• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahojky holky, tak jsem dostala radu na snadnější otěhotnění, prej pomáhá čaj z kontryhelu. Máte s tím někdo nějakou zkušenost?
6. led 2010 v 10:36  • Odpověz
drndapetka: to já bych taky byla radši těhu, než všechny dovolené... jen se prostě bojím to nezakřinkout a nebrat to jako že v létě budu těhu tak dovolenou nebudeme plánovat
a nevzdávej to, třeba se ti opravdu poštěstí .-) jak píšou holky na test bylo asi přeci jen brzy
6. led 2010 v 10:40  • Odpověz
drndi, po takhle dlouhé době snažení bych asi byla taky smutná, ale když jsi, u tebe teprve, 29DC tak bych ještě neztrácela naději, ty míváš dlouhé cykly, takže je klidně dost možné, že je na ten test ještě prostě brzy..

handm, ahoj :slight_smile:

anet, vypadá to že mezi nás přibyla mezi svátky nová snažilka, já moc nedočítala, protože to bylo moc stránek... takže tě tu vítám a přeju hodně štěstíčka :wink:
6. led 2010 v 10:41  • Odpověz
Anet, to nevím, slyšela jsem, že to některý holky pijou.. co já si pamatuju, když jsem jako puberťák dostala poprvé MS a hrozně mě bolívalo břicho, pily jsme ho s mamkou aby nám to bolesti zmírnilo :slight_smile: ty jo, to byl skoro výlet do historie :grinning::grinning::grinning:
6. led 2010 v 10:42  • Odpověz
anetpierowka: kontryhelovy čajík jsem si objednala v lékarně, dneska by měl přijít, tak začnu s popíjením a uvidí se .-) jen doufám, že bude mít alespoň trochu přijatelnou chuť, protože jinak bylinky moc nemusím :sweat_smile:
6. led 2010 v 10:42  • Odpověz
maxicka, kdybych těhu nebyla tak bych určitě letní dovolenou řešila jako chicolka.. prostě si léto naplánovat úplně normálně a těšit se na všechny dovolené a jiné plány a pokud bys otěhu tak jde přeci všechny rezervace apod. zrušit :wink: pokud bys byla těhu úplně na začátku a nebyla by to dovolená "horská turistika" a podobného rázu, tak byste si jí klidně ještě nakonec mohli klidně i dopřát :wink: :slight_smile:
6. led 2010 v 10:44  • Odpověz
blizennec: děkuji za přivítání, také si moc přeji otěhotnět.
Tak ten testík fakt byl falešně pozitivní, včera jsem hledala na netu, jestli se to už někomu stalo a našla jsem tam pár snažilek, ale spíše se to stávalo s Rapid clearem. Mamatest jsem našla jen jednou, jinak s ním všichni měli dobrou zkušenost.
mmasicka: uvažuji, že si ho také koupím, tak snad to zabere. :wink:
6. led 2010 v 10:45  • Odpověz
6. led 2010 v 10:47  • Odpověz
no uvidime jak to leto dopadne, vsem bych nam moc prala abysme si v lete uz hyckaly v briskach miminka a uzivali si s nima pohodove dovolene .-)
6. led 2010 v 10:51  • Odpověz
anet, jinak mám pocit že kontryhel minulý cyklus začala pít i drndička a ta říkala, že jí čaj zkrátil cyklus :wink: teda doufám že to byl tenhle čaj a že si to nepletu.... :sweat_smile:
6. led 2010 v 10:51  • Odpověz
anet dik az odkaz, mam v tom ale trochu zmatek kdy ho pit a kdy ne... pro udrzeni plodu se ma pit OD ukonceneho 3 mesice??? to bych spis rekla v prvnich 3mesicich ne? to je pro udrzeni nejrizikovejsi obdobi
6. led 2010 v 10:54  • Odpověz
mmaxicka: to také přeji.
blizennec: uvidíme, zkusím ho sehnat a pak se uvidí, co to udělá.
6. led 2010 v 10:55  • Odpověz
anet - vidíš a přitom ten rapid clear je ještě dražší než mamatest a dávali mi ho v lékárně jako, že rozpozná hodně brzké těhu, přitom byl mnohem světlejší než mama a asi tedy nebude moc dobrej.
Kontryhel čajík nevim, jestli pomáhá, nemám ozkoušeno.
6. led 2010 v 10:56  • Odpověz
mmaxicka: také bych řekla v prvních třech měsících, určitě to budeš mít napsané na tom čaji, jak se užívá.
6. led 2010 v 10:56  • Odpověz
já jsem fakt nemehlo teď jsem nabrala bokem zábradlí a hned mám zase strach :unamused:
tak dnes jsem dostala chuť na kiwi a už mám 4. :slight_smile:
6. led 2010 v 11:02  • Odpověz
hedik, snad to nebyla moc velká rána, četla jsem, že mimi je chráněno plodovou vodou proti nárazům zvenčí, tak snad neměj strach
6. led 2010 v 11:17  • Odpověz
hedik, tak snad to nebyla taková rána, teď na sebe musíš dávat větší pozor ! :wink:
6. led 2010 v 11:18  • Odpověz
drndi: já bych se taky vzdala všech dovolených, o to mi vůbec nejde, ale přesně jak píše mmaxicka, přijde mi teď troufalé si myslet, že v létě budu jistojistě těhu, a proto si raději nic neplánovat. Právě naopak - budu si plánovat a když miminko přijde, všeho se ráda vzdám. A když nepřijde, tak mě aspoň čeká krásná dovča. :slight_smile:
6. led 2010 v 11:19  • Odpověz
já snad čím větší pozor dávám tím je to horší :grinning: už je to dobrý už to nebolí tak snad to bude v pohodě

Chico s tvým plánem naprosto souhlasím :slight_smile:
6. led 2010 v 11:29  • Odpověz
chico, jj přesně tak.. ne že bych vám to nepřála, ale je hloupé si myslet že v létě už to fakt bude a kvůli tomu si neplánovat dovolenou. nakonec z toho nic být nemusí (myslím těhu) a o dovolenou byste akorát přišli.. dovča přeci jde zrušit vždycky ale ne vždy se na poslední chvíli dostaneš na konkrétní místo, které bys chtěla vidět nebo kam se podívat
6. led 2010 v 11:30  • Odpověz
souhlasím naprosto s blizenkou :slight_smile:
6. led 2010 v 11:31  • Odpověz
Ahoj holky,všem dodatečně ještě přeji Krásný Nový rok a ať je pro snažilky konečně rokem plodným a těhulkám i maminkám přeji,aby jim miminka krásně a spokojeně v bříškách rostli a aby dělali rodičům jen samou radost.
Jinak chci poprosit chicolku,zda by mohla upravit tabulku.Dnes jsem 1.DC a padám bohužel zas na dno tabulky.Děkuji.
6. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Holky, myslím, že je to tak:slight_smile:
my jsme si sice dovču neplánovali, ale zas s baráčkem spoustu plánů atd, takže starosti jinde, a ono to bude lepší...

blíženko, jak to u vás vlastně vypada?! kdyžtak IP...
6. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Tak to jsem ráda, že mě chápete. Jsem se lekla, jestli to před tím nevyznělo tak, že když už se blíží léto, že miminko nechci. To v žádném případě. Jen člověk prostě neví, co bude, nemůžu si plánovat těhotenství, ale dovolenou můžu. Miminko je stále na prvním místě, ale když nepřijde, nebudu v létě doma sedět na zadku.
6. led 2010 v 11:44  • Odpověz
slunicko: v tabulce opravím...a neboj - rok 2010 bude jistě plodnější!!!! :dizzy_face:
6. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Chico, podívej na mě:slight_smile: v prosinci jsme opravdu po tom chemickém neměli na těhulení a plození žádnou chuť a plány... je to tak nejlepší...:slight_smile: Zaměřit se na úplně jiné věci...
6. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Zdravím se spolek, taky se snažím od září otěhotnět ale bohužel pořád nic....kontryhelový čaj piju asi třetí měsíc a to jen první polovinu cyklu....jinak vám všem přeju do nového roku jen to nej nej a brzy ty vytoužené //:slight_smile:
6. led 2010 v 11:59  • Odpověz
handm: no právě!!! I jsi myslím psala, že ani tolik tulení neproběhlo, viď? A hele, jak to hezky dopadlo?
6. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Tak jsem se konečně dostala k počítači, kontrola ok, tedy mám kvasin.zánět ale to je vše, hematom doktor nenašel, mimi v pořádku, moč OK, srdíčko ok, sestra mi dnes brala krev na protilátky a za 14dní jdu do nemocnice na cukrovku, a čekáme holku :slight_smile:
6. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Jelly, vítej u nás :slight_smile:
6. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.