• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
dobré ráno holky... tak jsem 1.DC a tentokrát jsem šťastná, že mrcha dorazila, asi bych se ze // nemohla ani radovat - chico, tak prosím do tabulky včetně poznámky, že jsem momentálně nesnažilka... díky
4. led 2010 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky.

Tak a jsem zase v práci.

zebrafko: to je dobře, že to se ségrou vypadá zatím dobře, že voda přestala odtékat, zatím tě tedy uvedu jako nesnažilku, ale doufám, že to sestřičce dopadne dobře a že i ty se pak budeš moct dál snažit. Držím palce!!!

pepibubu: ahoj...jojo Vánoce byly krásné, volnísko bezvadné, já tedy byla mezi svátky v práci, ale i tak to byla nádhera. A všem těhulkám tam ty týdny pěkně naskákaly.
4. led 2010 v 08:18  • Odpověz
Ahoj, jdu jen na skok vás pozdravit při pondělním ránu :angry:

Budu mimo počítač, ale odpolko se kouknu co je nového.
Nesnášim pondělní pracovní den, vlastně nejen ten pondělní :angry: :grinning:
4. led 2010 v 08:23  • Odpověz
zebrafko: opraveno :frowning2: je mi to tak líto... Ale nějak věřím, že to dobře dopadne. Když jí voda přestala odtékat, tak snad to bude dobré. Achych, ale nervy to jsou tak jako tak, viď?

Jinak dál prosím holky, nikohlavu a pajinku111, ať poví, co je s nimi, už mají nějak moc dlouhý DC. Handm a co ty? Už přišla ms???
4. led 2010 v 08:24  • Odpověz
no poslední zprávy nejsou moc dobré, ségra má infekci a do dvou dnů prý porodí, ale mimi je moc malinké :frowning2:
4. led 2010 v 08:42  • Odpověz
Zebrafko, ach jo, to mě moc mrzí :frowning2:
4. led 2010 v 08:48  • Odpověz
Ahoj holky,

tak zase v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráno to bylo docela dost hrozný, ale už se z toho tak nějak dostávám. No jo přes svátky jsme byli zvyklí s manžou chodit spávat tak kolem půlnoci a později a spát pomalu do oběda a teď takový šoky, musím se zase naučit spávat brzo, abych byla aspoň trochu vyspaná :angry: jinak je pravda, že to všechno strašně rychle uteklo, ani jsem nestihla co jsem všechno chtěla. No a snažilkování bylo opět zbytečný a to mě mrzí se všeho nejvíc :cry: co se dá dělat, musíme doufat, že se to povede příště a když ne, tak zase příště atd.....
No nic, tak já se jdu mrknout co mě tady čeká a ještě se ozvu holky.... :confused:
4. led 2010 v 08:52  • Odpověz
zebi čtu tady posledních několik příspěvků a chtěla jsem se zeptat v kolikátým měsícu je tvá sestra? :sweat_smile:
4. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holky!
Zebrafko, moc mě to mrzí!!!! Myslím na tebe i sestru, ať to dopadne alespoň nějak dobře!!! Mám kamarádku, které vypiplali mimi co se narodilo v 28TT!! Naděje pořád je, držím palce!!!! :slight_smile:
4. led 2010 v 09:03  • Odpověz
Ahojky holky zdravím pi pondělním ránu :slight_smile:

Zebraf to je mi moc líto jak s babičkou tak se ségrou.
4. led 2010 v 09:04  • Odpověz
Zebraf teta měla takhle holčičku na konci 26týdne ještě k tomu z dvojčat a je z ní teď krásná zdravá sedmiletá holčina. Doktoři dokážou divy musíme jim věřit
4. led 2010 v 09:06  • Odpověz
ahoj holky, jojo, návraty po sladkém volnu jsou hrozné. Tak jsem volala na gyndu a myslela si naivně, že mi řekne, ať přijdu hned, ale mám až ve čtvrtek v 15 hodin, když už nekrvácim. Tak asi to fakt nic neni.
Zebraf, je mi to líto, ale určo doktoři zvládnou miminko vypiplat, aby bylo zdravé a dorostlo do správných mír.
4. led 2010 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holkýýýý :grinning: . Zdravím vás všechny po krásném a úžasném vánočním a silvestrovském volnu. Uteklo to opravdu rychle, ale bylo to úžasný :grinning: . Nebudu dočítat, protože to by mi zabralo dost času, ale rychle se mrknu k Chicoolce do tabulky, abych věděla, jestli nepřibyla nějaká těhulka a pak huráá do práce.
Jinak vánoce byly úžasné a manžel byl z foteček nadšený :grinning: :grinning: .
Dnes jsem byla na krvi a zítra jdu do poradny, tak jsem zvědavá, co se tam dozvím :fearful: :dizzy_face: .
4. led 2010 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky,přeji dobré ráno

zebrafko-sestry je mi moc líto a pokud se miminko narodí už teď,moc držímpalečky,aby to zvládlo!!!!A jak je na tom babička?
4. led 2010 v 09:30  •  snaží se  • Odpověz
Ahojky holky, tak mám dneska volníčko :grinning: Inventura proběhla O.K. , byla jsem brzo doma u manžílka :slight_smile: A to jsem se strachovala, že budu v práci strašit do půlnoci !!!

zebraf: Neztrácejte naději !!! Doktoři ji ten porod určitě budou držet, co nejdýl to půjde, a miminka od 24tt se dají už zachránit.....vím o spoustě případů, takže hlavu vzhůru !!!!! Já vím, je to hrozné, ale teď to nesmíte vzdát ! Holt život se s náma nepáře :unamused: :frowning2:

A copak je tu nového? Žádné // ??

Mě bylo včera blivno od žaludku, asi tou změnou stravy - ze špatné na zdravou - moc se to tělu nelíbí, chtělo by asi dál jíst nezdravě :grinning: Rýma se mě pořád drží, ale chtěla bych už dneska začít pomalu cvičit a podpořit to zdravé stravování....aby šly kilečka rychleji dolů :wink:

Jinak mě pořád tlačí jakoby děloha - snad né z toho výtoku?!! :astonished: :confounded:

V pátek mě začíná zkouškový - mám první zkoušku - nic ještě neumím, tak bych se měla začít šprtat - strašně se mi chce, že :rolling_eyes:
4. led 2010 v 10:52  • Odpověz
Caute, holky. Tak ja cekam na ms nebo //. To jsem zvedava, jak dlouhy cyklus budu mit tentokrat... Ja dnes budu cele odpoledne v praci, tak musim zorganizovat hlidani a predavani mimca. To to leti, uz bude mit 10 mesicu. Akorat v noci prestal spavat, tak jsem mrtva. A to chceme druhy, manzel se mne porad pta, jestli uz jsem tehotna a kdy jsem si delala naposledy test a kdy si udelam dalsi a vecer mi hladi brisko, pry pro jistotu, kdyby tam bylo miminko... tak me mrzi, ze mu nemuzu udelat radost a ukazat //... kdyz proste problem je u mne, dlouhe cykly, beztak anovulacni kvuli kojeni :confounded:
4. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Teda holky, řeknu vám, že po tom volnu, tu mám tedy docela slušný blázinec. Mám rýmu jako trám, chtěla jsem si vzít 2 dny dovču, ale když vidím, kolik je tu práce, tak na to prdím a holt se vyléčím za pochodu. Než to pak dohánět jak šílenec. Navíc se to dá. Dělám si čajíčky, mám tu teplo a hlavně jsem tu sama v kanclu, tak na nikoho neprskám.

zebrafko: držím palečky všechny co mám, ať to miminko zvládne, oni ho vypiplají, ale ty nervy budou stejně. :pensive: Ale musíte věřit tomu, že to dopadne dobře.
4. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahoj holky!!! Zdravím všechny v novém roce a doufám, že bude pro všechny nás tady krásně PLODNÝ!!!! :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

já se to úplně bojím napsat, po té poslední zkušenosti...jsem 38DC a poprvé jsem 31/12 našla //, dneska tam jsou znovu...
chci zítra volat k doktorce na krev, pro jistotu... aby to nedopadlo jako posledně!! ... :confused:
4. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Hadm, obrovska gratulace!!!
4. led 2010 v 11:09  • Odpověz
handm - to je skvělé, určitě zavolej doktorce, ať víš jak se opravdu věci mají. moooc držím palečky, ať je to to pravé!!!!! každopádně to vypadá moc a moc nadějně.

jinak holky všem děkuju za podporu...
4. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Handm, BOMBA NAPROSTÁÁÁÁÁÁ!!!!!! Veliká gratulace a neboj, všechno dopadne dobře :slight_smile:
4. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Handm držím palečky, ať je to skutečné těhu. Je mi jasné, že asi zatím nevěříš, ale snad ti to dr. brzy z krve potvrdí.
4. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Díky holky!! Fakt moc díky!!! My tomu s manželem tentokrát vůbec nechcem věřit, chodíme kolem těch testů skoro po špičkách...
posledně nás to vytrestalo.. na silvestra mě musel manžel přesvědčovat, ať radši testuju.. že co by kdyby.. a já nechtěla ani za nic.. čekala bych bývala další týden minimálně, prtoože minule mi přišla MS 37DC, jak to bylo to chemické těhu nebo co to bylo...
takže chci pro jistotu jít k DR na krev, abych se zas zbytecně neradovala..
4. led 2010 v 11:13  • Odpověz
handm tentokrát to vyjde, uvidíš :slight_smile:
4. led 2010 v 11:15  • Odpověz
handm volej hned doktorku :slight_smile:
4. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Pepi, jojo, budu :slight_smile: Musim počkat, až kolega opustí na chvilku kancl :slight_smile: a pak budu volat :slight_smile:
Nechci ho děsit...:slight_smile:
4. led 2010 v 11:23  • Odpověz
To znám, vychytat správnou dobu v kanclu, moje kolegyně, se kterou sedim to sice ví, ale když jsem volala, tak jsem si říkala, hlavně, ať nepřijde někdo jinej, když zrovna říkám, že jsem těhotná. :slight_smile:
4. led 2010 v 11:25  • Odpověz
handm: no to je nádhera, už bylo na čase, aby někdo přibyl mezi těhulky a budu držet pěstičky, aby to tentokráte vyšlo :wink: :dizzy_face: musí to vyjít, // - to je nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2010 v 11:26  • Odpověz
handm: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juchůůůů. Teda to je super. Hele, tentokrát to bude určitě všechno v pořádku. Zatím tě tedy po té zkušenosti nechám v tabulce snažilek, abych to nezakřikla, ale koukej jít k doktorce co nejdřív. Moc ti to přeju a mám radost. Fakt super. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. led 2010 v 11:28  • Odpověz
Chico, jojo, díky!! :slight_smile: A určo mě tam nech, dokud mi to doktorka nepotvrdí a dokud snad nebudu po 12TT , tak chci být snažilka! :wink:
4. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.