• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Já jdu zítra na zkoušku a nic neumím :frowning2:
7. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
takže je ještě možné, že po tom klesání přijde sama ms? A čeká se nějak dlouho?
7. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
V nemocnici u mě čekali 2 dny, pak mě vzali na sál...
7. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
to si tam ležela?
Jinak držim pěsti na zkoušku, určo to dopadne dobře.
7. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
Páji, jj ležela...celkem týden, protože pak mě sledovali, jestli jch klesá jak má...musí totiž klesnout pod 5, aby bylo negativní
7. led 2010 ve 22:41  • Odpověz
myslela jsem jak klesá hcg, nééé jch, jak jsem napsala - blbost :grinning:
7. led 2010 ve 22:42  • Odpověz
Ahoj holky,

teda tak jsem prolítla diskuzi a koukám :astonished: pavli tak to jsme nečekala, byla jsem zvědavá co na kontrole a myslela jsem si, že ti řeknou, že to špinění nic není popř. nějaká maličkost, ale tohle :cry: každopádně jak píšou holky bych to ještě v žádným případě nevzdávala a snažila se bojovat, aby to mimísek pocítil a bojoval taky. No a pokud odejde, tak to tak má být, jak už ti říkala včera sestřička :unamused: ale nezoufej.....
já když to tady tak čtu, tak fakt nevím, jestli by nebylo lepší vůbec netestit nebo až po hooodně dlouhý době vynechání MS nebo co já vím, ale to si člověk vážně už nemůže ani pořádně užít //
Už jsem si před nedávnem říkala, že nebudu testit a dávat si žádný naděje dokud nebudu aspoň 50DC, ale stejně to nevydržím, protože to se nedá :confounded:
8. led 2010 v 06:56  • Odpověz
ahojky,
popel přesně, taky jsem říkala, že bez testů by to bylo skoro lepší, ale jak to vydržet. A kdyby bylo příště, tak i volám k dr. třeba až po měsíci od testu. No uvidíme, ale obávám se, že moc nadějí bych si už neměla dávat. Večer, když jsem odpojila pc a šla na wc, tak zase po utření jsem měla na papíře krev, červenou a dost, nebylo to žádné malé špinění. Myslela jsem, že se už rozjede velké krvácení a třeba to hold odejde samo a plus toho všeho nedobrého by bylo, že bych aspoň nemusela na tu revizi. Ale zase nic, pak už ani kapka, žádné bolesti. Noc byla taková divná. Manžel v práci, tak se ke mně aspoň tulil pejsek, že jsem se necítila úplně sama. Jinak občas cítím píchnutí nalevo od pupíku.
8. led 2010 v 07:03  • Odpověz
pavli to je fakt děs, přesně jak píšeš - jak to vydržet??? já už jak je kolem toho 30DC tak už si jako říkám, dorazí mrcha, nedorazí....? no a pak zase kdybych tak dlouho netestila, tak nevím, jestli můžu o víkendu "pařit" naplno, abych to zas nějak moc nepřepískla atd. když třeba někam razíme nebo tak a vím, že to bude něco velkýho,..... :sweat_smile: a navíc ta nejistota... na Silvouša to bylo dobrý, to jsem věděla, že můžu zapíjet žal, když přišla mrcha a tak jsem se s kamoškou propila do střízliva :grinning: :grinning: :grinning:
A proto bych to chtěla taky rodině říct až tak po 2. nebo 3.tím měsíci těhu, určo ne hned na začátku, takže tak.
No já nevím s tím tvým špiněním a krví,....takže ti nemůžu ani poradit :frowning2:
Aspoň, že máš pejska, když je manžel v práci, taky mám takovýho svýho miláčka psího, sice to je manžových rodičů, ale já toho psa prostě miluju :dizzy_face:
8. led 2010 v 07:27  • Odpověz
Pavczo, nebudu tě lakovat, tohle nevypadá dobře, jasná krev... Mazej k doktorovi, když ne ke svému tak jinam, aby to nebylo mimoděložní... Radši bejt za hysterku než něco zanedbat.
8. led 2010 v 07:28  • Odpověz
Ahojky Pavczo, tak jsem dočitala, abych se dozvěděla, jak si dopadla na kontrole a tuhle zprávu jsem taky nechtěla číst :cry: :frowning2: . Ale musím ti napsat, že souhlasím s Drndičkou. Pokud bude HCG v ponděli vyšší než v pátek, tak bych rozhodně na srdíčko čekala. V listopadu jsem tu psala, jak mě doktorka vyděsila, že se jí u miminka nezdá velikost a nevidí srdeční akci. A upozorňuji Tě, že jsem ten den byla 8+1 tzn. 9.tt (dle poslední menstruace). Bylo mi opravdu neskutečně úzko a nechtělo se mi tomu věřit. Nevím proč, ale byla jsem tak nějak přesvědčena, že to nemůže být pravda, že miminko je v pořádku. Jenomže jsem prostě věřila doktorce. Naštěstí jsme hned ten den šli k doktorovi, který se specializuje u nás na ultrazvuky a provádí i screeningy, a ten mi čtyři hodiny nato potvrdil vitální graviditu, která dle rozměrů embrijka odpovídá 8+0 a podle dalšího měření 8+1. Takže všechno v naprostém pořádku. U mne ale je ten tabulkový případ, kdy jsem měla pozitivní ovutest 14.DC a ovulace nastala 15. DC tzn. přesně v polovině. Tenkrát byla na tu doktorku naštvaná i ségra, protože jak už jsem tu psala, když vitální graviditu (tzn. srdeční akci) viděl doktor přes břišní ultrazvuk, tak nechápala, jak to moje doktorka nemohla vidět přes vaginální, který je v tomto směru mnohem lepší. To, že je miminko v pořádku, mi pak potvrdily i výsledky HCG, kterých bylo 47 tis. jednotek. Ségra mi totiž říkala, že není důležitý počet jednotek, ale jejich vzestup. Ale v tomto týdnu bych těch 10 tisíc mít měla. Naopak 120 tisíc je už taky špatně a doktor by to měl řešit.
Takže beruško, snaž se být alespoň trochu v klidu a je dobře, že bude tvůj manžel doma. Spolu jistojistě zvládnete přečkat ten nekonečný víkend. A v pondělí budeme všichni o něco chytřejší. A jak to byly nervíky před vánocema, tak holt budou i po vánocích, ale pak už to budou jen samé pozitivní zprávičky. Všechny tady tomu věříme a moc ti toho zdravého špuntíka přejeme. Takže se držte všichni tři :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
8. led 2010 v 07:38  • Odpověz
Jejda Pavczo, jestli si dnes ráno měla jasně červenou krev, tak to není dobré. Pepinka má pravdu, okamžitě k doktorovi. :frowning2: Mimoděložní by to být ale nemělo, pokud doktorka viděla plod v děloze, ale i tak bych raději šla k doktorovi.
8. led 2010 v 07:41  • Odpověz
Pavczo tak to je pravda, co píše Tauri... Ale i tak, jasná krev není nic dobrýho. Možná tam byly dvojčátka a jedno to vzdalo, z kraje těhu se to prý stává (dvojčata s jistotou prý diagnostikujou až po 10tt, do té doby můžou být "v zákrytu" těsně za sebou), ale každopádně švihej k doktorovi.
8. led 2010 v 07:53  • Odpověz
Dobré ráno, holky!
Pavczo, taky bych asi rychle mazala na gyndu! Jasně červená krev nevěstí nic dobrého! Ale pořád ti držím pěstičky a doufám, že to bude dobré!!!
8. led 2010 v 07:56  • Odpověz
bréé páteční ránko,

souhlasím s holkama jasně červená krev bohužel neznačí nic dobrého :frowning2:
8. led 2010 v 08:00  • Odpověz
jdu tam na 9. kvůli té krvi, tak to řeknu. Ale nebyla úplně jasná (to jsem měla o těch svátcích), byl tedy červená, ale tmavší červená (ale ne úplně tmavě červená). Je mi jasný, že to neni dobrý, bylo to včera večer. Proto já už si větší naděje nedělám.
Jinak dle ms jsem byla včera 8+3, ale je možné, že ve skutečnosti je mnohem menší.
8. led 2010 v 08:07  • Odpověz
pavczi v 9 na tebe budu myslet aby ti to dopadlo co nejlépe...
8. led 2010 v 08:22  • Odpověz
Pavli, no uvidíš na té kontrole! Hlavně se drž a buď silná, moc na tebe myslíme! Dokud neuslyšíš ten nejhorší ortel od doktorky, není zatím nic ztraceno. Jak píše pepinka, i to zaniklé dvojčátko to může znamenat.
8. led 2010 v 08:24  • Odpověz
pěkné ránko holky
koukám,nic moc dobré zprávy,ale naděje umírá poslední,tak Pavli radši ještě držím palečky!!!
8. led 2010 v 08:31  •  snaží se  • Odpověz
Dobré ránko holky

Pavczi tak v 9 na tebe budu myslet a držím moc moc palečky
8. led 2010 v 08:32  • Odpověz
Drndi držím moc moc palečky na zkoušku ať dopadne dobře :slight_smile:
8. led 2010 v 08:34  • Odpověz
já myslim, že dnes v 9 se asi víc nedozvíme, měla bych být jen u sestřičky, sice jí řeknu o té krvi, ale nevim, jestli mě pustí i k dr. uvidíme.
Jinak holky, moc vám děkuji za podporu.
8. led 2010 v 08:35  • Odpověz
Pokud tě s takovými problémy nepustí k dr, šla bych do nejbližší nemocnice s tím, že mě sestra nepustila k dr. a našla bych si jiného dr.
8. led 2010 v 08:38  • Odpověz
pavcza asi bych udělala totéž co říká pepi
8. led 2010 v 08:40  • Odpověz
tak teď nám tu líčila kolegyně, ta co jsem se před ní prokecla, že doufá, že neni těhotná, že občas vynechala prášek, že to ještě nedostala a žere jak prokoplá, že kdyby byla, šla by na potrat. Nenasrala by vás? :angry:
8. led 2010 v 08:50  • Odpověz
pavcza: to je trubka hloupá :angry:
8. led 2010 v 08:54  • Odpověz
pavcza to věřím že by jí člověk nejradši za tohle trefil
8. led 2010 v 09:02  • Odpověz
pavczo: držím palce, ať to dopadne co nejlíp. Kolegyni nebudu komentovat.
8. led 2010 v 09:05  • Odpověz
ahojky holky... teda jak se me dneska nechtelo vstavat rano do prace :unamused: a otevru si konika jako ze me zvedne naladu a co to nectu - zadne pozitivni zpravy :frowning2: no doufam ze to pavcze dopadne dobre, ze si jen mimis dava na cas...
8. led 2010 v 09:16  • Odpověz
Tak jsem zpět. Ani sestřička dnes nebyla, jen doktorka, tak mi brala krev přímo ona a tak jsem jí to říkala, tak se jen zatvářila zděšeným výrazem a řekla, uvidíme. Na výsledky si mám po jedný zavolat, ale dnes budou stejně naprd, protože to bude jen číslo, jak to roste se uvidí až po druhým odběru v pondělí. V pondělí mám přijít před 9.
Jinak si myslim, že ta kolegyně přehání, říkala, že si prodlužovala cyklus práškama a že to mívá hned ráno, ale teď ještě ne a že má žravou (tu já měla před každou ms) a že měla stresy, tak si myslim, že to má jen opožděný. Že jinak prej pila, kouřila a brala prášky na hlavu, že by to nebylo zdravé a že má těžce postiženou sestru, takže nechce, aby tak dopadla i ona.
8. led 2010 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.