• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
oni jich ale nedávali docela dost :unamused: jo to máš pravdu a ta je taky moje docela oblíbená :slight_smile:

my dnes frčíme s manžílkem do divadla na Klec bláznů tak už se docela těším :slight_smile:
28. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
Hmm, to zní dobře. My zítra do LBC na poslední koncert Jesus Christ Superstar :slight_smile:
těším se moc!!!
28. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
handm: joooo, tak zasloužilo by si to tady více holek... Jak říkám, jsem ráda za tu naději, že vůbec těhotná být můžu. Že v to můžu doufat. Také se snažím ty naděje krotit. Nechci být zklamaná. :slight_smile:
28. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
Chicco, no jasně, to uplně chápu! :slight_smile: Já jen doufám, že 2010 bude šťastný a PLODNÝ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
ahoj holky, já si ještě užívám volných dní a jsem ráda, že nemusim do práce. Furt mám zahleněnej krk, nevim, jak tu rýmu dostat ven.
Co se týče svátků taky mi přijde, že moc pohádek nebylo, i když na štědrý den jsme ani neměli čas koukat a hlavně to uteklo ani nevim jak.
Jinak držim palečky, ať se všem snažilkám co nejdříve zadaří.
28. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ahojky, tak já se taky hlásím po svátkách :slight_smile: Z práce sice né - protože jsem z ní utekla :grinning: a už ležím v pelíšku a kurýruju se, protože mám děsnou chřipajznu :rolling_eyes: Začalo mě být blbě den před Vánoci a táhne se to se mnou až do teď. Snad budu o.k. na Silvestra, protože máme jít ke švagrům a švagrová byla před 6dny na IVF, tak bych měla strach tam jít, aby to ode mě nedejbože nechytla.
28. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
Jinak jsem probulela celou sobotu, a to proto že mi volala sestřenice, že nás zve v únoru na svatbu , protože je ve 12tt, byl to pro mě docela šok, mimino neplánovali, protože oba dva ještě studují, ani spolu nebydlí, nic :astonished: ....ani mi to neřekla předem, nepochlubila se, a bylo mi to líto, protože jsme si vždycky všechno říkaly mezi prvníma. Sprostě to tajila, nechápu proč...možná se mi bála to říct, když ví, že se tady snažím 2 roky otěhotnět a nejde nám to. Do telefonu říkala, že to nebylo plánovaný a zněla jako by z toho nebyla ani trochu nadšená....o to víc mě to naštvalo a bulela jsem jak malý dítě...nééé, že bych jí to záviděla, ba naopak jim to přeju, ale přišlo mi to k vzteku, jak je ta příroda nefér....těm co nechtějí naděluje a těm co chtějí to trvá a trvá....tak jsem brečela vztekem :angry:
28. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
ahoj, ještě pro jistotu, abyste případně vybraly dobře!:slight_smile:
Šest rizikových dětských postýlek zjistilo na tuzemském trhu občanské sdružení spotřebitelů Test. Postýlky mají podle odborníků nebezpečné mezery, v nichž může snadno uvíznout část dětského těla. Informovala šéfredaktorka časopisu Test Ida Rozová.
Z jedenácti testovaných postýlek podle sdružení Test nevyhověly výrobky Anna Eco (dovozce AGS-Sport), Eva a Grzeš (neznámí výrobci), Scarlett Alek a Scarlett Kubíček (dovozce Zdislaw Krajewski, Scarlett), Rafal I (výrobce Klupš, Polsko). "Společným jmenovatelem nedostatků je nedodržování požadavků na bezpečnou velikost pro dítě přístupných mezer, v jednom případě jsou navíc pro dítě přístupné montážní díry," uvedlo sdružení Test.
Mezi nejčastější úrazy malých dětí, které jdou na vrub nevyhovujícím konstrukcím postýlek, patří podle Rozové pohmoždění a zlomení končetin. Časté jsou také pády při selhání zajišťovacího mechanismu posuvné bočnice. Bolestivá bývá i zaklíněná hlava mezi příčkami nebo mezi bočnicí a čelem postýlky, přiskřípnutá ruka a uvízlý prst v lehce přístupném otvoru.
Výsledky testu podle Rozové svědčí o tom, že výrobci buď neznají požadavky týkající se bezpečnosti dětských postýlek, anebo je nerespektují. "Zarážející je, že někteří výrobci dokážou zároveň vyrábět jak bezpečné, tak nebezpečné postýlky. Stejně zarážející je, že velcí a na trhu dobře zavedení dovozci zařazují do svého sortimentu i výrobky nebezpečné," upozornila Rozová.
28. pro 2009 v 15:21  • Odpověz
A jinak Drndi, uplně tě chápu!! Tohle mě dostalo na kolena od švagrový, ty to sice plánovali... ale prostě to hrozně zabolí...!!!
Ale vybreč se, on to čas za chvilku srovná!:slight_smile: A dej se brzy do pořádku :slight_smile:
28. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
drndi: ahoj. Tak další pláč? To už psala kebulka, že probrečela den, protože jí švágrová oznámila těhu, která to taky neplánovala. No co se dá dělat. U mě už kdo mohl, těhotenství oznámil, takže už to mám snad za sebou. Tak už jenom ségra, která se snaží stejně tak dlouho jako já, ale té to přeji z celého srdce, ostatně přála jsem to všem, ale zamrzí to, že se člověk nemůže radovat s nimi. Ale až to jednou přijde a bude to mít hladký průběh, na všechno tohle trápení zapomeneme. Takže hlavu vzhůru, bude líp!
28. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
ahojte holky

drndi, ani nevíš, jak tě chápu, protože já to samé zažila před pár dny... švagrová nám oznámila, že je v 16 tt, mimčo nechtěli, ale když už je, tak si ho teda nechají... no myslela jsem, že budu vraždit a taky mi to přišlo hrozně líto, že jsem probrečela celý den.
28. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
koukám, že tuhle zkušenost tu máme snad všechny

Kebul, prosím tě, po kolika dnech ti přišla MS po tom Chemickým těhu? Díky moc
28. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
handm, asi po 38, ale já měla ovulku až 24 dc (doktor mi tvrdil, že to bude anovulák, ale začala jsem brát tablety z propolisu a mateří kašičky a řekla bych, že mi na tu ovulku dost pomohly).
28. pro 2009 v 15:46  • Odpověz
aha a normalne si to mela předtím po kolika?! jak dlouhy cyklus?!
ja mam totiž 31 dneska a zatím nic.. a dřív jsem mela 26denní cykly...
28. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
no tak já měla předtím i 60 denní, když jsem nebrala Duphaston. Takže jsem ráda za jakýkoli kratší cyklus :slight_smile: handm a nezkoušela jsi testnout? pro klid duše? :wink:
28. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
Holky, to jsem ráda, že v tom nejsem sama :slight_smile: Je to fakt k vzteku, když se dozvídám , že teda si to mimčo necháme, když už teda je....Tfuj, bych takovým lidem ani nedovolila to dítě mít :angry: .....Jak můžou takhle opovrhovat štěstím? :confused:

Holky, chystám se po novým roce k novýmu gyndr. Chci mu říct, ať něco udělá s těmi mými dlouhými cykly? Nevíte některá, jak se to řeší a jak dlouho to asi trvá než se to upraví? A může se při té léčbě snažit o mimi?
28. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
drndi, já na dlouhé cykly dostala duphaston, zkoušeli jsme to dva měsíce s tím, že uvidíme, jestli bude ovulace v takto zkráceném cyklu. Ovu nebyla, takže jsme nasadili Clostillbegyt a od té doby je ovu i normální délka cyklu.
28. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
Nechávala jsem tomu všemu volný průběh a čekala, že se tělo udobří samo, ale když to nejde, tak holt budu běhat po doktorech, abych se dala do kupy.....už je po Vánocích, práce bude málo v lednu, tak udělám pro sebe aspoň něco dobrýho....požádám doktora rovnou, ať mi udělá znovu hormonální profil, zeptám se na spermio a když bude potřeba jsem připravená jít i na umělý....peníze se nějaký najdou, jen ať už jsem příští rok těhule...vždyť 6.ledna to budou 2roky, co se snažíme :astonished: A já to jen tak nenechám.....to by bylo, aby nebylo :grinning:
28. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
koukala jsem, že ty máš ty cykly taky docela anovulační... určo k dr běž, já jsem první cyklus s clostilem hned otěhotněla, bohužel to bylo ale biochem.těhu, a teď se mi chystá druhá ovulka s clostíkem. Zítra jdu k dr, jestli mi narostly folikuly nebo ne, tak jsem zvědavá...
28. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
drndi, jestli vám nedělali ještě ani horm profil ani spermio, tak tím budou určitě začínat. S umělým uvidíš podle výsledků, třeba ti zabere "jenom" hormonální léčba. My už se snažíme rok a půl, taky hrozná doba :unamused:
28. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
kebul: A jak se ty hormony berou? Celý cyklus a nebo jen nějak týden před očekávanou mrškou?
28. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
KEbulko, netestila.. já po poslední zkuešnosti nechci :slight_smile: Taky byly testy // a pak ....
Počkám do neděle, když MS nepřijde, tak testnu.. to bude 37 dní, což by bylo jako u toho chemickýho těhu...
Anebo půjdu rovnou k DR na krev, říkala mi, ať přijdu, když se mi to bude zdát neobvykly u mě, že už dlouho MS nejde :grinning:

Drndi, orpavdu v tom nejsi sama!!! Já, co my jsme se začali s manželem snažit, tak jsem musela absorbovat skoro všechny kamarádky, které mi slavnostně hlásily, že jsou těhu...:slight_smile: a já jednou MA, pak chemické.. rpostě peklo!
Udělej pro sebe co půjde, dva roky jsou už fakt hodně! A třeba pomůže ten nový DR. Držím palce!!
28. pro 2009 v 16:04  • Odpověz
Duphaston 16-25 DC, ten clostilbegyt na ovulaci se bere buď 3-7 DC nebo 5-9 DC. ten clostilbegyt je na podporu ovulace, duphaton je spíš na růst děložní sliznice
28. pro 2009 v 16:04  • Odpověz
kebul, hormonální profil mi dělali před rokem po tom mimoděložním těhu, bylo vše v pořádku.....teď v červnu po tom potartu mi nědělali nic, prý, že to byla náhoda. Manžel tvrdí, že spermie musí mít v pořádku, když už jsem dvakrát otěhotněla, že problém bude asi někde jinde....a myslím si, že asi vím kde...budu mít málo progesteronu, ale to se dá taky hormonyma upravit, že?
28. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
drndi, progesteron je myslím ten duphaston (nebo se taky dává utrogestan, to je prý hodně podobné). Já věřím, že se nám to letos všem podaří!!!!!
28. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
Holky, já věřím a doufám!:slight_smile:
Tak se pro dnešek mějte krásně, mizím z práce!!
zítra jsem tu zas :slight_smile:
papa, hezky vecer
28. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
handm ahoj!
28. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
Já co si pamatuju, tak mi dával doktor na úpravu cyklu kdysi dávno Proveru....ta docela pomohla....ale co to přesně je, nevím :unamused: Každopádně hned 4.ledna volám a objednávám se...doufám, že budou mít volno , co nejdřív...počítám, že MS bych měla dostat až v únoru, tak bych si rovnou nechala píchnout na vyvolání Agolutin, abych to dostala dřív a mohla začít hned papkat hormonky a třeba se nám do léta podaří..... nám všem :wink:
28. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
proveru taky bere dost holek, ale to se přiznám, že nevím, k čemu je, nezkoumala jsem to, když mi ji doktor nedal :sweat_smile:
28. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
No třeba budu překvapená a dorazí tentokrát mrška normálně a nebudu mít tak dlouhej cyklus....uvidím
28. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.