• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
zvládnem :grinning:
27. srp 2009 v 08:05  • Odpověz
ale znáš to výsledek je vždy nejistý :angry:
27. srp 2009 v 08:05  • Odpověz
No tak to znám až moc dobře :frowning2: . Víc, než by se mi líbilo. Ale já prostě na to září spoléhám :grinning: .
27. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
taurusenko, takže budeš zkoušet další ovu test za 2 dny nebo zkusíš dneska? Já měla ty ovutesty jen 2 a zrovna jsem se trefila do 2 tlustic a druhý den už byla slabší. Na příští měsíc počkám, zda dorazí ms a objednám si balíček z levných testů, kde bych za 228,- měla mít 6 ovu + 1 těhu test. A oni tě kvůli tomu IUI nějak sami nepozorujou, kdy máš ovu? Promiň, já o tomhle moc nevím, tak se ptám.

janulkav: takže negativní! No proč by to šlo jednodušše, když to může jít složitě, že? Tak holt budeš a my všechny s tebou ještě chvíli napnuté...
27. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
:slight_smile: nazdárek a brý ránko.. Moc nestíhám, jsem v práci a zítra mám volno, jedeme do Podkrkonoší ke tchánovi na narozky, bude grilovačka mňamka největší :grinning: To zas budou 2kg nahoře :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mj. si dnes jdu vyzvednout do lékárny ten Femi..800 tak se těším, že to už bude takový ofiko snažení a já budu mít skoro zdravý tělo :grinning: Navíc jsem teda bohužel kuřačka, tak sem řekla, že dokouříme to, co máme doma v zásobě a oba s manželem přestaneme ještě před snažením .. Jemu to taky jedině prospěje, má to astma a nějak se mu to zhoršuje :pensive: Ale bude to boj jako prase, manža kouří 20 let a já 14 :astonished: :pensive: Bohužel ... Tak nám držte palečky prosím.

Janu: to dobře dopadne, uvidíš. :wink: Myslím na tebe ...
27. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
janulkav: držím pěsti..třeba ti jen nesedl test..zkus jinou značku..
27. srp 2009 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz
Chicool, určitě si budu dělat ovutest dneska. Musím, protože jinak to pro mne nebude mít vypovídající údaje. Pokud bude totiž dnes absolutně negativní tzn., ani náznak 2.čárky, je možné, že ovu už proběhla :confounded: . Pokud bude dnes stejný jako včera, je možné, že ovu dorazí o víkendu, jak jsem předpokládala. A to pak šup na snažení :grinning: .
Co se týká IUI, tak to mě ještě nepozorují. My jdeme teprve toho 8. září poprvé do poradny a teprve tam se rozhodne co a jak. Pouze předpokládám to IUI, protože si nemyslím, že by nás rovnou poslali na mimotělní oplodnění. I když ano, tak by se taky svět nezbořil. Pak už mě pochopitelně sledovat musí. Pravděpodobně bych dostala stimulující léky na tvorbu vajíček a na ultrazvuku by se sledovaly folikuly, aby se pak odebrala vajíčka. Já ale stále doufám, že vzhledem k tomu, že u mne k ovulaci dochází, manžel má dle lékařské zprávy spermiogram skvělých nadprůměrných kvalit (takhle je to tam doslova napsané :grinning: ), tak by mi při tom IUI nemuseli stimulovat vaječníky a pouze by mi sledovali, kdy je nejvhodnější doba k inseminaci. No, uvidíme toho 8.9. Máme s manželem zrovna v tomto týdnu dovolenou, tak budu referovat hned jak se dostanu na internet :grinning: .
27. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Ještě chicool, k těm cenám testů. Asi se to vyplatí přes ten internet. Já si kupuju dvě balení po 3 ks testů a teď mě to stálo 258,-. Jedno za 129,-. Ale nemám u toho ten gravitest. Zase na druhou stranu, když si to v lékárně objednám odpoledne po práci, tak to tam druhý den dopoledne mám.
27. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Flosmanko, přeju hodně pevné vůle tobě i manželovi, aby se vám podařilo přestat kouřit. My naštěstí takový "překážky" nemusíme překonávat. Ani jeden z nás nekouří a až na zkušební procesy, kterými snad prošla většina z nás, jsme nikdy nekouřili.
27. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
:pensive: tauru, to vám tiše závidím, úplně mě to štve, bejt na něčem takhle závislá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ve dvouch se to lépe táhne, tak snad to zvládneme.. Jen budeme muset pak cvičit a dietit malinko, abychom pak nebyli i s mimísem jak vorvaní rodinka :grinning:
27. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
taurusenko: hodně štěstí!!
27. srp 2009 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz
taurusenko, no to mi teda řekni, kde je zakopanej pes, když tvůj manžel má takovýhle extra kvalitní spermie a ty ovulaci. To máš nepřátelské prostředí pro jeho spermie?
Já teda moc nechápu, proč jsou ty ovu testy dražší než těhu.
Já ani přítel také nekouříme, takže také neznám takovéhle překážky.
27. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holky
Taurosenko- taky jsme byli v srpnu už v Artu na spermiogramu ...snažíme se 12. měsíců....spermiogram dopadnul dobře...já teď budu brát 3. měsíce Clostilbegyt a Utrogestan a když se nezadaří ...tak už budu žádat vyšetření v Artu. Držím pěstičky,aby se zadařilo.
27. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Labell, moc děkuji :slight_smile: .

Flosmanko, nemysli si, že nevím co to je, překonávat svoje chutě a mít malou vůli. Já to měla ale v oblasti "diet" a redukce hmotnosti. Bohužel jsem za poslední měsíce přibrala neuvěřitelnou rychlostí neuvěřitelná kila. Nevím, jestli to je po těch hormonech, které jsem užívala, ale to je jedno. Každopádně musím redukovat, redukovat, redukovat :grinning: :grinning: :grinning: .
27. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
flosmanka: Já taky přestala kouřit kvůli alergiím a astma, spolu to zvládnete. Já to taky zvládla a to přítel tehdy kouřil taky (kouří dodnes).
27. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Chicool, to je právě to, co nejde na narozum nikomu z našeho okolí a po včerejší kontrole si myslím, že i mojí doktorce to není jasné. Proto sama navrhla to IVF centrum, aniž bych jí předtím řekla, že už jsme se tam objednali. Respektive k doktorce, která má poradnu v blízkosti našeho bydliště a která spolupracuje s pražským Pronatalem. Asi mám opravdu to nepřátelské prostředí :frowning2: . Před laparoskopií jsem byla na ultrazvuku a podle toho bylo ještě možné, že mám polycistní vaječníky, ale to se při laparoskopii vyvrátilo. Alespoň mi to řekl při propouštění doktor, který mě operoval. Pouze mi řekl, že jsem měla na pravé straně srůsty po slepáku. Když jsem se ptala, jestli to mohlo mít vliv na otěhotnění, tak mi řekl, že ne nebo minimální. Navíc, pokud jsem je měla pouze na pravé straně, proč by nefungovala levá strana. Doktor mi taky řekl, že ani nemusel propalovat vaječníky, protože se mu zdály v pořádku, ale udělal to protože se tak domluvil se ségrou (byla jsem v nemocnici, kde ségra pracuje, i když je na rodičovské). Takže resume je, že víme to, že nevíme nic :grinning: . Snad to IUI pomůže.
27. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Everhr, dobrý spermiogram je poloviční úspěch :slight_smile: . Gratulujůůůůůů :slight_smile: . Utrogestan jsem brala 4 cykly (od července jsem kvůli výpadu utrogestanu brala Crinone) a pozitivní testy na LH se mi posunuly ze 17. DC na 15.DC. Brala jsem ho kvůli prodloužení luteální fáze, aby měl případný mimísek dost času na zavrtání :grinning:. Poslední dva cykly jsem brala clostilbegyt a rovněž nic. Akorát jsem teď měla divnou menstruaci. 30. den mi začalo mírné špinění a až 34. den dorazilo krvácení. Nepamatuju si, že bych to takhle někdy měla. První den cyklu ale pochopitelně beru až když jsem začala krvácet. Teď mi došlo, myslíte že je možné, že když jsem před menstruací 4 dny už špinila, že by se mi kvůli tomu mohla posunout ovulace o cca. 3 dny ???? Kdybych totiž počítala první den špinění za 1.DC (což se tedy takhle brát nemá), tak bych byla dnes 15. DC. Navíc mě teď prvně popichuje u vaječníků. Víc u levého. Tento cyklus neberu nic. Myslíte, že by mohl ještě doznívat ten clostilbegyt?
27. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
taurusenko, no tak to jsou věci, ale však oni se věci dají do pohybu a i když nevíte na čem jste, tak zase víte, že už se s tím bude něco dělat. :slight_smile:
27. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Kuratkol, tak to jsi dobrá a jestli už nekouříš déle než rok, tak si úplně nejlepší :slight_smile: .
27. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Přesně tak chicool. Proto nejsem tenhle cyklus tak nervní ( i když červíček naděje, že se to třeba povede, pořád vrtá). A paradoxně si přeju, aby mi dorazila menstruace co nejdřív. Naposledy jsem si tohle přála před laparoskopíí, protože jsem měla už naplánovaný termín a kdyby došlo ke zpoždění, tak by se musela operace zase oddálit.

Everhr, a vy jste kromě spermiogramu ještě nějaká vyšetření podstupovali?
27. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
taurosenko - myslím, že by Ti mohl klidně doznívat ten Clostík...já ho teď měsíc zabudla brát a cítila jsem píchání u vaječníků jako když ho beru. Kromě spermiogramu zatím nic.No uvidíme v říjnu.....no raději bych tedy neviděla....
27. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Holky,takovýhle vyšetření vám vůbec nezávidim,ale co bysme pro mimi neudělaly ,doufám,že když už tohle podstupujete ,že bude taky dobrý výsledek ,moc vám to všem přeju aby byly ty dvě // a hlavně pevné nervy
27. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Everhr, já to píchání u vaječníků mám poprvé. Když jsem brala clostík, tak jsem to neměla. No, možná reaguju na hormony dlouho. HA jsem brala od 17 do 21 let, takže 9 let jsem do sebe žádný hormony neházela. Asi se tělíčko polekalo :grinning: .
Já vím, raději bys´viděla //, viď? Jenomže na říjen zapomeň. Už několikrát tady bylo inzerováno, že září to jistí :grinning:.Pokud budu mít ovulku dřív, než jsem předpokládala, tak by to mohlo září jistit i u mne. Jinak by to byl přelom září a října.
27. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
Holky, a na ten spermiogram asi nejde jít třeba když se jen snažíme 3.cyklus, co? To by na mě asi doktorka koukala divně, kdybych to požadovala. No on by na mě asi i přítel koukal divně. :grinning:
27. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
chicoola na to je podle mě ještě čas,se snažíte ještě krátce :wink:
27. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
Motol, já ta vyšetření beru tak, že alespoň vím, že všechna zatím dopadla dobře. Ale pokud bych měla na výběr, tak věř, že bych to taky podstupovat nechtěla. Ale tím, že si mimíska moc přejeme, tak na výběr nemáme :confounded: . Myslíš, že to snažilkování je pro tebe samotnou snažší, když už máš Matýska? Já si vždycky myslela, že když už jedno dítě je, tak ty nervíky nejsou tak veliký. Je to pravda ??
27. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
taurus v tomhle máš asi pravdu,je to snažší,takže to druhé chceme,ale netlačíme na to nějak,ale kdyby se mi už půl roku nedařilo asi bych už byla taky značně nervozní

nedávno mi kamoška říkala,jak její známá měla dítě v 18 a ted po letech se snažily o druhý a dr jí řekl ,že má vaječníky jako 40letá ženská podstoupila ivf a bohužel bez uspěchu,tak si říkám,že ani u druhého nemáš jistotu zda je vše ok
27. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
motol: já vím, že je brzy, jen se tak ptám. Ale vím, že kdybychom se snažili třeba rok a pak by vyšel spermiogram špatně, tak by mi bylo líto, že jsme to nezjistili dřív, no. To třeba ty a taurusenka už víte, že spermio je v pořádku a že to tedy nebyl ztracený čas, že to vyjít mohlo. No nebudu se takovými scenáři vůbec zabývat, že by měl přítel špatný spermiogram. Protože já cítím, že nám to brzy vyjde! :wink:
27. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
chicolo jasně že vyjde :slight_smile:
27. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Snažší to je, když už máš jedno zlatíčko doma, ale ty strachy o drobka v bříšku budou stejný..já už se třeba dopředu bojím tripl testů..
27. srp 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.