• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahojek holky, manža ještě spí, tak mám chviličku si s Váma psát, pak jedem na návštěvu :slight_smile:

Čtu co psala Ája s tím přibíráním a vřele s ní souhlasím. Já jsem si teda myslela, že jsem přibrala kvůli hormonům, který když ženská otěhotní a hned potratí skáčou, jak na houpačce, ale Ájina teorie se mi zdá taky věrohodná :wink:

Já když jsem otěhu poprvé tak jsem vážila 63 kg, 3 měsíce po laparce jsem měla už 3kila nahoře, takže jsem se vdávala s 66kilami - skoro jsem se do těch šatů ani nedostala :grinning: No pak jsem otěhu podruhé v květnu a 7 měsíců po potratu mám už 6 kilo nahoře :astonished: Včera jsem se vážila - digitální váha ukazuje 72kilo - to je fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže vlastně za 2roky snažení se o mimino jsem přibrala skoro 10kilo - to bych raději teda přibrala v těhu až do porodu :unamused:

Přidávám se k hubnoucím a ráda bych do setřenčinné svatby v únoru zhubla 5kilo, pak klidně ještě dalších 5, ale to se uvidí, třeba jak píše Chicoolka to už nebude potřeba :grinning: Ale těch 5-7kilo do šatů na svatbu musí být na tuty :wink:
29. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
ahoj, hlásím včerejší kontrola proběhla ok, máme další obrázek už se i hýbeme. Dnes jsme 7 týden a další kontrola 4.1., je mi zle minulý týden jsem prošla chřipkou a nevolnosti už mi taky nastoupily.Všechny zdravím a přeji hezké svátky
29. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahojky holky, jdu vás pozdravit, a podočítat co noveho :grinning:
29. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
Chicoo, no, je to tak.. :slight_smile: Musím říct, že mě hlavně pomohlo, že jsem sem chvíli nechodila. člověk si to potřebuje srovnat sám v sobě, i když pomůže, že o tom mluví, tak prsotě když to není uvnitř hotový, nepomáhá to..
K tomu milion starostí kkolem, práce a všechno, prostě najednou jak když utne a člověk se nějak oprostí od toho, že byl a zas není těhu a kolem všechny jsou atd.. na každýho to jendou dopadne, ale musí se prostě vypořádat sám se sebou aby mohl jít dál :slight_smile:
Vy jste taky měli kliku v neštěstí, že vám na nějakou nemoc přišli poměrně brzy, po těch třech měsících snažení, vlastně!! A že jste zaléčení a teď už hurrá do toho a ono to přijde v pravý čas!
29. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
tomahavk, docela chodíš často na kontroly, já teď byla toho 23.12., tak další mám až za měsíc 21.1.
29. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
pavcza: jj chodim a jsem rada vidim kazdy tyden zmenu na ultrazvuku a jsem po celou dobu mnohem klidnejsi protoze vim ze jsem ok ja i miminko, doktor nechce nic zanedbat rika ze prvni tri mesice jsou kriticke a hlida me jako oko v hlave a ja si to uzivam je super videt kazdy tyden obrazky vedle sebe jak rosteme.
29. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
drndi: takže stejný postřeh jako ája...no to je něco. Já přibrala od podzimu 4 kg a 2 kg během Vánoc...takže aspoň ty 4 kila dolů dát chci. Tak už se snažím trošku omezit jídlo a v novém roce začnu cvičit.

tomahavk: super, že už se mimi hýbe a že je vše v pořádku. Nevolnosti snad časem přejdou. Kontrola doplněna do tabulky.

syll: ahoj...jen si počti!!!

handm: můžu ti říct, že pauzu od koníka doporučuju, i když člověk nic takového neprožil. Já se netu celých těch 5 dní volna vyhýbala a byla jsem tak klidná. Samozřejmě jsem si na miminko vzpomněla, ale prostě jsem se hodně uklidnila. Jako ráda si tu s váma povídam, je to balzám na dušičku, ale občas si dát od koníka pauzu je taky dobrý. Takže se ti ani trochu nedivim.
29. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
Tomahavk, to je dobře, gratuluju!:slight_smile: Je fajn, že máš vstřícného/nou Dr, že tě bere tak často..!! :slight_smile:
Chico, to je pravda!
29. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
Koukám, že jsem tu skoro osaměla, skočila jsem si na oběd... a posílám jeden ftípek, co mě včera dostal. omlouvám se těm, co ho znají.. :grinning::grinning::grinning::grinning:

Veverka sedí na stromě a louská oříšky.
Rozlouskne první - stříbrné šaty.
Rozlouskne druhý - zlaté šaty.
Rozlouskne třetí - svatební šaty.
Veverka se rozpláče, schoulí se na větvičku a vzlyká:
"Se kvůli tý blbý pohádce ani nenažeru.. "
29. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
handm: já jsem tu teď měla šrumec. Vtip je výbornej!!! Já si moc vtipy nepamatuju a ten co jsem si zrovna vybavila, je ukazovací. :grinning: :grinning: :grinning: Takže nic. :slight_smile:
29. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
handm vtípek super :slight_smile:
29. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz
chico tak do tabulky nám můžeš zapsat 20.1 kombinovaný screening :slight_smile: tak uvidíme už teď mám strach :unamused:
29. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
hedíku: máš to tam :wink: Neměj strach, bude to dobrý!!! Se strachama a obavama pěkně zatoč!!!
29. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
tomahavk, tak to máš super, to mě řekla rovnou, že první tři měsíce jsou nejistý a že je to na přírodě. Taky bych byla klidnější jít aspoň po 14 dnech, zvlášť, když mám problémy a ona si dovolenkuje. Občas si pomyslim, jestli ještě vůbec těhotná jsem, přešly mě i ty slabé náznaky nevolností a motání hlavy, které mi signalizovaly, že tam prcek je.
29. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
pavczo, nemysli na to!! prostě věř tomu, že je to ok!! :slight_smile:
29. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
pavci, no tak v klidu, mysli pozitivně, neboj já nemám žádné příznaky do teď, tak jsme na tom stejně :o) to bude dobrýýý uvidíš. :wink:
29. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
Jenže mně třeba teď tlačí v podbřišku a to asi taky neni zrovna nic pozitivního. Vim, že od začátku furt nevěřim a těma kecama si jenom něco přivodim. Už aby byl aspoň konec února, nejkrizovější období za mnou a mohla se konečně těšit a začít koukat po nějakých věcičkách. Snažim se na to myslet a můžu být šťastná, že se to povedlo a věřit, že se to povede až do porodu.
29. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
ahoj holkyyyy, po dlouhatánské době zdravím všechny snažilky a těhulky :slight_smile: doufám, že všechno je v pořádku a Vánoce jste si náramně užily...
29. pro 2009 v 18:05  • Odpověz
my si svatky uzili, vsude na navstevach same dobrutky, byli jsme na hokejovych turnajich, trocha sportu, tak zatim se vaha drzi, stoupla "jenom" o kilo, je to fajn - vloni mě Vánaco stály + 4 kila, tak to už snad letos nedoženu, navíc hned v pondělí půjdu n akontrolu k výživové poradkyni, tak se musím držet, abych nedostala za uši :grinning:
29. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
jinak nic nového, o svátkách jsem viděla ségru, už je 25.týden, má krásné bříško a moc jí to sluší, tak to tipuju na kluka :slight_smile: tady zatím žádná nová těhulka nepřibyla, tak snad jedna z adeptek z horní části tabulky najde výherní test...
29. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
Ahoj zebrafko: já si Vánoce užila strašně moc. Byly krásné, úžasně prožité. To se máš, že tě Vánoce stály jen kilo...mě stály 2. Plus 2 nabraná ještě od podzimu. Takže 4 potřebuju dát dolů. Ale už se na tom pracuje, už jsem zařadila zdravější jídelníček, tak to snad půjde dolů. Jinak taky doufám, že nějaká adeptka brzy oznámí //, už je to zase delší doba, co přibyla pavcza. Já to nejspíš ale nebudu, už začínám špinit, takže se ms asi rozjede zítra nebo pozítří. Neklesám však na mysli. :slight_smile:
29. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
chico - dvě kila taky není žádná hrůza, to půjde dolů snadno... škoda, že se ms hlásí, ale hlavně žes už mohla aspoň trochu doufat, že se mohlo zadařit... bude to taková tečka za tímhle rokem a příští rok bude výherní :slight_smile: tipuju tě na jednu z prvních snažilek, co bude hlásit // :slight_smile:
29. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
zebrafko: myslíš, že budu jedna z prvních v novém roce??? :grinning: No uvidíme. :wink: Jooo, já taky ty dvě kila neberu jako tragédii...jsem se docela dobře nadlábla, dost mi chutnalo a nic jsem si neodepřela, tak se není čemu divit, ale už jsem se i těšila na svůj zdravý jídelníček. Tak myslím, že to dolů půjde. Navíc zase začnu pořádně cvičit a bude to!
29. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
chico - je to prostě můj pocit, že budeš mezi prvníma tak uvidíme, třeba mě šestewj smysl neklame :slight_smile: taky se těším na svůj pravidelnej a zdravej jídelníček, sic jsem se trochu krotila, ale tomu sladkému se odolat nedalo. a začala jsem sportovat, dneska jsem se dokopala a byla jsem běhat, však se mi půlmaraton pomalu ale jistě blíží, tak ať tam nechcípnu :grinning:
29. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
zebrafko: ty jsi milá :dizzy_face: to by bylo fajn, kdyby tě šestej smysl neklamal. :slight_smile:
Nám tady zase chumelí...takže vyrážíme ve čtvrtek na Silvestra dopoledne na běžky, tak budu mít také pohyb a moc se těším. To joooo, na ten půlmaraton musíš pořádně trénovat. Jsem zvědavá, co pak budeš povídat. V březnu to máš, viď?
29. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
chico - jééé vy se máte, běžky bych si taky dala říct :slight_smile: Vyrážíte někam na hory? u nás po sněhu není téměř ani památky, přeci jenom jsme nížina nížinná :slight_smile: jj pražskej půmaraton je na konci března, když dorazila poslední ms, tak jsem se přihlásila a zaplatila startovný - běžela jsem to už dvakrát a je to úžasnej zážitek, super atmosféra a ten pocit v cíli... :slight_smile:. když by se zadařilo, tak to buď vzdám (nevím, na 99% bych to neriskla běžet, i když spousta holek to beželo a byly těhotné) a startovné propadne nebo poběží manžel - taky uvidíme :slight_smile:
29. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
zebrafko: u nás bylo taky do teď totálně zeleno...a za tu chvilku, co jsem ležela na gauči a relaxovala, tak nasněžilo. Krásný, se kochám z okna. Na hory pojdeme až v lednu, teď běžky půjdeme prubnout tady kousek od nás asi 40 km. Je tam místo, kde je vždycky první sníh, i když tady není ani vločka. Napřed to půjdeme jenom tak vyzkoušet. Mám nové běžky Fischerky od loňska, jsme na ně pak kvůli rekonstrukci nejeli, ale nestála jsem na tom asi od 15-ti. Tak se moc těším.
No, kdyby se zadařilo, tak bych být tebou startovné radši věnovala manželovi, aby sis pak třeba něco nevyčítala. On je ten spinning docela záhul a i když si takovej aktivní sportovec, radši bych to neriskovala. Bych se klidně vsadila, že ten půlmaraton ti miminko překazí. :wink: Ale je fajn, že se na něco těšíš a že máš myšlenky i upnutý jinam.
29. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
chico - donutila jsi mě vstát z gauče, jsem nějaka promrzlá, a šla jsem se podívat, jestli náhodou i u nás nenasěžilo :grinning: ale kde nic, tu nic :slight_smile: běžky jsou super, dřív jsem je ráda neměla, ale poslední dobou jsou pro mě lepší než sjezdovky. tak to se budou fisherky pěkně prohánět :slight_smile: :slight_smile: jinak fakt potřebuju mít myšlenky upnuté i někam jinam, mít se na co těšit a nežít jenom ovulací, testama a zda to vyjde tenhle nebo tenhle měsíc a být z toho nešťastná. samozřejmě to trochu řěším - proto taky chodím sem na koníka,že :slight_smile: ale nechci tohle období jen odžít, ale užít si fakt každej den života, byla by škoda ho promarnit...
29. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
zebrafko: já právě sjezdovky nemůžu vůbec, mám vyhazovací koleno a při sjezdovým lyžování dostávají kolena dost zabrat. Jednou jsem si ho vyhodila na 2x a 7 měsíců jsem pajdala a nosila ortézu, bylo to před létem, takže děs běs. Tak si dávám sakra pozor, abych si s tím už nic neudělala. Jinak s tebou naprosto souhlasím. Také upínám myšlenky jinam, na miminko se strašně těším a moc po něm toužím, ale žiju tady a teď. To miminko nemůžu nijak uspíšit, popohnat, myslím si, že už ani víc pro něj udělat nemůžu, takže se zabývám tím, co udělat můžu, co mám ve své moci a to jsou různé plány na zimu, jaro, léto. Těším se na spoustu věcí a je mi fakt dobře!!! A tak to má být! Koukám, že jsme na stejné vlně! :wink:
Jdu si zahrát šachy s přítelem, naučila jsem se je a začli jsme hrát loni o Vánocích, absolutně nikdy jsem nevyhrála, tak musel hrát bez královny, protože jedině tak jsem aspoň měla šanci. A letos jsem ho už tolikrát porazila i s královnou, až je z toho celý špatný. Tak to chce hrát pořád dokola. Doufám, že ho zase vyklepnu. :grinning:
29. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
chico, jsme na jedné vlně a souhlasím s tím, co píšeš - udělat maxim v tom, co rozumně ovlivnit jde, ostatní přijde v tu pravou chvíli - a to, že plánuju to a to na jaro, léto atd., neznamená, že se na mimi netěším a že ho nechci.. taky se loučím, půjdem kouknout na nějakej film na dvd, no já zas u něj usnu, jak se znám :slight_smile: držím tedy palce, ať přítel dostane od tebe pořádně na frak :slight_smile: mějte se hezky a díky za milej pokec...
29. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.