• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Labellko, moc děkuju :sunglasses: Já už si to taky neumím bez pesana představit a ta naše je prostě furt takový mazlivý trdlo. :slight_smile:
22. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Dobré dopoledne :o)

lulli, jéé užij si večírek, určitě to bude fajn :slight_smile: A pak pozor na silních, vypadá to opravdu všelijak. :wink:
22. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
Holky, tak hlásím, že dárečky nakoupeny, zabaleny, štítky označeny, připraveny k předání svým milovaným :grinning:

Co máte kdo dnes v plánu?
22. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahojky holky zdravím :slight_smile:
Pavcza bíglík je úžasNej :slight_smile:
22. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
Manža má dnes taky večírek a jedou do Ostravy...taky blbé. Tím pádem sme až do zítřejšího odpoledne sami. A ani nikam nepůjdeme,protože je Amelka trošilinku nachlazená, tak to nebudu pokoušet.
22. pro 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
Holky, moc vám děkuju :slight_smile:

Tak já se jdu pomalu připravovat, chceme se tam ještě stavit někam na nákupy a do Ikey, takže vyrážíme po obědě. No a samozřejmě ještě nevim, co na sebe. Musím si něco přežehlit, vykoupat se, udělat z ksichtu obličej....... :grinning:

Tak se tu mějte a zítra se tu stavim, jestli tu teda někdo bude :slight_smile: .
22. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
lulii: budu na tebe také myslet, abys dojela v pořádku. Jsem myslela, že jedeš busem, ale když jedeš autem, tak to jsi odvážná. Tak jeď opatrně, oči na stopkách...hlavně pak v noci!!!!!

pavczo: já jsem z toho vždycky vyklepaná, když jede takovou dálku...je dobrý řidič, hodně dobrý, ale mám o něj vždycky strach. Mám všeobecně z řízení respekt, asi je to tím, že jsme jako malé měly s tátou nehodu...při které se absolutně nic nestalo, ale stačil strom v tý louce, kam jsme vlítli a byla by to tragédie.
22. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
Lulii, taky na tebe budu myslet, jeď opatrně. Má se oteplit, ale večer to může zas namrznout.
22. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
Chic, chápu, já mám strach, i když jede manžel do práce 20 km. Ale právě, že když vidíme, jak někteří jiní řidiči jezdí na silnicích jak prasata, nedá se jinak, než mít strach. A stačí, co zažijem na úseku 15 km z domova do Varů, to člověk kolikrát žasně. Ale spíš bych tě měla uklidňovat, takže neboj, dojede v pořádku. Stává se mi, že když se mi neozve v obvyklý čas jako jindy, už si taky představuji kdejaké hrůzy a kolikrát mi jdou myšlenky s hrůzným scénářem samy.
22. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
pavczo: tak to jsme na tom stejně...když jede takovouhle dálku na základnu firmy, kde pracuje, musí se mi hlásit...pravidelně se v noci budím, jelikož většinou vždycky jede v noci a kontroluju mobil, zda dorazil nebo kde aktuálně je. Pokaždý, když se vrátí v pořádku, se mi strašně uleví. Ale máš pravdu, stačí i 15 km na pěknou bouračku. No radši pryč od tohohle tématu...fuj, fuj.
22. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
Taky mívám o manžu strach, jezdí co 4 dny do Prahy a řídí jeho kolega. Vždycky máme domluveno, že až dorazí, prozvoní mě. A když neprozvoní, to jsou nervy! Navíc i ta jeho práce, už jsem si zvykla, ale ze začátku jsem o něj měla strach - dělá bachaře ve věznici!
22. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
ají: můj dělá obchodního zástupce, v týdnu jezdí 3x po svých zákaznicích a jsou to taky pěkný dálky. Ale je fakt, že se o něj tak nebojím jako když jede na základnu...
22. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Ají, to bych se taky bála i v běžný den v zaměstnání, ale zase to má výhodu, že máš osobního strážce :grinning: manželovo nevlastní sestřenka taky dělá bachařku, jako ženská bych se tuplem bála :slight_smile:
Můj je zase elektrikář na šachtě a maj tam vysoké napětí, kolikrát chtěj po nich nějaké nebezpečné manévry (proti předpisům), naštěstí je odmítá a snad si ty 6000 voltů vypíná, když do toho šahá, ale taky tam občas maj smrťáky.
22. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
Pavczi, no to je taky nebezpečný. Ale zas si říkám, kolikrát se může něco stát, když jdete nakoupit, když jste doma, takže na tom zas tak nezáleží, jestli má člověk nebezpečnou práci. Akorát my ženský máme o ty naše chlapi strach!
22. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
no "pěkný" téma holky..... já mám o manžílka taky strach i když teďka jak bydlíme u tchánovců jezdí do práce cca 3-4km :grinning: ale dřív když jsme byli v pronájmu tak jezdil do práce cca 13km a i když, jak říkáte, to není daleko, tak má člověk stejně strach. navíc když pak vidíte jak jezdí ostatní..
jednou v létě ale se mu to "vymstilo".. jel do práce zrovna na skútru a v holešovicích mu jeden řidič nedal přednost, no radši nebudu popisovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale představte si, že já celý den vlastně vůbec nic ani netušila.. přišla jsem z práce domů, doma nikdo (on většinou jezdil domů až po mě), pamatuju si že jsem šla škrábat brambory a za cca půl hoďky slyším klíče v zámku, první ale vešla jeho ségra, už to mě zarazilo protože ona u nás ještě tenkrát nikdy nebyla... pak dlouho nic, tak se jako ptám co se děje - no a pak se dokulhal manžílek :frowning2: pohled teda řeknu nic moc, helma mu v tý rychlosti spadla, takže byl celý odřený na hlavě, takže toho si člověk všimne na první pohled.. v tu chvíli jsem málem dostala infarkt, hrůza! prý ráno radši zavolal jí, protože věděl, že ona má volno a mě nechtěl stresovat, takže oběhali doktory spolu (řídit nemohl ještě týden) a naštěstí si ho v nemocnici nenechali
22. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
jeee tak nějak jsem se trošku rozepsala.. nějak jsem si na to znovu úplně vzpomněla, fuj... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
No blizennko, to není hezkej zážitek. Hlavně že to dopadlo ještě relativně dobře! :wink:
22. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
zažít teda už nikdy víc, naprostá hrůza... a hlavně jak mě bylo když měl jet pak znovu do práce! byl doma "jen" týden a už se tam hrnul, prý nohy už dobrý tak řídit může.. on je navíc takový že MHD by nikdy nejel. ale teď si říkám, že štěstí že to bylo "JEN" tohle, představa že by mi někdo volal přímo z nemocnice nebo že by si ho tam nechali v horším stavu apod... no radši si to nechci představit, už v tomhle doktoři říkali že při něm stáli snad všichni svatý
22. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
bliz nepříjemný zážitek, ale ještě, že to takhle dopadlo. Já měla špatný zážitek co se týče bouračky s mou mamkou. Jela s tím svým přítelem na Slovensko, já se zrovna stěhovala a říkala jsem jí, ať mi píše z cesty zprávy, tak posílala, popisovala kde jsou apod. Od jistý chvíle byly smsky kratší, jen jednoduchá věta, pak i že v pořádku dojeli. Když se vraceli, psala mi, že jedou na noc, tak jsem šílela, že na noc, že usne on za volantem. Když přijeli, tak jsem se dozvěděla, že přijeli vlakem. Když jeli tam, sešrotoval jejich auto kamion. Prý stáli v koloně za kamionem a další za nima nějakým velkým autem to neubrzdil a napasoval do nich. Nic se jim naštěstí nestalo, ale každej, kdo to auto viděl, nechápal, jak to přežili bez zranění. Nervy mě potom chytly. Jen s tím, jak znám toho mamky přítele, ani netušim, jestli tahle verze byla ta správná. Už je to víc jak tři roky a krom ztráty auta se jim nic nestalo, hlavně mamce, takže to neřešim.
22. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
můj manža je taky obchodní zástupce a jezdí po celé moravě. Už měl dvě havárky při kterých obě auta na odpis, mu se ještě naštěstí nic nestalo,ale bojím bojím.
ajo manža má teda zajímavou práci a dělá u nějakých "těžkých případů"?
22. pro 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
aji nikomu to teda fakt nepřeju...

ale ať napíšu aspoň něco k tomu pozitivního, tak si představte: samozřejmě že tam hned volali rychlou záchranou a odváželi ho, naštěstí zůstal při vědomí, ale můj manžílek je ještě takovej, že s těma doktorama v sanitce ještě "vtipkoval"... doktoři prej nevěřili vlastním očím! :grinning: při příjezdu a pohledu na motorku prý předpokládali že to bude hodně vážný, nebo rovnou budou volat "jinou barvu"... ale když pak zažili tohle... tak například, manžílek: "no pěkně vám to jede, to je ten novej mercedes?" :grinning: (pozn. on je automechanik) tak prý jen zírali.. když jsem to slyšela od něj tak jsem byla ráda, že v takový chvíli měl ještě náladu na žerty..
22. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
pavca, jj já říkám hlavně že nakonec je všechno dobrý a dobře dopadlo.. že je auto na šrot, to je v tu chvíli úplně jedno, hlavně že nikomu nic není :wink: ale chápu že jak to člověk jednou zažije fakt na vlastní kůži, tak neříkám že ti kteří to nezažili strach nemají, ale to člověka hned přepadí šílený myšlenky když se neozve tak a tak jak bylo domluveno apod...
22. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
Labell, manža dělá ve vazební věznici na Pankráci, takže mu projdou pod rukama vlastně všichni. :confused:
22. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
aja: tééda :confused: :confused: to je mazec
22. pro 2009 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz
Holky, mám trochu obavy, jak jsem psala, že mám výtok, tak mě trápí celou dobu, většinou bez barvy,průsvitný, ale teď to bylo slabý náznak narůžovělý barvy, mám se děsit? Co když pak přijde krev? :frowning2:
22. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
ahoj holky na dotaz na nevim proc nerekne kolik nam je v papirech jsme meli 6 tydnu ale doktor to nechce potvrdit tak to moc nechapu, mam doma i prvni ultazvuk a dneska jsem skoncila v praci nadobro, od noveho roku jdu marodit. V praci mi dali privesek na kocarek sice je brzo ale snaha se ceni.
22. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
pavcza: nejlepsi je nez se radit po netu se narovinu zeptat lekare, mnohem vic te uklidni a vse vysvetli, ja jsem zaspinila minuly tyden a hned jsem volala doktoru o radu a vse je ok,hlavne musis byt v poho a v klidu a myslet pozitivne.
22. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
No já vim, už to vydržím do zítra, když mi to zatím nepotvrdila, tak bůhví co by stejně řekla.
22. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
pavcza urcite je to ok, me doktor rikal ze je to normalni nesmi to byt cervena krev ale tohle se stat muze. ja se jdu potit jsem nejaka nastydla a je mi trochu blbe tak se mejte krasne.
22. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
Pavli, neboj, to nic nebude. Dokud to není sytě červená krev, myslím, že je to OK. Však zítřek už je za chvilku, tak pak budeš mít jistotu. A nezapomeň se na všechno zeptat, ať máš klid. :wink:
22. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.