• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Zebraf víš co se říká naděje umírá poslední :slight_smile: ségře a malému držíme moc palce
6. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Zebrafko...........
to je mi tak lito, ale určitě to bude bojovnicek, po tete!!! BUde bojovat a vyhraje!! Musíš tomu věřit, vůbec nepripoustet, ze by to nemuselo dopadnout!!! Vždycky se musí věřit a doufat, to už je půl vítezství!!!!!
6. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Anetko, moc tomu nerozumim, tedy co ti napsali...
ale koukni tady na ty stranky, tam dole je tabulka s hodnotama HCG, kolik by melo byt... kdy
http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/prvni-znamky-tehotenstvi
6. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
děkuji za stránku, ale stejně z toho nejsem moudrá, doktorka už tam není.
Mě to přišlo na izip, tak to vím.
6. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
no, vypada to (z toho cos poslala), ze HCG je vetsi nez 0,1 ale mensi nez 9 jednotek.. coz je fakt malinko...
ja mela 25 a bylo to to chemicke tehotenstvi, tedy vlastne falesne pozitivni testy, proste vajicko se asi jako oplodni, ale neuhnizdi a pak odejde s opozdenou MS
6. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
tak to tak budu mít. Už mi napsala doktorka a prej to znamená, že na těhotenství je to moc nízká hodnota, tak jsem jedna z mála, které vyšel falešný pozitivní testík :frowning2:
6. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
Anet, je mi to moc líto!!!! ale zase bude líp, uvidíš... !!! A jedna z mala sice jsi, ale ani to malo neni malo. Stane se to, no..:frowning2: vím že to moc bolí, že se ptáš proč, ale pořád je lepší tohle, než třeba zamlklé těhotenství a revize..
Drž se kočko, bude líp, zvládneš to a hlavně, snažilkovat se můžete vlastně hned!:slight_smile: Tak držím palce!!:slight_smile:
6. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
Děkuji Ti moc!
Je to škoda, jsem teď doma na nemocenské, protože mám v práci moc běhání a nervozity(stresu), tak to doktorka chtěla zkusit takto, ale rozhodla jsem se, že to nemá cenu se do práce hrnout. Dělám v jednom obchodě vedoucí pokladních. Při mém zaměstnání se ani nestíhám najíst....
6. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
anet, tak to skutečně vypadá, že test vyšel falešně. Ale nezoufej. I když věřím, že mít tu naději a pak o ní takhle přijít, je asi bolestné, ale jak píše handm, lepší než zamlklé těhotenství. Můžeš se v pohodě snažit dál, není nutná žádná revize.
6. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
chicoola: to máš pravdu, děkuji.
Tak já mizím z netu ať přijdu na jiné myšlenky, tak papa holky
6. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
Anet, taky je mi to líto. A nemůže být jenom brzo, že by hladina byla tak nízká?
6. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
HOlky moje, tak žádný smutnění, snažit se a optimisticky :slight_smile:))
ja jdu uz dneska, mejte se, zitra mam dovcu, jupuiiiii tak v patek ahoj!:slight_smile:
6. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
Holky, aby nebylo těch špatných zpráv málo, volala mi kamarádka, že její rok a půl starou dceru hlídala babička a dcera si popálila ručičky a teď leží v narkóze na sále! Ptám se jí, co se stalo - Představte si, prý šáhla "jen" na trubku od radiátoru! Nechápu! :astonished: Děti mají asi slabou kůži, že i míň horký je hodně popálí. To je hrůza, snad to bude dobrý. :frowning2:
6. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
ají: cožeeee? Šmankote, to snad ne. My když je máme puštěné naplno, tak jsou celkem dost horké, ale aby se o to člověk spálil, to snad ne. Navíc by tam tu ručku musela mít opřenou pěkně dlouho. Ale to ti snad instinkty ani nedovolí, přece jak se dotkneš něčeho vařícího, tak to hned pouštíš...a to si myslím, že snad funguje i u dětiček. To se mi tedy moc nezdá. Ale možný je všechno. Tak snad se z toho holčička dostane. Já už mám doma od mamči koupenou tu zábranu k varné desce, aby na sebe dítě nemohlo strhnout hrnce. Mamča to kdysi někde za hubičku viděla, tak nám to koupila, aniž bychom ještě děti plánovali. Tak ztratit se to neztratí a jednou jako když to najdu! :slight_smile:
6. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
Chico, mně se to taky nezdálo, ale teď mi kolegyně v práci říkala, že od její známé malýmu synovi spadl na ruku sáček od čaje, který se těsně vyndal z horkýho hrnku, no a prý šel až na plastiku! :astonished:
Ta zábrana k varné desce je super, já jsem zvědavá, co my budem všechno vymýšlet, aby si dítě neublížilo. Hlavně zábranu na schody...Ale ono je to těžký, kolikrát můžeš i u dítěte sedět a stejně se něco stane! To je hned!
6. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
Bohužel ať člověk dělá co dělá tak tomu prostě nezabrání :frowning2: bohužel
6. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
ají: tak to je tedy síla... No bude to něco dítě uhlídat, protože se stačí někdy jen otočit...ale udělám pro to maximum. Přece jenom, když to člověk čte, jak ty dětský úrazy stoupají. Dokonce je to dneska už i trestné a když prý člověk něco nějak podcení, tak to může být i trestný čin...jak se to pak ale posuzuje, to netuším. Ale je mi jasné, že někdy k dětským úrazům dochází zbytečně. Tím ale v žádném případě nemyslím tu tvou kamarádku...spíš když to někdy čteš, tak nechápeš, jak se něco mohlo stát.
6. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
no ten vstup do novýho roku se některým moc nepovedl... ale některým zase ano :slight_smile:
ach jo, fak to musíme mít všechno daný dopředu. teď si připadám jen jako nějakej divák, který by si moc přál, aby ten film měl dobrej konec. prďolka váží cca 800 gramů...
6. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
holky omlouvám se, ale nějak rychle jsme "vystřelili" na obídek a hned co jsme se vrátili, tak jsem tu musela něco řešit, zase samý lepší věci :angry: :angry:

vítám novou snažilku a přeju hodně štěstíčka :wink:
6. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
zebrafko: 800g :cry: jéžíš, takovej drobeček. Budete potřebovat hodně síly, abyste tohle zvládli. Naprosto si umím představit to, jak píšeš, že si připadáš jako divák a moc si přeješ šťastnej konec. Ono v tuhle chvíli prostě můžeš být jen divák a věřit, doufat a modlit se, aby to skončilo dobře.
6. led 2010 v 15:06  • Odpověz
zebrafko: není to tak dávno, co jsme tady koukali na příběh malé Laurinky, která se narodila a měla 620g a vybojovala si svůj život...koukni na video, je to dojemný, ale zázraky se dějou!!! Musíte věřit!!! Nic nezvdávejte!

http://www.youtube.com/watch?v=zPOayqtX3Ks
6. led 2010 v 15:09  • Odpověz
zebrafko: to je mi lito ze se to se segrou nelepsi a ze se mrnousek musi narodit, ale snad bude bojovnik a myslim ze v HK jsou dobri doktori tak snad to spolecne vybojuji... (ale 800g si vubec neumim predstavit co to bude za drobecka - s brachou jsme z dvojcat a on mel pri narozeni 1800g a mamka rikal ze byl strasne malinky a ten vas mrnousek ma o kilo min - ach jooo :frowning2:
6. led 2010 v 15:19  • Odpověz
Zebraf takhle se jedné holčině v srpnu narodil chlapeček 880g a měla infekci a na závěr měla 38,8 a malej se z toho dostal a teď jim nese jen samou radost.
Držím moc moc palečky ať je malej nebo malá obrovskej bojovníček :slight_smile:
6. led 2010 v 15:37  • Odpověz
zebraf strašně moc držím palečky a posílám hodně síly drobečkovi. Je malinkatý, ale určitě to zvládne. S pomocí doktorů, kteří jsou v dnešní době machři a s pomocí nejlepších přístrojů, a silou vůle a všech co na něj myslíme. Jsem si vzpomněla, jak jsem byla v čekárně u očního, měla rozkapaný oči a musela je mít zavřený a slyšela jsem paní, která plete mini čepičky a ponožtičky pro nedonošená miminka v porodnici. Když jsem pootevřela oko, tak jsem viděla vážně maličkatou čepinku. Určitě dostane takovou parádu a brzy se uzdraví.
Tedy než uzdraví, jsem chtěla napsat vyroste do porodních mír a váhy.
tak to video jsem cele obrecela, ale dava nadeji... bozinku, takovej drobecek... :cry:
6. led 2010 v 15:46  • Odpověz
to video jsem taky ted videla poprve a musim rict ze sila - takova prdolka malicka.. zebrafko neboj urcite to dobre dopadne , manzelova bejvalka je sestricka v porodnici v HK tak manzel zna plno pribehu jake drobecky tam dokazali vypiplat... tak kdyz andilek bude bojovat ma sanci :slight_smile:
6. led 2010 v 16:04  • Odpověz
zebrafko: naděje je tu obrovská. Bude to těžký, připravila bych se na nějaké infekce, problémy...určitě budou, ale věřím, že to miminko všechno vybojuje. A pak to všechno dožene. Ještě bych ti chtěla poslat příběh jedné mé známé, byla v televizních novinách s chlapečkem, co se taky narodil o dost dřív a před Vánoci si ho nesli domů. Ale nemůžu ho na tn.cz najít, při tom jsem tam na to ještě nedávno koukala!!!
6. led 2010 v 16:04  • Odpověz
Ahojky,
tak sem si dnes dělala test (12 DPO) a nic. Chjo...
6. led 2010 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz
chicoola:moc děkuji
6. led 2010 v 16:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.