• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
handm gratulujuuuuuuuuuuuuuuu supééééééééééééééééér skvělý a pohodových všech devět měsíců, žádné problémy a stresy :slight_smile:
5. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
lulii, ty máš dnes narozky? tak všechno nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
5. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
Děkuju holky!!! jsem uplně na měkko... :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Jo a Aji, já taky neměla žádný příznak, vůbec nic.. když jsem jich měla miliardu, těhu jsem nebyla, takže....naděje ještě je!!! Neboj!!! přece spolu, no ne?! :slight_smile:
Syll moc gratuluju k super výsledkům
Ahoj žlabi!!!! už víte nějaké zprávy o té laparce?!
Tomahavk, to mě mrzí, ale určo jedno bude ok!!!!! neboj!!! Drž se!!

Sraz u mě dobrý! můžu...sice jsem měla nabídku na dvoje hory, jedny alpy a jednu šumavu, ale nic neriskuju!!! :slight_smile: doma budu kynout :grinning:
5. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
Syll, nádherné fotečky! :dizzy_face:
5. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
Syll, moc ti děkuju :wink:

Kebulko, já taky čekám, za deset dní se mi ukáže, jestli přijde mrška nebo mimi, tak jsem na to zvědavá, tohle čekání mě fakt neba :angry: :grinning:
5. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
Všechno nejlepší, lulii! :wink:
5. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
Holky, tak ten srazík necháme na později, až bude trošku tepleji. Ale abyste zas do té doby nezačly všechny rodit :sweat_smile:
5. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
Handm, díky. Jasně že spolu, tak já se teda budu snažit :grinning:
Holky děkujuuuuuuuuuuu, jste ZLATÍČKA :grinning:
handm veliká gratulace a držím moc moc palečky :slight_smile:

syll krásný fotečky :slight_smile:

Lulii všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile:
5. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
:grinning: Holky taky jsem dnes úplně mimo z těch zpráv :o) a zítra ještě k Mudr. no tento týden mám opravdu hektický :slight_smile:
Lulii, všechno nej. Handm, mám z tebe velikou radost :dizzy_face: Jinak mě čeká hysteroskopie, ne laparka a už příští čtvrtek, ale záleží to na tom, jestli se uráčí dorazit mrcha včas :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, upřímně bych tam ani nemusela, ale co už, uvidíme, jestli se dozvíme něco nového.
zlabi, tak to na tebe budu moc myslet. A to je lepší nebo horší než laparka. No, to je jedno, hlavně abys byla zdravá a už jste konečně mohli mít vytoužené mimi. Tak snad to pomůže :wink:
5. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
Luli, myslím, že je to nemlich to samý, prostě se ve mně zas bude někdo šťourat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to se mi už moc nechce... no začínám váhat, jestli to ještě neodložit a zkusit to bez toho :zipper_mouth:
5. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
Holky zítra dostanu na kontrole další foto z UTZ, takže vkládám pak do obálky a poštou odesilám foto mimiska babičce a dědovi :grinning: budoucím. Ti budou dobře v šoku, nic netuší :grinning:
5. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
zlabi, tak jestli by ti to mělo pomoct, že fakt se tím nějaký problém vyřeší, tak to neodkládej, vím, že je to strašný :pensive: , bojíš se,....ale pokud to pomůže k mimi, tak to kočko vydrž :wink:
5. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
syll to sou opravdu krásný fotečky

lulii taky přeji Vše nej nej K narozeninám
5. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
Holky moc vám děkuji. :dizzy_face:
5. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
Ještě jednou děkuju, holky, fakt moc :wink:
handm: to je suprovýýýýýýý, moooooc a mocinky gratuluju, no to je úžasná zprávička, fakt bombastický, mám obrovitánskou radost....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zlabko,je neuvěřitelný kolik věcí musíme kvůli miminku udělat,a já doufám,že ti to pomůže a vše se tím vyřeší a brzo budeš další v pořadí,tak držím pěstičky :wink:
5. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
Nestíhám :grinning:
Syll krásné fotečky, kluk jak vyšitej :grinning:
Lulii všecko nej a hlavně splnění toho největšího snu a hlavně zdraví :slight_smile:
5. led 2010 v 15:01  • Odpověz
žlabi, aha, já jsem to nějak popletla.. ale uplně te chapu, že se ti nechce. NA druhou stranu jestli to byla "JEN" blba nahoda, ze dvakrat za sebou, to se mi nezda.. tak at kouknou radsi, doktori, a snad tam problem najdou...
no uvidis, rozhodnuti je na tobe, mě by se taky nechtelo
me chteli hnat na operaci s kyclema az jsem radsi obehala pet dalsich doktoru, a kdyz prevaha byla, ez operace ne, samo ze nikam nejdu :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:

Luli, vsechno nejlepsi
Syll, ty jsi tedy dobrodruh, postou jim to poslat...:slight_smile: Aby je netrefilo :slight_smile: jdu ti mrknout do alba

A holky ještě jednou moc dekuju za drzeni palcu a gratulace.. :slight_smile: ted uz jen aby to pokracovalo vsehcno jak ma!
Lulli, motol, dík, že na mě myslíte. Dám vám vědět, jeslti to proběhlo nebo ne. Podmínkou je totiž ta mrcha, nedá se to dělat při ní ani déle než 14 dnů po ní, takže má ještě tak do neděle čas, aby dorazila. Jinak bych se musela pokusit přeobjednat a myslím, že s těma čekačkama 2 měsíce bych to asi pak už opravdu přeskočila a vrhla se na snažení rovnou. :zipper_mouth:
Ahoj holky, nevite nekdo co toto muze znamena? Na ovu testech mam vzy cca 14 dni obe carky - slabsi, silnejsi, slabsi, silnejsi. vzdy tyden pred menstruaci mam jednorazovy spineni. a pak do tydne se dostavi menstruace...
Vysadila jsem HA v rijnu a doted to takhle bylo... Prosim mate taky nekdo takovou zkusenost? Konika uz jsem prolistovala snad 10 krat a nemuzu nic najit.
5. led 2010 v 15:03  • Odpověz
zlaby tak snad ta mrcha dorazí,protže věřim,že je to na palici,pak čekat takovou dobu,asi bych to udělala pak jak ty a vrhla se do toho,ale budu moc držet at dorazí a proběhne vše jak má :wink:
5. led 2010 v 15:03  • Odpověz
Motol, dík za podporu :grinning: jsem ráda, že to někdo bere stejně. bavila jsem se o tom s manžou a ten taky říká jít. Ale kdybychom měli čekat další měsíce, tak to radši prubnem bez a uvidíme. No a kdyby to nevyšlo, času na zkoumání pak bude dost (ale o tom teď radši nepřemýšlim) :zipper_mouth:
5. led 2010 v 15:05  • Odpověz
Handm, víš oni nic netuší, takto to bude fakt mega překvápko :grinning: na mě nic nepoznali, a to jdu do 4. měs. za chvíli, takže je to mazeeec. Budou rádi, pošleme jen fotku z UTZ :grinning:
5. led 2010 v 15:06  • Odpověz
zlaby to je jasný :wink: ,víš vždycky je fajn když víš ,že na tebe někdo myslí a podporuje tě ikdyž jen písmenkama,ale já ti moc přeji aby to šlo jak má :wink:
5. led 2010 v 15:07  • Odpověz
Syll, to je fakt super nápad :wink: A napíšeš k tomu nějaký dopísek nebo něco? Aby vůbec věděli, že ta fotečka je od tebe :grinning:
5. led 2010 v 15:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.