• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
já se taky vždycky uklidňovala - tak a teď už mrcha přijde, kdy ne, dojdu si k dr na injekci a takhle jsem to pořád oddalovala, až jsem byla asi 60 dc a mrcha přišla sama :slight_smile:
28. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
tak já taky běžím, papa
28. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
Ahoj holky.

Tak už jen dnes a zítra a zase 4 dny volnaaaa. Hurá. :slight_smile:
29. pro 2009 v 07:57  • Odpověz
Ahoj chicoolko, no vidíš, to už se dá vydržet a zase si budeš užívat volna! :wink:
29. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
Holky, my dostali dárkem osobní váhu, kde je i měření tělesného tuku a vody...Brrr, jsem se zhrozila. Říkám manžovi, já se ani nepotřebuju vážit, vím že jsem tlustá...No ale že mám 80kg, to mě dostalo...A to jsem měla v červenci před potratem na gyndě 67kg...No hrůza. Bavila jsem se s jednou známou, prý po potratu je možný, že tělo si pamatuje, že je ještě těhotné a přibírá se. Prý až do potenciálního data porodu nemám počítat s tím, že bych zhubla. Tak nevím, co je na tom pravdy, každopádně 13kg za 5 měsíců je dost a myslím si, že se nějak extra nepřežírám, jím a dělám vše co dříve. No od novýho roku začne cvičení, nedá se nic dělat :sweat_smile:
29. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahoj holky, Ají, váhu jsem dostala asi před dvěma lety a to jsem byla ráda, protože v té době mi váha klesala a klesala a já s radostí stoupala, teď už rok váha stoupá, tak tam nelezu, ke všemu mi došla baterka. Pak manžel přivezl starší a když jsem se odvážila, abych přeci jen věděla, jaký je start na začátku těhotentví, tak váha skákala mezi číslama 64 - 74 - 80 kg a nezastavila se, tak ráda bych si vybrala to nejnižší, ale snad je to to prostřední :grinning:.
Holky, tak jsem měla za to, že moje gyndr měla vyvěšeno, že jedinej den, kdy ordinuje je 29.12. tak tam volám, jenže je to poliklinika a volá se přes spojovatelku a ta mi tvrdí, že není, že tam má, že od 28.12. nejsou a nespojí mě. A já chtěla pro klid duše, mám furt slabé hnědavé špinění, objeví se vždy tak odpoledne. Na jednu stranu jsem četla, že to je běžné, že každá 3. žena v prvním trimestru špiní jinde jsem zase našla, že to neznačí nic dobrého a je třeba vždy zkontrolovat gyndr.
29. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
ají: cožeeee? Tak to jsem v životě neslyšela, že by si tělo pamatovalo, že jsi těhotná. Ale 13 kg je vážně dost. Ale přijde mi to divný...vždyť to, že je ženská těhotná neznamená, že musí přibrat nějak moc tuky. Vždyť něco váží dítě, placenta apod. Vždyť kolik holek odchází z porodnice s příbytkem jen třeba 5 kg. Takže když v tobě to miminko fakt není, tak se mi to nějak nezdá. Ale 13 kg je tedy za 5 měsíců dost. Ale upřímně ti řeknu, já bych za 5 měsíců dokázala taky takhle přibrat, kdybych se trošku nehlídala. Jenom za Vánoce jsem přibrala 2 kg a bylo to 5 dní...a to jsem si taky říkala, vždyť jsem toho zase tolik nesežrala... :grinning: No já mám v plánu zhubnout 5 kg...pokud tedy nepřijde miminko, to už by mi bylo všechno jedno. :wink:
29. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
pavczo: ahoj. Tak co zkusit zavolat někam na pohotovost nebo se v tý nemocnici nechat přepojit na jinou gyndr. Někdo tu tvou přece musí zastupovat. Zkus to spojovatelce vysvětlit, že máš strach a že bys chtěla jen poradit. Nebo pokud to nemáš daleko, zajdi tam rovnou osobně!
29. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky!! TEdy téma nic moc :slight_smile::slight_smile::slight_smile: Já jsem taky jako kůň... od té doby, co jsem byla těhu, jsem nabrala 3-4 kila a taky se jich nemůžu zbavit, od svatby je to ještě o dvě víc..A na váhu sem tam vlezu, abych se naštvala :grinning:
Přes vánoce to šlo, byla jsem opatrná, protože kvůli svým kyčlím nesmím moc přibírat, takže tak 0,5 kila, ale to snad pujde zas dolu, jen přežít ještě ten silvestr..
HOlky, mrcha pořád nikde a vlastně jsem zjistila, že když nepřijde do čtvrtka, budu muset testnout ať chci nebo ne, protože abych věděla, jestli můžu vesele pít :grinning: ale radost z toho nemam, testum už stejně nevěřím!! :rolling_eyes:
29. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
handm: jaktože testům nevěříš? Vždyť ti nelhaly, ne? "Jen" to špatně dopadlo. :pensive: Nebo co je to vůbec to biochemické těhotenství?
29. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
Chico, pry je to, že testy ukazuji //, pozitivni, telo si to mysli a vylucuje ten hormon, ale tehotenstvi tam neni..
29. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
jakoze mela jsem vsechny priznaky sveta :slight_smile:, na testu //, ale v deloze ani tuk.. kdyz me pak doktorka zkoumala :fearful:
jsou to veci...
ta doktorka mi to jeste vysvetlovala, nekde jsem to tu psala, zkusim najit, uz si to moc nepamatuju
29. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
handm: fááákt??? Takže ty jsi těhotná prostě vůbec nebyla, jen ti tělo vylučovalo ten hormon? No to je síla. To jsem taky nevěděla, že existuje. Šmarjá, to jsou věci. A to sis to jako tak moc přála, že sis to vsugerovala a tělo začlo ten hormon vylučovat?
29. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
jsem to nasla - DR rikala, ze telo vylucuje jeste nejaky hormon, ktery taky blbne ty testy, takze nektery pak jsou //, i kdyz neni telo tehule..

no, Chico, ja to taky nevedela.. jo, jasne prala jsem si to, ale rekni mi, jestli si to muzes vsugerovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:?? asi jo, psychika je mocna ...
každopadne dle dr se vylucuji ty hormony nejspis dva, jak jsem to tak pochopila a jeden muze ty testy zblbnout.. asi...
29. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
handm to vážně jde? To je to, co mi tvrdila ta kamarádka, že jsem si to vsugerovala, že jsem a nejsem (tedy teď už vim, že sem) a já říkala, že když mám tolik pozitivních testů, že by byl nesmysl, kdybych nebyla, protože ten hormon se přeci nevymyslí, kdybych nebyla.
29. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holky, po dlouhé době se hlásim :slight_smile:

Poraďte mi, jak poznám, že přijde ovulka, když jsem nemocná. Tím pádem vaječníky, podle kterých jsem to poznala minulý cyklus mě teď bolí furt-takže nic, mám teplotu, takže podle té to taky nepoznám. Ach jo, zrovna onemocnim těsně před ovulkou, má být ve čtvrtek, taky ta nemoc mohla chvilku počkat :confounded: A bude vůbec ovulka, když jsem nemocná?

Je mi hrozně :frowning2:
29. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
Pavza, no, u mě to byl ten případ, buď šťastná, že u tebe je to jinak!! Já měla asi 8 testů // a prd :astonished:
Ale jednou to vyjde.. :slight_smile: Musí přece

Luli, to je mi líto, to nevím...
já ovulku sleduju jen tak baj oko.. když mě bolí břicho jak čert, je tu...
29. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
lulii: ty potvůrko, já jsem na tebe myslela, jak jsi jela na ten večírek a ty ses tak dlouho neozvala. Už jsem myslela na nejhorší. :confounded: Tak jsem ráda, že jsi tu. Jaký byl Michal David??? S tou ovulkou ti neporadím. Vždyť vy se stejně tulíte furt, tak je to přece jedno, ne??? :wink:

Co holky všechny děláte, že jste nemocné??? Já se zatím držím, tak snad mě taky něco neskolí.

handm: to jsem radši ani neměla vědět, že něco takovýho existuje. Až se mi jednou // ukážou, hned mě tohle napadne a bude po radosti. :astonished: No snad si na to nevzpomenu. :sunglasses:
29. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
Chico, neboj!! Tobě až se ukážou a věřím, že to bude co nejdřív, tak tam bude mimís jako vyšitej!! :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
jinak já se taky držím před nemocí!! Naštěstí, musím to zaklepat..!!!! Jednou jsem byla někdy v listopadu trochu víc nastydlá, ale jinak..!!! super!! myslím, že je to protože žeru tolik citronu :grinning::grinning::grinning: a piju čaj s medem a citronkem!!
29. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
Je pravda, že já se taky prvně zaradovala až, když to potvrdila dr a ne po těch testech.
Já jsem taky ještě furt dost nachcípaná, pokašlávám a smrkám furt, včerejšek jsem proležela, ale už mi to moc neba.
29. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
chicoolko, vždyť jsem tu byla se ohlásit :sweat_smile: Já jsem nastydla, protože jsem zlobila-při povánoční party jsme se tak opili, že jsme lítali venku jen v tričku a už dávno bylo pod nulou. No blbec, jak jsem stará, tak jsem blbá :grinning:

A jinak Michal David je fakt super, zpíval naživo a žádná namyšlená hvězdička to fakt není. A musela jsem se smát, protože je stejně velký jak já (162 cm) a stejně pupkatý :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
chicool, změnili jsme taktiku :wink: necháváme jednu pořádnou dávku kolem ovulky, dnes jsem 11DC, jinak ovulku mívám 14DC. Myslíte, že už to můžeme zkusit nebo je ještě moc brzo?
29. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
Lulii určitě už můžeš zkusit, dyť plodné dny by už měly být cca 4 dny před ovulkou a v den ovulky, alespoň tak jsem to všude četla.
29. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
lulii: tys tu fakt byla???? Vždyť já jsem to tu sledovala a neviděla jsem tě. No tak nic. :grinning: Tak hlavně, že sis to užila. Nemoc snad rychle zaženeš. Taktika dobrá. A nechala bych to tak 2 dny před ovulkou. :wink:

handm: však tobě se také brzy ukážou a také už tam mimís bude. Tohle byla taková ochutnávka. :grinning: Jsem si myslela, že jsi fakt těhotná byla a když ne, tak je to dobrý...prostě to nebyl žádnej potrat, žádný zamlklý těhotenství. Prostě se ti zbláznily hormony. Takže buď trpělivá. I tobě se určitě brzy podaří to pravé těhotenství!!! :wink:
29. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Holky, tak já jdu ležet, je to fakt šííííííílený. Až budu mít víc síly, tak se stavím :wink: .

Tak papa
29. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
Luli, brzy se dej do kupy!! A snažte se hezky! :slight_smile:

Chico, no, říkám si, že prostě do třetice :grinning: Kamarádka jedna už dneska halasí, že určitě jsem už zas těhule, tak jí musím krotit :grinning: jak ničemu už nevěřím :grinning: Tak uvidíme...
Jak si na tom vlastně.. musím se ti kouknout na zoubek v tabulce :slight_smile:
29. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
Ha, Chico, si hned za mnou v tabulce!! :slight_smile: tak třeba....:wink:
29. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
handm: jojo, v tabulce jsem na tom dobře, ale myslím, že ještě spadnu dolů, i když bych tak ráda mezi těhulky. Ale necítím se těhotně. Já už jsem prostě fakt zvyklá být netěhotná. :grinning: Ta nemoc mě naučila trpělivosti.

Ty ale vypadáš tedy nadějně. Já jsem myslela, že to byl spontánní potrat, tak jsem tě pomalu ani na těhulku netipovala, ale když to bylo takhle imaginární těhotenství, tak bych věřila tomu, že těhotná být můžeš. Ale věřím, že jsi na tom jako já a moc si tu možnost raději nepřipouštíš, abys nebyla zklamaná. Ale strašně moc bych ti to přála. :dizzy_face:
29. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
Chico, ono to je vždycky tak, že se to stane když to člověk nejmíň čeká. Nebo když prostě tomu nevěří... :slight_smile: VY jste měli tak dlouhý půst, že by se klidně urodit mohlo, rpotože když už konečně mohly ty spermijky letět, kam patří, tak si třeba cestu našly.. neboj, ono to dopadne!!! A nezvykej si na netěhulenství!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ať ho nezaplašíš :grinning: Taky bych ti to přála moc!!! Už za tu svatou trpělivost!!! :slight_smile:

Já si nepřipouštím teď opravdu nic :slight_smile: nechám to plynout... měli jsme listopad/prosinec tak divokej, pracovně našlapanej, starosti s tim těhu/netěhu, že prostě teď už to prostě beru nějak s rezervou...
29. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
handm: nu jo, jsem na to netěhotenství fakt zvyklá. 3 měsíce jsme se snažili a já každý měsíc fakt věřila tomu, že těhotná jsem, každý měsíc jsem si byla skoro jistá. :confounded: Pak jsme se 3 měsíce léčili a já si byla každý měsíc jistá, že tehotná nejsem. Byla to jistota, i když blbá. :slight_smile: A teď mi to asi nějak nedochází, že bych těhotná už i být mohla. Nějak prostě neblázním a nic si nepřipouštím. Bylo by však nejkrásnější překvapení, kdybych těhotná byla... Ale já věřím, že se to v tom roce 2010 podaří :slight_smile: , tak už to nějak nehrotím a trpělivě čekám dál. Ale není to zoufalé čekání. Žiju - teď a tady! Tak myslím, že jsme na tom stejně, viď... :wink:
29. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.