• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
callisty ahojky ja som sice v inych temach ale kedze tu uz asi nikdo neni tak sa k tebe pridam :slight_smile:
my sme sa zacali snazit od kvetna a stale nic tiez ma chytila depka lebo vsetky kamosky su tehu aj niektore kolegine a aj kamoska co deti v zivote nechcela uz bude mamina ale snazim sa to riesit a snad to v novom roku dopadne lepsie :slight_smile:
1. led 2010 v 01:54  •  1 dítě  • Odpověz
To já taky doufám nový rok, nevé naděje. U nás v práci má více holek problémy. jsem zdravotní sestra a i ten stres, který prožívám toomu moc nepřispívá. Ono, byla jsem naivní, že hned na poprvé otěhotním ...
1. led 2010 v 01:58  • Odpověz
Momentálně bych měla mít i plodné dny a místo toho sedím v práci, no nepotrefilo by tě to? :grinning:
1. led 2010 ve 02:00  • Odpověz
ja som tiez bola v tom ze ked prestanem brat HA tak uz budem tehu a ono stale nic tak som si vravela ze nas v tej skole pekne klamali ked vraveli aby sme jedli tie pilulky pravidelne
no tak to cloveka potesi ked musi byt v praci ale nezufaj urco nemas ovu len dnes ale snad aj zajtra :slight_smile:
ale mas dobre ze ovu mas ja som ju nemala a ani neviem kedy dorazi
a bola si uz na nejak vysetreny ze ci si ok???
1. led 2010 ve 02:03  •  1 dítě  • Odpověz
zatím ne, není to ještě brzo? myslela jsem, že se chodí až po roce snažení. Nebo je to jedno? Uvažovala jsem ještě nad ovulačními testy, ať nemusím chlapa tahat každou chvilku do postele :unamused: Abych měla jistotu. Ty už jsi dooslavovala?
1. led 2010 ve 02:09  • Odpověz
No nic, jdu si skotrolovat mé ovečky a pustim se do papírování. Budu se na Vás těšit. Papa a klidnou noc
1. led 2010 ve 02:19  • Odpověz
my sme s priatelom doma pijeme vinko a sampanske takze ziadne velke oslavy
no ja som si to myslela tiez ze sa musi cakat az rok ale nie ked mas nejake problemy vezmu ta aj po troch mesiacoch ako ovu testy su super ale mne su aj tak nanic lebo ms mi bud nepride alebo sa musi vyvolat no ja mam s tym stale problem
tak sa zatial majkaj a snad ti to v praci utece :slight_smile:
papa zajtra :slight_smile:
1. led 2010 ve 02:38  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, nějak jsem váhala, jeslti se přidat, ale jdu do toho :wink: Začali jsme se o miminko snažit v letos v září na dovolené. Podařilo se napotřetí, ale v listopadu jsem v 5. týdnu začala menstruovat a miminko se neuderželo, naštěstí po měsící strašení s revizí a mimoděložním těhotenstvím vše dopadlo ok a vyřešilo se to jen tou menstruací. Nyní končím další menzes a doufám, že Nový rok bude lepší a brzy budeme po tom všem trápení mít důvod k radosti.
1. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Ahoj holky.

Tak jsem se úplně lekla, jestli jsem nevlezla do špatné diskuze, ale nevlezla, jen je tu spousta nových snažilek. Takže vás holky vítám.

Já jsem nový rok přivítala s ms. Dnes dorazila. :angry: Takže první poléčebné snaženíčko těhotenstvím neskončilo. Dneska jsem si uvědomila, že už je to 7 měsíců, co jsme se rozhodli o miminko snažit. Sice jsme kvůli té ureaplasmě stihli jen 4 snažení, ale už je to prostě 7 měsíců. Trošku mě to uvnitř zabolelo, ale nedepkařím. Je to dobrý. Holt se miminku k nám ještě nechce, tak musíme být trpěliví. Neklesám na mysli. Vrhnu se teď na shození povánočních kil a budu se těšit, jak pojedeme v lednu na běžky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
my sme novy rok privitali vo dvojici len ja a priatel nikam sa nam nechcelo a ja som bola aj tak rada lebo okolo druhej rana prisla mrcha ta si ale dala na cas :angry: a este na novy rok snad to bude tak jak na novy rok tak pocely rok to ma inak asi porazi ufff
1. led 2010 ve 14:25  •  1 dítě  • Odpověz
Teda holky, kdepak jste, že jste žádná nepřišla? Snad jste se moc nezpumprlíkovaly včera??? :grinning: Já ne. Přítel ochuravěl, bylo mu dost zle, tak jsme moc nepili. Ale Silvestr to byl moc krásný, líbil se mi. A nějak mě ten vstup do dalšího roku dojímal. Cítila jsem, jako bych vstupovala do lepší etapy. Tak uvidíme, co nám tento rok přinese. :slight_smile:
1. led 2010 v 18:20  • Odpověz
ja uz som tu len som robila palacinky mam na ne straaaanu chut a novu panvicku tak smom to musela vyskusat :slight_smile:
1. led 2010 v 18:58  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrý večer holky, vítám nové snažilky :slight_smile: . Tak přestože jsem včera nic nepila, je mi blbě, jako bych se střískala :grinning: ale asi to bude z jiného důvodu, a to jsem myslela, že se mi nevolnosti vyhnou. Uvidíme zítra. Ke všemu mám dost nízkej tlak, včera jsem se měřila a měla 85/65. Dneska mi zase bzučilo a točilo vidění. Jinak loňský Nový rok jsem taky začínala s menstruací, takže nebojte, že by jak na Novej tak po celej.
1. led 2010 v 19:34  • Odpověz
ahoj holky, taky jsem se nejdřív lekla, kam jsem se to na koníkovi dostala do diskuse :slight_smile: chico, tak je to sedm měsíců, ale jenom 4 snažení, neboj se vlka nic, za měsíc může být všechno úplně jinak :slight_smile: my budeme mít s manželem pozítří půlroční výročí svatby, strašně rychle ten život utíká... od včera mám takovou melancholickou náladu a přitom nemám reálný důvod...
1. led 2010 v 19:34  • Odpověz
Ahoj holky,po delší době dnes jen nakukuji,ani nebudu dočítat,jen vám všem chci popřát do nového roku hodně zdraví,štěstí,lásky a ať už k nám konečně přijdou naše vytoužený miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
1. led 2010 v 19:36  •  snaží se  • Odpověz
jéé ahoj Pavczo, tak tu nejsem sama :slight_smile: snad ti bude brzy dobře a byla to jen náhodná nevolnost a další se ti vyhnou... mně taky není úplně akorát, pokouší se o mě asi střevní chřipka, včera jsme to moc s alkoholem ani ponocováním a jídlem nepřeháněli... tak snad to taky nebude platit - jak na Novej rok, tak po celej rok, to bych teda nerada :grinning:
1. led 2010 v 19:37  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Tak já jsem si užila Silvestr v posteli já totiž teď nedělám nic jiného než že spím a jím manža mě budil v 11hodin a šla jsem si s nima připít a papala jsem ovar a šla spát :slight_smile:
Chico já jsem to počítala že jsme se začli snažit v lednu a pak jsme čekali po revizi a teď v říjnu jsme měli druhé snažení. tak držím moc moc palce ať je vše ok a po téhle ms hlásíš dvě //
Nové snažilky vítám ale taky jsem si ze začátku říkala jestli jsem správně
Pavcza tak držím palce ať je brzy po nevolnosti, ale neboj nenechávám tě v tom samotnou :slight_smile: také je zažívám
1. led 2010 v 19:42  • Odpověz
Je mi teď trochu líp. Taky jsem dost unavená, užívám si, že ráno můžu spát, ale už jen dva dny. A dnes jsme byli u tchánovců a místo novoroční procházky jsem se natáhla a usnula :slight_smile: a náš psík mě v tom nenechává samotnou a furt se tulí a polehává se mnou. Jsme se smáli, že za svátky nejvíc přibral, jen se cpal a polehával, jeden den běhal s kamarádkou bíglicí a od té doby je grogy a jen polehává :slight_smile:
1. led 2010 v 19:56  • Odpověz
tak my jsme naší čivavu matku odstavili z postele ale jinak by se mnou těhotněla a ani ůrat by nepotřebovala znám to když se mnou dřív marodila. to spaní že už jen dva dny můžeš spát ti nezávidím mně začíná zkouškové takže si budu pěkně vyspávat :slight_smile:
A už jsi to říkala mamce a tchánovejm?
1. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
Jéééé, holky, tak jste taky konečně dorazily.

zebrafko: děkuju za povzbuzení. Nedepkařím - vždyť mě znáš, už jsem zase celá optimistická. Chvíli jsem o tom přemýšlela, jak je to už vlastně dlouho, ale pak jsem hned začla myslet na jiné věci. Vrhnu se teď na zdravý jídleníček, cvičení a shazování nabraných kil. A už se na to docela těším, většinou mi to jde v lednu hodně dobře, páč jsem většinou po těch Vánocích dost načuřená na to, jak jsem se zase vyžrala. :grinning:

hedik: děkuju, kdyby tohle byla poslední ms, tak by se její datum dobře pamatoval. :wink:

pavczo: tak to jsem ráda, že v případě ms neplatí jak na nový rok, tak po celý rok. :slight_smile:
1. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
hedik, jojo, oboje rodiče vědí od Štědrého dne. Ofotila jsem fotku z ultrazvuku, sice na ní ještě bylo prd vidět a byla dost tmavá, ale pro pochopení to stačilo, k tomu jsem připsala dopísek jakože Milá babičko a dědečku atd. slzy byly na obou stranách. Tedy u nás jsem to psala jen mamče, dojatého dělal i ten její přítel a mýmu taťkovi jsme to řekli normal.
Chic, já se taky rozhodla, že před otěhotněním bych ráda ještě zhubla a už jsem to nestihla :wink:
1. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
Ahojky Asi už budete všechny spát. já zase trčím v práci. Jak se tak na Vás koukám, tak jste všechny sehrané. Každému přišla menstruace na nový rok :slight_smile: že bych na nový rok 2011 taky tak dopadla? To snad ne, snad už nebude zapotřebí .) Já ybch taky chtěla zhubnout než otěhtním.a ty buď pavczo, ty buď ráda, že se jsi těhotná, už nějaké kila nemusíš řešit... aspoň bude miminko v měkoučku .)
1. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
Ahojík holky, také Všem přeji do toho Nového roku hodně štěstíčka, ať se nám Všem vyplní naše tajné sny :wink:

Chicool: Také jsem se lekla, v které diskuzi jsem :grinning: Vítám také nové snažilky :slight_smile:

Jinak u mě Silvestr nic moc. Mám stále rýmu - né a né se jí zbavit :angry: Bolí mě už druhý den šíleně hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak výtok už naštěstí je pryč, uff :rolling_eyes: Bylo to fakt strašně nepříjemný, doufám, že to nezanechalo nějaké následky :unamused:
Celý den dneska cítím tlak dole v podbříšku, jakoby měla dojít MS, tak doufám, že to není způsobeno tím výtokem. Byla bych nerada, kdybych musela hned na nový rok lítat po doktorech a léčit se, tak snad je vše o.k. a jsem v pořádku.
V pondělí se chci konečně objednat k tomu novému gyndr. a zatlačím asi už trochu na pilu, aby se mnou začali něco dělat, abych měla letos už konečně něco v tom bříšku :wink:

Přeji Vám krásný víkend....mě čeká v práci o víkendu inventura, tak držte palečky, ať to zvládnu a dobře to dopadne. Mějte se, papa
1. led 2010 ve 23:52  • Odpověz
Ahoj holky, no tak kdo bude první těhulka v novém roce???? Noooo??? :grinning:
2. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: přeji hezký den
2. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Syll, moc bych si přála, abych to byla já :grinning: :grinning: :grinning: Dělám si srandu, moc to přeju všem :wink: Doufám, že už to nebude dlouho trvat a budeme nahoře všechny.
2. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
Tak jsem si opravila už týdny tak snad bude vše ok :slight_smile:
lulii tak držím moc moc palečky ať co nejdřív přeskočíš k nám do tabulky :slight_smile:
syll přeju to všem, ale už jsem moc zvědavá kdo to bude :slight_smile:
2. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
Holky, vám to naskakuje nějak strašně moc rychle. Ten čas fakt tak letí. Hedik, ještě nedávno si pamatuju, jak jsi nám hlásila // a teď už jsi 10tt. To je síla. Hlavně ať je vám holky dobře :wink:
2. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj Holky,taky vítám nové snažilky,a jak píše lulii strašně rychle vám ty tt letí a to je dobře,ani se nenadějem a bude první miminko :slight_smile:
2. led 2010 v 16:34  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím v novém roce a přeju dodatečně, ať se vám všem splní ta největší přání :wink: Byli jsme celé svátky mimo internet, tak mám co dočítat.

Koukám, že syll oslavila narozeniny na Silvestra, to je krásný, aspoň to nikdo nezapomene zapít :grinning:. Takže všechno nej i ode mě.
2. led 2010 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.