• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tak to tebe i tvého partnera naprosto chápu. Nějak se ta možnost ve mně příčí. Já si zatím nic takového nepřipouštím, přece jenom uběhlo zatím "jen" 7 měsíců od začátku snažení (ve skutečnosti ale byly jen 4 snažení, pak díky nemoci 3 měsíce léčby). Taky se těším na dovolenou a na výlety a na všechno. Dost se na to upínám a člověk aspoň ví, že se má na co těšit. Na něco, co si svými silami dokáže zařídit, co má ve své moci. :slight_smile:
4. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
nojo, alespoň to cestování :slight_smile: letos plánujeme jen něco menšího, příští rok bychom rádi do nějaké exotiky na delší dobu - tak snad něco vyjde
4. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
dobré ránko holky!!!

tak hlásím, že jsem asi přírodní úkaz. Vypadá to, že mám tento cyklus dvě ovulky :sweat_smile: první jsem měla v sobotu, ta je potvrzená i lékařem (na levé straně jsem měla dominantní folikul, měl prasknout v sobotu). No ale podle dnešní teploty a včerejších bolestí břicha to vypadá, že se probral i pravý vaječník a praskl mi dnes folikul i tam :grinning: (když jsem byla minulé úterý na kontrole, tak tam byly dva rostoucí folikuly, ale protože žádný nebyl dominantní, dr říkal, že pravděpodobně zaniknou).

Můj grafík:

http://www.fertilityfriend.com/home/239462

No tak jsem zvědavá, co z tohohle cyklu vzejde :slight_smile:
5. led 2010 v 07:40  • Odpověz
Dobré ráno holky!

Kebulko, tak to je super, ne? Dvojí šance v měsíci, to by bylo, aby to nedopadlo!!!Držím ti pěstičky! :wink:
5. led 2010 v 07:46  • Odpověz
Kebul, tak to držim palečky, aby to vyšlo, když je tak zvýšená šance :slight_smile:
5. led 2010 v 07:58  • Odpověz
Dobré ránko, ikdyž pro mě pořád nic moc, zas ráno špinění, a víc a víc se bojím zítřka aby na kontrole bylo vše ok, včera jsem to hlavně proležela a prospala
5. led 2010 v 08:01  • Odpověz
no jen doufám, že z toho nebudou třeba trojčata :grinning: no snad se zadaří :slight_smile: a co je tady nového? vím jen, že máme novou těhulku, takže skvělý začátek nového roku :wink:
5. led 2010 v 08:04  • Odpověz
Ahojky holky přeji dobré ránko :slight_smile:

medan držím moc moc palečky ať je vše v pořádku.
Syll taky držím moc moc palečky na dnešní NT screening dej pak hned vědět
Kebul taky moc držím palečky aby tato šance vyšla :slight_smile:

chcico opravíš prosím v tabulce věk manžela dnes má akorát 30. :slight_smile:
5. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Dobré ráno,
tak jsem doma a marodím. Musím tu chřipajznu dneska vyležet a zítra zase pošupajdím do práce.

Kebulko: no to je dobrý teda...tak to jsem zvědavá, jestli z toho něco vzejde. :slight_smile:
5. led 2010 v 09:07  • Odpověz
chicol tak se brzy vymaroď a ať je ti brzy líp :slight_smile:
5. led 2010 v 09:09  • Odpověz
Moc děkuji
5. led 2010 v 09:11  • Odpověz
hedik: jojo, snad to dneska vyležím, vypiju si čajík a půjdu si lehnout, páč ten počítač na mě moc dobře nepůsobí. Upravila jsem trochu tabulku, páč se mi vůbec neozývá nikohlava a pajinka111, i když jsem jim psala IP, tak jsem je šoupla do nové tabulky - nekomunikující snažilky...a to jen z důvodu, abychom viděli, kdo je aktuálně na řadě a mohli tak držet palce. Když se holky ozvou, vrátím je zpět, dám jim ještě čas. Tím totiž neříkám, že je z tabulky vyškrtnu, to v žádném případě. Já jen pro pořádek!!!
5. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Caute, ja cetla, ze pozitivni test muze byt i diky ovulaci. Ale kdyz jsem byla tehulka, doktorka to nepoznala ani v 5.tt. A to delala i ultrazvuk. Tak uvidis.
Jo, ja taky cekam ms nebo //, manzel se snazi tak poctive, az je mi to blby, ze to zatim nejde :confused:
5. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Dobré ranko, holky!
Tak jsem byla ráno na té krvi, výsledky budou po 12, mám si zavolat..:slight_smile: A udělala jsem si ještě jeden test ráno, šoupla jsem vám ho do albíčka!:slight_smile:
Chico, vylež se a vyleč, ať si brzy s námi!!

A všechny zdravím!:slight_smile:
5. led 2010 v 09:37  • Odpověz
handm, myslím, že to s tebou vypadá hodně nadějně, ale psssst :wink:
5. led 2010 v 09:45  • Odpověz
:slight_smile:
Kebul a dvě ovulace ber, to je dobrý!!! šance dvakrát taková!:slight_smile: super, co by za to jiný daly!:slight_smile:
5. led 2010 v 09:48  • Odpověz
handm ty testíky jsou úplně ukázkové! Tak tmavé jsem snad ani já neměla. Mooooc držim pěstičky a věřim, že po 12 budeš mít radostnou zprávičku :slight_smile:
Chic dobře se vykurýruj, i když jeden den není moc.
Veru taky držím pěstičky, aby to byly ty dvě čárečky.
Jsem se dozvěděla, že 18. nebo 19.1. budu muset na školení do Prahy, brrr :angry: :unamused: nemám to ráda.
5. led 2010 v 09:49  • Odpověz
handm, takové tlustice, super :wink: Já už je chci taky najít!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
Chicool, tak se pořádně vylež, se mnou se to pěkně táhne a zdá se, že ty antibiotika nezabraly na 100%. Dneska je mi nějak hůř :frowning2: a je to přesně týden. Snad máš fakt jen obyč chřipku a bude líp. Já nevím, co mám v sobě za bacily :angry: .
Kebul, tak to doufám, že z toho fakt něco bude a za 14 dní nám hlásíš //. Takovou šanci nemá kde kdo :slight_smile:

Syll, tak jak??????????????????????????
5. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Lulii, moc bych ti je přála, všem tady!!:slight_smile:

teď jen vydržet do 12 a pak do 12TT, případně.. prostě pořád něco.. :slight_smile: Ale snad už bude jen líp!!
Pavzca, to chápu.. nevadila by mi ani tak ta PRaha, jako školení.. z toho zvracím..
5. led 2010 v 09:58  • Odpověz
vidím, že ta chřipak opravdu řádí, já s ní proležela celou vánoční dovolenou :frowning2: tak se holky brzo vykurýrujte!
5. led 2010 v 09:59  • Odpověz
já doufám, že nic nechytnu.. oni říkali, že má být ted v lednu epidemie, jak se vrátí lidi do práce a do škol děti...
ale snad to zvládnem!! žeru tolik citronu a medu, že musím:slight_smile:
5. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Tak já se teď loučím frčím na nehtíky :slight_smile:
5. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Je Hedik, zrovna jsem se chtěla zeptat, jestli si ponecháváte v těhu gelový nehty. Já se rozhodla, že se s nima rozloučim, sice mi to mrzí, ale někde jsem četla, že ty lampy nejsou nejvhodnější v těhu, i když spousta holek si je nechává, ale spíš to beru i jako ušetřený peníz k dobru.
5. led 2010 v 10:09  • Odpověz
Jee, holky, já je měla jednou, na svatbu.. a nemohla jsem si s tim ani utřít zadek :grinning::grinning::grinning::grinning: takže tohle neřeším :slight_smile: jsem ráda za svoje kraťounký, co mi nikde nepřekážejí..
5. led 2010 v 10:11  • Odpověz
handm :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 10:15  • Odpověz
handm tak já je prvně taky měla před svatbou a tentýž pocit jsem měla, že budu chodit jen s napřáhlejma rukama, neutřu, nevysmrkám :grinning: ale po půl roce jsem si zvykla, ale třeba teď už je mám měsíc a pěkně odrostlý, takže mi spíš vadí při psaní na klávesnici, dost přecvakávám jiná písmenka :grinning: jdu až příští týden, ale asi už řeknu, ať mi je jen zbrousí dolu. Pečovat o mimi bych s nima nezvládla, bála bych se, že bych ho škrábla.
5. led 2010 v 10:21  • Odpověz
tak nehtíky naštěstí taky řešit nemusím :slight_smile: já si je nenechala ani na svatbu, nechala jsem si udělat jen manikúru a namalovat, ale měla jsem svoje... já na sobě cizí věci moc nemusím :slight_smile:
5. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Handm, to jsou ukázkový dálnice! Těším se na zprávičky po 12hod a držím pěsti!!! :wink:
5. led 2010 v 10:29  • Odpověz
Kebulko, já taky chtěla jen manikuru, jenže asi týden před svatbou jsme hrozně furt něco ryli na zahradě a moje nehty podle toho vypadaly :grinning: takže jsem je musela schovat :grinning:
5. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Chico, pořádně chřipajznu vylež, i když by to chtělo asi víc než jeden den. Snad to bude dobrý. Já chytla od manžela rýmu jak trám :frowning2: ! Chřipka fakt asi bude řádit!
5. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.