• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
ahoj holky, přeju krásnej sobotní večer. nakukuju, jestli se už neobjevila první těhulka v novém roce, kterápak najde první výherní los ? :slight_smile:

mně už třetí den bolí děsně břicho, je to před nástupem ms měsíc od měsíce horší, už mě napadlo, jestli zas nemám chlamky, ale jiné problémy nejsou, tak snad ne. au :frowning2:
2. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj zebrafko, na bříško zkus teplý obklad, mě to docela pomáhá
2. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem se sem cele svatky nedostala.
Doufam ze jste si vanoce i silvestr vsechny pekne uzily .-) U nas to bylo trochu hekticke a nervozni, muzu si za to sama protoze u me zapracovala psychika :unamused: 21.12 jsem si delala ovu test a vysel pozitivne :sweat_smile: tak jsem mela velkou radost ze u me vse funguje jak ma :slight_smile: a ze by dobre nacasovane tulenicko mohlo dopadnou dobre, no jenze hned po ovu jsem zacala spinit i pres uzivani duphastonu :confounded: :confounded: :confounded: takze i kdyby se mimisek poradil tak se u me neudrzi, kdyz lecba nezabira - tak me to vykolejilo ze ta moje lecba nebude asi tak jednoducha, jak jsem doufala... no jeste ze konceji svatky a hned v pondeli budu volat svoji pani doktorce at me poradi co a jak dal...
2. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
mmaxicko a to si krvácela hned ten den nebo o pár dní později,já sem totiž měla ovulku na silvestra a taky sem pak druhej den trocha krvácela a nikdy se mi to předtím nestalo,tak sem zvědavá co bude
2. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
motol: me ty ovu testy vychazeli pozitivne 3dny po sobe, no a prave ten 3den jsem zacala spinit, ja s tim mam problemy uz hodne dlouho, vzdycky jsem tak 7-12dni pred MS spinila (neni to primo krvaceni, spis jen takove hnede, mirne krvave prosakovani) doktorka me rikala ze to je nedostatecna funkce zluteho teliska, ktere se postara o pripraveni sliznice pro oplodnene vajicko... takze to spineni je prave odchazeni te sliznice, ktera by tam spravne mela zustat nachystana pro mimiska :unamused:
2. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
Krásný sobotní večer přeju :slight_smile: Tak já jsem dneska zahájila menší dietu, tak doufám, že mi to vydrží. Mám pocit, že by mi mohla tentokrát dojít MS na čas přesně po 28dnech, ale taky ty moje nevolnosti může způsobovat klidně i ovule, tak uvidímě.
2. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
jj to chápu,a to ti gynekoložka jen dala léky a hotovo,jak dlouho už to bereš?
2. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
motol. doktorka uz zkousela kde co...zacala proverou,ale kdyz nezabirala tak me dala norethisteron, a ted duphaston, brala jsem ho 2cyklus :frowning2: ale bez uspechu... ach jo
2. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
mmaxicka: Pokud Ti funguje špatně žluté tělísko, tak by Ti měla doktorka naordinovat Utrogestan....pomůže Ti vytvořit dostatečnou děložní sliznici na uhnízdění vajíčka a následně by pak měl udržet těhotenství, protože se špatný žlutým tělískem se těhu špatně udržuje :unamused: Vím to, taky mám ten problém....A chci to už konečně taky řešit, protože doktor mi s tím nic nedělá.....Mělo by Ti to zastavit i to špinění před MS, které si myslím, že není normální, když to máš neustále.....
2. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
Duphaston je vlatsně skoro totéž, ale pokud Ti nepomáhá zkusila bych ten Utrogestan, třeba na něj Tvoje tělo zareaguje líp :wink:
2. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
Já tedy před MS naštěstí nešpiním....musí to být nepříjemný :frowning2:
2. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
drndapetka: dik za radu, o Utrogestanu jsem tu taky uz nekde cetla, ja jen doufam ze me doktorka napsala ted Duphaston, jako ze aby zacala s necim slabsim ... tak ted jen doufam ze me brzy vezme a bude to se mnou resit prave treba tim Utrogestanem, ale nechci ji radit co me ma napsat...
a ty mas primo s tim U.zkusenosti?
2. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
Holky, tak koukám, že prosinec byl nějaký podivný :confounded: Já taky špinila pár dnů zhruba v půlce cyklu, asi od 12 Dc, pak jsem měla 16 Dc takový ten průhledný táhlý hleník (jako vaječný bílek a ten je myslím při ovu, ne?) a další den to špinění přestalo. Nikdy předtím se mi to taky nestalo, tak mě to trochu vykolejilo, myslela jsem, že je to při ovulce, ale teplota šla nahoru jen na 1 den pak hned zas klesla, tak ani nevím, jestli ta ovule byla nebo co to bylo :unamused:
2. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
zlabo,tak to sem ted měla přesně já ,taky nevím co to znamenalo
2. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
mmaxicka. Mě ho doktor nasadil, když už jsem byla těhu, protože jsem měla velmi nízkou děložní sliznici a obával se, že těhu neudržím - domníval se správně :frowning2: Když špatně funguje žluté tělísko, tak se to blbě zachraňuje, většinou začneš špinit a pak vajíčko odumře a nevyvíjí se dál. proto je lepší s léčbou počítat už před otěhotněním. Já jsem teď od toho potratu nic nebrala, protože jsme oba dva s doktorem čekali, zda se tělo umoudří nebo ne, ale neumoudřilo ( mám 60denní cykly ), takže od pondělka to budu už řešit.
2. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
drndapetka: to ja mam cykly pravidelne 28dni, a ted jsem rada ze i ovulace je :wink: jenze kdyz je to jak pises, ze i kdyby se tehu podarilo tak se mimisek bez dostatecne sliznice neudrzi (coz je logicke) tak je me z toho akorat smutno... no snad to pani doktorka bude resit, nastesti myslim ze mam suprovou pani doktorku a ze ji muzu verit... predtim jsem mela doktorku, ktere jsem si na stavajici problemy stezovala 2roky a ona to neresila, kdyz ted vim o co jde tak jsme na byvalou dr.hodne nastvana ze to neresila
2. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
Holky, tak u mě to vypadá na tu ovuli. Bolí mě prsa a je mi blivno od žaludku. Musím probudit manžela, aby z toho něco bylo :grinning:
2. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
to bude mit manzel radost .-) kdyz jsem si delala ovu testik a vysel pozitivne tak jsme toho museli taky hned vyuzit :sweat_smile: ale dalo me praci to manzilkovi neprozradit, aby nemel pocit ze je to "povinnost" .-)
2. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
drndi jdi do toho :grinning:
2. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
a maxicko, k jake dr. v Hradci chodis?
2. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
zlababko - diky za tip, vyzkousim to. zkousela jsem horkou sprchu a nezabrala...
2. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
zebrafo chodím k Rešlové
2. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
Zebraf: Já na bříško používám takový polštářek, který je naplněný pšenicí a voní po levanduli ( pokud Ti teda ta vůně nevadí ). Hodí se na 2 minuty do mikrovlnky a pěkně se nahřeje, pak si ho položíš na podbříšek a krásně to ty bolesti uvolní..... Chtěla sjem se Tě zeptat? ty máš zkušenost s chlamidiemi? Mě tím doktor strašil po tom mým mimoděložním těhu...prý, že ať se nechám vyšetřit, že to mohlo být způsobeno tím, ale já nad tím mávla rukou, když mi pak můj gyndr. řekl, že je to blbost, že by to zjistili z vyšetření. Ty se přece přenáší, když ženská střídá moc partnery, ne?

motol: Chtěla jsem do toho jít, ale manža spinká jak beránek a je mi líto ho budit, tak jsem ho nechala spinkat.....má za sebou chudák dneska psychicky náročný den :frowning2:

Tak peru prádlo, asi už pátou pračku :unamused: a relaxuju. za chvilku se půjdu natáhnout do vany a odpočinout si, zítra mě čeká náročný den, máme tu inventuru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
drndi,to by se mi ho taky nechtělo budit vždyt miminka sou nejhezčí když spinkají :slight_smile:
2. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
motol: Máš pravdu, je jak miminko.....já vlastně doma už jedno velký mimino mám :grinning:
2. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
no ještě to malý a bude to super :slight_smile:
2. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
ahoj holky, přeju vám hezkou neděli, nemohla jsem nějak dospat, zítra už zase do práce, po víc jak 14 dnech doma se vůbec nebude chtít naskočit do toho každodenního k olotoče. i když jde jenom o to si zase zvyknout :slight_smile: tak si ten dnešní den užijte, u nás je sněhu docela dost, na to že jsme nížina jako hrom :slight_smile:

drndi - před dvěma lety jsem měla gyn.problémy a dr. zjistila, ze mam chlamydie. Bohužel se nepřenášejí jenom pohlavním stykem, ale i používáním společných ručníků nebo ve společných prostorách jako jsou sauny, bazény, záchody apod. - má je spousta lidí a ani o tom neví - projeví se třeba až v okamžiku, kdy má člověk oslabenou imunitu. jsou to pěkně zákeřný mrchy. A dnešní inventura ať je v pohodě a rychle za vámi!
3. led 2010 v 07:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak my byli včera celý den po návštěvách, mimo jiné i u kamarádky, která je v 7. měsíci. Strašně jí to slušelo, štíhlá jen s tím bříškem, ukazovala mi 4D ultrazvuk na videu...nádhera, čekají holčičku, sice nechápu, jak zrovna ty holčičky můžou doktoři s jistotou poznat, protože já jí pořád říkala, že tam vidím pindíka, ale prý ne, prý je tam kávový zrno :grinning: A nakonec ještě vyplázla jazyk. Fazolka jedna. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No a teď se mi začíná asi rozjíždět taky nějaká chřipajzna. Už jsem to včera podchycovala ibalginem, tak snad se to moc nerozjede. Dnes budu odpočívat pod peřinou a zítra snad budu fit neb do práce teď musím, mám strašně práce, takže nemoc si teď nemůžu dovolit, páč bych se z toho pak picla.

drdni: jinak ty chlamydie, to je stejný svinstvo jako ta moje ureaplasma, jen jsou známější. Dělali mi stěry i na ně a naštěstí byly negetaivní. Ale jak říká zebrafka, to může být z bazénů apod.
3. led 2010 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holkyyy, tak ani dnes žádná nová těhulka? :sweat_smile:
3. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Ahojky holky přeji hezkou neděli :slight_smile:
Já jdu chystat chlebíčky protože přijedou manželovi rodiče a jeho sourozenci mu přát k narozeninám :slight_smile:
Taky se těším kdo bude první :sweat_smile: holky moc to přeji všem
3. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.