• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahojky všem, máme po svátcích. Pajinko, přeji brzké zotavení po operaci a uvidíš, ještě se štěstí na tebe usměje.
Já jsem pěkně nastydlá, mám rýmu v celý hlavě, zahleněnej krk, občas zakašlu. Včera jsem celé odpoledne proležela v klidu. Místo pozitivních myšlenek, se mi derou samý černý.
27. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
ahojte kočky, syll, taky doufám, že příští rok bude o 100 % lepší než tento... já jsem celý první svátek vánoční probrečela, protože jsem se dozvěděla, že švagrová čeká miminko... přeju jim to z celého srdce, ale prostě mi přišlo hrozně nespravedlivé, že oni ani miminko nechtěli a čekají bez problémů, zatímco my se snažíme rok a půl a když se zadaří, tak o něj přijdem...

no, snad už je všechno zlé za námi a teď už se budeme jen radovat... kéž by!

a kde pak je luli, moje spolubojovnice?
27. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holčiny.

pajinko: to mě mrzí ta operace - ani nevím, že jsi na nějaké byla. Nevím, jestli jsi to psala nebo jsem to nezaznamenala. Nu tak brzké zotavení. A do nového roku jen to nejlepší. Ať se splní všechno, co si přeješ. :wink:

pavczo: jejeje, nastydlá? To ti nezávidím. Tak snad to brzy přejde. Pokdu jsi ležela pěkně v klidu, tak je to určitě na dobré cestě. :slight_smile:

kebulko: to věřím, že tě muselo s tou švagrovou srazit na kolena. Taky jsem několik takových "ran" dostala. Ale věř mi, že ten rok 2010 bude šťastnější. Už jsem dokonce i někde četla, že by měl být, že to snad i numerologicky vychází lépe. A mě celkově to číslo je takové sympatičtější. :wink: 2009 byl docela náročnej, dostali jsme dost lekcí, tak snad už bude lépe. Já tomu tedy bezmezně věřím. Musíš také!!!
Lulii by mě taky zajímala, kde je.. Říkala, že po tom večírku se tu ještě objeví, tak snad je v pořádku, chtěla přece, abychom na ní myslely, že jede autem a bylo zrovna dost namrzlo. Tak snad se jí nic nestalo. A jen si užívá zaslouženého volna.

Já mám do nového roku obligátně 2 kg navíc, tak mám co shazovat. :angry: Jenomže mi nějak zašmáklo, tak to půjde dost těžce. No uvidíme. :slight_smile:
27. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
Kebulko, to se ti nedivim, že jsi plakala, taky by mi to přišlo strašně nefér :pensive: Já ti věřím, že se tě to moc dotklo, i když jim to přeješ :frowning2: Opravdu není nic spravedlivého na světě.
Ale nevzdávat a bojovat a rok 2010 bude snad pro vás ten šťastný také. Musíš věřit!
27. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
holky, pro nás byl letošní rok rokem zkoušek, byl hodně těžký, co se týká zdravotní stránky, měli jsme v rodině hodně těžkých nemocí a úrazů, na jaře to vypadalo, že bude manžel bez práce a museli jsme ze dne na den hledat nové bydlení... nakonec všechno dobře dopadlo a já věřím, že to špatné už máme za sebou a příští rok bude snad lepší...

moc nám všem přeju hlavně zdraví, pohodu, štěstí a optimismus, nám netěhulkám mimíska do bříška a těhulkám bezproblémové těhu. Snad se jednou vše vyplni...
27. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
Ahoj holky,

Paji, brzy se zotav po operaci. A ať máš zase hodně síly stát se snažilkou! :wink:

Kebulko, úplně tě chápu, mě každá takováto zpráva taky rozhází. už se i vyhýbám kámoškám, který otěhotněly, nechce se mi poslouchat, jak jim roste břicho a že zvrací a že byly na ultrazvuku. Možná to je ode mně hnusný, ale prostě nemůžu....

S manžou jsme se teď pilně snažílkovali a jsem úplně paf z mýho grafu, vůbec nevím, zda byla ovulka, akorát 25.12. mě bolel vaječník, ale teplota tomu vůbec neodpovídala. Tak to necháme osudu.
27. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
Holky, pro nás byl rok 2009 taky dost mizernej...potrat, 3 úmrtí v rodině...Už netrpělivě čekáme na nový rok. A desítka je mé šťastné číslo. A věřím, že bude šťasný pro nás všechny!!! :wink:
27. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahojky holky
moc vás všechny zdravím :slight_smile:
Kebul to se ani nedivím že jsi plakala musíš bejt silná. vím že to bolí sama jsem to zažila. Já jsem o mimi přišla v dubnu a bratránek neplánovali mimčo a teď v lednu maj termín porodu. taky jsem brečela a švagrová porodila v srpnu holčičku a my jsme měli mít mimčo v říjnu.
držím moc moc palečky ať je líp :slight_smile:
Pajinko tak ať je ti brzy líp :slight_smile:
Pavcza tak ať je ti brzo líp a máš po nachlazení. moje dr mi řekla že na bolest v krku můžu bioparox že ten těhotný můžou a taky jsou na nac hlazení dobrý m"ullerovi tablety se šalvějí. a do nosu jsem syi stříkala ten sprej s mořskou solí a bylo za chvíli docela dobře
Ajo tak držím moc moc palečky ať je rok 2010 pro tebe a pro nás všechny šťastný :wink:
27. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
Kebulko, taky tě zcela chápu, že tě to hodně vzalo, že jsi i plakala, ale věř, že bude líp, že určitě se vám také brzy zadaří, vše zlé je pro něco dobré a mimi přijde ve správnou chvíli.
Já už mám úplně sedřenej nos a musim se přiznat, že místo té soli už jsem sáhla po otrivinu, protože na tuhle opravdovou rýmu už byla ta sůl slabá a taky mi to lálilo. Ale snažim se co nejmíň. Na krk jsem jen cucala pálivej bonbon. Od pátku co jsem měla tu krev, tak jsem včera i dnes měla takové hnědavé špinění, sice jen slabé a v jednu chvíli, ale pěkně mě to znervozňuje. Moje doktorka ordinuje jen v úterý, tak jí radši zavolám.
27. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem v práci. :angry: Asi vám nemusím vykládat, jak moc se mi chtělo. :grinning: No nevadí. Prý máme alespoň zkrácenou pracovní dobu, tak to nějak půjde. Navíc tu mám spoustu práce, tak aspoň dodělám resty a do nového roku vstoupím pěkně očištěná o nedodělanou práci. :grinning:
Jinak koukám do tabulky a na vrcholu je nikohlava a popellka...tak třeba máme naděje na nové těhulky. :wink: Ale to se dozvíme nejspíš až v novém roce, kdo ví, zda mají holky přístup na net.
28. pro 2009 v 08:13  • Odpověz
Dobré ranko, taky se hlásím po svátcích z práce :slight_smile:
28. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahoj handm, taky v práci??? Opruz co?
28. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
handm: koukám, že jsi 31 DC...ms ještě nedorazila???
28. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky, teda vůbec vám nezávidím práci. Ale počkejte, jak budu příští týden touhle dobou taky naštvaná, brr, to se mi nebude chtít. Tak ať vám to alespoň rychle uteče! :wink:
28. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
ají: ty se máš, že jsi doma... :wink: No ale ještě je to dobrý, jdu jen zítra a pozítří...pak zase 4 dny volna. Ale v lednu bude krize, žádnej svátek a volno široko daleko. V únoru už se aspoň začne prodlužovat den a březen už bude vyhlídka na jaro. Ale leden...leden bude kritickej. No nedá se svítit. Třeba přijdou jiný radosti, že jo? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahojky holky přeji hezký den :slight_smile:
Holky přeji vám ať vám to v práci rychle uteče :slight_smile:
28. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
Chico, no jo, bude to po novým roce takový dlouhý a žádný volno.
Holky, včera říkali ve zprávách, jak jsou naprd svátky v příštím roce - 1. a 8.5. je sobota! A pak ještě další vychází nějak blbě. Už takhle máme málo svátků a ještě o ně přijdeme :angry:
28. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
ají.: jojo, taky jsme to řešili, že ty svátky vychází blbě... :angry: no co naděláme...
28. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
Tak ty svátky to se ani nedivím že vás štve mě taky protože nebudu mít volno ve škole :angry: to to zase vyšlo blbě :frowning2:
28. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
Já doufám, že nám brzy svátky budou jedno a nebudeme je muset řešit, protože už budeme doma čekat na mimi :wink:
28. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
Už jsem tu, byla jsem na porade :slight_smile: to je prostě krásný začátek týdne.. jsme tu do středy, pak zas v pondělí... :slight_smile:
Chico, ano, jsem 31 a mrcha zatím nikde. JEnže já vlastně teď vůbec nevím, kdy může přijít.. po revizi v srpnu jsem to mívala jak hodinky po 26 dnech, jenže s tím chemickým těhu mi přisla vlastně 37. den.. takže čekám do neděle. Když nepřijde, zkusím test (i když po poslední zkušenosti ničemu nevěřím :slight_smile:, případně krev.. a když nepřijde a bude tam bílo, jdu k DR pro včeličku :slight_smile:
ale nemám žádné příznaky ani na jedno..
28. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj Aji, taky bych radši byla doma :slight_smile: i když letos jsem jemně zpruzelá z těch pohádek.. na můj vkus málo!!! :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
já jsem pohádková... :slight_smile:
28. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
handm: no tak ono je tělo rozhozený...takže to bude asi chvilku trvat, než přijde ms...ale tak snad do tý neděle přijde a nebudeš muset na vyvolávačku. :wink:

Mně bolí břicho docela dost, takže ms se asi blíží. :angry:
28. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
Chicoo, taky si myslim, ze je telo rozhozeny.. navic, my "to" zvladli ten minuly mesic asi 4x, takže to by byla opravdu nahoda :grinning:
ale taky doufam, ze vyvolavacka nebude treba, protoze jsem s MS nidky problemy nemela :slight_smile:

To je skoda, ze se MS blizi!! :frowning2: ale dokud tu neni, tak neni nic ztraceno.¨
a navic se muzete uz hezky snažit, takže to je parada :slight_smile:
28. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
handm: no ztraceno nic není...naděje jsou a držím se jich...uvidíme, uvidíme. Ale můžu říct, že to moc nečekám. Jsem ale šťastná za tu naději, že můžu trošičku doufat, že se to povedlo... To už jsem 3 měsíce nezažila...takový to prostý doufání... A i to je krásný.

No teda handm...to by byla sranda, kdybys "náhodou" po těch 4 pokusech otěhotněla. Moc bych ti to přála, ale tentokrát jedině s průběhem hladkým až do konce!!!! :slight_smile:
28. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
handm s těma pohádkama souhlasím letos to bylo docela slabé.
28. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
Chicoo, nápodobně!!! Ono u vás navíc, po takovém čekání a trápení s léčbou a tím vším, byste si taky zasloužili!! :slight_smile:
Vlastně každá holka, co opravdu miminko chce, si ho zaslouží!! :slight_smile:
A naděje je hezká věc, jen jsem se ji naučila krotit, po těch dvou "zajimavych" zkušenostech :slight_smile:
Teď jsem třeba smířená, že MS přijde :slight_smile: Nějak jsem se za ten poslední měsíc a půl zklidnila, měli jsme tolik práce oba v práci a ještě kolem stavby a všeho možného, že prostě nebyl čas ani na to myslet..
tedy byl, když mi potvrdil brácha, že bude podruhé táta.. to zabolí samozřejmě, ale přeju jim to..
jen si občas řeknu, že... a co by kdyby... no zná to skoro každá :slight_smile:
28. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj Hedik..
no, je to peklo.. ja se tak těšim vždycky každý rok! :slight_smile: My máme s mamkou tradici, že každou neděli koukáme od mala na pohádky a na vánoce jsme v sedmém nebi a letos?! :( skoro nic.. nová nic moc a když něco šlo tak se to třískalo s jinou..
a mojí nejoblíbenější nedávali vůbec.. ani na nový rok ji nechystaj :frowning2:
28. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
a jaká je tvoje oblíbená?
28. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
šíleně smutná... :slight_smile:
28. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.