• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Chico, ja mam taky kontrolu, 14/1 :slight_smile: dekuju!:slight_smile:
5. led 2010 v 16:41  • Odpověz
handm: jojo, v DC je čtyřlístek taky, ale tobě jsem tam ráno dala jeden speciálně jen pro tebe a teď jsem ti ho šoupla do těhulek. Věřím, že jste si všechno vybrali a těhotenství půjde jako po drátku. Tý jo a tím jak jsi testovala dost pozdě, jsi už v 6.tt...byla poslední ms 28.11., viď? A kdypak půjdeš na normální kontrolu ke gyndr? Asi ještě chvíli počkáš, co? Abys nedopadla jako pavcza, že nic neviděli a za týden už jo...
5. led 2010 v 16:41  • Odpověz
Chicool, tak koukám, že na první novoroční těhulku se pořád čeká :grinning: Handm, ale nádherně jsi zakončila rok 2009, to je pravda :slight_smile:

Tak která bude teda TA PRVNÍ??????????????????????????? :grinning:
5. led 2010 v 16:45  • Odpověz
no, chico, posledni MS 28/11 a na kontrolu 14/1 .. sestricka me chtela objednat uz ted na patek, tak jsem ji rikala, ez to bude zbytecne brzy, ze to posunem, kdyz nemam potize, aby bylo neco videt.. a srdicko by melo byt od 6TT, tak uvidime, co uvidime,pristi ctvrtek :grinning: nebudu moct dospat
:slight_smile:
jsi moc hodná, čtyřlístková královno :slight_smile: a čekám tě nahoře!:slight_smile:

Luli, tak já jsem ještě poslední 2009?! :slight_smile: Já už se beru za 2010 :slight_smile: 10 je moje šťastný číslo!! :slight_smile:
5. led 2010 v 16:50  • Odpověz
lulii: jojo, na novoroční těhulku ještě pořád čekáme...adeptek je tam dost. A kdyby to šlo dosavadním tempem, tj. každý měsíc 3 těhulky, tak jsme do 5-6 měsíců všechny nahoře, to by bylo skvělé. :slight_smile:
5. led 2010 v 16:50  • Odpověz
chico jinak další kontrolu u svého gyndr mám 1.2., děkuji :slight_smile:
taky nechápu proč bych to pořád musela platit.. vždyť všehovšudy mi utz zatím dělal jen dvakrát :astonished: první to byl ten vnitřní kvůli potvrzení těhu a ten druhý to bylo nějak ve 12tt aby viděl jak miminko vyrostlo a jestli už vypadá jako človíček :slight_smile: jinak od té doby nic :frowning2:

ale doufám že při tom velkém utz se nebude stydět a ukáže "co je zač"... :grinning:
5. led 2010 v 16:51  • Odpověz
bliz, vam vychazí klučík podle toho čínského, viď?! :slight_smile: to jsem zvedava, jestlis e to potvrdí :grinning:
5. led 2010 v 16:54  • Odpověz
handm: tak to mám všechno správně. A je dobře, že jsi odolala a vydržela s kontrolou až do příštího týdne. Věřím v dobré zprávy. Nu ale dělala jsi nám tu v tom pěkný chlívek :grinning: napřed nahoru, pak dolu a hned zase nahoru. Tak už nezlob!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Nu ale vidíš, místo srpňátka budeš mít zářijové miminko. :wink:
5. led 2010 v 16:56  • Odpověz
handm, jj dle čínského vychází kluk tak uvidíme :slight_smile: dále pak dle mojí mamky taky vychází kluk - nevím jestli to znáte takové to "věštění" podle prstýnku na vlasu :slight_smile: a dle mé tetky, co jsme u ní byly teď o víkendu na obědě, tak prý moje bříško vypadá spíš taky na kluka než holku :slight_smile:
5. led 2010 v 16:59  • Odpověz
:slight_smile:
Chico, ještě si zapomněla cestu mimo tabulku :slight_smile: jo, jak říkám, se mnou je to komplikovany.. hele, za posledních 7 měsíců jsem byla vlastně 3x těhotná... síla...:slight_smile: to se fakt nevidí.. a pak nemam mít zmatený hormony
5. led 2010 v 17:00  • Odpověz
handm tak hlavně aby to všechno teď už konečně dopadlo tak jak má, držím pěstičky !! :slight_smile:

no a když jste dnes tak dobře naladěné a jsme u těch dobrých zpráviček, tak já ještě taky přispěju :slight_smile: náš pučmelounek už o sobě dává vědět i jinak než nechutenstvím apod :grinning: den,dva po štědrém dnu jsem večer vklidu poprvé ucítila takové "bublinky, prdík..." nebo jak to popsat, to ale poznáte časem taky :wink: :slight_smile: a od té doby každý den když jsem v klidu i několikrát denně... jsou to zatím takové malé kopanečky, sestřička včera říkala, když jsem byla na kontrole, že ať si to zatím užívám že až přijdu příště že už to můžou být pěkné kopance :grinning:
5. led 2010 v 17:05  • Odpověz
handm: ono ti teď miminko ty hormony srovná...těhotenství spoustu věcí pak napraví. Jj, ale bylo to s tebou zajímavý, takže už věřím jen ve šťastný konec :slight_smile:
5. led 2010 v 17:06  • Odpověz
Jééé,. blíženko, už pohyby!! To je super!:slight_smile: Taky sikovny pucmelounek, hezyk jako darek k vanocum :grinning: to bude hodnej kluk :slight_smile:
dííky! za palecky!:slight_smile:
5. led 2010 v 17:08  • Odpověz
navíc to vypadá, že i dělá dost často pěkný kotrmelce, přemety apod.. to vždycky v jednom místě cítím úplně tlak a bříško se mi tam úplně vyboulí :grinning: a tohle už cítím i když někde "lítám", ne jenom v klidu :grinning:
5. led 2010 v 17:10  • Odpověz
třeba s tím placením utz moje doktorka chtějí při vystavení těhu průkazky 1500,- za to těhu
5. led 2010 v 17:10  • Odpověz
hedik, 1500,- za vystavení průkazky??? :astonished: :astonished: tak to už je teda fakt síla!! tvoje doktorka je nějaká soukromá či co, že si i za tohle účtuje??
5. led 2010 v 17:12  • Odpověz
né jen za vystavení průkazky ale za různý vyšetření atd ale platíš to když ti vystavujou průkazku
5. led 2010 v 17:13  • Odpověz
handm, jj to byl moc pěkný dáreček!! :slight_smile: :dizzy_face: jenom škoda, že zatím do teďka tatínek ještě necítil... vždycky když ho/jí cítím a je poblíž taťko tak říkám pojď si položit ruku na bříško, no a v tu chvíli se prostě uklidní a nebo tak dlouho čekat do dalšího kopanečka nevydrží prozměnu tatínek... :grinning:
no spíš jsem zvědavá, jak to bude dál... už takhle se občas leknu a to sestřička říkala že časem budou kopance dost sílit :grinning:
5. led 2010 v 17:16  • Odpověz
Teda holky, to jsem zvědavá, co jednou budu solit já...moje doktorka měla regulační poplatky ještě před tím, než je oficiálně zavedli. Vždycky totiž, když mi brala krev na jaterní testy kvůli HA, tak jsem platila 20,- Moc jsem to nechápala, ale byla jsem ještě tele. Tak jsem jednou na to v ěthu zvědavá, jestli tam bude mít další speciální poplatky. :angry:

blíženko: to je super, že už cítíš pohyby...jéééé, já si to ani neumím představit. A jak jsi na tom váhově? Pořád -3kg???
5. led 2010 v 17:16  • Odpověz
hedik, to si myslím že taky není moc "fér"... je sice hezký že vlastně jako zaplatíš všechno dopředu, ale třeba některý vyšetření přeci nejsou povinný tak proč to platit takhle najednou..? a máš v tom alespoň i ty utz na každé kontrole?

chico, neboj určitě to poznáš taky brzy sama :wink: váhově jsme zatím moc nepřibrali, od začátku máme už "jen" -2kg :grinning:
5. led 2010 v 17:21  • Odpověz
blíženko: -2kg a to už máš za sebou polovinu. Musí ti to moc slušet, jsi určitě taková ta krásná maminka jen s tím bříškem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 v 17:24  • Odpověz
chico, jeeee děkuji!!! :slight_smile: :dizzy_face: na začátku jsem díky tomu nechutenství ubrala -3 až -4kg a projevilo se mi to hlavně v zadní částí postavy :grinning: i když je to tedy poznat spíš "na omak" jak říká manžílek :grinning: boky i zadeček jsem vždycky trošku měla (to mám prostě zděděný a nikdy jsem to neshodila úplně) ale i tak mi právě zatím stále "jen" roste spíš bříško a díky tomu i tetka říkala že to bude asi kluk, protože když je prej holka, tak se prý přibírá i jako "okolo".. trošku na zadečku a bříško se "rozlívá" i jako do stran a mě zatím roste jen dopředu :slight_smile:
snad pochopíte jak jsem to chtěla napsat :grinning:
5. led 2010 v 17:29  • Odpověz
jezis, jestli já se jednou začnu "rozlívat" tak to bude polízanice....:slight_smile:
já mám pocit, že přibírám i ze vzduchu :slight_smile:

Blíž, ty musís byt tedy mamka kočka :slight_smile:
Chico taky jsem zvedava.. ja zatim platim jen klasicky za prohlidku, kdyz to neni prevence...
5. led 2010 v 17:38  • Odpověz
Hedik to je tedy hustyyyy...!! to snad neni normalni, ne?!
Bliz, tak drzim palce, at ho tatinek brzy uciti :slight_smile:
5. led 2010 v 17:41  • Odpověz
handm, strašit jsem nechtěla, jen jsem slyšela, že tohle se říká... i když tedy ne vždy je to pravda! kamarádka co čekala holčičku (rodila teď na konci října) tak zrovna jí všichni říkali, že bude mít kluka díky tvaru jejího bříška, měla právě taky dost dopředu a na ostatních partiích právě spíš zhubla, no a byla z toho nádherná holčička!! :dizzy_face: takže ne vždy je vše tak, jak se povídá... :wink:
já jsem za prohlídku platila asi na prvních dvou nebo třech návštěvách a od té doby neplatím nic..
děěěěěkuji... za pochvalu :slight_smile:

já si zkusím bříško vyfotit i když nevím kdy a jak. pořád jsme u tchánovců tak se nechci fotit před nima a ráno když jdu do práce a oni tam nejsou, tak jsem ráda že sem ráda tak nevím jestli budu schopná se ještě vyfotit :grinning: navíc nevím jak páč oni ani nemají nějaké velké zrcadlo, pouze v koupelně takové to nad umyvadlem, jinak nic :angry:
5. led 2010 v 17:45  • Odpověz
holky pomažu domů, koukám že jsem se nějak rozepsala a že už je spousta hodin :astonished: :slight_smile:
zkusím se přihlásit z domova, jestli tam nebude okupovat pc manžílek :grinning:

zatím se mějte krásně a pokud se neukážu tak za hoďku tak pa zítra :slight_smile:
5. led 2010 v 17:47  • Odpověz
Holky, taky se loučím pro dnešek :slight_smile: jdu se domů vyodpočívat!:slight_smile:
zítra tady!! ahooj!:slight_smile:
5. led 2010 v 18:03  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak kdo ví, zda dneska nepřibude další těhulka :slight_smile: myslím že pár žhavých adeptek máme, ne? :slight_smile:
6. led 2010 v 06:49  • Odpověz
ahojky, taky doufám, že brzy nám přibude další bříšatá maminka. :slight_smile:
K tomu jestli to bude kluk či holka podle bříška, tak taky znám tuhle teorii, ale u kamarádky taky mám vyzkoušeno, že nefunguje. Při prvním těhu jí každej říkal, že to bude kluk (nebylo to poznat na utz), malé bříško do špičky nikde nic navíc a byla to holčička, při druhém těhu taky holčička a taky jen bříško :slight_smile:
My včera s manžílkem byli po dlouhé době v kině, v manželství vlasetně poprvé :wink: a bylo narváno, byli jsme tam čtyři :grinning: s naším mini prckem 5 :slight_smile:
6. led 2010 v 07:08  • Odpověz
Ahojka Holčiny, tak dnes na mě myslete, v 8:45 mám kontrolu u lékaře, tak se hrozně bojím aby bylo vše ok a hematom byl aspon menší , ach jo, zas jsem vystresovaná
6. led 2010 v 07:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.