• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky, tak si představte, jak jsem dopadla. Bylo mi tak zle, že jsem nakonec jela k mý doktorce, protože teploty nad 38 a v krku tak, že když polknu, tak mi vyhrkne slzička, no fakt strašný :cry: . Takže mi doktorka okamžitě šoupla antibiotika, s tím, že je nerada dává, ale že to co mám já v krku, tak nic jinýho nezbývá a dnes jdu na rentgen srdce a plic. Polil mě studený pot, protože když chceme mimi, tak se nesmí ani jedno. Tak jsem to řekla doktorce, tak prý ty ATB jsou i pro těhotný a na rentgen jsem nejdřív měla jít příští týden, ale po oznámení, že bysme rádi mimi, tak mám jít zítra, dokud ještě nebude ovulace. Že prý do 13DC se v těle ještě nic neděje (samozřejmě když nemá někdo ovulaci dřív) a rentgen by neměl uškodit (tolik). Byla fakt hodná, snažila se pro mě vymyslet tu nejlepší cestu :slight_smile:

Chicool, pamatuješ jak jsme se o tom nedávno bavily, že bych potřebovala taky dostat nějakou lekci, abych se trošku zklidnila? Tak tady je :unamused: Mám z toho úplně husí kůži :slight_smile: Náhoda nebo osud :sweat_smile: ?
30. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
luliinko, to mě mrzí, že jsi takhle nemocná. :fearful: Ale nechápu, proč jdeš na ten rentgen? Ona snad má podezření na nějakej zápal plic nebo proč??? Tak snad to bude OK, když jdeš před tou ovulkou, já tomuhle nerozumím, ale je teda dobře, že pro tebe našla tu nejshůdnější cestu. Moje doktorka by jistě plácla, že se to nepo... :angry:
Nu tak vidíš, tak sis tu lekci přivolala. Tak snad to aspoň k něčemu bude.

Takže Silvestra proležíš, co? :confounded:
30. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
:sweat_smile: zdravím všechny

Jak se pořád máte? Já mám teď do neděle volno - tak si užíváme vánoční pohodu :dizzy_face: Ježíšek super, jen nás již všechny šidí -dostali jsme hromadu věcí na prcka :grinning: Zrovna jdu dělat kachnu, br. knedlík a zelí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: Jinak bříško rosteé moc rychle

Přeju všem šťastný nový rok a brzy // na testíkách a ať je ten rok 2010 pro vás ten nejjj...

Mějte se, páčko
30. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
flosmanko: ahuj. Mňaaam, kachničku, želíčko, br. knedlík. To jsi mi ale udělala chutě. :wink: To je dobře, že bříško roste a že je vám dobře. Přeji ti taky šťastný nový rok a v tom novém roce dál pohodové těhotenství a hlavně bezbolestný a rychlý porod. :wink:
30. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Lulii, to mi je líto, že ses takhle nachladila, držim palečky, ať je to brzy pryč. Já rentgen odmítla u zubařky, to bylo během prvního měsíce snažení, když se mě ptali, jestli nejsem těhotná, tak jsem řekla, že nevim, takže mi zubařka vrtala zub i bez rentgenu, jestli je či neni kaz schovanej pod starou plombou a nebyl :grinning: a těhotná jsem taky nebyla :grinning: .
Flosmanko, se ani nedivim s těma dárečkama, jsem taky říkala manželovi, jestli si je vědomej toho, že jsou to poslední Vánoce, kdy dostáváme dárečky my :slight_smile:
30. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahojky holky moc zdravím :slight_smile:
jak se stále máte?
flosmanko mňam mňam taky bych si dala. my dnes budeme mít slepici na smetaně :slight_smile:
pavcza a co ty jak je?
lulii tak ať je ti brzy co nejlíp :slight_smile:
30. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahoj holky!!!!
Jsem tu jen na skok - jsem v práci. Všem Vám přeji Šťastný Nový rok,hodně zdravíčka,lásky,pohody atd atd - zkrátka hodně všeho co si sami přejete ale HLAVNĚ - hlavně ty MIMÍSKY!!!!!!! Tak ať je ten nový lepší ,úspěšnější,šťastnější - jednoduše ať je ten nastávající rok tím NEJ v našich životech :wink: ...... Jste moc fajn holky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak já Vás taky moc nepotěším. Chřipka sice odešla a zůstala mi po ní jen rýma a mírný kašel, takže jsem v celku už o.k. , ale ráno mě probudil strašný výtok, takový hrudkovitý a šíííleně , ale šíííílěně to pálilo a svědělo, takže jsem běžela do lékárny, koupila si vaginální krém a kapsle na zavedení.....krém sice pomohl hned na první použití, ale jsem teď naštvaná, že se nemůžeme pár dní snažit :frowning2:
30. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jarmulko, také Ti přeji šťastný nový rok, hodně zdraví, lásky a splněných přání.
Hedik, co se týče rýmy, furt mám zacpáno, ale je to trochu lepší, necítím ji už v krku. Co se týče špinění, tak včera už to bylo dobrý. Ono možná bych se neměla tolik zaobírat svým tělem a myslet na neduhy, ale těšit se na to hezké, co nás čeká.
Drndi, chápu, tohle je vždy nepříjemné, mně dnesky taky svědilo, jsem totiž nedobrala taky ty čípky co jsem dostala od dr. jenže po tom druhém se mi objevila ta krev, takže jsem to přestala brát, ale teď se mi to vrací, tak nevim.
30. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
jarmulko: také ti ze srdce přeji nádherný a šťastný nový rok, ať se ti splní ty nejtajnější přání a jsi prostě šťastná!!! :slight_smile:

Drndi: no toto...tak výtok? Tak snad to brzy přejde!!! A snad se za těch pár dní nic nestane. Výtok může být za dva tři dny pryč. Tak buď v pohodě!!! Ovulka už třeba byla :wink:
30. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
No vypadá to na nějakou tu mykozu či co, prostě opruz :unamused: :angry: Už to ale nesvědí, tak snad to bude na novej rok pryč. Holky, myslíte, že s tím mám jít k dr. a říct mu to, že jsem to měla? Nebo stačí to vyléčit doma? V lékárně mi na to dali Canestin nebo jak se to jmenuje. Nevím jestli by mi na to dal dr. něco jiného nebo by dal to samé. Jsem z toho fakt na prášky :frowning2: Snažit se nemůžeme, mám strach, abych to nepřenesla na manžela, prý to chlapi můžou mít taky :astonished: myslím, že vím, proč to mám - z té nemoci a z těch prášků - vzpomínám si, že když jsem brávala antibiotika , tak se mi vždycky po dobrání tohle objevilo....jenže to hned přešlo, tak jsem to ani nikdy s dr. neřešila. Snad jsem neudělala hloupost, protože se to prý pak táhne celá léta, a opakuje se to a musí se to léčit. teď mám i trochu strach, zda nám nejde otěhu a udržet mimi kvůli těm výtokům....jsem fakt já ale blbec :cry:
30. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
Drndi, já taky na výtoky a kvasinkové infekce a jiné sajrajty taky dost trpim, ze začátku jsem se snažila běhat s tím k dr. ale ta původní mi s tím celkem moc nepomohla, napsala nějaké čípky. Ta, ke které chodím teď se mi ptala, jestli posiluju imunitu, jim hodně ovoce a vitamínů a doporučovala po každé menstruaci udělat výplach a dva dny dát si gynocaps což jsou léky, které maj po tom výplachu obnovit tu přirozenou mikrofloru. No, pravidelně jsem to nedodržovala, ale ten výplach občas taky ulevil. A nakonec zkrátka konstatovala, že na to budu trpět, kolegyně říkala, že ona i sestra to měly taky časté a zlepšilo se to po prvním porodu. Jinak jsem to poslední dobou léčila taky jen canestenem z lékárny, koupila jsem si takovou velkou jednu tobolku, stačila jedna, byla to velká dávka a pomohla. Anebo jenamazol krém, který se dává dovnitř, ten mi dávala i doktorka a je běžně v lékárně ke koupi. Jinak jak vidíš otěhotnět s tím jde, jestli udržet, to zatím nevím :unamused:
30. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
drndi: já tedy na výtoky moc netrpím, ale čas od času jsem taky něco měla. Myslím, že pokud jsou to ty kvasinkové infekce, tak s tím se otěhotnět dá. To má dneska tolik holek, moje nej kamarádka na to trpěla a dnes je ve 20 tt. Je jasný, že to máš z těch prášků, ty umí pěkně nabourat mikroflóru. Pokud jsou to vážně kvasinky, tak bych se asi neznepokojovala. Ale může to být leccos. Pro klid duše doporučuju ty stěry, co jsem absolvovala já a byla mi zjištěna ta ureaplasma. :wink:
30. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
ahoj holky,

protože se sem už do konce týdne nedostanu, chtěla bych vám všem popřát do nového roku hlavně zdraví, štěstí a pohodu, těhulkám pohodové těhulkování a nám snažilkám miminko do bříška! jsem ráda, že jste, hezky se s vámi povídá a člověk není na problémy a radosti sám :wink:
31. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu na skok, dělám chlebíčky a dobroty na dnešní oslavu narozenin, no jo zase jsem o rok starší :o/
Tak vám všem přeji krásný a šťastný nový rok a ať je lepší než ten minulý. A hlavně ať je tu samá těhulka a maminka. :wink:
31. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holky!!! Do nového roku s krásnou 10 na konci všem přeju splnění všech těch tajných přání!!!! :slight_smile:
31. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
ahoj holky, jen nakukuju.. Chci vám všem popřát šťastný a krásný nový rok 2010, ať je lepší než ten letošní a splní se vám v něm všechna tajná přání! :wink: :slight_smile:
31. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj holky, i já Vám chci popřát šťastný vstup do nového roku, ať je pro nás všechny opravdu šťastný a splní se nám všechna přání...nebo alespoň to jedno velké přání - počít, donosit a porodit zdravé děťátko. :wink: A k tomu zdraví, štěstí a lásku a myslím, že nic víc nepotřebujeme. Také jsem ráda, že jste, že jsme se tu tak hezky potkaly, že jsme se mohly vzájemně podržet. I když Vás neznám, jste mi blízké.

syll: a tobě všechno nejlepší k narozeninám, opravdu sis vybrala krásné datum :slight_smile: Připíšu ti v tabulce jeden roček navíc, jo? :grinning:
31. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
ahoj holky, taky jsem tu jen na skok, a tak spolubojovnicím musím popřát všechno nej, nej, nej do nového roku, ať vám všem přinese jen samé dobré věci, zlé se vám vyhýbá obloukem - a sic všechny máme jedno veliké přání, tak přeju hlavně spoustu zdraví a lásky, ostatní už se nějak zařídí, vyvrbí... tak papa a jsem ráda, že jsem na koníku narazila zrovna na vás...

syll - ty sis teda uměla vybrat, kdy se podíváš na svět :slight_smile: tak všechno nejlepší, co nejpohodovější těhotenství, porod a co největší první radosti a nejmenší starosti s miminkem...
31. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
zebrafa, chikoola: Děkujiiii, no jo já jsem se chtěla podívat na ohnostroj , tak jsem se drala na svět brzo, přesně ve 20:00 abych všechno stihla :grinning:
31. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz
chikooolo, néééé až večer mi tam ten roček připiš :grinning:
31. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj Holky Všem přeji do Nového roku 2010 at se daří,hlavně zdravíčko a věřím,že tento rok budem všechny nahoře :wink:
31. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
A už mi to píše 13TT na moje narozky, dobréééé :grinning:
31. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
syll a Všechno nej nej nej k narozeninám
31. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
motol děkujíí :slight_smile:
31. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
Holky také vám přeji krásnou dnešní oslavu, moc to nepřehánějte s pitím vy co můžete a my co nemůžeme si ťuknem něčím ňam bez alkoholu, chtěla jsem rychlý špunty, ale dneska už byly všude vyprodaný, tak si dám asi colu či džusík :slight_smile: Takže holkám těhulkám krásné pohodové těhulkování, rychlý a nejméně bolestivý porod :wink: a krásná zdravá miminečka. Holkám snažilkám mooooc držím palečky, ať mají taky brzy v bříšku poklad, na který čekají, protože rok 2010 je super na zapamatování jako rok narození.
A syll velká gratulace k narozkám, hodně zdraví, štěstí, lásky a krásného cvrčka.
31. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
Ahoj, holčinky moje :grinning: :grinning:

Tak se vám hlásím z postýlky, ale už je mi líp :wink: Chtěla jsem vám taky popřát vše nej nej nej do nového roku, hlavně zdraví, protože když je zdraví, tak je i štěstí. A s tím se pojí pohoda, láska, z lásky miminka a s miminkama krásný rodinný a pohodový život. Takže ať se vám splní všechno, co si přejete. Já vím MOOOOC dobře, co bych chtěla v novým roce :wink: Ale nepovím :grinning: :grinning:

Tak se mějte krásně!
31. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahojky holky
přeji v Novém roce hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a pohody a hlavně všem //čárky a my co miminka už čekáme a samozřejmě všem přeji krásná a zdravá miminka a pohodová těhotentví :slight_smile:
31. pro 2009 ve 23:31  • Odpověz
Holky tak VŠE NEJ !!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. pro 2009 ve 23:49  • Odpověz
AHojky holky. Jmenuji se Katka. A ráda bych se k Vám přidala. Dostala jsem tip na tyto stránky a koukám, co je tady různých témat. V září jsem se vdávala a defakto od srpna se snažíme o miminko a pořád nic. Uýž na mě nějak leze depka. Protože každy, kdo v mém okolí otěhotněl, to měl bez problému. Hned na poprvé. Chlap mě nějak nechápe, proč to pořád řeším, ale je mi už 26 a myslím, že už mi biologické hodiny dost nahlas tikají a potřebuju nějaké spřízněné duše. Snad mi pomůžete se trošku odreagovat a pochopit, že v tom nejsem sama. Jiank všem přeji úspěšné vkročení do nového roku a úspěšné zakončení tohoto snažení .) PA Katka
1. led 2010 v 01:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.