• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahojky,
tak já si užila posledního dlouhého spaní, probudila jsem se v půl jedenáctý :grinning: a kdyby vedle mě pesan nezačal se protahovat a olizovat, tak možná spim ještě. To jsem zvědavá jak zítra vstanu v pět. Brrr. Jo, to krásné volníčko uteklo jako nic a zítra to nehezké datum, co už musíme zpět do rachoty, ale budu se uklidňovat, že je to jen na pár měsíců. Aspoň doufám, zítra ještě zavolám doktorce, řeknu, jaké jsem měla problémy, ať se na mě koukne dřív než 21. co jsem objednaná. Jen se bojim, aby mi neřekla nějakou špatnou zprávu.
3. led 2010 v 11:52  • Odpověz
Pavczo: neboj se nic, ale objednat se objednej, už jenom pro ten klid. Jojo, taky když jsme šli včera spát, tak říkám přítelovi, nu jo čeká nás poslední dlouhé spaní a pak jsem nemohla ani usnout, začli se mi honit hlavou věci, co musim v práci dodělat a nějak i když jsem nechtěla, jsem přemýšlela o tom, co mě v práci všechno čeká. :unamused:
3. led 2010 v 11:57  • Odpověz
pavca, mám stejný problem, zítra vstávám jako ty, a bude to katastrofa....ach jo
3. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Snad to bude ok, už by mělo být větší a mít srdíčko. Doufám, doufám, jiné zprávy si nepřipouštím. Ještě jsem se chtěla zeptat, jak je to s tím počítáním ve kterém týdnu těhotenství jsme. Bere se to furt podle prvního dne poslední menstruace nebo podle stáří plodu dle ultrazvuku??
3. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
pavczo: já si myslím, že se ti po celou dobu těhotenství budou uvádět dvoje počítání a to dle prvního dne poslední ms i dle utz. Tady jedeme dle data poslední ms - jak koník, tak naše tabulka.
3. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
Jojo, tady vim, že to je dle té ms a jak to veme dr, abych věděla, kdy skončí třetí měsíc, jestli mám počítat s tím pozdějším datem asi jo. No, zeptám se dr.
3. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
pavcza já jsem se objednávala na ten screening a říkala jsem že mimčo je o týden mladší a bylo mi řečeno že je to podle ms.
a dr ti to určitě upřesní a řžekne ti to přesně
3. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
ahoj holky, u nás se pěknej den změnil ve skoro noční můru, pořád si říkám, jestli se mi to jenom nezdá. jednak máme v nemocnici ségru, vypadá to na předčasný odtok plodové vody, je mi z toho strašně smutno, doufám, že doktoři pomůžou a dobře to dopadne (nedovedu si představit, že to dobře nedopadne :frowning2:) a jednak máme i babičku v nemocnici se zánětem žil a nevědí, jestli se jim podaří zachránit jí nožku. To fakt musí být dneska jenom sen...
3. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
zebrafko: jééé, to mě moc mrzí. :pensive: To jsou tedy zprávy. Fuj tajbl. A v jakém týdnu je ségra? A proboha jak neví, jestli babičce zachrání nožku? To jako hrozí, že by jí nohu museli amputovat? :confounded:
3. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
chico - pořád těm zprávám nemůžu uvěřit. ségra je na začátku 26.týdne, takže to je ještě dost málo. Chuděra ta si to vybírá, loni o mimi přišli v 11.týdnu, tak jsme si už říkali, že to bude dobrý... Myslím, že se asi na čas zařadím mezi nesnažilky, dokud to nějak nedopadne nebo nepřebolí. Nějak by mi to vnitřně nesedělo přijít teď do jinýho stavu, kvůli ní... a babičce hrozí embólie, že by se sraženina mohla urvat, tak pokud nezabere léčba co teď nasadili, tak by jí museli nohu amputovat...
3. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
zebrafko: 26.týden je opravdu dost málo, ale zázraky se dějí. Kamarádka také porodila tuším ve 26.týdnu a podařilo se chlapečka zachránit. Sice to byly šílený nervy, klouček dostával všelijaký infekce, s kterými se neuměl poprat, kamarádka denodenně brečela a říkala, že zestárla o 10 let. Strašný, ale nakonec to dobře dopadlo. Ale já si nic podobnýho neumím vůbec představit ani jako sama za sebe a už vůbec ne, kdyby se něco takovýho stalo mý ségře, takže se ti ani nedivím, že takhle uvažuješ, že kdyby to skončilo opravdu špatně, že bys radši byla nesnažilka. Ale ještě to nevzdávejte, musíte bojovat, dát najevo tomu maličkýmu miminku, že ho máte rádi, ať bojuje a nevzdává to. Ségra vás teď bude potřebovat, musíte být silní. Ach jo, je to fakt strašný. Je mi z toho smutno. :pensive: :pensive: :pensive:
A babička...to je taky něco. Fakt nezbývá, než věřit a doufat!!!
3. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj holky, dostala jsem se na net jenom na chvilinku, takže nestíhám totálně nic dočíst, jenom jsem vám chtěla napsat, že mou výsadou je vyšplhat se pěkně nahoru do tabulky, užít si tam chvilku slávy a pak šupem spadnout zase zpátky dolů. Chico prosimtě uprav mě v tabulce, dneska jsem 4DC - na Silvestra dojela mrcha - opravdu povzbudivý. No nic, aspoň jsem to řádně zapila :wink: :grinning: :grinning: :grinning: mějte se holky, zítra už padnu do tvrdý reality zvané práce, tak zas napíšu papa
3. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
popellko: ahoooj. To máš fuk, já jsem dostala ms 1.1.2010 :grinning:
3. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
Zebraf, to mi je moc líto. To opravdu nejsou dobré zprávy do nového roku. Budem všichni držet palečky, ať to dobře dopadne u sestry i u babičky. Ani jedno si nedovedu představit, hodně síly a zdraví přeji oběma.
3. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
Zebraf, to je mi tak líto, ale naděje umírá poslední, kéž by se jim to maličké podařilo zachránit, věřme, že jsou lékaři a technika tak napřed a dopadne to stejně jak u té chikoolky známé. :wink:
3. led 2010 v 15:42  • Odpověz
holky, díky moc za podporu... nic nového se zatím neví, a já doufám, že to bude mít nakonec šťastnej konec. ale bojím se strašně moc. a omlouvám se, že jsem sem zavlekla takovýhle neveselý téma...
3. led 2010 v 17:15  • Odpověz
zebrafko: vůbec se neomlouvej prosímtě. Jak se nic novýho neví? Jakože se ségra neozývá nebo prostě leží v nemocnici na pozorování? Stejně je to děs, člověk si tak nějak po tom 13. týdnu oddechne, že to nejhorší riziko má za sebou a pak když už si jen může užívat rostoucího bříška, těšit se na miminko, tak přijde tohle. Moc na tebe myslím. Je to sice tvá ségra, ale já mám taky ségru a mám jí tak strašně ráda, je mi tak blízká, že kdyby se jí tohle stalo, tak mě to taky položí. Takže je mi úplně jasný, co prožíváš. Pomoct jí nemůžeš a neumíš si ani představit, jak bys jí mohla pomoct pak, když by to dopadlo špatně. Doufám, že to dobře dopadne. Myslím, že ještě nic není dané.
3. led 2010 v 17:47  • Odpověz
Je pravda, že si myslíme, že po třetím měsíci už se nemůže nic stát, ale bohužel to tak neni. Říkala mi kamarádka, která čeká dvojčátka, že se taky ptala doktora, jestli obě donosí v pořádku, tak řekl, že jí nebude lhát, protože kdykoliv se může něco stát. Naštěstí v dnešní době jsou už doktoři velký machři, že dokáží zachránit i tak malinkatá miminečka.
3. led 2010 v 18:17  • Odpověz
no další nové zprávy nejsou, prý až kolem osmé hodiny. od večera je v nemocnici, zatím na pozorování a dle vývoje se asi rozhodnou co a jak dál. jsme si se ségrou hodně blízké, mám ji moc ráda a bylo to těžký loni v únoru ji z toho srabu dostat. ale dokud není po bitvě, tak se neprohrálo... takže doufám, věřím, modlím se ač jsem jinak nevěřící...
3. led 2010 v 18:39  • Odpověz
Ahoj holky,

zebrafko, já taky na vás na všechny myslím. Je to teda hrůza, vůbec si nedokážu představit, kdyby něco takového potkalo mojí segru, která teď dokončila 12tt. A přesně jak říkáš, dokud není po bitvě, tak se neprohrálo. To je opravdu výstižný :wink: Ač jsem taky nevěřící, budu se modlit s tebou :slight_smile:
3. led 2010 v 18:45  • Odpověz
zebrafa, teď jen čekat a čekat ...co se dozvíte nového, držím pěstičky, ať je vše dobré, ať je miminečko v inkubátoru a ať ho hezky jak se říká vypiplají na krásnou ukázkovou váhu :wink: Je to holčička nebo chlapeček, říká se, že holčičky vydrží víc...ale záleží na vývinu. :wink:
3. led 2010 v 18:47  • Odpověz
zebrafko: já ti to věřím, že to muselo být těžký jí z toho dostat...myslím na ní, poslala jsem jí teď a miminku alespoň myšlenkou energii, aby to zvládli. Musí bojovat. Napiš nám, hned jak budeš něco vědět.
3. led 2010 v 19:15  • Odpověz
zebrafko, tak co, už něco víš? Moc myslím a doufám, že sem napíšeš pozitivní zprávičky.
3. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
no zatím se drží, ale převážeji ségru do nemocnice v HK, že jí tam můžou dát větší péči. poslední testy byly ok, že snad voda přestala odtékat, může se to prý ale během chvilky všechno změnit. vše vím od našich, ségra nechce s nikým mluvit, neodepisuje, což chápu... jen nevím, co jí psát, jak povzbudit, smsku jsem sesmolila, tak snad trochu dodá síly. no chcio fakt mě momentálně zařaď mezi nesnažilky, teď prostě nemůžu...
3. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
holky a díky za podporu, třeba i to všechno tomu malému andílkovi pomůže...
3. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
a nevíme, jestli to má být andílek nebo andílka, nenechali si to říct, že to bude překvápko.
3. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
zebrafko, tak to je dobře, že bude pod lepším dohledem :wink: A testy jsou zatím OK, tak to je super. Je jasný, že se může cokoliv změnit, ale doktoři už jsou velký machři, budou si jí hlídat a nic nepodcení :wink: A myslím, že stačí do SMSky napsat, že jsi s ní. A andílek nebo andílka :grinning: je určitě silné miminko, které to zvládne :dizzy_face:
3. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
zebrafko, tak az ted jsem docetla jake mas ted starosti... to me mrzi :frowning2: nejdulezitejsi je verit, verit segre ze je silna zenska, doktorum ze se postaraji a hlavne mimiskovi ze je bojovnik .-)
a jak psala lulii, segra urcite vi, ze na ni myslis a urcite ji to dodava silu :wink:
3. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se po krásných vánocích, až mi bylo včera líto že je po všem a H. jde zase do práce, i když nám s malým taky není špatně, ale ta pohodička s tátou měla co do sebe... Jen jednou jsme na sebe ječeli, jak to tak bývá kvůli prkotině :grinning: Ale druhý den jsme se tomu už smáli....
4. led 2010 v 06:45  • Odpověz
Ty woe tak teď mi spadla brada... kůň mi tvrdí že už jedu 21tt... No asi to tak bude... přece jen, rodím už LETOS.... HUAAAAAA :slight_smile:
4. led 2010 v 06:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.