• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
syll: držím moc palečky. Určitě se těšíš, jak drobečka zase uvidíš, co? Navíc když všechno bude ok, tak už jsi zase o kus dál za tím největším rizikovým obdobím. Moc držím pěsti a přijď dát vědět. :wink:
4. led 2010 v 16:49  • Odpověz
chikoola, no jo těším se, ale mám i strach, drobka jsem viděla naposled 8+2 a teď už je měsíc pryč, snad bude v pořádku a vše dopadne dobře, mám docela bobky z toho. I když vím, že to nějak přežiju :dizzy_face:
Prostě ty nervíky jsou a budou asi pořád.
Už mám nachystanou těhu průkajdu, at nezapomenu.
A když to dobře dopadne, tak jedeme do Vaňkovky koupit první věc na mimi.
A pak 6.1. donesu výsledky mojí mudr a uviděla bych drobka znova :grinning: a prosim o 2 fota pro babičky :grinning:
4. led 2010 v 17:11  • Odpověz
Handm, potichoučku gratuluju a držím moc pěstičky!!! :wink:
4. led 2010 v 17:28  • Odpověz
A holkám co mají nějaké trápení přeju pevné nervy a ať je brzy vše zase v pořádku!
4. led 2010 v 17:29  • Odpověz
Přiznám se, že jsem dočetla jen pár stránek, nedá se to, vy kecalky :grinning: !
4. led 2010 v 17:29  • Odpověz
Hlavní fakt ale je, že dlouho nepřibyla žádná těhulka, takže handm, snad skočíš rovnýma nohama do těhulek :wink: !
4. led 2010 v 17:30  • Odpověz
Popellko, moc těhotně se necítím, jsem 29Dc, takže ke konci týdne čekám ms. Akorát mě sem tam pobolívá podbřišek, ale tak divně, třeba když se nějak namáhám, tak nevím, co to je...Radši si nic nenamlouvám. Příští týden jedem do toho Sanusu, asi s námi zatím nebudou nic dělat, poprvé bude nějakej pohovor. Začínám mít pochybnosti, snad děláme dobře, asi se to potáhne a furt budu muset jezdit na nějaká vyšetření, propustky z práce, no jsem na to zvědavá. A taky se bojím, že se ta vyšetření budou platit, na to bychom asi teď ani neměli. Tak uvidíme.
4. led 2010 v 17:35  • Odpověz
Tak holky, než jsem šla z práce a šla na wc, tak jsem se zase zděsila, když jsem viděla tmavě hnědej flek, docela velkej, ale nevypadal krvavě, ani jako tmavá stará krev, ke všemu pociťuju pobolívání jako při ms, ne silné, ale cítím. Tak jsem ještě letěla vedle na polikliniku, jestli tam náhodou ještě neni dr, ale měla do půl čtvrtý a byly už 4. Tak říkám, ráno tam hned jdu. Psala jsem mamce, ta mi volala zpět, že její vedoucí mi vzkazuje (hlavně, že jsem řekla, ať to zatím dál neříká :wink: ), že má 4 děti a že tohle hnědý není nic špatnýho, že se čistí vaječníky a taky jsem si uvědmila, že je období, kdybych měla mít normálně ms a to jsem i četla, že se vyskytuje špinění apod. Tak, že mám být v klidu a vyčkat do té čtvrteční kontroly. Tak nevim, doma ještě jsem měla i na papíře hnědé špinění, já si myslim, že pro klid duše tam zítra ráno prostě pudu, že nevydržím čekat do čtvrtka. Čím dřív tím líp, když to bude v pořádku, aspoň si psychika oddychne, když ne, za včasu se víc zjistí.
4. led 2010 v 17:43  • Odpověz
Ahojky holky, jsem tu nová, snažíme se s přítelem o mimi od září 2009. Je to k zbláznění.
V neděli jsme si s přítelem koupili těh. test, protože v noci nemůžu spát, hrozně mě bolí prsa a mám větší chuť k jídlu, ale ms jsem měla od 20.12.09 a jen do 23.12.09. Tak jsem tomu moc nevěřila. Hned jsem si ho udělala a vyšla mi druhá //, i když slabší, ale vyšla, tak jsem druhý den šla k doktorovi a ten mě to vyvrátil. Prohlídl mě ultrazvukem a prý tam nic nevidí, Když to tak počítám,tak by to vycházelo tak na 10dní. Prej tu druhou čárku způsobila ovulace a pokud to za 14dní nedostanu, tak mám přijít.
Je možné, že ovulace způsobuje falešné těh.výsledky??? A může to doktor poznat v tak krátké době???
Moc mi pomůžete.
Díky.
4. led 2010 v 17:43  • Odpověz
Ahoj holky, moc vás zdravím :slight_smile:
Syll, neboj, dobře to dopadne, a až půjdeš odtud pryč, budeš se usmívat na celý svět. Jinak moc moc moc gratuluju handm, už to bylo fakt potřeba, nějaká nová těhule :wink:

Holky, nevíte jak je to s těhu příznakama krátce po ovulaci? Už od 2DPO mám nějaký bolavý prsa, ne bradavky, ale prsa, což teda nemívám a bolí mě pořád, pobolívá mě podbřišek a nevím, jak to má být správně s čípkem, ale mám ho vzadu, hůř nahmatatelný, tvrdý a zavřený. Vůbec nevím, jak to má být, nevyznáte se v tom někdo? Ne že bych se moc sledovala, to fakt ne, už jsem "vyléčená", ale jsou to věci, které normálně nemívám, tak proto se ptám. A je vůbec možný, aby byly nějaké těhu příznaky, když asi ještě není vajíčko uhnízděné? Ani nevím, kdy hnízdí :sweat_smile:, vím že mezi 7-10 DPO, ale někdy i dřív.
4. led 2010 v 17:48  • Odpověz
Ahoj anet, já myslím, že by mohlo být ještě moc brzy, aby doktor něco viděl, takže počkej a uvidíš. Neslyšela jsem o tom, že ovulace způsobuje falešné těhu výsledky, v tom ti neporadím. Také záleží jaký jsi měla test. Moc ti držím pěsti a přeju, aby těhu bylo potvrzeno! :wink:
4. led 2010 v 17:49  • Odpověz
Moc Ti děkuji za odpověď, měla jsem GS mamatest. Jsou v tom 2, četla jsem na netu, že si ho hodně snažilky chválí. Psala jsem obvodní doktorce e-mail, jestli bych ve středu mohla na krev, tak snad mi jí udělá a pak budu moudřejší. V pátek mám jít totiž na očkování proti-tetanu. :frowning2:
4. led 2010 v 17:52  • Odpověz
Anet, připojuju se k aje. Neslyšela jsem o falešně pozitivních těhu testech při ovulaci. Na to, aby něco viděl je asi fakt moc brzo, radila bych ti zkusit další těhu test tak za tři, čtyři dny a uvidíš, jestli čárka sílí. Jinak ti přeju, aby to tak bylo :slight_smile:
4. led 2010 v 17:52  • Odpověz
anet, určitě bylo brzo. Já to taky zažila, jeden den jsem slabě krvácela, myslela jsem, že je ms, ale pak to utlo, druhý den jsem zkusila test a byl slabě pozitivní, přes víkend jsem dál testovala a bylo to výraznější víc a víc, u dr. jsem byla 5. den od prvního testu, týden po vynechání ms a nic nebylo vidět, až za dalších 8 dní byla malá tečka stará asi 5 týdnů a teprve to bylo vidět. Mamatesty jsou prý nejspolehlivější, říkala mi to i dr. ale je pravda, že i handm zažila falešně pozitivní testy.
4. led 2010 v 17:58  • Odpověz
Mamatesty by opravdu měly být nejspolehlivější. Jak říká lulii, zkus další testík tak za 4 dny. Pak ještě chvíli počkej a běž k doktorovi až tak 5 týdnů od poslední ms.
4. led 2010 v 18:01  • Odpověz
Pavcza: mamatest mi vyšel slabě, ale dnes jsem si udělala nějaký gravitest a ten nevyšel :cry: , tak asi měl doktor pravdu, ale je mi to divné. Dokonce nesnáším zelí a teď se ho můžu užrat, asi si to jen vnucuji. Ach jo.
4. led 2010 v 18:01  • Odpověz
ahoj holky, zdravím v novém roce a jsem ráda, že začal novou těhulkou - handm, potichoučku polehoučku ti gratuluji a držím pěsti, ať je vše v pořádku a čárka jen sílí :wink:
4. led 2010 v 18:03  • Odpověz
anet taky bych ti doporučila počkat pár dní a testovat znovu. Je pravda, že mamatesty nebývají falešně pozitivní. To co psala handm, nebyly falešně pozitivní testy, ale biochemické těhotenství, což je něco úplně jiného :wink:
4. led 2010 v 18:07  • Odpověz
anet počkej a udělej si zase mamatesty a jen ráno. Já zkoušela i jiné, ale nejsilnější byly vždy ty mama i večer, přesně ty dva proužky v růžové krabičce. Dokonce i jeden test, který měl vyšší citlivost než ten mama a lékárnice tvrdila, že by měl poznat hodně rané těhotenství byl dost světlý. A s doktorem počkej, taky mi pišlo divný, že obyčejná věcička za pár korun z lékárny pozná víc než drahý přístroj v ordinaci lékaře, ale je to tak, nebo ti může vzít tu krev.
4. led 2010 v 18:10  • Odpověz
pavcza: krev mi nevzal, tak právě ve středu chci jít k té obvodní, ta je super. Co potřebuji, tak pro mě udělá.
Ten mamatest mi vyšel odpoledne, ráno mi vyšel hodně slabě. tak mě to přijde divné. To máš pravdu, že tak drahá věc to nedokáže poznat. Už asi 3dny mě bolí prsa, ale hodně, nedá se spát. Tak snad to výjde.
4. led 2010 v 18:17  • Odpověz
anet: to je tedy drsný, že ti ten doktor řekl rovnou, že to nejspíš způsobila ovulace a vyšel falešně test...že alespoň neřekl, že buď je to tak nebo je ještě brzy. Kdy byla poslední ms? Myslím ms před tím 20.12.
4. led 2010 v 18:23  • Odpověz
Mě třeba prsa vůbec nebolí, jen se mi zvětšily :slight_smile:
4. led 2010 v 18:24  • Odpověz
chicoola: 23.11. my začala a skončila 29.11. mívám jí normálně 7dní, ale teď jsem jí měla jen 3,5dne
4. led 2010 v 18:25  • Odpověz
pavcza: a hl.jsem přibrala 3kg, já se vždy držím na stejné váze, ale také to můžou být ty svátky :slight_smile:
4. led 2010 v 18:26  • Odpověz
No, to přibrání bych spíš viděla na ty Vánoce, na to je asi brzy.
4. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Snad to výjde.
4. led 2010 v 19:07  • Odpověz
chicool, musím tě pochválit, máš nádhernou tabulku :grinning:
4. led 2010 v 19:19  • Odpověz
karol84: jééé děkuji. Moc ráda tě, až budeš snažilka, zařadím taky. Jak to s tebou vypadá? Něco novýho?
4. led 2010 v 19:32  • Odpověz
no já už jsem si za poslední týdny několikrát vyslechla všechno o umělém oplodňování :unamused:
4. led 2010 v 19:37  • Odpověz
už začínám plánovat kam všude pojedu letos a příští rok na dovolenou, co všechno udělám v práci atd. protože na umělé se zatím necítím, partner vůbec ne, takže to asi v nejbližší době nedopadne...
4. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.