• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holčinky, přeju vám krásný den :slight_smile: .

Handm, potichoučku, ale s obrovskou radostí ve dvou srdíčkách, ti gratuluju k těhotenství. Ty testíky jsou jak ze žurnálu. Kráááása. Ve 12 hodin se dozvíš, že v krvi máš spóóóóuuuustu HCG jednotek :slight_smile:. Když tak se zeptej i na jejich množství. Když jsem si volala pro výsledky HCG, tak mi sestřička řekla, že je výsledek pozitivní, ale na počet jednotek jsem se musela zeptat extra :slight_smile:.

Chicoolko, brzy se nám uzdrav. I když si myslím, že ten jeden den je málo, chápu tě, že jinak to nejde, když máš v práci takový frmol. Taky doufám, že se mě chřipka vyhne obloukem. Jinak, až budeš aktualizovat tabulku, tak další kontrolu v poradně mám 2.2.2010.

Dnešní kontrola v poradně dopadla na jedničku :slight_smile: . Všechny krevní testy dopadly dobře, nemám protilátky proti miminku a další infekční choroby a jiné potvůrky jsou negativní. Krevní obraz taky skvělý. Tak doufám, že dobře dopadne i 2. ultrazvuk, který mám 25. ledna. To budu už budu mít první polovinu těhotenství za sebou :fearful: :fearful: :fearful: a druhou před sebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
5. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Holky, taky jsem si nechala udělat nehty jen na svatbu a už je nikdy nechci. Po svatbě jsem si je sama začla zkracovat a loupat, jak mi to vadilo. Ani podepsat na svatbě jsem se pořádně nemohla :grinning: , a co teprv utírání zadku jak píše handm, to byl výkon :grinning: !
5. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Ahoj taurusenko, gratuluju k výborným výsledkům z kontroly! :wink:
5. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Děkuju Ajinko :slight_smile: . A k těm nehtům. Na svatbu jsem si je nenechala dát, protože jsem je nikdy neměla a tudíž na ně nejsem zvyklá a právě jsem slyšela o zkušenostech ostatních nevěst, že se s nima pak neuměly podepsat :slight_smile: .
5. led 2010 v 10:41  • Odpověz
Ají, au, nedokážu pochopit, jak si je někdo může loupat, mně to ani nejde a asi to musí bolet. Když odrostou umělý, tak pak už je ten gel na vlastních nehtech (asi po 2 měsících). Když jsem si stěžovala, že ty první jsou dlouhý a zkušený nosičky ultradlouhých nehtů se mi smály, že jsou krátký :grinning: . Jinak svoje budu mít zase věčně urvaný a rozdvojený.
Tauru super výsledky, jen tak dál!
5. led 2010 v 10:41  • Odpověz
já si je dala asi 10 dní před svatbou a problém s podpisem nebyl :slight_smile:
5. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Aji, Taurus, moc děkuju!!!:slight_smile: Já už jsem jak na trní!
A Tauru gratuluju k super kontrole!! :slight_smile: Hrozně ti to utíká, vždyť si nedávno tady hlásila // :slight_smile: A na počet jednotek se chci taky zeptat, jen musim najit nejakou tabulku, kolik jich vlastne mam mit pripadne!
Aji, jojo, taky mi podpis moc nešel, jednak nehty a jednak se mi klepaly ruce, no hrůza :slight_smile:
A sice jsem si je neloupala, ale vzala jsem takové ty kleštičky na nehty na nohy a zkrátila je, co to šlo a jak dorůstaly moje, furt jsem zkracovala zkracovala, až byly pryč úplně! A byla jsem šťastná jak blecha :grinning:
5. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: hehe dobrý téma, umělý nehty vs. utírání zadku... :slight_smile:

Já na svatbě taky neměla, naopak - měla jsem P- Shinem ošetřený vlastní - to je že se do nehtu zaleští křemičitá pasta a pak tuším něco ještě s mateří kašičkou, a leští se to takovým "pilníkem" kterej ale je z jelenice, takže nehtíky rostou parádně, a krásně se lesknou. A měla jsem to přeláknutý takovým bělícím lakem, vypadalo to přirozeně.
5. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Ve finále jsem si koupila sadu pro domácí použití, takže si to dělám teď sama... Jasně že to není tak profi jako od manikérky, ale stačí to a nehty rostou dobře. a v těhu se to smí.
5. led 2010 v 11:08  • Odpověz
Ahojky holky, já měla také gelové nehty, byla jsem hrozně moc spokojená. Dělalo se mi s nimi moc dobře. Akorát jsem musela dávat pozor, abych nikde nezavadila, protože to strašně bolelo. Teď je nemám. Chtěla jsem si nechat nehty odpočinout, byly jako papír. Akorát ty moje moc nevydrží, ale jak lidi koukaj na nehty, to by jste ani nevěřili.
5. led 2010 v 11:23  • Odpověz
ahojky holky, tak mrcha MS prisla o 4dny driv :angry: tentokrat jsem vedela ze se snazenicko nevydari, protoze jsem i pres brani duphastonu zacala spinit hned po ovu :frowning2: jen nevim misto aby me duphaston upravil to spineni pred MS tak me ji jeste rohodil a zklatil z 28dni na 24 :confounded: jeste ze v pondeli jdu k doktorce tak snad zmeni lecbu
5. led 2010 v 11:33  • Odpověz
AHoj holky,

tak konečně mám v práci trošku času, handm to je nááádhera takový čárky, bože to kdyby se ukázalo mně, tak už to se mnou asi sekne. Připadá mně to snažení nekonečný, myslela jsem si, že tak za 3 poctivý snažení to bude a ono pořád nic :cry: kdyby už byla aspoň jaro a já mohla vybírat dovču a nějak se zabavit, ale co teď v lednu - blee každopádně se těším na zprávičky po 12.té
jinka chico - pěkně se vylež, já mám teď nemocnýho v okolí kde koho..... :confounded: aji manžu
Pavli: tak kamoška má gelovky pořád a chce si je ponechat celou dobu, ale ona už je na nich závislá :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 11:34  • Odpověz
je pravda, že lidi koukaj po nehtech a já se cítím i sama líp, když vim, že nemám ty své zlámané. Ale až je sundám, tak budu mít ty své ještě víc zesláblé a je pravda, že to leze do kaček a ty budou třeba teď pro miminko.
popell neboj, také se dočkáš takové krásné dálnice, uvidíš. A všechny ostatní tady.
5. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Popelko, díky!! A neboj, ony přijdou i k tobě!! :slight_smile:
Mmaxi, to je škoda! !! tak snad bude poslední :slight_smile:
5. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Teda teď jsem si po sobě přečetla co jsem to napsala - uff uff těch překlepů - to je děs - omlouvám se :sweat_smile: jsem v práci tak to byla taková rychlovka .-)

handm: gratulace k paradním testíkům :grinning:
5. led 2010 v 11:54  • Odpověz
No k tý mojí chřipajzně, já už jí chytla v sobotu - vůbec bych jí neměla, kdyby to domů nepřitáhl přítel a já si hrdinsky nemyslela, že to nechytnu, on se vyléčil za dobu volna a mě se to rozjelo o pár dní později. Takže trošku zakurýrovaná už jsem byla, ale jak jsem včera šla do práce, tak se mi udělalo špatně, takže dneska poctivě ležím a piju. Takže si myslím, že zítra to už bude dobré.

A k nehtům. Já v životě neměla umělý. Mám svý nehty krásný a pěvný, tak si občas přes proužky dělám francouzskou manikúru a jsou hezky přirozené, jen to vydrží tak 3 dny hezké, pak se začne lak loupat a já mám většinou vztek, tak nehty ostříhám. :grinning:

handm: jééééžíš, tak coooo? Už jsi tam volala???? Držím palce. Testy jsou krásné!!!

mmaxi: takže jsi dnes 1DC?

tauri: další kontrolu doplním a jsem moc ráda, že ta dnešní ti dopadla výborně. Jen tak dál!!! :dizzy_face:
5. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
chico: mrska dorazila uz vcera tak jsem 2DC :angry:
5. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
mmaxi: ok, opraveno!
5. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
Handm, tak coooo? Jsem napnutá jak kšandy :grinning: !
5. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
handm: já jsem taky napnutá...neříkej, že tam zase s tebou sedí ten kolega a nemůžeš volat. To mi nemůžeš dělat, mě takhle napínat, já musim ležet...tak šup šup. :slight_smile:
5. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
handm už se možná raduje a vstřebává a pak nám to písne :grinning:
5. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
holky to je fakt napínák, připadám si jak kdyby jsme sledovaly Sportku a chybělo nám pár čísel k výhře nebo něco podobnýho :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
Teda holky, kdepak ta handm je? Furt sem nakukuju a nic! :sweat_smile:
5. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
já taky, už si přijdu jako voyeur nebo jak se to píše :grinning:
5. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
Ahoj, byla jsem na obídku, teď jsem volala, ale ještě nemaj výsledky! Bylo tam na odběry hrozně moc lidí, tak asi nestíhají...
já jsem taky napnutá jak kšandy už...
jste zlatíčka, holky!!! hned jak budu vědět, napíšu:slight_smile:
5. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
No teda handm, jak si to můžou dovolit nás všechny takhle napínat, viď? :wink: Tak držím pěsti ještě dál! :slight_smile:
5. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
handm tak jakmile to budeš vědět, tak honem psát :grinning:
5. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
Jasná páka holky!! byla jsem volat na záchodě, kolega je tu :grinning: ale nebojte, zas půjdu na záchod pak :grinning:
5. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
handm: No už aby to bylo....... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
Jé, škoda a za jak dlouho asi?
5. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.