• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
bluemchen, s tím tvým problémem ti neporadím, ovu testy si nedělám, tak nevím, a to špinění, možná by bylo lepší jít k doktorovi a říct mu, co tě trápí, třeba je to jen prkotina.
5. led 2010 v 15:10  • Odpověz
:grinning: Lulli Neboj na UTZ je moje jméno :grinning: nic k tomu nepošleme.... :grinning: budem čekat telefonaat :grinning:
5. led 2010 v 15:12  • Odpověz
Syll, ty jo, to bude opravdu mega prekvapko :slight_smile:
žlabi!! tak snad uz bude vsechno jak má!!! s i bez zasahu!!! :slight_smile: myslíme na tebe!!!!
5. led 2010 v 15:13  • Odpověz
Tak to bych je v tu chvíli chtěla vidět, jak to koumají a než jim to dojde :grinning: :grinning: :grinning: Hlavně nemějte vybitý telefony :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 v 15:14  • Odpověz
Bluemchen, ja bohuzel ovbu testy taky nedelam.. neporadim, promin...
5. led 2010 v 15:16  • Odpověz
zlaba držím moc moc palečky ať je vše v pořádku
syll tak to bude super překvápko :slight_smile:
:grinning: Nikdo jiny z rodiny být těhu nemůže v našem věku nikdo moc není, a moje jméno je dost čitelnééé :grinning: , už se těšíme na tu reakci...hihihihi jsme to ale potvůrky cooo :grinning:
navíc nebudou věřit , že jdu pomalu do 4. měsíce :grinning: , nebot u nas byli asi 3x přes svátky :grinning:
5. led 2010 v 15:17  • Odpověz
Bluemchen promiň ale taky neporadím s ovu testíky

Syll já asi osobně bych na to koukala jak péro z gauče :grinning:
5. led 2010 v 15:18  • Odpověz
hedik, však to oni budou taky, a když u nas byli, říkali pořád, a no chtělo by to nějaké to vnoučátko :slight_smile: a my jsme se smáli :grinning:
5. led 2010 v 15:21  • Odpověz
syll tak to budou koukat ani se nedivím :grinning: to moje mamka už to ví a vůbec nevím jak to řekneme tchýni a tchánovi protože to zase bude řečí :unamused: asi tam vyšlu jen manžela
5. led 2010 v 15:23  • Odpověz
Hedik naši to už ví, ale manželovým rodičum že to pošleme, víš :o), proč budou mit kecy? To snad nee :o)
5. led 2010 v 15:28  • Odpověz
Hedik, proc budou mit kecy?!!!
budou radi za vnouce, no ne?!
syll, jsem fakt zvědava, jak to dopadne!! :slight_smile: .-):slight_smile::slight_smile: pak nas musis informovat
5. led 2010 v 15:31  • Odpověz
Jistě holky, budu sem dávat info, snad jim nevypadnou očka :grinning:
5. led 2010 v 15:32  • Odpověz
aha tak to jo já jsem myslela že vaši to nevědí

oni tam jsou preferovaný spíš vnoučata od bráchy a jeho přítelkyně a my jsme na vedlejší koleji ale na nějaké zapomenuté. Já tchýni asinidy neodpustím když mi den před svatbou řekla něco ve smyslu že švagrová je king protože má 1dítě a druhé na cestě a já jsem hovno. to bylo asi 3týdny po potratu. a hlavně si myslí že mě může ve všem poučovat takže si myslí že ani nevím jak si uvařit kafe
5. led 2010 v 15:33  • Odpověz
:frowning2: tedy hedik.. to je radost taková tchyně....:frowning2: :frowning2: :frowning2: snad se to s mimi zlepší!!!
já si s tchýní užila na začátku, když jsme s manželem začínali chodit, ale teď na ní nedám dopustit :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

hedi, odkud si, případně do IP....mám manžela od poblíž Bene... :grinning:
5. led 2010 v 15:36  • Odpověz
hedik, no to snad nééé , taková herdekbaba :fearful: No tak to se ti nedivim, že nemáš chut nic jim říkat. Snad dostane pak rozum, až malé uvidi.
5. led 2010 v 15:38  • Odpověz
handm: moc Ti gratuluji.
Tak, když mě neudělal krevní testy gynekolog, tak mi je zítra bude dělat obvodní. Už jsem objednaná, ale nějak mě to nadšení přešlo, asi to bude planý poplach. Ach ju. Jsem teď doma a v pondělí bych měla jít do práce, to se mi nechce a hl. nebudeme mít kvůli práci čas na snažilkování, protože dělám 55km od svého bydliště, tak jsem vždycky děsně utahaná. :frowning2:
5. led 2010 v 15:45  • Odpověz
Anet, díky!!!
ale snad to bude dobré!! dokud není mS je naděje!!! a třeba tam je!!! :slight_smile: drž se!!!
5. led 2010 v 15:49  • Odpověz
ahoj holky, je tu někdo? :slight_smile:
5. led 2010 v 16:03  • Odpověz
nějak v práci moc nestíhám, takže vás ani nemám čas moc dočítat... po svátcích je tu toho dost a navíc kolegyně, se kterou jsem seděla tak odešla na jiné místo a místo ní nastoupila nová slečna, kterou vlastně taky tak trochu zaučuju, takže práce víc než dost...
5. led 2010 v 16:05  • Odpověz
určitě tu spousta holek bylo na kontrolách tak doufám že všechny dopadly dobře :wink:

koukám zběžně po stránkách a vidím, že i přibyla nová těhulka :dizzy_face: tak to je krásný začátek nového roku, jen tak dál, ať přeskakujete do horní tabulky :slight_smile: handm, veeelká gratulace ale zatím potichoučku! přeju hlavně zdravíčko a ať do toho konce je všechno v pořádku :slight_smile: :dizzy_face:
5. led 2010 v 16:08  • Odpověz
ja sem nakukuju porad :slight_smile:
ahoj blizenko!:slight_smile: 20TT, to je tedy fofr
5. led 2010 v 16:09  • Odpověz
ahoj handm :slight_smile: tak specielně pro tebe, když tu tak pěkně jsi :slight_smile: , posílám hodně štěstíčka ať je vše po celou dobu těhu v naprostém pořádku :wink:

zase mám chviličku tak můžu napsat dál :slight_smile: jen jsem vám chtěla napsat o své včerejší kontrole. vše je ok, ultrazvuk gyndr opět nedělal, že bych si ho prý musela opět zaplatit.. :angry: jelikož ale jdu 28.1. na ten velký utz (druhý screening) tak to těch "pár" dní ještě chvilku vydržím se zvědavostí, jestli ten náš pinďour pinďoura má a nebo nemá :grinning: :slight_smile:
5. led 2010 v 16:21  • Odpověz
handm a jak se jinak zatím cítíš, vše ok??
nevím jestli jsi tu nějak přes svátky byla nebo ne, nebo jestli jsi vše dočítala, ale jsou tu nějaké další novinky? :slight_smile: nějak nemám čas dočítat takových stránek co jste tu propsaly :astonished: :grinning:
5. led 2010 v 16:23  • Odpověz
handm: mě bylo zle, musela jsem si jít lehnout a teď jsem se probudila a říkam si, musim vylézt a jít se kouknout, zda už jsi nenapsala. Strašně moc ti to přeju a mám z tebe neuvěřitelnou radost. Je to super. Bylo to s tebou napínavý, ale už to bude jenom dobrý. Nevím, jestli sis toho všimla, ráno jsem ti v tabulce dala k tvému řádku čtyřlístek pro štěstí. A s tímto čtyřlístkem tě přešoupnu do těhulek. Opravdu ti to z celého srdce přeju, moc si to zasloužíš.
5. led 2010 v 16:25  • Odpověz
blíženko: ahoj, super, že kontrola dopadla dobře...a není už nějaký podezření na to, co to bude? :slight_smile:
5. led 2010 v 16:26  • Odpověz
chico, ahoj :slight_smile: když jsem se přihlásila tak jsem koukala do tabulky a všimla jsem si že je tam u handm čtyřlístek, tak jsem akorát přemýšlela nad tím, jestli tam byl už dřív nebo ne... :sweat_smile: ale hlavně že přinesl štěstíčko.. :wink: :dizzy_face:
právě že ani podezření zatím není právě proto že mi nedělal utz na téhle a ani na té předchozí kontrole :angry:
5. led 2010 v 16:33  • Odpověz
Blizenko, děkuju!!! :slight_smile: doufám, že ano! uvidíme...
Jéé, to vás dr tedy hodně napíná a je divný, že si musís ten utz platit.. to jsem zvedava, jak to bude u me dr...
Zatím je vse ok, zadny priznak velky, krom vypoukleho bricha, jsem jak nafoukly balonek a prsa citim :slight_smile: ale malinko.. .-)

Chicoo, uz je lip?! dekuju moc!! čtyřlistek jsem nejaky videla, ale myslela jsem, ze byl az nahore, v DC...:slight_smile: ale kazdopadne dekuju!!!! jsi hodna!! se mnou je to evidentne porad napinavy, vsechno komplikovany, ale snad uz jsme si to vybrali...
5. led 2010 v 16:35  • Odpověz
blíženko: no to je zmetek, že ti zase řekl, že by se ten utz musel platit. Asi holt je to zase jak kde. Ale hlavně, že je miminko v pořádku...to pohlaví už se určitě brzy dozvíš. :slight_smile: A kdy jdeš na další kontrolu, krom toho 28.1., ať to zapíšu do tabulky :wink:
5. led 2010 v 16:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.