• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
handm: ale no tááák. Až to bude potvrzené, tak tě tam šoupnu. Já věřím, že tentokrát to u tebe bude to pravé...ale pro takovej ten pocit nezakřiknutí tě ve snažilkách nechám, dokud se to nepotvrdí. Víš, jak já se na to těším, až tě tam pěkně přidám. Tolik mě mrzelo vracet tě zpět, takže to mi nemůžeš udělat, že bys mi zakázala tě tam přidat. :grinning: Mám z tebe fakt radost! Fakt nevěřím tomu, že by se ti to 2x hned po sobě opakovalo. Tamto byla taková lekce, abys miminko nebrala jako samozřejmost. No a teď to půjde jako po másle. Mooooc ti to přeju. :slight_smile:
4. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Chico, uvidíme! :slight_smile: Zatím to necháme otevřené!:slight_smile: Tentokrát opravdu se začnu nějak radovat až po tom 12TT a vůbec po potvrzení od Dr!:slight_smile:

Holky jsem četla včera, že se někde na Floridě narodily dvojčata, ale jeden 31/12 2009 a druhý 1/1 2010, to mi přišlo hodně dobrý :grinning::grinning::grinning::grinning:
4. led 2010 v 11:45  • Odpověz
handm, jo ty dvojčátka byla i v tv :slight_smile: už jsou všude známý. Říkala doktorka, že věděla, že oba v jeden rok nestihnou, tak se prý ptala rodičů, jestli nebude vadit, když budou mít rozdílný datum narození a prý ne :grinning:
4. led 2010 v 11:47  • Odpověz
Pavcza, to je fakt husty :grinning:
4. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Už jsi volala?
4. led 2010 v 11:56  • Odpověz
ještě ne-e :slight_smile: sedí tu jak bluma :grinning: kolega...

ale jinak je to hodný kluk (hledá mi nový notebook), je to letitý kámoš, jsme trochu jak brácha a ségra, v práci toho většinu děláme spolu, jsme super tým..
ale přesto mu nic nechci říkat, už když jsem se vdávala měl strachj, že určo budu chtít dítě a co on si tu počne :grinning::grinning::grinning::grinning:
4. led 2010 v 11:59  • Odpověz
handm: tak jdi zavolat někam na chodbu, ať to neslyší...šup šup
4. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
handm nezlobit, vzít mobil a šup volat třeba na záchod :grinning:
4. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Ahojka Holčiny!Tak u mě nový rok nic moc, zas špiním, tak jsem zvědavá co mi ve středu řekne doktor, jestli je hematom větší nebo menší :frowning2:
4. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
medan, ahoj, hele větší bys poznala... to bys krvácela JASNOU, ČERSTVOU KRVÍ. A to mně říkali - hnědočerná, stará krev - OK, čerstvá, jasná - průser, okamžitě na pohotovost...
4. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
no zas to byla hnědočerná
4. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
takže hematom může být jedině menší, když se takhle "vylejvá" ven....
4. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
No to doufám, už toho je na mě fakt moc, dokonce se tak bojím že raději ani na mimi nic nenakupuji :frowning2:
4. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
medan: to mě tedy mrzí, že se ani neraduješ a nemůžeš nakupovat. Snad to špinění brzy přejde. V kolikátem týdnu vůbec jsi?
4. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
chicoola:to mi říkej, jak tady pořád čtu jak kdo co má už nakoupené a já pořád nějaké problémy, tak nic prostě ani nekupuji, a jen se děsím co zas bude na další kontrole, jinak jsem 22tt a termín porodu 8.5
4. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
medan já vím, je to nápor na nervy... ale hele mě hematom už opustil, a stejně chci začít něco DOKUPOVAT až po velkém utz.... Jo, pokud se ukáže holka, tak to asi koupím víc, ale i tak.
4. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
handm taky držím moc moc palečky a moc ti to přeju a koukej tam zavolat :slight_smile:
4. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
pepi:tak to já asi nakupovat začnu opravdu až měsíc před porodem až budu mít jistotu že je to vše už ok, ted prostě pokaždé je nějaký problém, posledně jsem měla i blbnou moč, jestli bude i ted špatná tak sestra říkala že budu muset do nemocnice na nějaké vyšetření :frowning2:
4. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
Bože holka, ty fakt nebudeš mít klid... a cos měla blbýho? cukry? bílkoviny? Protilátky?
4. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
pepi:to nevím, jen sestra říkala že je to špatné a jestli jsem ráno neblinkala, a že to budeme řešit až to bude příště špatné, a díky těm nervům začínám mít i vysokej tlak
4. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
medan: prosímtě, nakoupit stihneš i měsíc před porodem, navíc můžeš nakupovat po netu, tak ani pak s tím bříškem nikam nebudeš muset se rvát. A určitě to ještě s rezervou stihneš i vyprat. Někdo nakupuje jako šílenej ještě před tím, než otěhotní. Tak tím se nesmíš řídit. S těma nervama je to špatný, to určitě neprospívá. Ty jsi doma nebo chodíš ještě do práce???
4. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
chicoola :od prvního krvácení a špinění jsem musela hned na nemocenskou a jen ležet, takže ležím od 2.listopadu tedy snažím se ležet a moc ani nechodím
4. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
medan: jéééé, to už se to táhne od 2.listopadu??? :confounded: No to ti teda fakt moc nepřidá. Hele a s tou krví, to bude dobrý, jak psala pepi. A s tou močí se taky hned neděs. Mně 1x našli bílkovinu v moči a hned na následné kontrole nic. Jsem si tenkrát vydedukovala, že to bude tím, jak jsem před tím hodně pila. Když jsem pila málo, měla jsem tam bílkovinu. Já vím, že se to lehce řekne, ale snaž se být psychicky co nejvíc v klidu, prostě si nepřipouštěj, že se může stát něco špatného.
4. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu jen na skok, abych Vám popřála krásný a úspěšný nový rok. Hlavně tedy hodně zdraví a spokojené a hodné děti :slight_smile:
4. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj holky, moc se vám chci omluvit, že jsem tu dlouho nebyla, ale byli jsme s manžou pryč a tak jsem neměla příštup k netu. Dnes v práci jsem měla takovej frmol, že jsem si až teď trochu oddychla a to už zas jdu domů. Zkusím vás aspoň trochu dočíst dnes odpoledne doma.
A co je nového? Nějaká nová těhulka?
4. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj Aji, taky nestíhám dočíst a těch 14 dní asi ani nedočtu, těhulka - že by handm....... :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a co ty nechystáš se testit, necítíš se těhotně? :sunglasses:
4. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
chic: dopiš mi prosím do tabulky ještě kontrolu 7.1., výjimečná kvůli tomu špinění a jméno pro holčičku: Valentýna :slight_smile: zatím vede.
medan držim palečky, aby už to krvácení skončilo, je to nepříjemné, snaž se myslet pozitivně, bude to dobrý.
4. led 2010 v 15:37  • Odpověz
pavczo: doplněno :wink:
4. led 2010 v 15:52  • Odpověz
pavcza:já se snažím ale moc mi to nejde
4. led 2010 v 16:29  • Odpověz
Áhoj holkyy, tak dnes po dlouhé době v práci, a zmákla jsem to dobře, zítra mám opět dovolenku :o) jedem na ten NT screening, tak nám držte pěstičky :grinning: snad to bude dobrý :dizzy_face:
4. led 2010 v 16:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.