• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
medan budu držet palečky a snaž se být v klidu, ten stres miminku neprospívá, uvidíš, že to bude lepší, musíš tomu věřit a bude to tak. Dej pak vědět. :slight_smile:
6. led 2010 v 07:25  • Odpověz
no to doufám
6. led 2010 v 07:35  • Odpověz
Ahojky holky přeji dobré ránko a hezký den :slight_smile:
Medam držím moc moc palečky ať je to dobrý. Pak dej hned vědět jak to dopadlo
6. led 2010 v 07:37  • Odpověz
jo jo dám vědět
6. led 2010 v 07:47  • Odpověz
Holky myslíte že vadí když mi dr řekla ať se na ten screening objednám na 12 týden a já jsem na 12+2 tzn na 13týden?
6. led 2010 v 07:58  • Odpověz
hedik:já nevím ale myslím že to nevadí, mě to dělal doktor ještě později
6. led 2010 v 08:01  • Odpověz
děkuji medan
medan tfuj tfuj tfuj pro štěstí :slight_smile:
6. led 2010 v 08:06  • Odpověz
Dobré ráno.

Tak už jsem zase v práci, je mi ale už líp, ten včerejšek dost pomohl. Sice bych ještě den doma snesla, ale myslím, že už bych měla roupy a stejně bych neležela a jestli mám sedět u PC doma nebo v práci, tak si raději nebudu plýtvat dovolenou.

medan: moc držím palečky, ať je všechno v pořádku a napiš nám. Určitě to bude dobré!!!
6. led 2010 v 08:10  • Odpověz
Dobré ráno holky!

medan: moc držím pěsti, ať je všechno OK! :wink:
6. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Tak tu byla šéfka a vypadlo z ní, jestli nejsem těhotná, tak jsem nesměla přiznala a ona, že viděla 2x propustku na gyndu. Ale přitom na tom razítku neni vidět hned gyn, je tam jen Skeltet sro, kam ta dr. patří a na první ani nebylo jméno dr., na druhý jo. Ale už jednou se mě ptala co to je, tak si to možná zapamatovala. Když už se přímo zeptala, tak zapírat už nešlo, ale říkala jsem, že to ještě nejsou tři měsíce a že mám trochu problémy, tak jsem to zatim nechtěla rozhlašovat a že ani teď ještě, aby to nešlo dál po budově. Řekla, že zatím nic nebude říkat, že tak brzy se to neříká. Tak aspoň by si mohla říct, že tu práci, na kterou mě teď dala, už by nemělo cenu mi dávat a nemusela bych ani na to školení do Prahy.
6. led 2010 v 09:01  • Odpověz
pavczo: no tak už budeš mít aspoň konečně klid, co se týče toho věčnýho vypávání. Když už to takhle bylo nafouklý, je lepší, že už se to ví. Tajit to za každou cenu by tě akorát stresovalo. A pak bys stejně na pár týdnů šla s pravdou ven a byla bys akorát ta špatná. Já už jsem rozhodnutá, že až otěhotním, tak jakmile budu mít miminko potvrzené od lékaře, tak to šéfovi okamžitě oznámím. Za prvé, se chci k němu zachovat hezky, aby si stačil někoho odpovědného najít, protože mi tady dal ohromnou šanci a práci mám hezkou a dobře placenou a za druhé se nechci vymlouvat, že jdu tu k zubaři, tu zase někam. A stejně, kdyby se nakonec něco stalo a já skončila v nemocnici, tak bych mu to stejně nakonec řekla, proč v tý nemocnici jsem...nevím, co bych si pak zase vymýšlela. Takže tohle už mám srovnaný.
6. led 2010 v 09:20  • Odpověz
Pavczo, tak fajn. A myslím že šéfka ocenila že ses nevytáčela... Ono by to bylo blbý, teď jí říct NEJSEM a za měsíc přijít s tím, že jsem ve třetím měsíci... :slight_smile: Zvládlas to hezky :slight_smile:
6. led 2010 v 09:27  • Odpověz
Já se vsadim, že jí už začly hlavou šrotovat plány. Ale zrovna jsme si říkaly s kolegyní, že možná ani nikoho nového nevemou, protože furt chtěla, aby jedna kolegyně z jiné agendy začala částečně dělat to co my a ještě tu je ta, co by ráda tohle dělala a jelikož se svým nadřízeným je hodně za dobře, takže, když mu řekne, on jí to zařídí, protože je to nadřízený tý mojí přímý šéfky, takže když jí to dá příkazem, nebude se nic moc dělat. No, pro mě by to bylo plus, protože by tu nebyl nikdo navíc a snad větší šance se sem vrátit. Aby se mi nestalo co jiné kolegyni z jiného oddělení, za kterou vzali někoho místo na dobu určitou na neurčitou a té co se měla vrátit z MD řekli, že její místo je zrušené, přitom všichni ví, že to neni pravda.
6. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím z práce :frowning2:

Moc moc gratuluju novým těhulkám a všem komu dobře dopadla kontrola, jen tak dál :slight_smile:

Medan přeji, ať jí to taky dobře dopadne :wink:

Jinak já včera dělala těhu test, a hádejte jak dopadl? :frowning2:

Už třetí den spím a spím, a je mi blivno od toho žaludku, tak asi tou mou dietou, nebo tím počasím, fakt nevím...
6. led 2010 v 09:29  • Odpověz
Dneska je to přesně 2 roky , co jsme se začali snažit o miminko, tak mám trochu pochmurnou náladu a nic se mi nechce :frowning2:

Myslím, že předčím i Taurursenku v počtu měsíců snažení. Tauru se povedlo až 33.měsíc a já pochybuju, že se mi do léta zadaří, takže budu aspoň v něčem nej, když už ty čárky ne a ne přijít :grinning:
6. led 2010 v 09:33  • Odpověz
dobré ranko holky!!
Medan, držím palce!!!!
Chico, snad je líp, ale mělas byt ještě doma!:slight_smile:
Pavzca, dobré řešení a snad bude férová, šéfka!
Drndni, nesmutni!!!!! Bude určitě líp!! Dokud není mS naděje je!!!:slight_smile: třeba je tam schovanej!!!
6. led 2010 v 09:38  • Odpověz
drndi koukala jsem do tabulky, jsi 29 DC? Tak to mě ten den taky test nevyšel, ani žádný náznak až 33 DC a to velmi světloulinký duch, takže naděje je, držim palečky.
Pepi, říkala jsem, že kdyby se přímo zeptala, že zapírat nebudu, to už by opravdu nešlo, byla bych za blba, kdybych za měsíc řekla, že jo.
6. led 2010 v 09:46  • Odpověz
ahoj holky pro upřesnění já netušila , že jsou tam dvě, to se ukázalo až v pondělí, ale vypadá jako mrtvé to druhé se zatím drží. Jen si doktoři nejsou jisti , aby to nebylo něco horšího.Tak se mi nakonec týdenní návštěvy vyplatily a teď jezdím na střídačku ještě na spec. kliniku na lepší příštroje. Ale já doufám, že to bude v pohodě.Prý existuje i možnost, že kdyby to druhé bylo taky mimi , že je jen pozadu a srdíčko se ukáže jen dýl, prostě můžeme jen čekat.
6. led 2010 v 09:46  • Odpověz
drndi: vždyť jsi teprve 29 DC...to bych netestovala ještě ani já s mým ukázkovým 28-denním cyklem. I když teď byl jen 27 denní. Ale vždyť ty máš cyklus mnohem delší, tak ještě vydrž. Nu, to je něco, že se snažíte už 2 roky. Ale 2x těhotná už jsi byla. Takže to není o tom, že bys nemohla otěhotnět, problém je spíš někde jinde. Možná i ten tvůj stres v práci moc nepomáhá. Já nevím. 2 roky je hodně, mě už přijde jako dlouhý i těch našich 7 měsíců, ale snad miminko brzy přijde. A Taurusenku doufám, že netrumfne žádná z nás.

Já pořád věřím, že miminko do jara nebo nejdýl do léta přijde, ale jestli ne, mám už plány na léto, v květnu dáme nějaký last minute k moři a v červenci Norsko, máme tam kamaráda a tu přírodu tam bych si fakt užila. Obojí by bylo letecky, takže pokud by dorazilo miminko (což bych byla raději), tak obojí padá a dovču strávíme někde tam, kam se dá dojet autem, takže v ČR a blízkém zahraničí. :slight_smile:
6. led 2010 v 09:51  • Odpověz
tomahavk: tak tys to taky netušila? No tak snad to dobře dopadne. Tak čekejte trpělivě, třeba se to druhé miminko ještě přihlásí o slovo, přece jenom jsi ještě v raném stádiu a jak píšeš, miminko může být pozadu.
6. led 2010 v 09:54  • Odpověz
chicool: Jojo, stres v práci fakt mám, ale svou práci mám strašně ráda, mám tu fajn kolektiv a práce mi dává hodně....navíc teď mám zkouškový období takže mám stresy i se školou....včera jsem si říkala, jestli mi to za to stojí, zda nejsem na nějaký stresování před zkouškama už stará a jestli na to mám......:frowning2:
Vím, že mám dlouhé cykly, ale mě bylo fakt blbě, tak sjem si myslela, zda se tělo trochu neumoudřilo a nepovedlo se, ale zbytečně asi zase jančím....jak teď všichni kolem mě těhotní, tak se to ve mě bouří, že za každou cenu už chci taky, že přeci nemůžu zůstat na ocet, že je to pěkně nefér...ale přitom to snžení vůbec nehrotíme, spíš ty moje pocity jsou takové všelijaké....
Navíc jsem se ještě nedokopala zavolat k tomu novýmu gyndr. Nějak se tomu vyhejbám, nevím proč.....jsem trdlo...
Ty dva roky fakt byly šílený, snad už bude líp...
6. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Ahojte, Chicoola, my chceme taky v kvetnu ci cervnu na last minute k mori. A nejradi bychom uz v tu dobu cekali nebo si tam poridili mimiska. No, jestli to tento mesic zase nevyjde, zaplatim si jeste pul roku aerobic.
6. led 2010 v 09:58  • Odpověz
Holky tak teď mi přišly čepičky objednávala jsem je tady přes internet a jsoui fakt super. :slight_smile:

Chico super plány :slight_smile:
Tomahavk držím palečky ať se i druhé miminko rozjede :slight_smile:
6. led 2010 v 10:00  • Odpověz
chico: jojo to znám tyhle plány... manžel na léto vymýšlí Tatry, tak ho v tom nechávám,že jako super napad :slight_smile: , i když v skrytu duše si říkám no nevím nevím jestli budu těhu tak vysokohorská turistika nebude nic pro me :wink: a s kamarádkou, která si teď prochází krizí plánujeme nějaký poznávací zájezd na léto - tak uvidíme co dopadne :sweat_smile: ale bojím se to nezakřiknout
6. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Jo, taky jsem se uklidňovala, že kdybych nebyla těhu do léta, že bych chtěla někam na dovču. Třeba vám to ještě ty dovolenkový plány zhatí něco jiného, moc bych vám to všem přála.
Tomahavk, držim palečky, ať vyzjistí jak jsi na tom a pokud je to druhé mimi, aby se ještě uchytilo a dobře to dopadlo.
6. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Jojo, plány jsou. A pokud přijde miminko, s největší radostí ty plány překopu. Ale mám se teď aspoň na co těšit. Každopádně máme spoustu plánu i tady po ČR, který by zůstaly, kdyby miminko přišlo.
6. led 2010 v 10:09  • Odpověz
dobré dopoledne holky :slight_smile:

koukám že medan už má asi po kontrole, tak doufám že se brzy ukáže a bude mít jen dobré zprávičky..

pavca, to už opravdu nemělo cenu zapírat a vyřešila jsi to super :wink:
6. led 2010 v 10:23  • Odpověz
jinak moje plány na toto léto jsou úplně jasné :grinning: :slight_smile: dlouhá cesta kamkoliv nás stoprocentně nečeká, maximálně dvouhodinková cesta na chaloupku... :grinning:
6. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Holky, já bych oželela klidně všechny dovolené za tento rok, nebylo by mě dokoce líto ani zaplacených záloh, které jsme dali za hory teď v březnu, a raději bych byla doma s nevolnostma a ležela bych, s pocitem, že konečně je něco v bříšku....
6. led 2010 v 10:26  • Odpověz
Drndi, to uplně chápu!!! NEsmutni, 28DC je opravdu ještě brzy, míváš delší cykly, není nic ztraceno.. a když ti bylo blbě, tak prostě tam někde ještě hnízdí!!:slight_smile:
Blíž ahoj
Tomahavk, držím moc moc palce, ať se chytne i to druhé a dobře to dopadne...!!

Holky, copak asi zebrafky sestra!!! Snad to nějak dobře dopadne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.