• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
lulii, to věřím :wink:
7. led 2010 v 18:13  • Odpověz
Chicoolko, kde jsi????????????????? Mám na tebe mega důležitý dotaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
7. led 2010 v 18:15  • Odpověz
Kebulko já vím, není to fééér, vy si to miminko zasloužíte strašně moc všechy, já věřím, že to brzy vyjde! Hlavně, ať je v pořádku, já mám taky pořád strach.... :wink:
7. led 2010 v 18:18  • Odpověz
syll, já to nemyslela, že bych to holkám nepřála, to v žádném případě. Přeju miminko všem, protože si myslím, že si ho zaslouží úplně všechny! alespoň z téhle diskuse! :wink: já myslím, že jakmile člověk jednou otěhotní, tak toho strachu se už nezbaví nikdy - nejdříve se bojí, aby bylo mimi v bříšku v pořádku, pak aby se při porodu nic nestalo a když se narodí, tak to je strach každou minutu, aby se mu něco nestalo :slight_smile:
7. led 2010 v 18:19  • Odpověz
Holky, já doufám, že fakt už bude jenom líp. A že ten rok 2010 bude o dost lepší. Rok 2009 u nás moooc smutně začal (přímo na narozeniny mi zemřel děda), a taky blbě skončil, takže já doufám v tu mojí šťastnou 10 a doufám, že bude tady pro nás pro všechny šťastná :wink:
7. led 2010 v 18:20  • Odpověz
lulii, já v to taky doufám, rok 2009 nám přinesl jen samé nepříjemnosti, nemoci a smůlu, tak snad to letošní rok prolomí...
7. led 2010 v 18:23  • Odpověz
tak já pádím holky, mějte se krásně! pavczo a ty se drž a nemysli na nejhorší :wink:
7. led 2010 v 18:26  • Odpověz
Kebul, tak myslím, že už jsme si to vybraly a fakt bude líp, nebylo by přeci možný, aby dva roky po sobě byly roky na hov.o :grinning: Něco se mi samozřejmě taky povedlo, prostředek roku byl celkem OK, ale jak říkám, začátek a konec byla teda katastrofa :dizzy_face:
7. led 2010 v 18:26  • Odpověz
pavczo to je mi moc líto ale naděje umírá poslední ...
7. led 2010 v 18:57  • Odpověz
syll, myslim, že neni třeba chodit k jinému dr. bude to jištěný ještě tou hladinou hcg, změří mi ji zítra i v pondělí, když nebude stoupat, je to jasný. Jinak, je možný, že ovu jsem měla pozdě, dyŤ i jak dloho nebyl vidět. Teď jsem počítala poslední datum, kdy bylo možné, že se to stalo a mělo by to být přesně 6 týdnů. Třeba se to v pondělí tedy ukáže, třeba ta šance je. Jinak teď se tu stavila kamarádka a už jsem na tom líp, jsem smířená, že pokud to tak má být, je to správné. Snažím se myslet už taky na případnou dovču u moře.
7. led 2010 v 19:11  • Odpověz
Ahojky holky zdravím

Pavcza je mi to líto. drž se kočko. uvidí se podle výsledků.
7. led 2010 v 19:17  • Odpověz
lulii: copááááák???? :slight_smile:
7. led 2010 v 19:36  • Odpověz
tak mám holky dneska radost a neradost. ta neradost zkouška mi utekla potvora o 1bod a to naštve :angry:
ale dobrá je že než jsem otěhotněla tak mi nabírali krev na štítnou žlázu a výsledky jsou v normě takže by teoreticky nemělo být zvýšené riziko vad.uvidíme jak dopadnou dnešní odběry snad dobře :wink:
7. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Holky!!!

PAVCZO! UKLIDNI SE!!! že nebylo vidět srdíčko teď, neznamená, že nebude za týden. Jedna moje kamarádka to tak taky měla, a kloučkovi je rok a půl. "Holt" doktoři počítaj cyklus 28 dní avůbec je netankuje, že můžeš mít delší - ergo mimi je mladší. Takže klid, na kecy o dalším těhu je ještě čas.
7. led 2010 v 19:42  • Odpověz
pavczo: :cry: :cry: :cry: co to čtu? To mě strašně moc mrzí!!!! :frowning2: Je mi jasné, jak ti teď musí být a moc držím palce, aby se nakonec ještě srdíčko objevilo. Všechno je možné. A i to, jak ti na tý první kontrole mimi ani nenašli a na té druhé už jo, nasvědčuje tomu, že miminko je asi mladší, než to doktorům vychází. Doufám, že tam tahle naděje je a že to dopadne stejně jako před Vánoci a ty se budeš v pondělí radovat!!!
7. led 2010 v 19:44  • Odpověz
a hlavně klidně to může bejt mladší protože berou ovulaci někdy na 14den a každá ženská to má jinak take klidně to může bejt mladší a v pondělí tam srdíčko bude. naděje umírá poslední
7. led 2010 v 19:44  • Odpověz
Pepi, jenže, kdyby dala čas týden, mám přijít už v pondělí, co když se stane, že ani v pondělí a třeba ve středu už by bylo? Ne, ta krev to taky asi potvrdí. Jinak jsem si vzpomněla, že někde psali, že nevolnosti způsobuje ten hormon hcg, takže se to nevylučuje, protože ten zatím v sobě mám, takže to dnešní ranní ble mohl způsobit, i kdyby mimi nebylo živé.
Jo, jsem smířená s horší variantou, a ta lepší by mi jen udělala neskutečnou radost. Z nejhoršího jsem venku, už jsem byla schopná i něco sníst. Tak uvidíme jaké to bude. Jen ten víkend bude dlouhý, ještěže má manžel volno, kdyby byl v práci na denní, tak bych to nevydržela. Teď je taky na noční.
Teď nevim, která se ptala na ty pejsky, tak máme jednoho lumpíka.
7. led 2010 v 19:50  • Odpověz
Jéžiši, Pavczo, co to čtu? Moc mě to mrzí, ale ještě neházej flintu do žita, srdíčko se může ještě objevit! Od začátku byl tvůj mrňousek malinkej a dlouho nebyl vidět, třeba je opravdu ještě brzoí. Proto doktorka zatím čeká, nic není jisté!!!Moc ti držím pěstičky, ach jo, je to krutý, co musíš prožívat!
Jinak k tvému dotazu, já měla taky zamlklé těhu, plod ve mě zůstal, nevyšel ven, takže jsem musela na revizi-vyčištění dělohy! Ale to určitě nebude tvůj případ, věřím tomu a moc ti držím pěsti!!! :wink:
7. led 2010 v 19:54  • Odpověz
No já se někdy dost divím, s jakou lehkostí občas doktoři vysloví verdikt. Mojí kamarádce doktoři řekli, že její miminko nepřežije rizikové období 3 měsíců někdy hned na začátku těhu...když to miminko zvládlo, objevila se jí cysta a musela na operaci, a zase jí na férovku řekli, že to holčička nepřežije a že vydrží maximálně do 5. měsíce. No a prd. V červnu porodila naprosto zdravou holčičku. Takže člověk si občas z těch vyprávění udělá obrázek, že je třeba leccos brát s rezervou!
7. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
Přesně tak, chico. Doktoři mi někdy připadají jako pořádní necitové. Já když měla to zamlklý těhu, tak na mě doktor kouká a říká: Přeci mi tady nebudete brečet, vždyť jste chytrá ženská! Tohle se stává stovkám ženským, nic to neznamená, prostě se to nepovedlo a příroda to vyřešila. No chápete to, tohle určitě chce slyšet ženská, která přišla o miminko. :angry:
7. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
ají a po revizi půl rok se nesmí otěhotnět? Četla jsem ve své těhu knížce. To je dlouhá doba. No, moje dr. mi jen řekla, že to nic neznamená, že počkáme do pondělí, že ještě může být a víc zatím hrozivého mi nechtěla říkat, jen jsem se zeptala, že když v pondělí nic, tak špatný? a ona soucitně přikývla. Přijde mi, že když mi ani neřekla, jak je veliký, jestli povyrostlo, že možná ví, že už ani neroste a zatím mi to neřekne. Jinak jsem se držela, jen u sestřičky jsem byla skleslá, tak mi řekla, že mě to vzalo a začla vyprávět, co už jsem výše psala a že příroda sam vyselektuje. Brečet jsem začla až když jsem volala manželovi, trochu jsem to rozmrkala, když jsem šla do lékárny a pak když jsem volala mamkám a doma.
7. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Pavzco, tak teď mě poslouchej.....Já něco už za sebou mám ( zamlklý potrat a mimoděložní těhu ) a můžu Ti říct, že pokud nekrvácíš ( čerstvá jakoby skleněná krev ), nemáš bolesti ( křeče ) v pobříšku, neklesá Ti Hcg ( když stoupe i pomalu, tak je to o.k.) , tak Ti opravdu nic nehrozí a věř, že mimi je v pohodě...jen si prostě dává načas....Znám více případů, kdy se lékaři ( jak píšou holky ) dívali jen do tabulek, ale ona dotyčná těhotná se nedala a čekala a čekala a nakonec se srdíčko objevilo. V nemocnici se mnou bylo hodně takových, které na srdíčko čekaly a nakonec se dočkaly !! Nenech se hlavně odbít a bojuj, stejně tak pak bude bojovat i mimís, ale musí cítit i sílu od maminky, že JE za co bojovat !!!! Tak nesmutni a dej se do boje.....a když se stane to nejhorší, nezoufej, já si taky myslela, že podruhý , když to nevyšlo, že se zhroutím, ale člověk se vždycky nějak postaví na nohy, dá se do kupy a za chvilku má sílu zase bojovat a snažit se dál !!!!!!!!! Tak se hlavně drž - může být i hůř........
7. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
Pavzco, jo jinak, jak píšeš o tom hcg.....když mi stoupalo, tak mi bylo blbě...jakmile mi začalo klesat - poznala jsem to na sobě....nebylo mi tak blbě a přestaly mě bolet prsa
7. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
Drndi děkuji (vlastně všem holky), je pravda, že ty a i jiné toho máte za sebou víc jak já a nelehké věci a bylo by asi moc snadné, kdyby to vyšlo na třetí pokus hladce od začátku do konce. Krvácení sice nemám jako takový, ale od pondělí teď furt špinim, nevypadá to krvavě, spíš hnědé, doktorka mi ukázala na nějakých těch pomůckách, když to dala dovnitř a vyndala dost nechutný pohled, uvnitř to bylo trochu jako hnědavá krev a řekla, to je nález, ale při prohlížení řekla, že zdroj krvcení nevidí? Tak nevim, jestli to je dobře nebo ne. A vlastně říkala, že některé ženy špiní i menstruují v těhotenství klidně i do 5. měsíce. Občas jen ucítím zabolení jako při ms, ale slabé, žádné silné křeče apod. Myslíš, že když v pondělí ho neuvidí a řekne, že nestoupá hcg, že mám věřit, že fakt konec, že se nemůže ještě rozběhnout?
7. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
Jinak po revizi se může snažit už po první porevizní MS - když je udělaná do 10 tt. pokud je těhu starší, doporučuje se počkat 3 měsíce. Pokud proběhlo mimoděložní těhotenství a následná laparoskopie, říká se počkat půl roku. Já poprvé čekala půl roku, ale sem tam nám to teda ujelo :sweat_smile: no a po tom zamlklým potrazu jsem začala hned po první MS - ale byla jsem předtím u gyndr. zjistit jestli jsem už o.k. a děloha a čípek je na další těhu připravené ( musí se dodržet aspoň to "jakoby" šestinedělí ). Každý doktor má na to jiný názor ( na tzo čekání ), já ale tomu svému plně důvěřuju a vím, že ví, co mi říká a myslí to se mnou dobře !
7. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
Pavczo, Drnda má pravdu, moc krásně to napsala! Ještě nezoufej a věř, že to s mimískem zvládnete!
Jinak každý doktor říká něco jiného, jeden mi řekl, že máme po revizi půl roku počkat, než se začnem snažit, jinej řekl počkat 2-3 měsíce. My se začli snažit po dvou měsících od revize a už je to půlrok a pořád nic. Tělo samo pozná, až bude připravený znovu otěhotnět! Ale na tohle teď nemysli!
7. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
tak ty prsa mi nebolí vůbec, jen jsou větší :slight_smile:
7. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
Pavzco, bohužel když začne hcg klesat, tak už je pozdě, a už nezačne znovu stoupta...znamená to, že mimís se přestal vyvíjet a buď odejde s MS nebo by tě vyčistili....Být Tebou tak pokud v pondělí bude hcg dobré a neklesne a na ultrazvuku ještě nic nebude, tak bych doktorku přesvědčila o tom, že chceš ještě pár dní počkat s tím, že kdyby jsi měla bolesti nebo začala krvácet, tak by si došla....třeba když to čekání prodloužíš, dočkáš se zaslouženého výsledku :wink:
7. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
Mě to hcg naposled kleslo, a nedošla MS, takže jsem musela na vyčistění :frowning2:
7. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
aha, já ten půl rok po revizi četla v knížce o těhotenství. Tak to je fajn, když to nemusí být tak dlouho, tedy samozřejmě bych se tedy držela rady dr. a konkrétní situace.
7. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.