• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
janulkav: opary jo..na ně hodně trpím..
27. srp 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz
Labell, tak to bych se těch testů taky bála. A za jak dlouho po těch testech si šla na odběr plodovky ?? Jak vůbec ten odběr probíhá. To je ta injekce do břicha přes pupík ??? aui aui aui aui aui
27. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
chicoo: jasně že budeš v pořádku, kdyby to bylo něco špatnýho tak si tě objedná nejlépe hned na druhý den.. u mě jednou, je to cca rok a půl zpět, taky vyšla horší ta cytologie. bylo to naštěstí jen něco zánětlivýho, takže jsem dostala čípky na noc, myslím že za měsíc jsem byla na kontrole a už bylo vše ok.
27. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
taurusenka: jo věřím, že to bude OK, ale v tu chvíli mě vylekala, protože mi nikdy nevolá, oslovovala mě zdrobněle a byla strašně milounká a já když si to pak sesumírovala, tak jsem už malovala čerta na zeď. :slight_smile:

everhr: a chytli jste něco za tu hodinu čekání? :grinning:
27. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
blizennec: taky je to prý jen něco zánětlivýho a prý je to hodně často z tamponů a ty já nosím, tak řekla, že je teď nemám nosit...tak by bylo dobrý, kdybych byla těhu, co...a nemusela bych nosit nic :grinning:
27. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
tauru: asi za 3 týdny..naštěstí tady v Brně ti výsledky po zaplacení 2 litrů řeknou ještě ten den. Jinak ještě čekáš třeba 14 dní..to bych nedala.
A je to jak píšeš jehla přes břicho, ale teda nebolelo mě to..to už mě víc bolela injekce do zadku kvůli protilátkám..máme s manžem krevní skupiny on plus já mínus, takže v případě plodovky a pak po porodu (protože Am má po něm plusko) musím dostat injekci.
Jinak ale teď si nechám udělat šíjové projasnění ve 12 tt, je to spolehlivé na 98% a když by mě pak triply vyšly blbě, tak na plodovku už nejdu. O tom si ale popovídáme až kolem Vánoc :wink:
27. srp 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz
chicoo, já tampony tenkrát taky převážně nosila a pravděpodobně jsem to měla taky z toho. cca od vysazení HA (duben) se snažím používat pouze vložky, aby ke mě nevlezl zase nějaký zánět nebo něco podobnýho.. hlavně teď když bych třeba mohla být brzo těhu tak bych nerada něco takovýho.. :unamused:
27. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
jé ahoj holky, vy zas jedete :slight_smile:

labell, my máme s manžou taky tyhle sklupiny - já 0- a on 0+, taže co že mě to všechno čeká? Dozvěděla jsem se to tom prvním potratu, tak snad to nebyla ta příčina :unamused:
27. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
chicoolo - nechytli :grinning:
27. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
Chicooa, já taky bez tampónu nedala dřív ani ránu, ale teď je mám zakázané jakbysmet. pro infekce je to prý líheň :unamused: :confounded:
27. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Holky možná budu zase mimo, ale když sem byla naposledy na gyndě, tak tam běžel ten promo kanál a tam nějak primář říkal že je to hodně rozšířená pověra že vložky jsou lepší a jsou z nich míň záněty atd.
27. srp 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz
zlababa: jen během těhu ti budou asi 3 krát kontrolovat jestli se ti nezvedají protilátky a pak po porodu když bude mít mimi skupinu plus, dostaneš včelku :wink:
27. srp 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz
takže žádný dramata? Někdě jsem četla vyšší náchylnost dětí ke žloutence a možnosti různých postižení v případě, že by se protilátky tvořily víc. A to pigáro jsem po MA vlastně taky dostala a pamatuju si, že to pěkně bolelo.
27. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
evehr, tak hlavně že jste chytli ten pěkný správný výsledek spermia ne :grinning:
27. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Teda labell, takhle stresovat těhulky by se fakt nemělo. A to šíjové projasnění tedy probereme v prosinci, jo?? :wink: :grinning:
Taky mi to s tím + a - není jasné. O jaké injekce se jedná??
27. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
blizennec :cry: jj.....Petr byl tak chudák nervózní,když jsme šli pro ty výsledky,ale pak ...si připadal jak vítěz........no a já z toho měla samozřejmě taky radost, ale zároveň jsem si začala říkat...tak a chyba je u mě......a bude to horší....kdyby mi bylo aspoň míň, tak bych to možná tolik nehrotila....
27. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
tauru: přesně nevím, ale něco aby si tvoje tělo netvořilo protilátky pro příští mimi.
27. srp 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz
No, než jsem dopsala, už je tady odpověď. :grinning:
holky já vlastně ani nevím co mám já a manža za skupiny... doufám teda že je tady řeč o krevních skupinách :grinning:
taurus, když je matka Rh negativní a otec Rh pozitivní, musí matka po každém porodu / potratu dostat pigáro, které zabraňuje tvorbě protilátek. Ty by totiž mohly v případě dalšího těhu plod napadat, protože kdyby měl opačný Rh faktor (což se předpokládá, protože v 90% se dědí po otci), budou považovat za vetřelce.
27. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
zlababa: mě se protilátky netvořily, takže úplně v poho..a Amelka neměla ani kojeneckou žloutenku :wink:
27. srp 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
blizennec, zlababa07: no já právě tampony nosila nejraději, s nimi jsem ani nevěděla že nějaká ms je, ale pak třeba byl frmol v práci a já si ho nestačila včas vyměnit a tak bych se tomu ani nedivila, že by ten zánět byl z toho. Prý z toho může být i šok, když se po 8 hodinách nevymění. No nosit je už nebudu. Ještě aby mi tak ten zánět bránil početí. :angry:
27. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
A to bylo první těhu, labell?
Blízenko, taky nevím, co má manžel za skupinu. Mně jí zjistili při testech před laparoskopíí, ale teď si bohužel nevzpomenu. Ale tuším že to byla 0 negativní. Musela bych se doma mrknout.
blizennec: tak tobě krevní skupinu budou zjišťovat na začátku těhu..kdybys byla Rh negativní a manžel si to nenechal zjistit, brali ny ho jako RH pozitivního.
27. srp 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz
zlababa: druhé, první sem měla umklé
27. srp 2009 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz
evehr, no to věřím, chlapi :grinning: a neboj, tady jsme všechny zářijovky takže musíme být optimistky a věřit si aby to vyšlo. hlavně se nestresovat, mimísek určitě pozná tu správnou dobu, kdy je ten správný a vhodný čas se u každé z nás zahnízdit :wink:
27. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
Tak já také nevím, jakou Rh mám, ale přítel - můj velký dárce všeho možného má 0+. Tak uvidíme.
Aha, díky a promiň za ty otázky, ale právě mě to trochu zajímá, neb jsem na tom asi na chlup stejně - první těhu zamlklé a teď mám trochu strach, aby se to třeba nestalo znovu
Teda žlab, to si mi nasadila brouka do hlavy. Budeme tedy asi muset zjistit i skupinu u manžela. Holky, jestli brzy neotěhotníme, tak pak můžeme tuhle naší diskuzi vydat knižně s názvem - na co dát majzla, když chceme otěhotnět. :confused:
27. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.