• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
labell: nezlob, 12 DPO je ještě brzy!!!! :confounded:
6. led 2010 v 16:12  • Odpověz
tak teď jsem se dozvěděla že bratránek čekaj miminko a jsou o 3týdny přednámi :slight_smile:
6. led 2010 v 16:12  • Odpověz
6. led 2010 v 16:13  • Odpověz
medanko: není zač, v tabulce ti to sluší :wink:

hedik: tak to je dobrý a bydlí blízko vás?
6. led 2010 v 16:16  • Odpověz
no já ještě nevím kde budou bydlet ale tam co bydlí bratránek je to 5kilometrů :grinning:
6. led 2010 v 16:18  • Odpověz
a jeho brácha druhej bratránek roděj teď na konci ledna :grinning: a ty bydlej 10km
6. led 2010 v 16:19  • Odpověz
hedik: no tak to je dobrý, tak to se budete moct s holkama navštěvovat :slight_smile:
6. led 2010 v 16:29  • Odpověz
holky, díky moc za podporu... snažim se ji předat ségře a tomu maličkému andílkovi. kdysi jsem četla na blogu idnes články jedné maminky, jmenovalo se to 890 gramů skutečného života a taky se jim podařilo to všechno vybojovat, bulelala jsem u toho tenkrát a to jsem byla cizí, teď když se to dotýká víc, tak bulím ještě víc.... http://winterova.blog.idnes.cz/c/34736/890-gramu-skutecneho-zivota-I.html je to asi pět dílů. ale dodává to všechno naději...
6. led 2010 v 16:29  • Odpověz
zebrafko: naděje je hnací motor všeho. Snad proto, že umírá poslední. Dávejte tomu drobečkovi najevo lásku, ne smutek a lítost, musí vědět, že ho milujete a ne že vás obtěžuje, že se narodil dřív. Já vím, že vás to neobtěžuje, doufám, že víš, jak to myslím. Musíte věřit celým svým srdcem, že to dobře dopadne a ono to dopadne dobře. Jiná možnost není. Nic není ztraceno. Budou to změny ze dne na den. Občas se v těhle příbězích zdá, že už už to miminko vzdá a pak se najednou zase stane zázrak. Zebrafko, zázraky se dějí každý den. Musíte jen věřit!!! A snad za pár měsíců oznámíš, že je všechno v pořádku a že si ségra konečně nese miminko domů. Moc jí to přeju.
6. led 2010 v 16:36  • Odpověz
chicoola: si hodná, ale myslím že už by tam min. duch byl.
6. led 2010 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz
labell: já si myslím, že ne. :grinning: Nechala bych tomu ještě pár dní, a třeba tak 16 DPO už je lepší. :wink: Co ty víš, třeba budeš naše první novoroční těhulka. :slight_smile:
6. led 2010 v 16:47  • Odpověz
A hurááá domů. Papa.
6. led 2010 v 16:48  • Odpověz
chicoola: moc děkuju :dizzy_face:
6. led 2010 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak se vám hlásím z domova opět z pod peřiny :frowning2: Nějak se mi to zhoršilo, tak jsem letěla zase k doktorce, brali mi krev (au au au, jsem hrozná cíťa :grinning: ), takže jsem do konce týdne doma. Hrůza děs, já se z toho fakt nevyhrabu :unamused: Chicoolko, ty jsi už OK?
Jinak moc vítám novou snažilku :wink:
Nebudu reagovat na všechno, ale chtěla bych moc popřát zebrafce moc a moc sil. Pořád na vás myslím a věřím tomu, že to bude dobré. Jsem s vámi :slight_smile:
6. led 2010 v 19:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme dnes byli opět u gyndr. jen poradna, všechno v pořádku, a dostali jsme 3x fotečku a prcek na nás mával a hned jsem to naobálkovala a zítra to pojede poštou k babičkám do ruk
6. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
Lulli no holka co nám to děláš? Naše patronka a je nemocná? No totok...rychle se uzdrav :grinning: a to jsi měla narozeninky, asi jsi málo pila alkohol :grinning: málo desinfekce kočko :grinning:
6. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
Lulii, dobře se vykurýruj, poctivě lež :slight_smile:
Syll, pak nám napiš reakce budoucích babí :slight_smile:
Sestra zebrafky a miminko to budou mít hodně těžké, ale určitě to zvládnou. Posíláme všichni hodně sil a zdravíčka.
6. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
Syll :grinning: :grinning: :grinning:
Je fakt, že na Silvestra nic-bez kapky alkoholu :angry: :grinning: , to jsem byla ráda, že aspoň vydržim do půlnoci, no a narozky? Taky nic. Možná to byla chyba. Tak zítra se spraskám a uvidíme, co to se mnou udělá :dizzy_face:

Holky, já už se tak těšim na vaše miminka až vykouknou na svět a hodíte sem nějaké fotky. Budu se jen rozplývat :slight_smile:
6. led 2010 ve 22:29  • Odpověz
Holky, to je dnesek fakt na houby :frowning2:. Tak jsem si otypovala, ze zrovna dnes bych mohla mit plodny den... tak jsme se cele odpoledne tesili, jak maly usne, ze si udelame pekny vecer. No, a pak se manzel pro nic za nic priserne nastval (no, vlastne na mne zacal rvat, proc kecam pri sexu, a zatim to byl on, kdo zacal rozebirat jina temata), tak na mne napred rval, ani uklidnit se nedal, prastil dverma a sel spat... a jestli budu mit dalsi ovulku zas az za pul roku jak je u mne zvykem, tak me to teda poradne mrzi :confounded: .
6. led 2010 ve 22:53  • Odpověz
verusko, tak ho jdi udobřit znásilněním :sweat_smile: , to na chlapy funguje, znám to mooooc dobře, fakt :wink: On tě nenechá odejít když, když vezmeš tu jeho "chloubu" a teď nevim kam :grinning: :grinning: Zkus to, přeci nebudeš čekat další půl rok :unamused:
6. led 2010 ve 23:06  • Odpověz
Ahoj holky,

tak konečně jsem se sem na chvilku dostala, v práci totální nestíhačka - nemám čas se pomalu ani najíst nebo udělat čaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak nějak jsem přelítla diskuzi, chtěla bych zebrafku nějak podržet aspoň po internetu, zebi myslím na tebe, sestričku a to malý - hodně sil, uvidíš, že prcek bude bojovat,....
vítám novou snažilku - jelly ať se ti daří a je ti tady s náma dobře :wink: :grinning:
drndičce napsat, aby nezoufala - i když já to znám, snažíme se sice "pár měsíců", ale zklamání je každý měsíc, když dostanu mrchu čím dál horší :frowning2:
No a k posledním příspěvkům: veru nezoufej, kamoška co otěhotněla "hned"!! po MS mně radila, že na to musíme vlítnout hned po tom......jenže manža je doooost nachcípanej, tak nemá náladu, takže zase nic :rolling_eyes: já nevím, ale s takovouhle to mimi fakt neuděláme :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 06:39  • Odpověz
A taky jsem se chtěla zeptat Aji, kdy budeš testovat???? vypadá to slibně - hmhmhmmmm :wink: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 07:21  • Odpověz
ahojky, tak se moje mimi ozvalo :grinning: ráno jsem myslela, že nevydržim v autobuse, jak mi bylo blbě, měla jsem co dělat, abych nevypadla na první zastávce na začátku města. Myslela jsem, že na vzduchu bude líp, ale když jsem došla do práce, ještě hůř, nakonec jsem se vyzvracela, šlo to samo, trochu se mi ulevilo, ale už zase to neni nejlepší, ke všemu je mi strašná zima. To zrovna včera jsem si říkala, že to vypadá, že to zvládám bez větších nevolností :wink:
7. led 2010 v 07:38  • Odpověz
bréé ránko :slight_smile:
pavcza: jaj tak to si měla veselou cestu do práce ale jak říká jeden doktor "kde se zvrací tam se nepotrácí" :sweat_smile:
7. led 2010 v 07:45  • Odpověz
popelllka: děkuju a myslím že mi tady s váma už dobře je :slight_smile:
7. led 2010 v 07:48  • Odpověz
jen si říkám, aby to nebyla ještě nějaká chřipka, protože mám i průjem a tu zimnici :frowning2:
7. led 2010 v 07:50  • Odpověz
Dobré ráno holky!
Popellko, já mám taky nestíhačku v práci, je to až neobvyklý! Ale aspoň to utíká. Jinak testovat zatím u mě nemá cenu, mívám delší cykly - 33-35dní, takže ještě počkám do víkendu a když MS nedorazí, budu testovat až někdy příští týden. Ale myslím, že dorazí, nic těhotenského na sobě nepozoruju :frowning2:
7. led 2010 v 08:01  • Odpověz
Pavczo, tak to jsi měla ráno veselo, ale buď ráda, když o sobě takhle mimi dává vědět, bude všechno OK! :wink:
7. led 2010 v 08:02  • Odpověz
Pavczo, dnes máš tu kontrolu? Tak držím pěsti! :wink:
7. led 2010 v 08:02  • Odpověz
Dobré ránko, tedy já jsme od rána pěkně naštvaná
7. led 2010 v 08:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.