• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
V pondělí ani nevim. Ještě zítra v 9 ráno na tu krev. Teď jsem koukala po netu a našla, že koncem 6. týdne (od oplození ne dle ms) bývá to srdíčko, tak co když ještě neni konec 6.? No i když, když si vzpomenu, kdy se to nejpozději mohlo stát, tak to už 6 je. Bude to dlouhý víkend. Nemám na nic chuť. Říkala jsem, že jsem měla ráno i tu nevolnost. Dr. ani nic neříkala. Celou dobu mi přijde zvláštní, furt od začátku mluví o nejistých 3 měsících a o přírodě, která sama rozhodne. Dneska ještě chodila od karty k monitoru, já tam neviděla, měla jsem tam nohu, má to blbě natočený.
7. led 2010 v 17:44  • Odpověz
ahoj holky, jen nakukuju a nečekají mě tu žádné dobré zprávy :frowning2: Pavczi, je mi to líto, ale zatím nic není ztraceno. Uvidíš v pondělí, zatím nemá smysl se tím stresovat (i když je to hodně těžké). Znám pár případů, kdy mimi "stávkovalo", ale na poslední chvíli srdíčko začalo bít a vše bylo zachráněno. Musíme věřit...
7. led 2010 v 17:45  • Odpověz
lulii, a co ty, jak se cítíš, nějaké příznaky? měříš ještě tu teplotku?
7. led 2010 v 17:47  • Odpověz
jenže mě už zase mamka vystrašila, že asi by to mimi nebylo zdravé. Když od začátku má problémy. Že je to tak tedy lepší.
7. led 2010 v 17:48  • Odpověz
pavcza, jestli má odejít, tak odejde, s tím se bohužel nic nenadělá... a na druhou stranu, pokud není v pořádku, tak je lepší, když odejde takto na začátku. Zatím ale není nic jisté, běž si zacvičit, koupit něco hezkého na sebe, ať se trošku odreaguješ...
7. led 2010 v 17:49  • Odpověz
Pavczo, to je mi právě zvláštní, když ti ráno bylo špatně. Uvidíš, každopádně ti moc přeju, ať to má ten nejkrásnější konec :slight_smile: Ten víkend bude opravdu nekonečný, ale budeš muset vydržet, nějak ho přečkat :confounded:
7. led 2010 v 17:51  • Odpověz
kebul, jsem zavřená v našem zapadákově, kde nic nepokoupim, ke všemu, když kouknu na účet, tak už teprve ne a když se kouknu na sebe, je mi zle, protože jsem i přibrala ještě před otěhu, takže bych měla ještě větší depku, že mi nic neni. Je pravda, že pokud by to mělo být špatné, bude to lepší, když odejde teď.
Jinak jsem ještě na to špinění dostala ascorutin, nejlepší je, že je tam napsáno, že se nemá používat v těhu, ale vim, že ten se vždy na krvácení dával a dává
7. led 2010 v 17:53  • Odpověz
lulii, mamka už mi říkala, jestli to nebyla jen nevolnost z něčeho špatně snědeného.
7. led 2010 v 17:54  • Odpověz
ono je to těžké nemyslet na to, já vím :frowning2:

ten ascorutin mi taky přijde divný, že tam píšou, že se nemá používat v těhu, když ho těhulím normálně předepisují...
7. led 2010 v 17:54  • Odpověz
Pavczo, souhlasim s kebulkou i s tvojí mamkou. Vím, že se to hrozně poslouchá, ale radši si počkáš na zdravé mimi, ne? Ale třeba to bude v naprostém pořádku, ještě nedělej žádné závěry.

Kebulko, čekám a čekám. Dnes jsem 6DPO, tak ještě týden musím vydržet, jak to dopadne. Buď mrcha dorazí, nebo nee. Teplotu měřim, už mi přítel řekl, že teploměr je ve mně víckrát než on a k tomu dodal: "Nevěrnice nevěrná". No, musela jsem se tomu strašně tlemit :grinning: Jinak příznaky žádný, občas mě píchne v podbříšku, ale na to už jsem si zvykla. To čekání po tý ovulce je nejhoršejší :angry: :grinning: A co ty? Jak jsi na tom?
7. led 2010 v 17:57  • Odpověz
pavci, byl případ, že když holka šla ještě na potvrzení , že je to špatné, tak zkusila jiného lékaře, a ten jí řekl, že ještě je na srdíčko čas, a počkali a naskočilo....nechceš si skočit ještě k jinému lékaři, než uděláš pak rozhodující krok? Až budeš mít jistotu od 2 lékařů...pak jednat.
Vím, že to možná je moc scifi, ale ten případ tu byl, a holka žaluje lékaře!!!
Popřemýšlej o tom.
7. led 2010 v 17:59  • Odpověz
Co když jsi měla pouze pozdě ovulaci?? Tak na srdíčko je čas, né podle jejich tabulek, lékaři si myslí, že musí být ovula 14.DC....
7. led 2010 v 18:00  • Odpověz
Pavczo, to je fakt naprd, když nemůžeš ani nikam vyrazit. Tak vem pesánky a jdi někam na prochajdu, na dlouhou a zkus si psychicky vyčistit hlavu, odpočinout si. Máš pejsky, ne? Doufám, že si tě nepletu s někým jiným :sweat_smile:
7. led 2010 v 18:01  • Odpověz
luli, já měla nakonec ovulku teprve v úterý, takže já mám času ještě dva týdny :slight_smile: a jak se ti vyvíjí teplotka, máš někde grafík?
Pavci co má se stát se stane, to je náš osud prostě.... :confounded:
Syll, to je pravda, každý lékař si myslí, že je ovulace zákonitě 14DC.
7. led 2010 v 18:02  • Odpověz
JJ vidí jen ty svoje blbé tabulky, ale že příroda funguje i jinak, na to jaksi moc nehledí...mě taky řekli, že je o 2 dny mladší, ale já měla ovuli pozděj...ale hádej se s nima, že? :slight_smile:
7. led 2010 v 18:03  • Odpověz
A teď už odpovídáme podle tabulek přesně....to je zajímavé..., že by tak dorostlo to mimčo? :grinning:
7. led 2010 v 18:03  • Odpověz
já třeba teď měla ovuli až 19 DC, minulý cyklus 24 DC...
7. led 2010 v 18:04  • Odpověz
Kebul, můj graf, ale zatím není na tom nic poznat. Jen to, že ovulku fakt mám, ale závěry ještě žádný :confounded: Kdybych neměla rozum, tak netrpělivostí už testuju :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/2b754b
7. led 2010 v 18:05  • Odpověz
No vidíš, taky takový případ. Já taky nebyla podle tabulek. :slight_smile: Ale já musím mít vždycky něco extra. :sweat_smile:
Já vim, ale fakt nejsem ve stavu, kdy bych to chtěla slyšet. S tím ascorutinem jsem ještě minulý týden četla dotaz jedné těhulky na nějakého doktora a on, že se může v těhu a že téměř na všech práškách je napsáno, že se nemaj používat v těhu, že to je obrana firem proti tomu, kdyby je chtěl někdo žalovat v případě potratu a mysleli by si, že je to díky tomu.
Přijde mi, že v příštím těhu už nebudu ničemu věřit a nejradši bych na to přišla až po 3 měsících. Říkala sestřička, že když nebyly testy a zpozdila se ms, tak se to neřešilo a buď přišla později a mezitím dotyčná potratila, aniž by věděla, že vůbec byla těhotná a když nepřišla ani druhá, teprve se šlo k doktoru. Teď se testuje hned při vynechání a pak se ví o více potratech.
Jinak může to být dědičný? Moje mamka první mimi taky potratila v 6. týdnu. Ale odešlo silným krvácením a bolestma. Mně, když mimi zůstane uvnitř bez srdeční akce, tak mě asi budou muset vyčistit, že?
:frowning2: snad to není dědičné. Pavci asi bys na to vyčištění musela :unamused: Ale ještě nemalujme čerta na zeď.
7. led 2010 v 18:07  • Odpověz
luli, no ovulka pěkná a zatím teplotka stoupá, takže super :wink: to čekání je šílený, mě to taky nebaví :slight_smile:
7. led 2010 v 18:07  • Odpověz
Pavczo, s těma lékama jsem to tu taky někde četla. A je pravda, že kdyby nebyly těhu testy, možná by bylo líp.
7. led 2010 v 18:08  • Odpověz
pavczo, já teď těhu taky nebudu věřit, dokud neuvidím prcka na ultrazvuku, jak mu bije srdíčko. minule to dopadlo špatně, na začátku 7 tt jsem dostala jakoby opožděnou mrchu a mimi bylo pryč.
Tvoje maminka měla to štěstí v neštěstí, že se plod sám vzdal a odešel ještě jakoby MS.
Holky taky jsem měla strach o srdíčko, možná bylo i lepší, že jsem na to potvrzení musela čekat měsíc...ono bylo víc času , aby naskočilo....
7. led 2010 v 18:09  • Odpověz
syll, já myslím, že každá se o bojí, o to víc my, které se snažíme už nějaký ten rok a několik měsíců, protože když se konečně zadařilo, tak se něco pokazí... ale snad se nám jednou všem zadaří počít a donosit zdravé miminko...
7. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Holky, to je fakt strašný, člověk když objeví krásný //, tak se ani nemůže radovat. Nikdy nic není jistýho :unamused:
Kebul, kdyby takhle pořád teplota stoupala, vůbec bych se nezlobila :slight_smile:
7. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.