• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Dobré ráno.

Lulii: já už jsem fit, není to teda úplně ještě 100%, ale je to dobrý. Ty jsi měla také narozeniny? No toto. Toť dodatečně vše nej a holt ti v tabulce připíšu roček navíc, ne??? :grinning: :grinning: :grinning:

pavczo: takže zvracení? Hmmmm... Dneska ti držím moc palečky na tu spešl kontrolu, kdy tam jdeš?
7. led 2010 v 08:08  • Odpověz
Ahoj medan, copak se děje, že jsi naštvaná?
7. led 2010 v 08:11  • Odpověz
pavcza: no je fakt že u nás ta střevní viróza taky řádí a trvá jen den až dva
7. led 2010 v 08:12  • Odpověz
Dobré ránko holky, tak já už makám :slight_smile: Tak nakukuji narychlo jen co nového :grinning:
7. led 2010 v 08:13  • Odpověz
aja.83:naštval mě šéf, byla jsem s ním domluvená že chci proplatit starou dovolenou, jsem totiž na nemocenské a do práce už asi nepůjdu, no a dnes jsem zjistila že mi to převedl do dalšího roku
7. led 2010 v 08:37  • Odpověz
no říkala kolegyně, že podobné příznaky měla, když měla o svátcích krátkou chřipajznu. Snad nemám teplotu. Jinak jdu až ve tři. Byla jsem ještě jednou zvracet, ale už míň.
Teď mě šéfka litovala, jak jsem prej zelená :slight_smile:
7. led 2010 v 09:00  • Odpověz
tak doufám že ti už bude jen lépe a odpoledne ti budu držet palečky :wink:
7. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Ahoj!
pavcza: jejda to musí mít nepříjemný.

jellyy: víte! Jsi přímo z Prostějova? Mám to město ráda, dobře se tam nakupuje na děti. :slight_smile:
7. led 2010 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
pavczo gratuluji k rannim tehu nevolnostem :wink: doufam ze ti tak mimi jen dava o sobe vedet a ze to brzy prejde
7. led 2010 v 09:11  • Odpověz
labell: ahojky a děkuju....jj jsem přímo z Prostějova a v Brně mám bráchu :slight_smile: ...mě se zase dobře nakupuje v Olomouci
7. led 2010 v 09:13  • Odpověz
taky si říkám, že aspoň vim, že tu miminko je :slight_smile: ale nemuselo by to trvat dlouho.
7. led 2010 v 09:24  • Odpověz
tak snad ti bude brzy ok, ja jsem hrozný "cíťa" na žaludek tak se docela bojím toho jak to se mnou v těhu bude - ale už aby to bylo .-)
7. led 2010 v 09:36  • Odpověz
jellyy: já jsem původně z Rousínova :wink: a v Olomouci sem teda na nákupech snad ještě nebyla.. :confused:
7. led 2010 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte holky,

jelly: Já jsem se v PV narodila a 15 let tam bydlela, ale už bych se tam nevrátila, Brníčko je krásný městečko :slight_smile:

labell: V Rousínově mám spoustu spolužáků ze střední školy. Svá puberťácká léta jsem strávila totiž ve Vyškově :grinning:

pavcza: Chápu Tě s těmi nevolnostmi, je to hodně nepříjemný....Mě bylo blbě už od 4tt a to jsem pomalu ještě nevěděla, že jsem těhu :grinning: Vůbec nic mi na to nepomáhalo, nejúčinějsší bylo usnout a spát....jenže pak když jsem se probudila, tak bylo znovu zle...jednou jsem si říkala, že budu muset těhotenství asi celé prospat, aby mi bylo fajn :grinning:
7. led 2010 v 09:52  • Odpověz
Medan, no to je teda blbec! To udělal schválně, ne? Nejde to ještě nějak zařídit? Některý lidi jsou fakt hňupi!!! To se ti nedivím, že jsi naštvaná. A pokud už do práce nepůjdeš, tak ti tu starou dovolenou bude muset stejně proplatit na konci tohoto roku, ne?
7. led 2010 v 09:57  • Odpověz
aja.83:no jo i tak mi ji bude muset proplatit, ale nechápu to, byla dohoda a on prostě no to je jedno
7. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Už je to trocha lepší, jen cítím motání hlavy asi z nízkého tlaku, ale to už mám delší dobu. Ráno jsem měla taky chuť zalézt do postele.
7. led 2010 v 09:59  • Odpověz
labell: tak z Rousínova je to do Brna už kousek :wink:

drndapetka: no totok :slight_smile: ....to se ti vůbec nedivím že se ti zpátky do PV nechce, Brno je hezký město ale na mě už moc veliký, mě prostě nejvíc sedí ten Olmik :slight_smile: ....a do Vyškova jsme jezdívali taky pařit do rockového klubu B29 :grinning:
7. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Hezké ráno koníkovky :slight_smile:
7. led 2010 v 10:14  •  snaží se  • Odpověz
jééééžiš,teprve 10 a už tolik jste toho napovídaly...no,jdu na to :grinning:
7. led 2010 v 10:15  •  snaží se  • Odpověz
jelly: V " rokářu" ve VY jsem se napařila :grinning:
7. led 2010 v 10:17  • Odpověz
tak,dočteno...

jellyy-ahoj,vítám tě tady a jsem ráda,že zase někdo z toho "našeho"konce :wink:

pavcza-tak tohle je nepříjemný,zvlášť v autobuse,ale aspoň se mimi ozývá,pokud to opravdu není ta viroza. :sweat_smile:.Kdy jdeš na tu kontrolu,ať můžem držet palečky?

medan-jojo,jak říká aja,vykašli se už na něj,do práce nechoď a proplatit ti to bude muset stejně :wink:
7. led 2010 v 10:21  •  snaží se  • Odpověz
drndapetka: tož to jsme dvě :grinning: .....a v Brně chodíš na nějaký koncíky?

katyna6: ahojky...jj v Kroměříži je taky pěkně :wink:
7. led 2010 v 10:29  • Odpověz
katy: ahoj, sis změnila fotečku, co? :wink: Koukám, že jsi 28 DC...nějaký těhu příznaky??? :slight_smile:
7. led 2010 v 10:31  • Odpověz
drndi: kolik ti je? Já jen jestli ty lidi taky znám. :wink:
7. led 2010 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz
Katy ve 3 hodiny jdu. Za všechny palečky předem děkuji :slight_smile:
7. led 2010 v 10:44  • Odpověz
pavcza za nás pěsti držet budu :wink:
7. led 2010 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz
chcicoo-ba právě naopak,můžeš si už téměř s jistotou napsat 1DC :frowning2: :frowning2:

pavcza-není zač,však ty nám to oplatíš a snad brzo! :wink: :wink:
7. led 2010 v 10:52  •  snaží se  • Odpověz
já je držim všem, aby se brzy zadařilo a všechny ste měly stejné nevolnosti jako já :grinning:
7. led 2010 v 10:55  • Odpověz
labell: Je mi 25 :grinning:

jelly: Od té doby, co pracuji, tak není na koncíky bohužel čas :frowning2:
7. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.