• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Hezkej pohled na tabulku, když vidím, jak se deru zase nahoru a zase tam nahoře pobydu pěěěěkně dlouho budu tam blokovat ostatní snažilky a čekat až se tam objedví tan můj 60 DC :frowning2: Raději bych šla na dno tabulky už teď a né se tam nahoře tak dlouho zbytečně vyhřívat a nakonec z toho nic nebude:unamused: :angry:
7. led 2010 v 11:36  • Odpověz
drndi: tak to nic, to si moc mladá. :grinning:
A určo z toho nic nebude??
7. led 2010 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
Chikoola, prosím napiš mi 28.1. odběry, 3.2. poradna :wink: díkes
7. led 2010 v 11:51  • Odpověz
A do jména překvapení, ani jedno to nebude z těch co jsem psala :grinning:
7. led 2010 v 11:51  • Odpověz
drndapetka: takže práce hodně a zábavy málo :slight_smile: ......třeba se zadaří a ty se přehoupneš do té horní tabulky :wink:
7. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
syll: opraveno, doplněno...ty naše malá tajnůstkářko. Já chci vědět, co to budeeeeeeeeeeeee :grinning: Já to do července nevydržím :wink: :grinning:
7. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
chikoola: NO chodí sem moc zvědavých lidí, a víš, co...rodina má taky internet :grinning:
Jinak jako dnes jsem poslala poštou ty ultrazvuky babičkám :grinning: to bude prčááá až si přečtou zítra tu poštu :grinning: napsala jsem tam, uvidíme se 15.7....i když to je jen předběžné, kdoví kdy se našemu mimču zachce na svět, že. :grinning:
7. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
syll. já hádám že to bude kluk, hihihh :grinning:
7. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
7. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
medan29 ježiš to je ,tak nádherný,já závidim,že budeš mít holčičku,taky si ji moc přeju :wink:
7. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
jůjů medan, krásný, taky bych ráda nakupovala v růžové a šatečky :slight_smile:
7. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
labell: Mladá? Já už si připadám stará :grinning: No nevím, spíš z toho nebude nic, než něco, nebyl teď kolem svátků vůbec čas na nějaký snažení, jezdili jsme po návštěvách atd. Navíc už ani neměřím, nesleduju, nic, takže vůbec netuším, zda nějaká ovulka byla nebo nebyla, takže by to pro mě bylo spíš překvápko, kdyby něco bylo
7. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
Holky, teda já jsem z toho celá nesvá, jaký mám najednou práce. No ale jsem ráda, lepší než se nudit. Akorát že na vás nemám tolik času :angry:
7. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
Medan, ty růžový věcičky jsou hezoučký! :wink:
7. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
prostě jsem neodolala, koupila jsem i župánek, tak se těším až to dorazí, :grinning:
7. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
jsou to první věci co jsem koupila
7. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
drndi to víš, že jseš mladá :wink: a taky to nemám ráda, že se vždycky dostanu až tak pěkně nahoru do tabulky a pak šupsss rovným pádem zase dolů, přijde mně to pořád stejný kolotoč, už by to chtělo změnu :grinning: :grinning: :grinning: ale prostě dokud nedorazí mrcha, nic není jistý, já si to vždycky říkám, když už jsem kolem toho 30DC a pak su akorát vždycky nas..... protože ona dorazí :frowning2:
aji já taky mám totální nestíhačku, včera jsem dojela domů a bylo půl 8. večer, to jsem se akorát vyspala a ráno zase do práce, ale nějak to musím přežít, nestíhačka to je pořádná, ani to tady nestíhám dočítat :rolling_eyes:
medan všichni ti tady závidíme holčičku, já teda taky a moc :dizzy_face: :wink: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
a já si pořád myslela že to bude kluk, včera jsme volala kámošce která má dva kluky, abych ji řekla jak jsem dopadla a ona že jsem potvora že mám holku, :grinning:
7. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
Tak za chvilku půjdu, doufám, že mě nečekají žádné zdrcující informace.
7. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
pavli určo nee, musíš myslet pozitivně :wink:
7. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
Ahoj holky, mám v práci fofr. Taktak vás stíhám dočítat :slight_smile: .

Každopádně držím pěstičky Zebravce, její sestřičce a malému mrňouskovi, aby všechno dobře dopadlo. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc na ně myslím a věřím, že mimísek bude velikánský bojovník a všem nám to tu ukáže :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Medan, gratuluju k holčičce :slight_smile: . Ty oblečky jsou opravdu překrásné. My sice ještě nevíme, co čekáme, ale myslím si, že to bude chlapeček. Občas jsem z legrace říkala, že je mi jedno, co to bude, hlavně když to bude zdravá holčička :grinning: , ale jestli je to chlapeček, tak je to stejně náš zlatoušek. I když od ledna zase trochu "zlobí". Po každém jídle a pití mě neuvěřitelně pálí žáha :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Vím, že mimísek za to nemůže, ale líbí se mi, když mu manžel ťuká na "domeček" a domlouvá mu, aby byl na maminku hodný :grinning: .

Dnes už v práci končím, tak se mějte všechny moc hezky a zítra se na vás přijdu alespoň podívat, když už nebude čas písat :slight_smile:
7. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
drndi: no sme od sebe skoro 4 roky a to už je rozdíl. Můj brácha je o necelé 3 roky ode mě a jeho spolužáky už taky moc neznám. Nejlepší je, jak sem z Rousínova odešla před 8 roky a teď když tam su, tak pořád čučím po těch 20-ti letých holkách, jako že bych je měla znát. Blbec su..podle mě se tam asi zastavil čas. :grinning:
7. led 2010 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz
pavcza:tak jak jsi dopadla?
7. led 2010 v 16:03  • Odpověz
Snažila jsem se tam jít s pozitivním přístupem, že to je běžné špinění v těhotenství, které se prostě stává a nechtěla jsem slyšet to, co jsem slyšela. Neni srdíčko. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ještě to prý nemusí nic znamenat, ale když nebude ani v pondělí je konec. Zítra mám jít na krev, aby naměřili hladinu hcg a v pondělí to zopáknou, aby se poznalo, jestli roste. Myslim, že neroste. Minulý týden jsem zkusila poslední test co jsem měla doma a čekala jsem, že bude tučnej a nebyl. Ale říkala jsem si, že to bude blbý testem, nebyl to mama. Teď mi přijde, že to bylo tím, že prostě se ta hladina nezvyšuje, protože mimi neroste, nežije. :frowning2: Ani mi neřekla, jestli je větší, jen se znova ptala, kdy byla poslední ms. Sestřička mě uklidňovala, že se to stává, že příroda sama selektuje, že kdyby to bylo zdravé přežije nemoce, virozy, opití, takhle to odejde samo, první těhotenství, nevyšlo teď, vyjde znova, vo co de. Jenže tohle nechci slyšet.
7. led 2010 v 17:04  • Odpověz
V pondělí bude 11.1. přesně měsíc, co mi vyšly // a to se dozvim co dál
7. led 2010 v 17:14  • Odpověz
pavcza:ach jo,ale nevzdávej to
7. led 2010 v 17:27  • Odpověz
už jsem vzdala
7. led 2010 v 17:28  • Odpověz
Pavczo nééééééé :pensive: To snad není ani možný, je mi to moc líto. Třeba se miminko zrovna nechtělo ukázat a v pondělí tam bude srdíčko bít jako o život. Musíš v to doufat. Budu na tebe v pondělí moc myslet, v kolik tam jdeš?
7. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Pavca :frowning2: je mi to líto, ach jo, proč se toto musí stávat :frowning2: Snad to ještě mimisek nevzdáááá, a bude to dobrýýýýý, ještě je naděje....chjo.
7. led 2010 v 17:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.