• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Už je to dobrý, ale furt mě něco děsí. Zítra touhle dobou už budu moudřejší.
22. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
Pavczo, to je normální, dokud tě doktorka neuklidní, budeš furt něco pozorovat. Držím ti moc pěstičky a těším se na zítra s tebou, co nám pak přijdeš říct! :wink:
22. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
Asi se člověku trochu oddychne, když porodí zdravé miminko, jenže pak nastane věčná starost a strach o dítě, který asi nikdy už neskončí :slight_smile:
22. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
No přesně tak....
22. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
Pavcza zítra držím moc moc palečky a těším e na dobré zprávy :slight_smile:
22. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
Ahoj holky, já měla dneska šílenej blázinec, ale spoustu restů jsem dodělala, takže se mi celkem ulevilo a hlavně teď už sedím v teple domova a čeká mě nádherných 5 dní volna. To je paráda. :slight_smile:

pavczo: také držím na zítra moc moc palečky. Na jakou hodinu jsi objednaná?
22. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
tak skoro jak jsem očekávala, dopoledne jsem ten pěkný klídek bez šéfa zakřikla.. všechny úkoly jsem ale úspěšně zvládla a teď už také sedím konečně doma a do práce se chystám až v novém roce v lednu :slight_smile:

pavco, hodně štěstíčka na zítřejší kontrolu, ať je všechno tam kde má :wink:
22. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem se dívala do tabulky, že žádná nová těhulka nepřibyla - to je škoda, myslela jsem, že by aspoň jedna mohla vyskočit nahoru :frowning2: jinak myslím, že mrcha se blíží, ale aspoň se na Silvestra ještě pořádně napiju, ne :dizzy_face: :grinning: musím v tom najít přece nějaký ty pozitiva......
Jinak jsem se teda hooodně dlouho neozvala, ale můžu vám říct, že volno uteklo tak strašně rychle, že mně ani nepřipadlo, že bych měla tolik dní a stejně nemám ještě všechno udělaný :confounded: :rolling_eyes:
No a ani vás nestihnu asi dočíst, protože dneska bych tady chtěla taky zkončit dřív a mám toho šíííleně moc - bleee :unamused: tak se na to jdu vrhnout hned od časnýho rána......
23. pro 2009 v 06:25  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem si udělala ráno ještě testík, který jsem si vzala i sebou, kdyby náhodou :slight_smile: krásně rychle se zbarvil, tak doufám, že už bude mimi i k vidění na obrazovce. A mám fotku v albíku. Jdu ve 13:15 hod. Ještě mám takové představy, jakože už tam doktorka nebude apod., ale mám to jasně na lístečku, takže čas jsem si nespletla :wink: .
A ještě jedno pozitivum, dnes jsem naposledy v tomto roce v práci, hurá. A nemáme do pěti, úřední hodiny jsou do dvou, tak tu nemusim trčet, další hurá a doufám, že to největší bude kol té druhé hodiny.
23. pro 2009 v 06:41  • Odpověz
popellko: jojo, taky si říkám, že by mohla už zase nějaká těhulka přiskočit. Jinak ještě neházej flintu do žita... :wink:

pavczo: holkaaaa, tak nastal tvůj den, takže kolem druhý tě tu budu vyhlížet. Moooooc držím palečky!!! Prcek tam určitě bude. Testík je krásný, pěkná dálnice!!!

Já už jsem doma, jupíííí. No a vidíte v kolik tu straším, zapomněla jsem si vypnout budík na mobilu...ale stejně bych vstala tak jako tak, neb se mi už nechtělo spát.
Dneska by měla přijít ještě Taurusenka, psala, že se přijde ve středu rozloučit. Tak bych jí moc ráda popřála krásný Vánoce. Tož musim číhat. :grinning:
23. pro 2009 v 06:53  • Odpověz
Tedy Chic, já bych tak spala bejt už doma :slight_smile: . Teď si zapisuju do pracovního kalendáře manželovo směny a došla jsem na datum 13.8.2010, což je mé teoretické datum porodu (zatím) a je to pátek 13. :grinning: a má svátek moje mamča a manžel má ranní. Tak jsem zvědavá, jak to ve skutečnosti dopadne.
23. pro 2009 v 07:00  • Odpověz
Pavczo: však já vypiju čajík a půjdu se ještě natáhnout. :slight_smile: Teeeeda, ty sis udělala dobrou vyhlídku a krásný výlet do léta, co? :grinning:
23. pro 2009 v 07:08  • Odpověz
Krááááááásné dobré předvánoční ránko přeji všem :slight_smile: :grinning: .

Pavczo, tak dnes toho svého pidižvíčka už uvidíš, viď ? To je skvělý, že už nastal ten den D :grinning: . Jsem ráda, že si do alba vložila fotečku testíku, protože je evidentní, že jsi těhotná a nemusím být napnutá jak kšandy až do ledna, kdy se dozvím výsledek dnešní kontroly. S kolegyňkama bychom dnes chtěly končit ve 12 hodin a přístup na internet mám pouze v práci :slight_smile:.

Chicoolko, ty se máš, že nemusíš ven do té sibérie. To počasí je fakt na draka. Dnes jsem v práci naposledy v tomto roce, ale moc se tu určitě nepředřu :grinning: . Dodělám jeden restík, který bych mohla mít do hodiny hotový, a pak hurá na minimejdánek.

VŠEM SNAŽILKÁM A TĚHULKÁM PŘEJI TY NEJKRÁSNĚJŠÍ A NEJVESELEJŠÍ VÁNOCE PLNÉ LÁSKY A POHODY A DO NOVÉHO ROKU 2010 SNAŽILKÁM KRÁSNÉ SNAŽILKOVÁNÍ UMOCNĚNÉ MIMÍSKEM V BŘÍŠKU A TĚHULKÁM KRÁSNÉ TĚHOTENSTVÍ A SKVĚLE ZVLÁDNUTÝ POROD (to ostatně přeju i sobě :grinning: :grinning: :grinning: ). A k tomu všemu pochopitelně mnoho štěstí, zdraví, radosti, lásky, spokojeného manželství/partnerství a v neposlední řadě i nějaké ty korunky, které jsou také důležité. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ták a teď nějaký ten virtální dárek pro snažilky, které budou mít podstromečkové snažilkování :grinning: . Prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk prrrrrssssskkkkk
23. pro 2009 v 07:32  • Odpověz
Ahoj Tauru, jojo, už je náš den D, tak doufám, že proběhne v pořádku a budeme konečně šťastní, že je to na tuty :slight_smile: .
Jinak Ti taky moc přeji náááádherné Vánoce, budu se těšit, až budeš vyprávět, jak byl manžel překvapený z fotečky, kterou máš pro něj nachystanou. Takže pohodu, klid, radost a šťastný nový rok a hodně zdraví. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2009 v 07:38  • Odpověz
Taurusenkooooo: čekám tu na tebe :wink: Moc bych ti chtěla popřát krásné Vánoce, šťastný vstup do nového roku a v tom roce 2010 jen hodně zdraví, štěstí a lásky. Ať ti miminko dělá jenom radost, dobře roste a až nastane ten krásný červnový den, kdy se začne škrábat na svět, tak ať je to bezproblémový porod. Ať jste pak všichni tři šťastní, plni zdraví a lásky.

Těším se v novém roce na vyprávění, jak se manžel tvářil na fotku z UTZ. Vydržela jsi to bezvadně a už zítra mu dáš moc krásný dárek. Tak se opatrujte. A 4.1. se na tebe moc těším, to už panečku budeš 17+1. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ještě jednou krásné Vánoce!!!!
23. pro 2009 v 07:50  • Odpověz
Jojo Tauru to jsme na tom stejně, taky doma net nemám a dneska su taky naposledy v práci, kéž bych se od tvých bacilů co nejdřív nakazila :wink: taky su moc zvědavá, co bude manža říkat na dáreček.....
:dizzy_face: jinak moje volno bylo plné tulení a mazlení
:grinning: :grinning: er :grinning: včeraa se staovala kamoška rovnou z kontoly, dostala těhu průkajdu, velkej balík se vším možný pro mamku i mimi a taky první fotečku mimíska v bříšku - nádhera. Byla jsem fakt dojatá, to budou krásný Vánoce :grinning:
chic: teda já bych měla touto dobou půlnoc, ale zase toho víc stihneš a co bude už tulení pod stromečkem???? :dizzy_face: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 08:12  • Odpověz
Pavczo, podle mne to na tuty je :grinning: . Zítra můžete s manželem oznamovat o 106 :grinning: . Musím se přiznat, že než jsem ty fotečky zabalila jako dárek, tak jsem měla nutkání se pochlubit naším "výtvorečkem" :grinning: , ale jsem moc ráda, že jsem to vydržela a taky se moc těším, co na to řekne. Myslím si, že na další 4D bude chtít jít se mnou a nejspíš se rozhodneme i pro to video.
Rovněž přeju do nového roku jenom to nejlepší. Hlavně zdravé miminko :slight_smile: .

Chicoolko, miminko nám dělá radost. Je zdravé a to nám stačí. Navíc mám pocit, že mě začínají trochu opouštět ty nevolnosti, ale nechci to zakřiknout :slight_smile: . To je neuvěřitelné, že až půjdu příště do práce, že už budu 17+1. To to letí :slight_smile: .
Doufám, že sis pár těhuprsků vzala, pro to vánoční snažilkování, abych se v lednu dozvěděla, že si našla // :grinning: :grinning: . Moc ti přeju, aby si vás to miminko našlo hóóóódně brzy :grinning: . Zdraví jste oba jak řípy, tak hupky šupky na mimískování :grinning: .
23. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
popellko: já už jsem zase snažilka od 16.12. :dizzy_face: Takže tuleníčko už konečně zase probíhá. Uvidíme, kdy si k nám miminko najde cestu. Zázraky se dějí. :slight_smile:

taurusenko: děkuju ti moc...těhuprsky jsem si vzala a úplně mi to nabilo energií, myslím tu speciální dávku, co jsi posílala přímo mně :dizzy_face: z dnešního jsem si taky ještě dovolila vzít prskaneček, ale nechala jsem i holkám. :slight_smile: To by bylo fajn, kdyby tě nevolnosti opustily. Je to neuvěřitelné, že až se tu příští rok uvidíme, tak už budeš začínat 18. týden. Na tý mojí tabulce je fajn, že když si v počítači přenastavíš datum a dáš aktualizovat internetovou stránku, kde je ta tabulka, tak se ti ukáže v jakým týdnu toho a toho data budeš. Tím, se nechci chlubit, jen je to pro vás těhulky třeba dobrá pomůcka :wink: Třeba na Valentýna budeš 23+0 :wink:
23. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
Holky, mně to dneska nějak neutíká :unamused:
23. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
pavczo: protože se moc těšíš na těch 13:15, co??? Já zase chtěla dneska ještě trochu douklidit, ale jsem nějaká líná, tak to jen lehce pošolícham a už si s tím nebudu lámat hlavu. Přítel jel ještě něco vyřizovat pracovně, pak se tu pro mě staví a jedeme koupit stromeček. Pak rychle udělat bramborový salát. Já upeču ty slaný dobroty a večer si chci udělat ještě přeliv, abych byla u stromečku hezká. Takže nějak moc činností... :slight_smile:
23. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
Tak doma bych měla taky dost práce, aby to utíkalo, ale tady v práci už nemá cenu nic velkého načínat, chtěla jsem trochu vytřídit starý papíry nepotřebný, ale je přeplněná skartovačka, tak si tu kontroluju staré spisy a to je takové nudné a nezáživné.
23. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
Teď tu už byla třetí kolegyně něco předat a každá se zmíní o mimi, tahle se ptala, jestli děláme na miminku, tak jsem se tak usmívala a přikývala a ona, že se asi moc dobře nesnažíme. :grinning: Ale myslela to ze srandy, je to takový vtipálek. Zatím úspěšně mlčim po tom minulým naprosto nejblbějším přeřeknutí.
23. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
Dobré ránko, holky, tak dnes je po snížku, všeho se zmocnil zlý děšť, což se mi teda vůbec nelíbí, škoda.

Taurusenko, přeji ti krásné vánoce, hodně dárečků pod stromečkem, i když ten největší dar už máš u sebe v bříšku. Prostě užijte si všichni doma vánoce, a pak šťastně vykročte do nového roku 2010. :slight_smile:
23. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
pavca: budu na tebe dnes moc myslet, věřím, že miminko je tam, kde má být, a budeš šťastná jako bleška :astonished:
23. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
Holky tak já valím, ještě toho tady musím dodělat a pak se sem už nedostanu, tak vám všem taky přeju krásný, nádherný Vánoce plný snažilkování, lásky a pohody a po Novým roce // :grinning:
papa
23. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
Holky jinak všem co se takdy už zítra neukáží přeji už teď krásné svátky vánoční :o)
23. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
popellko také ti přeji moc krásné svátky, pohodu, klid, úspěšné snaženíčko :slight_smile: a do nového roku vyplnění všech přáníček a hlavně zdraví
23. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
Už se mi to blíží, strašně mi buší srdce
23. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
Tak jsem zpátky. Mimi tam fakt jeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale mini mini má 1,91 mm :slight_smile: a dle doktorky a přístroje max 5 týdnů, další kontrola 21.1.2010, prý už dostanu průkazku (není to brzo?), ale říkala paní doktorka, že ač to všichni neradi slyší, osud prvních třech měsíců je furt nejistý. To bohužel vim, ale věřim, že to zvládnem. Jen mě šokovalo, že jsem platila 300,- za ultrazvuk?? a 100,- za fotku, to mi řekla i že tam skoro nic nebude vidět, ale já ji chtěla, symbolicky, když jsou ty Vánoce, že a abych tomu konečně věřila :slight_smile: . Jen jsem ji chtěla nafotit, abych ji dala babičkám budoucím, ale nevim, jestli to pude je dost tmavá. Jsem šťastná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
Pavcza:tak gratuluji a k té ceně, no J8 u svého lékaře platím jen za foto a to 50,-, jinak neplatím nic
23. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.