• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
pepibubu: děkuju za přivítání :wink:
6. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Jelly vítej

Medam tak to je paráda uper zprávička moc gratuluju i že je hematom pryč a k holčičce. a v kolikátem jsi vlastně týdnu?
6. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
medan: supeeeeer. Gratuluju k holčičce. To je bezvadný, že hematom zmizel a ty kvasinky snad taky budou ok. Proč vlastně nejsi v naší tabulce??? Viz moje album Snažilky a těhulky???
6. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
Jelly - jsme tu dobrá parta, a k nováčkům myslím otevřené, časem už ani nevíme kdo je tu od začátku a kdo se přidával průběžně :slight_smile: A hele Chicoola má dokonce pro nás udělanou tbulku, tak kdyžtak mrkni a napiš jí údaje, aby tě mohla přidat :slight_smile:
6. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Jelly: vítej, pepibubu má pravdu, jsme tu nováčkům otevřené. Do tabulky tě moc ráda přidám. Jen se tedy musím upřímně přiznat, že nemám ráda, když přijde nová snažilka, dám jí do tabulky a ona už je třeba 40 DC a ani nenapíše, jestli dorazila ms nebo // a pak už nikdy nepřijde. Ale jelikož jsem "správce" té tabulky, tak myslím, že je to pochopitelný. :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
hedik:jsem ve 22tt a termín porodu 8.5
6. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
pepi: co vůbec tvoje miminko a pohlaví??? Není už na něco podezření??? :wink:
hedik: ahojky
pepibubu: jj...a koukám že ty máš už půlku těhulení za sebou :slight_smile: ...chicoola je teda šikulka :slight_smile:
chicoola:no protože jsem měla pořád nějaké problémy tak jsem se raději na začátku nechala vymazat z tabulky
6. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
chicoola: tak to by mi vadilo taky takže chňápu :slight_smile:
6. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
holky to je normální že mě to vždycky vystřelí po napsání textu ven nebo dělám něco blbě?
medan tak vidíš, super. Ale říkala si, že ještě špiníš, to máš z toho zánětu? Já ho měla taky, jak jsem tam byla 23.12. a dostala čipky a po dvou se mi právě objevilo to malé krvácení, tak jsem je přestala brát a zánět asi moc vyléčenej nebyl.
jellyy vítej, ať se ti dobře snažílkuje s námi.
Chic, jsem si myslela, že napíšeš, že nemáš ráda, když přijde nová snažila a rovnou první měsíc přeskočí do těhulek jako já :grinning:
jellyy: koukni ke mně do alb na Snažilky a těhulky ze září 2009, potřebuju DC, věk, věk manžela/přítele, od kdy se snažíte, od kdy se znáte, kdy byla svatba, město, a nějaké doplňující info - třeba co bereš za podpůrné prostředky, problém apod. Ráda tě přidám!!!
6. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
pavcza:já nic nebrala na ten zánět, doktor mi to řekl až dnes a že mi na to napíše nějaké léky ale pak na to nějak zapoměl a já se už nechtěla vracet, a neví proč zas špiním ale říkal že mimi je ok
6. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
chicoola: jinak tabulky jsi udělala na 1*.....jsi šikulka :wink:
6. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
jellyy, četla jsem v tvém albíku, jak jsi to taky neměla lehké. To byl ale debil ten doktor. :unamused:
6. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
pavczo: tak to néééé, to já mám ráda, když vás můžu přendavat do horní tabulky, handm jsem si teď úplně vychutnávala, protože je to už dlouho, co jsi přibyla ty. Takže o tom to není. Ale když je na topu nějaká snažilka a má přes 40 DC a není to zrovna drndička nebo veruska, o kterých se tu ví, že mají dlouhý cyklus, tak mi to vadí. Se mi totiž ta tabulka pak nelíbí. Ale nechci vás buzerovat, protože miminko není o nějaké tabulce...tak prostě holky budu házet do nekomunikujících a když jejich DC překročí 60 dní, tak je vymažu. :grinning: Já totiž strašně v těhle věcech mám ráda pořádek. :grinning:
6. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
medan, mně je taky málem zapomněla dát, běžela za mnou k sestřičce ani neupozornila, jestli třeba to nemůže něco způsobit. I když nevim, jestli ty problémy mám z nich či něco jiného, zítra už jdu na kontrolu, tak jsem tedy taky zvědavá, hlavně, aby mimi bylo v pořádku.
6. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
medanko: a můžu tě tam přidat teď? :slight_smile: Prosím, prosím. Všechny uvidíme, jak ti to pěkně naskakuje... :dizzy_face:
chicoola: děkuju, jste tady všechny moc fajn....pošlu ti to během dne do IP ju
pavcza:no já to ted prostě neřešila, ted jsem byla ráda že mimi je ok
6. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
jellyy: jojo, pošli. Koukala jsem k tobě do alba, kouká, že jsi měla 1 spontánní potrat. Tak snad už rok 2010 bude šťastnější. :slight_smile:
pavcza: no jo měla jsem smolíka pacholíka ale snad už na mě čeká jen to lepší :wink:
chicoola:ok, co tedy potřebuješ vědět
pavcza: a jakpak se tobě těhulí?
6. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
pavcza:jinak já poprvé začala špinit od listopadu a doktor mě hned dal na nemocenskou a hlavně ležet a šetřit se
6. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
medanko - potřebuju: datum poslední ms, tvůj věk, věk manžela, město, jak dlouho jste se snažili, kdy jsi našla //, termín porodu a jména, pokud už o nějakých uvažuješ...a datum další kontroly...
6. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
chicoola: bohužel z toho nakonec bylo mimoděložní těhu :frowning2:
6. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
jellyy no zatím mám obavy, protože během svátků jsem jedno ráno měla na papíře po čurání trochu krve červený (to neni nic dobrého), jenže jsem nešla na pohotovost, pak jsem špinila asi tři dny, moje dr. měla mezi svátky volno. A teď už asi třetí den mám taky špinění, ale nekrvavý, zítra jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá, doufám, že to je v poho, jak mě všichni usvědčují, že to je v začátku normální. Tak snad bude líp.
6. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
jellyy: jejej, tak to mě mrzí. Snad už se nic podobnýho nebude opakovat!!!
6. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.