• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
ahoj holky, chtěla jsem Vám jen popřát krásné a klidné Vánoce. Já od včerejška ležím s chřipkou a vysokýma teplotama, takže si opravdu užívám :frowning2:
23. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj holčinky, přeju Vám všem krásné Vánoce, klid a pohodičku a co nejvíce toho nej nej nej do nového roku 2010. A k tomu našemu tématu taky samozřejmě ta nejzdravější miminka, nejkrásnější těhulení a všem snažilkám přeju, aby se jim co nejdříve splnilo to největší přání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ahoj holky, teprv teď jsem se zastavila! A to jsem si myslela, že už máme všechno víceméně udělaný! Omyl - plnila jsem cukroví, dělali jsme salát, zdobili stromek a uklízeli. Fuj, ještěže mi manža pomohl. Mám toho dost. A teď se jdu konečně válet! :wink:
23. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
Všem Vám přeji krásné Vánoce plné pohody, hodně zdraví a štěstí do nového roku a HLAVNĚ: ať se všem snažilkám podaří to nejzdravější miminko a těhulkám ať se narodí zdravý mimísek! :wink:
23. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
Holky, přeju všem krásné svátky, hlavně pohodu a zdraví a klídek!! A mimíska do bříšek snažilkám a těhulkám přijemné pokračování těhu! :slight_smile: Ať je ten 2010 úspěšný po všech stránkách!:slight_smile:
23. pro 2009 v 15:27  • Odpověz
Tak jsem konečně doma, pejsek vyvenčenej a ted polehává, asi má vánoční depku :grinning: nebo se nemůže dočkat ježucha :slight_smile: , já jdu poklidit, dát vařit brambory a až přijde manža z práce, vrhnem se na stromek.

Holky taky vám všem přeji nááádherné Vánoce, krásné snažilkování pod stromečkem s úspěšným výsledkem, pohodičku, rodinnou atmosféru a pod stromečkem ať najdete to, co jste si přáli. :slight_smile:
23. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
Ahojky holky
23. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
Ahooooj holky, tak jsem si teď byla na chvíli lehnout, jsem KO. Ale máme všechno. Strom nádhernej, velikej, už je postavený v obýváku, ale zdobit jej budeme zítra. Sálat hotov. A ještě jsem stihla napéct to slaný listový pečivo, mňamka. Jenom nevím, kdo tu spoušť v kuchyni uklidí...a to jsem si ještě chtěla udělat přeliv, ale jaksi nemám síly. Přítel moc pomáhal a ještě vyřízený leží.

Pavczo: supeeeeeeer. Mám radost, že tam mrňousek je a jsi konečně regulérní těhulka a sama tomu i věříš. První 3 měsíce jsou nejisté, ale projít jimi musíme každá, takže jen s radostí a pokud možno bez obav a stresu. Važ si toho, že tam mrňousek je a zvaž komu to říct a komu ne. Myslím, že takové kolegyně a kamarádky, co tě akorát strašily a podrazily, si to moc nezaslouží.

A všem ostatním přeji jen to nejhezčí a nejpohodovější prožití Vánoc a v tom nadcházejícím novém roce splnění všech tajných i všeobecně známých :wink: přání, hodně lásky a zdraví. Bez lásky a zdraví nejde nic, takže se mějte rádi, rozdávejte lásku a ono všechno půjde snáz. A musím vám v tomhle čase říct, že jsem moc ráda, že jsem vás tady mohla poznat. Jste skvělé. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
Chic, těšíme se na naše mimi a nebudem si připouštět, že by se mohlo něco stát. Zkrátka věříme, že v srpnu už bude tady s námi. Protože, kdybych na to myslela, byla bych furt ve stresu a to by bylo ještě horší. A snažim se to říct jen rodičům a požádat je, aby to zatím také dál neříkali, už jen dva měsíce, to vydrží. Jen asi nemám přesné údaje o stáří v tabulce, ale to se asi uvidí příště, teď říkala paní doktorka max. 5 týdnů a ten porod dle ultrazvuku 20. srpna dle ms 16. srpna. Jen stačilo dneska v práci, když každá druhá kolegyně co mě potkala, přála brzy to miminko a ať to nepřehánim s alkoholem, že třeba jsem těhotná :grinning:Tak jsem se držela, ale blbě smála.
Já mám zatím vařené brambory na salát :wink: teď jdu vysát a vytřít byt a ještě schody na chodbě a pak ten stromek. A super, že jste nakonec sehnali přímo dneska.
23. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahoj Holky,tak jaká je předvánoční nálada?u nás vše hotovo už jen stromeček :slight_smile:

Všem vám přeji nádherné prožití Vánoc,podařený vstup do Nového roku,zdravíčko,Všem těhulkám at miminka krásně rostou a nám snažilkám at rok 2010 přinese také mimi v břísku ,krásně si to užívejte :slight_smile:
23. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
pavczo: tak to, že to řekneš jen rodičům, schvaluji. Hlavně si dej pozor na ty nepřejícné kolegyně a už dopředu měj připravenou odpověď, že zatím nic. A k tomu stáří, já to mám u všech dle poslední ms (čili u tebe 9.11.), oni doktoři vždycky dávají 2 stáří - dle ms a dle utz. Já to zde vedu dle ms, ale pokud budeš chtít, předělám dle utz. A jestli chceš upravit i ten termín porodu, tak též opravím, jen tedy nevím zda na 16.8. nebo 20.8. Nu tak vidíš, máš krásný dárek k Vánocům, co? Bylo to napínavé, ale dopadlo to dobře. Přeji ti i následujících 8 měsíců aby bylo pohodových. A strom (nedá se mu říkat stromek :grinning: ) máme opravdu úžasnej, byl o 250,- levnější, než kdybychom ho koupili minulý týden, tak dobrý jsou. Jinak už mám uklizenou i kuchyň, tak teď ještě ten přeliv a budu mít hotovo všechno, co jsem si naplánovala.

motol: předvánoční nálada super, jsem přežraná z všelijakýho ochutnávání, ale to k Vánocům patří. :grinning: Očekávám, že po novém roce budu muset lehce zhubnout. :unamused: :grinning:
23. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
:slight_smile: zdravím všechny holčinky moje

Přeju vám všem krásné a pohodové vánoce, hlavně klídek, žádný stres - samé úsměvy na tvářičkách a do toho Nového roku 2010 všem netěhu brzké // a všem těhu krásná a zdravá miminka :dizzy_face:

My se máme celkem fajnově, jen klasický předvánoční pres, ale i to patří k vánocům :slight_smile: Prcek roste jako blázen, bříško mám fakt veliké :dizzy_face: Ale jinak nepřibírám :sweat_smile: :grinning:

Chicco, prosím o doplnění : na další KO jdu 11.1. a jména budou možná i Davídek / Nicola - pořád váháme. Ale spíš to vypadá na pindíka :fearful:
23. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
Chic, asi to zatím nech. Jinak jí dle ms vyšel ten 16.8., protože brala cyklus asi 28 (neptala se), já ti hlásila 25. Jenže se nestihl ustálit, abych mohla tvrdit, že jsem rok měla cyklus 25, měla jsem ho vlastně jen poslední dvě, jsem myslela tři, ale jen dvě. Zkrátka to bude mezi 13. - 20. 8. :slight_smile:
Když si vzpomenu, jak jsem hlásila, že k Vánocům chci jen fotku z ultrazvuku a já ji fakt mám :slight_smile: Jen tedy je fakt ještě málo viditelná, ale hlavně, že je :slight_smile: .
Tak já se jdu vrhnout na salát.
23. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
flosmanko: no je to taky dost, že ses tu stavila :wink: :grinning: Ale super, že se máte dobře a že roste jenom bříško. Kontrolu opravím, jména doplním.

pavczo: tak to zatím nechám...hlavně, že víme, že to bude srpňátko :wink: ...a tak jako tak, ten termín není pevný, že jo...a miminko se může dostavit dřív nebo později...
23. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
pěkně předvánoční večer! :slight_smile: jsem tu jen na skok, jestli třeba nepřibyla nějaká vánoční těhulka :slight_smile: a podívat se jak dopadla pavca na kontrole.

pavca, tak to je supeeeer že je mimísek tam kde má být, gratuluji!!!! :slight_smile: :dizzy_face: teď už "jen" zvládnout těch zbývajících zhruba 8 měsíců a budete ten svůj poklad držet v náručí :wink: :grinning:

chico, zapomněla jsem ještě, že mi konečně odepsali na můj mail ohledně objednání. jsem objednaná na screening ve II.trimestru a to 28.1. tak prosím o zanesení do tabulky, děkuji :slight_smile:

jinak nevím, jestli se na koníka ještě dostanu zítra či mezi svátky, takže vám všem přeji krásné a hlavně pohodové prožití Vánoc, ať jsou plné dobré nálady, nestresové a plné milých úsměvů a do dalšího roku 2010 hlavně štěstíčko, zdravíčko, lásku a splnění všech vašich tajných (i těch zde veřejných :wink: ) snů...!
23. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahojky holky moc zdravím :slight_smile:
tak babičku už máme doma a vše připraveno na zítřejší příchod Ježíška :wink:

Pavcza ta kontrola je super moc a moc držím palečky a krásně si to užijte. A s tou průkazkou já jdu 12 a když bude vše ok tak mi taky chtějí dávat průkazku.
Chtěla jsem se zeptat Pepi je u Apolináře geneteika Dr mě posílala do modřan tak jsem tam psala mail na NT screening a oni mi řekli že nejdřív 29 a ať jjdu někam jinam tak vůbec nevím kam.

Holky přeji vám všem krásné prožití svátků Vánočních a v Novém roce jen to nej a hlavně ať vám všem po snažení pod stromečkem na testíku vylezou //čárky a my co už těhu jsme tak ať nám miminka krásně prospívají a dělají nám jen samou radost :slight_smile:
23. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
pavca: mocinky moc ti gratuluji k potvrzení těhu, je to super, ale nějak jsem cítila, že to bude OK :slight_smile: Tak teď jen hezky odpočívej, papej, a měj nádherné svátky, je to super pocit, že? :slight_smile:
23. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj holky moje zlatý :slight_smile:

Pavczo, já ti strašně moc gratuluju - od srdíčka - k potvrzení těhulkování. Já to věděla, že tam je miminko někde schovaný za rohem :grinning: . Je to krásný, mám z toho nádherný pocit, že to takhle dobře dopadlo. Takže ještě jednou a hlavně už oficiálně MOC MOC MOC gratuluju "maminko". A až si budeš myslet, že už máš těhu bacílky na rozdávání, tak nám sem nějaký prskance pošli, budou se hodit :grinning: :grinning:

Hedik, je dobře, že to s babičkou dopadlo dobře, moc jsem na vás myslela :wink:

Jinak vám všem přeju krásné Vánoce, příjemné strávení vánočních svátků, v novém roce 2010 to nej nej nej, a hlavně ať se vám splní všechno, co si přejete.

P.S.: Jsem moc ráda, že jsem našla Modrého koníka a hlavně, že jsem tu našla vás. Moc vám děkuju za vaší podporu, pomoc, když řeším nějaký problém, za pozvednutí nálady, když je to potřeba,.........Děkuju vám, že tu jste :slight_smile:
23. pro 2009 ve 23:00  • Odpověz
Pavczo, já včera nestihla dočíst, tak až dnes moc gratuluju k potvrzení těhu. A přeji ti ať je všechno jak má být a zdárně s mimískem dojdete až do šťastného konce! :wink:
24. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
Krásný Štědrý den,

holky zlatý chtěla bych vám poděkovat za gratulace. Doufám, že vše půjde tak jak má. Syll a s tím papáním to nesmim přehánět, protože jsem zjistila, že jsem přibrala ještě dřív než se začnu kulatit, skoro už teď nemám co na sebe :grinning: a jsem se ještě nezvážila, abych věděla jaký přírůstek mi těhotenství nadělilo.

Tak ještě jednou nádherné pohodové vánoční svátky a splnění všech tajných přání vám přeju. :slight_smile:
24. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
ahoj holky, poslední dny jsem nestíhala se tady zastavit, dneska ráno jsem se vzbudila a po kontrole, že stromek svítí a mladej to uvidí v plné kráse, až se vzbudí, tak jsem si vzpomněla na vás, na Pavcu, ze byla včera na kontrole a já vlastně nevím, jak dopadla, tak huráááá na net a na koníka - Pavczo moc a moc ale strašně MOC gratuluju, k tomu nejkrásnějšímu dárku pod stromečkem. jupíííííí.

jinak všem holkám tady přeju ty nejpohodovější svátky, spoustu zdraví a lásky (to je to nejdůležitější, ostatní se dá vždycky nějak zařídit....). jsem taky moc ráda, že jsem zcela náhodou, narazila na stránky koníka a že si tady můžem napsat, co nás trápí a co nechceme třeba řešit a dávat navenek nám blízkým... takže až bude večer padat hvězda, tak vím, co si všechny budeme přát, tak ať se nám to vyplní v ten nejsprávnější okamžik...
24. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
Holky taky vám přeji krásnéé vánoce a dnes hodně dárečků pod stromečkem a málo kostiček v kapříkovi :slight_smile:

Pavci, no já jsem se raděj ani nevážila, mám strach co ta váha ukáže. U doktorky jsem řekla váhu tak odhadem :sweat_smile: abych nedostala za ušiska :grinning:
Jinak dneska jsem si dala trochu lineckého jen tak na koštovačku :grinning:
24. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jo holky sice nezvracívám, což je super, ale mám těhu příznak jak blázen, olézam pěkně, samý beďar jsem, a dost mne to štve, pořád si čistím pleť..ale nepomáhá nic jaksi. Tak nevím čím to je, ještě že exituje věc jako make-up... možná budu mít holčičku a bere mi krásu...nějak si to zdůvodnit prostě musím :grinning: :grinning:
24. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
Pěkný podvečer. Tak mě dneska docela dost bolí hlava, to je hrozný, když nemůžu lupnout oblíbený ibalgin, chvíli mi to přešlo a zase se to vrací a při té bolesti mi je chvíli na zvracení, to jsem zvědavá co to udělá, až si dám salát s kapříkem :slight_smile: Jinak moji maminku už jsem potěšila, tušila co tam bude dřív než si tu zabalenou obálku rozlepila a brečela štěstím, zatímco se mnou to vůbec ni nedělalo, žádné dojetí. Já si myslim, že to přijde, až budu mít to miminko v náručí. Teď chystáme véču, vrhnem se na dárečky a večer ještě jedem potěšit tchánovce. Dobrou chuť a pozor na kostičky.
24. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
Krásné sváteční ránko, tak jsem se ráno zase vyděsila, když jsem se utírala po čurání, tak se mi na papíře objevila jasně červená krev. Několikrát. Teď je to dobrý. Od doktorky jsem dostala čípky na ten výtok na 10 nocí, myslíte, že to může být z toho? Doufám, že se nic neděje.
25. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahoj holky, jenom nakukuju a hned zase vypínam PC.

pavczo: s tou krví nevím, v tomhle já ti neporadím...zkus si třeba někam zavolat na nějakou pohotovost. Snad to bude dobrý, když to přešlo a nekrvácíš dál, tak by mělo. Ale jen pro klid duše, ať to slyšíš od doktora, tak zkus někam zavolat.
25. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
ahoj holky :wink: tak jak je po štědrém dnu?

Pavczo, tobě jsem ani nestihla pogratulovat, byla jsem v posledních dnech v teplotách, tak jsem ani moc nevnímala. Gratuluji moc k potvrzení těhu a držím pěsti, ať vše dobře dopadne. Krvácení není nikdy dobré znamení, ale pokud to hned přešlo, je možné, že byl čípek jenom prokrvený... ale pokud by to pokračovalo, tak určitě zajeď na pohotovost...
25. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahojky přeji ještě dodatečně všem krásné svátky a a mnoho zdravíčka a štěstíčka do Nového roku..
U mě nic moc nového,teda jsem po operaci,takže nějakou dobu se budu ještě léčit a pořád jsem a nejspíš nějakou dobu ještě budu nesnažilka:frowning2:..No možná to vzdám úplně,ty neúspěchy mě už docela deptaly..no ještě uvidím,ted to neřeším a žiju si docela spokojeným životem..vám všem ostatním držím pěstičky
25. pro 2009 v 15:07  •  3 děti  • Odpověz
Vytahuji téma z hlubin, no kde jste kdo ?? :slight_smile:
27. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
Pajinko, to mne mrzí, že jsi musela na operaci, snad to neni nic vážného,držím ti pěstičky, ať jsi brzo fit, a možná když úplně na to těhu přestaneš myslet a vůbec ještě doufat, třeba budeš sama překvapená, jak jsi krásně otěhu. Ale to je opravdu ve hvězdách, hlavně se moc netrap.

Snad ten další rok, přinese nám všem do života jen štěstí a zdraví a těhulkování.
27. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.