hlavně zítra je můj den D. :slight_smile: Jo mimochodem, ta kolegyně, co jsem se u ní prokecla, si už dělá zálusk na mé místo :angry:
22. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky, včera už jsem to nějak nestíhala.
Já se taky přidám s pejskem :slight_smile: Máme zlatýho retrívra, Terouše (Terezka :grinning: ) a chlupy máme úplně všude :angry: Ale zase je dobrý, že to jsou ty, co se nezapíchají, ale za to jsou fakt všude. Jé, co já už bych z toho měla upletenejch svetrů :grinning: :grinning: Ale holky, já bych jí nedala ani za nic, ani za milion. Já jí fakt žeru :dizzy_face:
22. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
Pavczo, s prominutím, ale ta kolegyně je asi pěkná kráva, co? Nevěř jí, ta si bude hrabat jenom sama pro sebe. Tyhle lidi jsou fakt "nejlepší" :angry:
22. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Holky, já tu taky nemám vedoucí, to je havaj! :wink:
22. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
Teda Pavczo, tak tvoje kolegyně bude pěkná mrcha! Brrr, takový lidi nesnáším!
22. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
Kde jste??? :astonished:
Holky, dneska na mě myslete, jedu do Prahy na firemní večírek :confounded: , moc se mi tam nechce. Ale máme to v jednom známým klubu na Václaváku a bude nám tam hrát Michal David :grinning: , tak to třeba bude dobrý. To je taky nápad co, jet někam dva dny před vánocema. A nechtělo se mi tam spát, takže v noci pomastím domu, tak na mě myslete, ať jsou silnice v pohodě a já se v pořádku vrátila :wink:
22. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
lulii: no to jsou věci, takhle před Vánoci, ale myslím, že jsme to loni měli taky takhle, jenom jsme se nemuseli nikam táhnout, měli jsme to normálně v našem městě. Ale bude to určitě zážitek, když vám tam bude hrát Michal David - sice ho teď neposlouchám, ale jsou to také krásné písničky mého mládí. :grinning: Tak si to užij a snad ty silnice nebudou namrzlý. Dneska se mi vrací přítel z Moravy - 500 km musí ujet, tak se o něj také bojím, když jsem viděla, jak jsem se klouzala do práce...fakt jsem nešla, ale vyloženě se do práce doklouzala. :slight_smile:
22. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Pejsci sou s dětma super, kolikrát nevím co by Amelka dělala nemít pejsky, hraje si s nima fakt hodně.

Luci moc si to užij, většinou když se ti nikam nechce,bývá to super!! :wink:
22. pro 2009 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
Chicool, právě já se na Michala Davida strašně těším, přesně jak říkáš-písničky mýho mládí. To bude mazec :grinning: No tý cesty se docela bojim, ale jsem zdatná řidička :wink: , tak to bude snad v poho. Ať se ti vrátí manžel v pořádku :wink: Mysli na nás na oba, je ale jasný, že víc na manžela, ale na mě aspoň tošilililililinku :grinning:
22. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
já pracuju jako asistentka takže docela i záleží jestli šéf je a nebo není :angry: i když poslední dobou jsem byla tak zaplněná i když v práci nebyl... ale teďka před svátkama si to zatím vyloženě užívám, spousta lidí má dovolenou takže mě nemůže zaúkolovat ani šéf ani nikdo jiný :grinning: jen "probíhají" takové ty "běžné denní úkoly" :slight_smile:

luli: teda to je šílený. kdyby ste měli vánoční večírek ve vašem městě tak ještě dejme toho ok, ale jet někam kvůli tomu do prahy a navíc do centra, to bych asi byla naštvaná kdybych nebyla pražanda :angry: hlavně jeď opatrně, silnice kloužou i když to není taková hrůza jako třeba o víkendu, to byly silnice jedna velká klouzačka.
22. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
Tak to mně by se nikam nechtělo, ani s lákadlem Michala Davida. Tak šťastnou cestu, dobrou zábavu a bezpečný návrat.
Chic Tvému příteli taky šťastnou cestu, ať se ti v poho vrátí.
22. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.